• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

3. května 2017 
@mochenkaa jj v pohode :slight_smile: a jak dneska bylo? Stromek nic moc.
2. pro 2012 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor dnesek narocny. Babicka se na maleho moc tesi, takze mi ho vytrhla z ruk uz ve dverich a v tomto duchu se nesla cela navsteva. Davula prezazitkovan, takze se mi furt budi a ted mel uplne hrozny hystericky zachvat :frowning2:
2. pro 2012 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa aha takzw nic moc...u nas ted rev jako prase jelikoz jedl v 8 a ma zase hlad...nechapu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2012 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zmyzulka Tož jo, polepši sa!!!
Trhy mají být v sobotu 15.12. No jo, už mi zase volali, abych dala nějaké koledy, ale já nevím... Čeho je moc, toho je příliš, ne?
3. pro 2012 ve 02:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash az? Ja slysela ze uz od toho 12...to budz muset nekde pohledat...prilis tveho zpevu?BIKDY!!!!
@mochenkaa toho 15 by si sla? D hraje takze se mbou urcite nepujde a sama jit nechci...
3. pro 2012 ve 03:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sem se dívala a ty trhy jsou od 12-23prosince
3. pro 2012 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Peti, to budou trhy ve štípě :slight_smile:

@amrash ale kuš, já chcu koledýýýýýýýý!
3. pro 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zmyzulka no já teď našla že ji v centru na náměstí... http://www.slovacko.cz/akce/79626/namesti-miru
3. pro 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor jj, jasné, ale já myslela že ve Štípě nám bude zpívat amrash (teda douuuufám :slight_smile: )
3. pro 2012 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zmyzulka jo aha....
3. pro 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor jo 15/12 muzu a rada pujdu. Do ZL na namesti na trhy?
3. pro 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa jojo já se optám D kdy hrají a mohly bychom jet rovnou....
3. pro 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
15.12. v sobotu jsou FARMARSKE TRHY (8-12hod) ve Stipe v arealu skoly. Domaci produkty a mozna @zmyzulko i koledy :grinning:
4. pro 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@amrash jupí koledy :grinning: no pokud budou příšeráci zdraví tak určitě zase vyrazíme :slight_smile: na koledy a na pstroužka :slight_smile:
8. pro 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zmyzulka No jo, pstrouzek...mnam. Toho bych chtela naservirovat Janickovi na stedrovecerni veceri. On uz totiz basti vsechno a hlavne - rad :grinning:
9. pro 2012 ve 03:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash to je šikulka! Olivce ryby vůbec nejedou, no zkusím jí dát losůska - toho budeme mít my, ale pochybuju že ho bude jíst... asi bude jen o polívce chudina :grinning:
9. pro 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina to jsou ty brože jak sem ti o nich říkala a live je to pecka...
19. pro 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
:hearts: :hearts: :hearts: Přejeme všem radostné Vánoce, plné nádherných zážitků s dětmi a šťastný celý příští rok 2013! :hearts: :hearts: :hearts:
20. pro 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Holky přejeme vám krásné Vánoce a všechno nej nej nej do roku 2013
22. pro 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Milé maminky, chtěla bych se vás zkušených zeptat, jak jste byly spokojené s prvním kočárkem, co jste měly? Jestli můžete doporučit značku, která je dobrá, kočárek je lehký, dá se jednoduše složit do auta, z hluboké jde snadno upravit "sporťák" apod.? Děkuji.
28. pro 2012 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko333 my máme Mutsy transporter a jsem s ním víc než spokojená,takže ho můžu jen a jen doporučit. Je tu o něm i diskuze. Pokud má člověk adaptéry pasuje na něj autosedačka maxi cosi :slight_smile:
28. pro 2012 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko333 Mám Hartan Racer GT, určitě bych neměnila :slight_smile:
Diskuze tu je, když tak mrkni.
A s adaptéry jde Maxi cosi a Romer autosedačka
28. pro 2012 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko333 My máme Maxi Cosi Mura 4 a jsem spokojená tak na půl..Byl to můj vysněný kočárek, takže jsem přivírala oči nad věcma, které mi vadily. Hluboký je super, je dost prostorný, takže i teď (sice už jen tak tak) tam holku nacpu ve fusaku oblečenou v bundě a teplých gatích (je dost velká, má cca 76cm na délku - myslím Dorka :grinning: ). Se sporťákem je to už horší, na naše obr dítě není úplně stavěný a nejvíc mě štve, že je po složení dost velký do kufru našeho auta, který není moc prostorný, takže musím sundat sedačku. Nejsem si jistá, jestli bych si ho koupila znova..I když jak se znám, tak asi jo, protože to byla srdeční záležitost :grinning: Na jaro mám vyhlídnutý Britax B-Agile, dneska jsem si ho chtěla prohlédnout na živo, zrovna byl prodaný, ale prodavač mi ho schválil :slight_smile:
28. pro 2012 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co s tím srazem, tetky? :wink: Nějak to tu vyšumělo....
30. pro 2012 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hodně štěstí v novém roce maminkám i dětem (nejen) ze Zlína a okolí :slight_smile:
30. pro 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@petrajavor @janinous Holky, koupila jsem Davčovi UM, že mu do toho budu dělat kaše než odstříkám dost mlíka, ale blije mi to. Nechcete některá Nutrilon HA 400g? Je z toho odebraných 8 těch naběraček. Kupované včera :sweat_smile:
5. led 2013 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenka Gábi, my dáváme už obyč Nutrilon, takže jí to nechci míchat... Ale děkuji, že sis na mne vzpomněla :slight_smile:
5. led 2013 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa Gabi díky,ale my též dáváme normální nutrilon...
5. led 2013 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinous @petrajavor A nevíte o někom kdo by to uživil? Je mi líto to vyhodit, když je z toho vzaná jedna dávka :unamused:
5. led 2013 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenka No to věřím... Ale všichni okolo buď kojí nebo dávjí už taky obyč :frowning2:
5. led 2013 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek