• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

3. května 2017 
@pajenka my chodíme k mudr Pavelkové má i své stránky http://ordinace-pavelkova.cz/ a jsem s ní spokojená....jen k ní chodíme teprve 4měsíce,výhoda je,že si děti objednává,takže čekáme minimálně a nemusíme být mezi bacilama....nemocné děti chodí hned ráno,nejčastěji...
14. říj 2012 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina stále je Karolínka v bříšku? že si dneska ještě nenapsala 4....
14. říj 2012 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor Děkuju za doporučení. Jaká je? Ona tam není dlouho ne? Ještě jsem o ní neslyšela a nemá žádné hodnocení, tak poprosím o Tvůj názor. Stejně tam budu muset zajít osobně a dát na dojem. Jak se staví k očkování? Podle stránek to vypadá, že nějaký individuální přístup asi není možný :frowning2:
14. říj 2012 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajenka no můžu říct,že je hrozně fajn...očkování nechala na nás,aby sme se rozhodli jaké chceme očkovat i na termínu jsme se dohodli,když sem nemohla tak nám to bez problémů posunula. Přišla jsem tam i když měl malý kolikový "záchvat" celkem hodně na koliku trpěl. Přišla jsem 10min před koncem ordinační doby,malému se po cestě bříško uvolnilo,takže byl vysmáté miminko,ale od 5ráno mi nejedl a to bylo už 12:30,malého mi vyšetřila,vzala mu odběry kvůli infekci,ale říkala,že je to ta kolika,což potvrdily i výsledky testů. Malý se tam najedl (jí 30min-teda tehdy,to sem ještě kojila) a šli jsme domů. Počkala tam s námi a neměla problém,byla chápavá a milá...naštěstí protože já si připadala jako hysterická matka.
14. říj 2012 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@efee gratuluji k Lukáškovi :slight_smile:
14. říj 2012 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Tak to zní moc dobře, děkuju, domluvím si s ní schůzku a uvidím. Jak dlouho před porodem jsi tam byla se registrovat?
14. říj 2012 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajenka schuzku sem si nedomlouvala jen sem prisla po obede. Jinak sem tam byla v pulce kvetna. Tp jsnem mela 10.6 a maly se narodil 18.6 nez sem sla z porodky zavolala sem,ze uz je na svete. Ona se me ptala zda ma dojit k nam domu nebo mi dojdeme k ni. Sla sem k ni a zaklepala jsem z boku abychom necekali v cekarne.
14. říj 2012 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Takže tak ten měsíc dopředu, děkuju za vyčerpávající informace a za radu
14. říj 2012 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajenka nemáš zač,když tam půjdeš tak se na očkování zeptej,uvidíš co ti poví.... :wink:
14. říj 2012 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Určitě se zeptám, doufám, že budu spokojená jako Ty
14. říj 2012 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajenka snad ano :slight_smile: a kdyby ne,změníš mudr,ale snad to nebude potřeba.... :slight_smile:
14. říj 2012 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor Do změn se mi moc nechce už teď, tak doufám, že to bude ta pravá :slight_smile:
14. říj 2012 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor 4 :slight_smile: nebyl čas psát, hele co sme dělali...
14. říj 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@oktarina no ja uz chtela psat i Gabi jestli nevi... Uz sem myslela,ze tam hekas a ty si sbirala hriby. Nenasla si bedlu? Tu bych si jednu dala.
Ten nas maly je ukecany jako Palacky. Furt tu mele a spat ne a ne.
15. říj 2012 v 01:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor bedly byly minulý týden, smažené na řízek - aj, až mě znich bylo zle :wink: teď už nebyla ani jedna, ale zato byly takové ty "čarovné" kruhy z hub, ten nejpravidelnější měl cca 2 metry v průměru a ten největší zas cca 6 m, odhadem - byl prostě větší než náš obývák :grinning: Jo a tři, jo? :wink:
15. říj 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor Ještě mám dotaz k té dr :sweat_smile: jsem si vzpomněla, nevím, jestli máš už zkušenost, co dr. Pavelková a homeopatika?
15. říj 2012 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajenka co vím tak s nima problém nemá...říkala jsem jí že malej je užíval na bříško a řekla mi že je to fajn a nezatěžuje to organismus,ale ona mi žádné nedoporučila,já se jí na to ani neptala,to sem řešila rovnou v lékárně při jejich nákupu....
15. říj 2012 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor Super, děkuju, snad je to už vše :slight_smile:
15. říj 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@oktarina super :grinning: ježiši já zase musím jít naše dítě má záchvat pláče že nemůže usnout s tatínkem aneb volán matko kde jdi chci zařezávat...
15. říj 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajenka klidně se ptej,jen tu budu později :wink: co vím to řeknu...
15. říj 2012 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
15. říj 2012 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj devcata byla ste nektera na bazarku v Malenovicich? Jinak dalsi je 3.11. v Otrokovicich na besede. Ja malemu koupila seper Nextikovou cepici. :slight_smile:
Jinak ten cas hrizne leti. Prad chvilkou byl miminko. Ted se zacina plazit (lozit ne nevi co s rukama) a hlavne ma svou hlavu. Coz nam dava pocitit.
21. říj 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Co to je zas za nové bazárky Peti? To neznám :slight_smile: Sice se tam na tento termín asi určitě nedostanu, ale třeba pro příště :wink:
21. říj 2012 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina teď v so byl na sokolovně v Malenovicích,což bylo fajn a pár úlovků mám doma :slight_smile: teď se chystá v Oe na Besedě...pokud má maminka věci po dětech na prodej (jakékoliv) rezervuje si tam místo a prodává....hodně jsou tam maminky ze skupin na fcb ale mě se moc nechce prohrabávat alba (nejsem hrabací,vždyť víš) tam se mrkneš nebo přímo prodejci řekneš co hledáš a on nabídne :slight_smile: ještě se dá občas o ceně smlouvat. Není to pravidelně,ale jsou to nárazové akce...
21. říj 2012 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj funguje to tu? můžu se přidat? bydlím na JS ve Zlíně a čekám 3. dítko :slight_smile:
23. říj 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Ahojky, jak tady píšeš o těch bazárcích, netušíš, jak se dá rezervovat místo? Mám nějaké věci a přemýšlela jsem, že je zanesu do Nebíčka, ale takhle by se toho asi prodalo víc a rychleji. Díky za info
23. říj 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajenka pokud jde o ten na Besede,tak staci zajit do predprodeje listku a domluvit se tam.
23. říj 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor Super, děkuju, zajdu tam
23. říj 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina hele, to přenášení je nějak in, né? :wink: Držím palce!
23. říj 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@oktarina těší mě, že se ti to líbí :grinning: :wink: co na to slečinka? a co dr.?
23. říj 2012 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek