Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

Ahoj holky, jmenuji se Zuzka a jsem z Fryštáku, ráda bych navázala komunikaci a třeba i přátelství nejen virtuální s vámi ostatními těhulkami tady z okolí. Tak kdo máte zájem, přidejte se. Pokecáme, vyměníme si rady, radosti i starosti a třeba časem můžem směnit i nějakou tu výbavičku. Na termínu porodu nezáleží. Už se na Vás všechny moc moc těším!!!
petrajavor
5. led 2013
@pampeliska1 klasicky...
petrajavor
5. led 2013
@mochenkaa nejsi na fcb v nějaké skupině? tam je spousta maminek a hodně jich používá nutrilon,tak se zeptat tam...
pampeliska1
5. led 2013
@mochenkaa a jaké děláš kaše, žes je chtěla dělat z UM (tedy z MM).

@petrajavor tak to asi ještě chvíli necháme šumět a pak to třeba klapne :-N 😃
mochenkaa
5. led 2013
@petrajavor jsem jen v jedné a tam už mají holky starší děti. Díky, budeš moc hodná
mochenkaa
5. led 2013
@pampeliska1 koupila jsem si instantní rýžovou, ta se nasype do MM/UM a je to. Říkala jsem si, že zkusím instantní a pokud to klapne, tak si ty kaše budu dělat. Ale zatím to teda fakt neklaplo 😃 Musím nejdřív odstříkat
pampeliska1
5. led 2013
@mochenkaa já mám právě ty bio z DM a dělám je s vodou. Ale chystám se i na jáhlovou a pohankovou, ale asi je budu dělat jen z vody...
mochenkaa
5. led 2013
@pampeliska1 tak tato by šla taky do vody, ale já chtěla vyloženě Davíse napucnout na noc 😃
pampeliska1
5. led 2013
@mochenkaa tak to jsem právě zkoušela s tou kaší z DM, slupla to jak malinu, ještě se nakojila a za 2 hod vzhůru :-p Tak pak napiš, jak jsi dopadla 😃
mochenkaa
5. led 2013
@pampeliska1 zítra to prubnu. Včera vyblil asi 3x tolik kaše, kolik snědl 😃 Dnes blil i ten samotný nutrilon (chtěla jsem zjistit, kde je chyba) 😃
pampeliska1
5. led 2013
@mochenkaa jejda, bobík 😞 Někde jsem četla, že jak je ta kaše zasytí, tak pak mají v noci žízeň a o to víc se budí :-N U nás je to stejné s kaší i bez..Už fakt nevím co by, budí se mi á 1,5-2hod :-S :-S
petrajavor
5. led 2013
@mochenkaa do jedné sem tě teď přidala a v jedné si už členem tam má dost holek malé děti odkaz ti pošlu tak jim to tam napiš ať se domluvíte přímo...
petrajavor
17. led 2013
Fond ohrožených dětí ve Zlíně poptává postýlku pro miminko. V nejlepším darovanou nebo za co nejmenší peníze.
tuliberka
17. led 2013
@mochenkaa anebo dej ten Nutrilon do bazárku 😉 nebo na MMB 😉

A jak se tady všichni letos máte?

Pokud jste neviděly, tak dávám sem: https://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=1015... 😉
pampeliska1
19. led 2013
Ahoj holky, zase nám to tu nějak umírá :-N

Chtěla jsem se zeptat - nemáte tip na dobrého kožního lékaře ve Zlína? Doty má nějaký ekzém, tak s ní chci někam zajít. Slyšela jsem docela dobré ohlasy na dr. Opravilovou někde ve Svitu a dr. Nečasovou na poliklinice (myslím). Nemáte zkušenost nebo nevíte o někom?
pampeliska1
19. led 2013
@tuliberka super profilovka 😉
tuliberka
23. led 2013
@pampeliska1 já kdysi byla u Nečasové, byla milá, příjemná. Ale dlouho se tam čekalo. 😉
Jinak díky.
petrajavor
3. únor 2013
Holky chceme do Otrokovic nové hřiště pro děti,pomozte nám prosím...stačí hlasovat přes internet...
Rákosníčkovo hřiště - hlasování začalo - jsou dvě možnosti:
1. vyplnit na internetových stránkách formulář https://www-lidl-rakosnickova-hriste-cz.contime... a odeslat, dostanete mail, kterým musíte potvrdit hlasování
2. napsat SMS ve tvaru: LIDL 0166 a odeslat na číslo 900 11 06
já už jsem využila obě dvě možnosti - takže zapojit co nejvíce lidí - ať se nám to povede!!!!
DÍKY 🙂
pajenka
3. únor 2013
@petrajavor Vyplněno, odesláno 🙂
petrajavor
3. únor 2013
@pajenka super diky
ined77
5. únor 2013
@petrajavor ...odesláno! 😉
pampeliska1
5. únor 2013
@petrajavor také jsem odhlasovala, ale moc to na výhru nevypadá, co :-|
petrajavor
5. únor 2013
@ined77
@pampeliska1 holky diky...no od nedele jsme se propadli...ale kazdy hlas je dobry a doufam,ze to dozeneme
petrajavor
10. únor 2013
@pampeliska1 @betka_pralinka @ined77 @tuliberka @mochenkaa @pajenka @blanka988 @rkatka @oktarina @rokasetodo @erika1985 @amrash
Děvčata co budete dělat v pátek odpoledne? Nezajdeme na kafčo???? Máte některá čas?
erika1985
10. únor 2013
Já mám času.... 😃, já bych zašla, pokud nenapadne metr sněhu 🙂 (jsem z Val.Klobouků 😃)
blanka988
10. únor 2013
Peti já uvidím jak na tom budu.Zatím to ještě není o.k. 😞
pajenka
10. únor 2013
@petrajavor Peti, zašla bych ráda, ale ještě nejsme po šestinedělí a skrz ty chřipky radši nepůjdem :-| ale příště s náma počítej 🙂
ined77
10. únor 2013
@petrajavor ... my v pátek určitě nemůžeme, neb budu péct dort 😃 . v sobotu slavíme katunčiny 2 ročky x-) .
jinak my asi až se trošku oteplí a ojarní, protože děti jsou věčně zasoplíkované😞.
petrajavor
10. únor 2013
@erika1985 doufám,že ne po procházce jsem zničila boty a v pá se chystám na nákup nových...zatím chodím v teniskách 😃
@blanka988 četla sem,uvidíš jak vám bude....snad brzo líp...
@pajenka @ined77 jojo děvčata,to je jasné....jinak Kačence všechno nejlepší od nás s Tádíkem 🙂
ined77
10. únor 2013
@petrajavor ...děkuji, vyřídím! x-)
mochenkaa
10. únor 2013
@petrajavor Idu. M je v práci, tak mě nic nedrží 🙂 Aspoň po 100 letech uvidím @erika1985 😃
Kam?

Začni psát odpověď...

Odešli