• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

3. května 2017 
16. únor 2013 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tuliberka Jéééé, teda ty jsi pokláááááááááááááád!!! Děkujiiii. Zrovna mají i vyfocené takové kousátko, jaké sháním jak střelená :slight_smile: Tak doufám, že bude!
16. únor 2013 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina no já se dívala jen tak na hračky, co mají nového a hned jak jsem viděla MAM jsem si na tebe vzpomněla :wink:
Tak ať kousátko mají! :grinning:
16. únor 2013 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
16. únor 2013 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina Ahojky jak se s maličkou máte? Budeš mít ve čtvrtek čas? Jedu do Zlína,tak bych ti hodila ty knížečky od mudr. Ať na to nemusím myslet než to D zase někam uklidí na věčné časy.
19. únor 2013 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor ahoj Peti, vydrz do příštího týdne, v pondělí jdeme na kontrolu, do té doby máme embargo s návštěvami ať už nás pustí všechny bacily. Malá se konečně začala lepsit, už neodsavame víc jak 1x denně a přešel tabákový vlhký kašel, tak si "piskam" :slight_smile:
19. únor 2013 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@oktarina tak to je super,že je vám líp...jojo pak se domluvíme...dej malinké za nás pusu.....já tu zrovna poslouchám záchvat řevu T chce něco co já ne,tak bojujeme kdo to dýl vydrží...oprava,tatínek to nevydržel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2013 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luckybara Chodíte jen na plavání a cvičení? Sem tam našla na jejich stránkách vodníčka,mimitělocvik a kdo si hraje nezlobí....a nevíš jak je to s dny v týdnu? Myslíš,že když jim napíšu o co bychom s malým měli zájem, že mi pošlou nějak spočítaný ceník a napíši mi v kolik a které dny jsou kurzy?
20. únor 2013 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
termíny jsou pokaždé dle kurzu my chodíme kdo si hraje nezlobí út-8:30,a vodníček čt.11:45..určitě tam písni napíšou ti..do cvičení byste chodily s náma jinak na bazén asi taky...
20. únor 2013 v 17:57  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (28. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
20. únor 2013 v 17:57  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (28. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckybara no na těch 8:30 bych to z Otrokovic nezvládala,ale na to plavání by jsme to stíhali krásně....díky,já jim napíšu a uvidím
20. únor 2013 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor jestli se bavíte o Nekky, tak oni mají víc skupinek v jedné věk. kategorii, myslím, že by ti nabídli i jiný den a čas :wink:
Taky chodíme, už jsme mazáci :grinning:
20. únor 2013 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuliberka no prave premyslim jestli radeji do Nekky nebo do Vlnky....musim tam napsat az manzel opusti pc. Musime zacit ale nekam chodit. Tadeaskovi chybi deti. Sice se dostane do kontaktu s dospelima a kazdy tyden jdeme k nekomu na navstevu nebo nekdo k nam,ale vidim jak mu ten kolektiv chybi. Jak vidi deti je stastny a zvedavy. Je uzasne ho sledovat.
20. únor 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor jojo, určitě někam choďte, je to fajn pro vás oba. A naučíte se různé nové věci a on se bude fajn socializovat :wink: taky chodíme do cvíča od půl roku a baví nás to pořád :dizzy_face: :dizzy_face: Je supr sledovat, jak spolu děti vyrůstají. :slight_smile:
20. únor 2013 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky, vyhlašuju pátrání. Hledám nějakou DR, která je alternativní co se týče očkování. Chci nahradit hexu pediacelem (podobné, ale menší sajrajt). Jenže Křížová mi to odmítla naočkovat. To, že si to musím zaplatit sama mi nevadí, jen hledám DR, která mu to aplikuje. Nemáte některá takovou svolnou DR? Mám na to cca 3 týdny
25. únor 2013 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, je tu mezi vámi nějaká maminka, která čeká první miminko v létě nebo na podzim tohoto roku? :slight_smile:
7. bře 2013 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj Margotko:slight_smile:já čekám první miminko koncem září,začátkem října:slight_smile:Odkud jsi? :confused: :confused: :dizzy_face:
8. bře 2013 v 16:05  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, taky čekám první miminko a termín máme začátkem října :slight_smile: Odkuj jste? já jsem od Kroměříže :slight_smile:
11. bře 2013 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaellefarmer ahoj, jsem přímo ze Zlína, bydlím na Jižních Svazích :slight_smile:
18. bře 2013 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee margotko, tam jsem donedávna taky bydlela přímo na JS na Podlesí :slight_smile: dokud jsme nekoupili domeček a nepřestěhovali se :wink:
18. bře 2013 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@shelter fakt? a jezdíš někdy do Zlína? že bychom třeba časem daly kafíčko? :slight_smile:
19. bře 2013 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaellefarmer ahoj, přímo ze Zlína, bydlíme na Jižních Svazích. odkud ty?
19. bře 2013 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margot_ka jj jezdím tam, hlavně na nákupy :grinning: ale přítel pracuje přímo ve Zlíně tak i za ním. Jinak my jsme teď v Holešově, ale snad během 2 měsíců se budem stěhovat do Přílep do domečku, tj. asi 15 km od Zlína... A kdypak máš termín? My máme první 12. října a je to naše první mimiško :slight_smile:
20. bře 2013 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@shelter mě zrovna dneska u doktora napsali do průkazky 24. září (což má přítel narozeniny, takže by to byl suprovní dárek :slight_smile:
taky čekáme prvního bobiška. vypadá to podle včerejšího screeningu, že to bude na 70% holčička (takže už jsem samozřejmě včera celá říčná koupila asi za litr růžový hadříky :grinning:
přílepy, tak to nebudete daleko :slight_smile: přítel občas jezdí do Holešova kitovat na letiště, nebo co to tam je. tak budeme jezdit s ním a budu tam kolem drandit s kočárem :slight_smile:
20. bře 2013 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margot_ka já jdu k doktorce zítra, už se taky těším, co nového uvidím na ultrazvuku :slight_smile: jééé holčička, gratuluju!!, my budem mít asi chlapečka, ale je to zatím takové moje tušeníčko, na sreening jdeme po velikonocích, tak už se taky těším, co nám řeknou. Nejspíš budu jak ty, zamířím do prvního obchůdku pro mimiška a budu nakupovat :grinning: A byla jsi na oskarovi nebo prediku? Já jsem objednaná právě na toho oskara, doufám, že tam budou všeci milí :slight_smile:
Tak to by bylo super, kdyby tě sem zavezl, bysme drandily spolu :slight_smile: Přílepy jsou od Holešova 2km, a je tam strašně krásně, hodně míst na procházky, kousek les - no už se těším :slight_smile:)
21. bře 2013 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@shelter no já doufám, že se pan doktor Kovalčík nesekl :slight_smile: byli jsme na prediku (stálo to 1400 Kč, ale proplatí m to pojišťovna) ale to vyšetření bylo super, strašně krásně nám o miminku povídal, všechno ukázal do detailu, ručičky, nožičky, hlavičku, zádíčka - prostě všechno. pustil nám nahlas srdíčko (to mi tekly slzy jak hrachy, protože to bylo fakt krásný :slight_smile:
jsem objednaná na velkej ultrazvuk na 14/5, tak doufám, že tam bude zase on :slight_smile:
přítel byl trochu naměkko z toho všecho, bylo to super :slight_smile:
21. bře 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margot_ka tak to je super, že byl tak perfektní pan doktor, mě se vlastně ani nikdo neptal jestli chci na oskara nebo prediko, mě moje doktorka autom. objednala na oskara...Taky se těším až tam půjdem s přítelem, ten bude určitě taky na měkko :slight_smile: ..jinak máš krásné fotečky bříška, my jsme dnesk přesně v 10. týdnu a zatím nic nevidím na bříšku :frowning2: ale musím taky pomalinku fotit týden po týdnu a hned jak přijdu na to, jak se to sem všechno dává tak hodim taky pár foteček, ale zatím je to pro mě trošku španělská vesnice :grinning:
21. bře 2013 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, můžu se přidat k vám?
21. bře 2013 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leahm určitě můžeš :slight_smile:, odkud pak jsi? :slight_smile:
24. bře 2013 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leahm ahojky to víš že můžeš :slight_smile:
@amrash všechno ne nej nej k svátku :slight_smile:
@vendullka jak Kubíček prožívá první narozeniny? My se na ně dost chystáme,tak snad vyjde počasí :confounded:
27. bře 2013 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek