• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

17. února 2017 
@petrajavor Petí, pořád je Tadeášek tak náročný na tvou pozornost? ... bude líp :wink:

@amrash tak v neděli na to mrknu :slight_smile:
6. lis 2012 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuliberka ani ne,většinou se přes noc vzbudí max 2x na jídlo a přes den spí tak 5-6 hodin.... jen vstáváme mezi 4-5h ráno a pak si do dalšího jídla hrajeme,on pak usne,já někdy taky,ale většinou využiju chvilku pro sebe a večer jdu spát brzo...stejně v tv není nic co bych chtěla vidět....jen dnes v noci vůbec nespal a já nevím proč,neplakal,jen mrčel,povídal si,hrál si,ale spal za celou noc tak 4h.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2012 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nějak nám to tu ztichlo, co? :slight_smile: Omlouvám se, taky tuto diskuzi docela zanedbávám!
@zlobidlo já nejsem ze Zlína, ale z Lukova, to je kousek :wink:

@oktarina kdy uvidíme nějaké fotečky té malé hvězdy? Jsem zvědavá!
7. lis 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Kašli na to. Stejně je všechno na netu. Iprima.cz to jistí - takže dobrou noc :slight_smile:
8. lis 2012 v 00:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tuliberka Já jsem taky z JS, hééééč!!! :grinning: :grinning: :grinning:
8. lis 2012 v 00:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@amrash jak to včera dopadlo,já zase spala?
12. lis 2012 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Nechci ti kazit iluze, ale dopadlo to spatne :slight_smile:
15. lis 2012 ve 02:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash iluze nemam davno a s Blankou jsme se shodly ze je to blbost...
15. lis 2012 ve 02:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, není tady někdo z Otrokovic? Jsme tu noví, nikoho tu neznám, první miminko čekáme v březnu.
16. lis 2012 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nicolette21 ahojky já jsem z Otrokovic a nejsem tady jediná :slight_smile: holek z Oe je tu víc :slight_smile:
19. lis 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor Tak to jsem moc ráda.:slight_smile:
20. lis 2012 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicolette21 a uz vis co cekate? Ja mam doma chlapecka vcera nasemu Tadeaskovi bylo 5mesicu :slight_smile:
20. lis 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, tak vás jdu pozdravit a ohlásit, že 22.10. se nám narodil druhý uzlíček štěstí Felix :dizzy_face:

@amrash Sharmi, já jsem ti úplně zapomněla napsat - v říjnu jsme byli na trhách a ááááááááááááách, to byla nádhera, týjo ty máš na mě fakt takový divný vliv, zase se mi chtělo slzy ronit :slight_smile: nádhera! byli jsme sice jen na první dvě písničky páč byla Oliv taková nějaká poloospalá, ale vážně krásné :dizzy_face: budeš zase na těch vánočních?
22. lis 2012 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ehmm holky a ještě dotaz, já jsem fakt hlava děravá a prd si pamatuju - jak je to prosím s popelnicema? musím sama nahlásit nebo mi přijde nějaký papír?
22. lis 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Čekáme chlapečka, měl by se narodit začátkem března. :slight_smile:
22. lis 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nicolette21 už přemýšlíte o jménech? :slight_smile:
22. lis 2012 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zmyzulka musíš si zajít sama na úřad a nahlásit se,je to lepší než spoléhat na ně...jen v Oe je to jinak tady jsou poplatky dětem myslím do 2let odpuštěny....pak to pošlou rodičům sami :slight_smile:
22. lis 2012 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zmyzulka Týýý jo, jsme se mohly aspoň pozdravit!!! Však jsme se kurňa ještě neviděly live :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. lis 2012 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Vždycky jsem chtěla Davídka, ale sestře se před 5 měs narodil chlapeček a pojmenovala ho stejně, tak nevím.. Možná Filípek, Daniel.. uvidíme. :slight_smile:
23. lis 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicolette21 Favidka ma tady i @mochenkaa ... Muj muz je David. Ted se to jmeno hodne dava. Ja ho nechtela kvuli tomu kdy ma svatek. Vybrali jsme Tadease a Filipa. Ale Filipek ma svatek v kvetnu a maly je naroheny v cervnu.
23. lis 2012 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zmyzulka jeeee, velká gratulace ke chlapečkovi :dizzy_face: Super jméno jste vybrali! Dneska jsem to jméno někde slyšela v televizi a myslela jsem na to, že je to pěkné jméno :slight_smile: A jak se máte, už jste se doma sladili?
23. lis 2012 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zmyzulka Gratuluju, já rodila 24.10., to jsme se hypoteticky mohly potkat v porodce :slight_smile: Popelnice se hlásí na magistrátu, u nás tam byl můj, když jsem ještě byla v porodce a rovnou to i zaplatil, myslím to bylo za letošek kolem 100... + paní mu doporučila doklad o zaplacení schovat, že kdyby náááhodou udělali chybu a jak posílají to vyúčtování za dospěláky a chtěli nám tam naúčtovat i nedoplatek, nedejbože s pokutou za nezaplacení (její slova), tak ať se máme jakým papírem ohnat... :slight_smile: Tak nevím, jestli planě žvanila nebo má takovou špatnou zkušenost...
23. lis 2012 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash tož já jsem na tebe chtěla huknout, ale s kýmsi ses bavila tak mi to bylo blbé tě rušit a pak už jsi šla na to :slight_smile: tak příště :slight_smile:

@pampeliska1 děkuju :slight_smile: a máme se vážně výborně, Felík je moc hodný, Olivka ho taky miluje, pořád ho pusinkuje, hladí, tulí se :slight_smile: to jsem ani nečekala, že ho bude mít tak ráda, tak hlavně aby jí to vydrželo :slight_smile:

@oktarina jé, tak to jsme se tam určitě někde potkaly př tom jejich výborném jídle :grinning: a ty máš holčičku nebo chlapečka? v porodnici to bylo vtipné s těma lůžkama, co? :grinning: a díky za info o popelnicích, šmarja furt někde běhat po úřadech... :unamused:
24. lis 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co se dělo v porodnici s lůžkama? Byl nátřesk? :wink:
@zmyzulka
24. lis 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlobidlo zlín benešovo nábřeží,holčička 7.2012
24. lis 2012 ve 12:14  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (18. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zmyzulka ty jsi i tady? :slight_smile:) hele na Martího nám přišla složenka asi 14dní po porodu sama :slight_smile:
jinak jsem tu nějak nebyla, ale mám za sebou Oskara v nemocnici vše ok, jen já mám v děloze hematom tak mi dr. nakázla ležet a nic netahat což je vtipné, ale tak snažím se, docela to břicho bolí tak mi ani nic jiného nezbývá...
24. lis 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 jj, byl nátřesk, ve 4. patře dělali okna a malovali, takže všeci hurááá na trojku :grinning: a to doslova - ve většině pokojů byli maminky po třech, muselo to být šílené... my jsme naštěstí zůstaly po dvou a vždycky když k nám přišla vizita tak se radovali že se u nás dá dýchat a dělali si srandu že jsme nadstandardní dvoulůžák :grinning: ale díky tomu mě pustili o den dřív domů páč už neměli kam dávat :grinning:

@zlobidlo :grinning: a ty taky? :grinning: já tu dlouho nebyla... hmm a mě složenka nepřišla tož nevím, asi tam skočím jak budu teď běhat po těch úřadech :unamused:
24. lis 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zmyzulka @pampeliska teda tam ty okna asi meni casto :slight_smile: ja rodila kveten 2010 a stejna situace-menili se okna tak jsme byly po 3na pokoji - des bes nedychatelno, ale jinak jsem tam byala max.spokojena :slight_smile:
24. lis 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zmyzulka to samé bylo i v červenci akorát nedělali okna jen se moc rodilo,takže maminy po 3 na pokojích
24. lis 2012 ve 13:46  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (18. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele nestrašte, v květnu 2013 tam bude krásně volno a klid jo! :slight_smile:
24. lis 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek