• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

3. května 2017 
autor
včera byl úplněk tak asi nějaké opožděné účinky
11. lis 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka68
@petrajavor holky mě je blbě už tak týden, ale celý den a v kuse ať se najím nebo ležím......u mě Peti nic nového na to UTZ jdu až 25.11. takže do té doby nebudu vědět fakt nic, ale dělala jsem si včera kontrolní TT a vyšel jasně pozitivní..... :slight_smile: .
11. lis 2011 ve 12:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzanka68 já myslela,že byl v ne nebo v po
@kvetinka6 to je den před mou svatbou :slight_smile: u nás už jde mimíš krásně vidět :slight_smile: super pocit,kor když člověk slyší to srdíčko....těším se až bude moct jít tatínek taky :slight_smile:
11. lis 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor tak to přeju na sobotu sluníčkový den - aspoň jaký je dneska....:slight_smile: Tatínek tam půjde se mnou - snad ho tam pustí, když je to ještě vnitřní UTZ.... :sunglasses:
11. lis 2011 ve 12:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinka6 tak uvidíš asi by tam neviděl nic co nezná :slight_smile: snad bude,ale tak stejně se těším....ale nejvíc se těším až to bude za náma :slight_smile: a bude to jen o mimíškovi....
11. lis 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka68 bomba! velka gratulace! kouknu na svoje výsledky, ale myslím, že jsme je měly hodně podobné :wink: To jsem ráda, že jsi chytla dr Kovalčíka, on je fakt zlato. A utz byl přes bříško, že :wink:

Já dneska na kontrole OK, mimčo si tam v sedě hovělo, tak nebylo vidět pohlaví, ale mě je to jedno.. hlavně že se hýbalo :dizzy_face: dokonce si aj zívlo :sunglasses: tak jsem si říkala, jestli v těch 8hod zrovna vstávalo, tak mi to vadit nebude :grinning:
11. lis 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pampeliska1 jj bylo to přes bříško, a pan doktor fakt zlato, akorát mě z gyndy poslali brzy, tak za 14 dní ještě kontrola u něj kvůli srdečním komorám a za 14 dní i konec 1. trimestru, taky se nám hýbalo, otřelo si ručičkou čelo :slight_smile: krása, máme 4,5 cm zase o 2 cm víc než před 14 dny
11. lis 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka68 to jsi tam byla asi fakt brzo, protože my jsme měli cca 7 cm.. Ale já jsem tam byla dle utz 13+1, takže o cca 2 týdny pozděj. Dívám se na ty výsledky a kombinované riziko T21 mám 1/31100 a dle věku 1/1350.
11. lis 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pampeliska1 no tak mě Kovalčík 22/11 ještě přeměří :slight_smile:
11. lis 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka68 tak to obrovská gratulace!Měla jsem pocit,že jsem tě dneska i s taťuldou zahlédla...šla jsem na Polikliniku na odběry :slight_smile:
11. lis 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem jinak holky objednaná na screening až na 25.11....příští pátek jdu do poradny a dle UTZ budeme 11+4 a dle MS 13+4 :slight_smile:
11. lis 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzanka68 tak na jednu stranu je to fajn, že zase za 2 týdny mimčo uvidíš :wink:

@ren01 ahoj! Ty jsi měla nějak nepravidelnou ms, že máš takový rozdíl?
11. lis 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 já si myslím,že je to normální...protože se tt počítají dle těhu,ale k oplodnění dojde až vlastně po 2tt...o to jsou ty miminka pak menší.....a mimíšci to pak dohánějí....teda zda jsem to dobře pochopila....my jsme teď menší o týden ale před týdnem to bylo ještě o dva....
11. lis 2011 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 ano měla jsem hodně nepravidelnou MS...někdy i po 40 dnech dorazila :unamused:
11. lis 2011 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ren01 ten rozdíl není normální?
11. lis 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor tak někdo to tak má,já měla ovulaci až okolo 20.dne MS...většinou holky mají kolem 10-14.dne
11. lis 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ren01 aha,já jsem z toho nějaká zmatená.....právě,že my jsme o týden menší a doktor říkal,že těch 14 dní je normálních...tak v tom mám hokej...jo chtěla jsem se zeptat kde si kupovala těhu kalhoty?
11. lis 2011 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor jj normální to je :slight_smile: já těhu kalhoty ještě neřešila,ale až budu,tak se půjdu asi mrknout do C&A
11. lis 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ren01 aaaha :slight_smile: no já už nějaké potřebuju,mimíš si stěžuje..jelikož sem neustále nafouklá jak žaba :confounded: byla jsem v H&M tam mají dobré,ale ve Zl nevedou těhu módu :frowning2:
11. lis 2011 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor no ta tolerance je 14 dní, ale je to právě kvůli tomu, že ne každý otěhotní v půlce cyklu. Takže proto se tam dává to + - 14 dní. Ale jinak všichni (včetně utz) počítá velkost mimča i s těma 2 týdnyma, kdy vlastně ještě nejsi těhotná.. Teď nevím, jestli jsem to dobře napsala.. Prostě i když jsi třeba 8+0 (vlastně 6+0), tak na UTZ když bude dr. měřit velikost, tak pokud je všechno OK, tak to tam vyhodí 8+0 - prostě už počítá s těma 2 jakoby "nultýma" týdnama. Doufám, že jsem se teď do toho spíš nezamotala :sweat_smile:
11. lis 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 no pochopila jsem to...mě to právě doktor vysvětlil jinak....od něj sem to pochopila tak že vlastně miminko těch 14 dní vlastně dohání.....jelikož jestli je to tak jak píšeš ty,tak teda nevím kde se nám ztratil týden... :confused:
11. lis 2011 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor to vůbec neřeš, mohla jsi otěhotnět o pár dní pozděj.
11. lis 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 no právě nemohla :slight_smile: vím přesně kdy jsem otěhotněla.... :grinning: :sunglasses:
11. lis 2011 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor No a víš kdy přesně byla ovulace?
11. lis 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 jojo...v ten den sem taky otěhotněla..... :slight_smile:
11. lis 2011 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 dle toho co je napsané tady http://www.modrykonik.cz/fotoblog/petrajavor/clanek/mimis-co-je-v-brisku/ to vychází přesně teda MS a den ovulace... :slight_smile:
11. lis 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor tady je to taky pěkně popsáno a je tam podobná tabulka, jako jsi vkládala :wink:
11. lis 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 co? pane bože já si asi stojím dneska na vedení...promiň...nějak nechápu...
11. lis 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,už vás chvíli sleduju,ale přidávám se až teď když mám těhotenství potvrzené na uz.
11. lis 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor tak teď nechápu, co ty nechápeš :sweat_smile: No když klikneš na "těhotenství" tak je tam povídání o tom,jak se to povídá a ještě si to můžeš spočítat přesně "na míru". Ale tak už toho počítání už můžem dnes nechat :wink:

@versam gratuluju k potvrzenému těhotenství ;) Byla jsi na utz dneska?
11. lis 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek