• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

3. května 2017 
Holky, @oktarina je od včerejšího poledne maminkou Karolínky. Malá je celkem velká a dala Maru dost zabrat. Jinak jsou obě v pořádku :dizzy_face:
25. říj 2012 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Ahoj holky, náhodou jsem na Vás narazila ... my jsme z Holešova. Jsem Martina ( 36 ) a mám 15M dceru Niki :slight_smile:
25. říj 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa ...jůůů, tak posíláme obrovskou gratulaci a ať jsou holky obě zdravé a brzy doma!! :dizzy_face: :dizzy_face:
26. říj 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ...ahoj :slight_smile: .
26. říj 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka Ahoj, já teď náhodou narazila na tebe. Já jsem taky z Holešova :wink:
26. říj 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa díky za zprávičku!
@oktarina posíláme velikou gratulaci, hlavně hodně zdravíčka! :dizzy_face:
@hradilenka vítej :dizzy_face: V Holešově mám jednu kamarádku s holčičkou, takže tam obča jezdíme :wink:
26. říj 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat". Poznámka admina: “od toho je na MK přímo diskuze.”
26. říj 2012 ve 14:29 • andysek111
Ahoj holky, já se taky přidávám. Jsem z Holešova. Mám dvě děti a bydlím tu 4,5 roku.
26. říj 2012 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 Ahoj :wink:
@llluckaaa Ahojky to je bezva, že jsem odsud někoho našla ... už jsem se seznámila i s jednou maminou z Martinic. My v Holešově bydlíme 3/4 roku tak zatím tady nikoho neznám. Ještě jsme se nestihli pořádně vybalit :grinning: . Tak pokud by si někdy chtěla, můžeme spolu někam zajít a seznámit se. Jak máš velké děti?
@tuliberka Tak to je bezva ... Ty jsi odkud?
26. říj 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka Já si taky v Holešově ještě nepřipadám tak úplně doma :sweat_smile: Jsem tu v podstatě od doby, kdy jsem nastoupila na první mateřskou. Maty má 4 roky a Kačka 1 a 3/4. Já poznala pár maminek na cvičení s dětmi. Chodíte někam? My máme v pondělí Notičku (pro Matýska) a v úterý dopoledne Kolo, kolo (pro Kačku) v MC. Jo, můžeme. Ale v Holešově není moc kam s dětmi :frowning2: Jak máš starého prcka?
26. říj 2012 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa Chodila jsem s Niki plavat.. V MC jsem se byla dívat na hrátky s batolátky a zdá se mi to divný .... tak si s ní hraju doma :grinning: Niki má 15měsíců. V které části Holešova bydlíte?
26. říj 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka Na Novosadech. A ty? Mě nikdy plavání nelákalo. Na hrátky jsme taky chodily, Kolo, kolo je v podstatě pokračování. Kačka tam chodí ráda, navíc to máme kousíček od domu. Ono pro ty větší chodící děti už je to lepší a zábavnější.
26. říj 2012 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ve Všetulích :sunglasses: Tak já chtěla aby si zvykala na vodu a byla z ní potápka ...
26. říj 2012 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka My byli v létě na dovolené, kde byl hluboký bazén, a děti byly nadšené. Skoro jsme je odtamtud nemohli dostat :slight_smile: Měli jsme štěstí, že byla zrovna vedra, tak si všichni pěkně užili :slight_smile:
Tak kam spolu vyrazíme? O víkendu prý mají přijít mrazy, tak nevím nevím, na dlouhou vycházku to asi nebude... Malý dětský koutek má cukrárna na náměstí, ale aby se nám tam holky nepopraly o jejich jediný kočárek :grinning:
26. říj 2012 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa jj bazén... taky bych si zaplavala .... chodíš v Holešově na kryťák?
Nevím kam spolu vyrazit, teď o víkendu to nehrozí mám doma taťuldu, tak ať něco udělá. Když tak až přes týden. V cukrárně jsem ještě s dětským koutkem nebyla jen u kostela. Sladké nejím tak leda na kávu .... Myslíš cukrárnu Vendulu? Jestli tam mají hračky, tak by se tam mohlo Niki líbit :sweat_smile: . Kolik Ti je jestli to není tajné .... ať vím jak moc jsme si blízko a nebo daleko :wink:
26. říj 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka Ne, plavat nechodím, to časově nezvládám. Ale dětem by se to líbilo.
Já taky myslela až někdy v týdnu, víkendy se snažíme trávit jako rodina společně :dizzy_face:
Já bych sladké taky neměla, ale na kafíčku ujíždím :dizzy_face: Jo, myslím, že se jmenuje Vendula (je vedle obuvi). A nebo je dětský koutek v Kanadě, ale to bysme měly obě hrozně daleko.
Jestli máš jedno dítě a ještě mladší než já, tak budu proti tobě určitě stará :grinning: Je mi 34. Kolik je tobě? A kde jsi před tím bydlela? Klidně to písni do IP, jestli nechceš sem :wink:
26. říj 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
čerstvé miminko :slight_smile: tak že gratuluji :slight_smile:
a zlíňačky, potkáváte se někdy??
31. říj 2012 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa nevíš co Maruška s Karolínkou?
31. říj 2012 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlobidlo sraz byl asi 2x,ale vždycky je to stejné,všechny naslibují a pak jich dojde jen pár...je to složitější ladit rozvrh tolika maminek a dětí (těhulky jsou víc přizpůsobivé) a navíc děti třeba nemocní nebo podobně. Potkáváme se spíš třeba po 2 či po š,po menších skupinkách,aspoň co tak vím :slight_smile:
31. říj 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně no, já sladit starší ve školce a kroužky, mladší kroužky, doktory atd...to je taky problém a když už se najde termín tak pak někdo onemocní že jo :slight_smile:
31. říj 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlobidlo jojo presne. Ale zalezi odkud kdo je. Ono neni se problem se domluvit treba na kafco ci kocarkovani. Prece jen zmena je fajn. :slight_smile:
31. říj 2012 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pro začátek, já jsu ze Zlína Jižní svahy...co další? :slight_smile:
31. říj 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlobidlo dost holek je ze Zl a myslim,ze i z Js. Jinak ja jsem z Otrokovic.
31. říj 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash zase kvůli tobě budu sedět celý večer u tv :slight_smile:
4. lis 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petrajavor Ja jsem to chtela nejdriv bojkotovat, ale stejne jsem na to nakonec zase cumela az do konce :slight_smile:
5. lis 2012 ve 04:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash jak to dopadlo? Myslim teda tebe. Ja sem u toho usnula.:frowning2: tak vim prd.
5. lis 2012 ve 04:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
na co že koukáte?:slight_smile:
5. lis 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlobidlo taky jsem z JS :wink:

Holky, já to neviděla ... :sweat_smile:
5. lis 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor Peťo buď v klidu, rozuzlení bude až příští neděli :wink: :wink: :wink:
5. lis 2012 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zlobidlo ceskoslovensko ma talent
@tuliberka ja sem vecer tak unavena ze sem rada,kdyz vidim konec zprav
@amrash to sem rada,ze sem usnula. Bych byla nakrknuta kdybych cekala a konec (ktery nas nejvic zajima nikde).
6. lis 2012 ve 03:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek