• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

3. května 2017 
Skvěle, byl úžasný a jájsem moc ráda, že mu dárek od nás udělal radost. škoda jen, že nebylo teplej.
@petrajavor
27. bře 2013 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady aspoň jedna rychlofotečka, busu se s nimi muset pohrát :slight_smile:
27. bře 2013 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vendullka krásný dortík...jo nefotili Kubíka Jančovi? jinak co hezkého dostal? Já jsem chtěla odrážedlo,jenže to koupili naši a já teď nevím co koupit :frowning2: teda vím,ale neustále váhám....
27. bře 2013 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju, snažila jsem se. Fotili, pročpak?:slight_smile: Dostal odrážedlo, takové jaké má na dortu a je z něj nadšený, sám sice ještě jezdit nedokáže, nedosáhne na zem, ale vozí ho Luci, tak se mu to moc líbí. To je pech, to znám, to mi dělala tchýně, vždycky jsem se o něčem zmínila a ona to hned koupila a já pak byla bez dárku:(
27. bře 2013 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka no viděla jsem dnes na jejich fcb fotku "nějakého" Kubíčka který má dnes přesně rok a měla jsem pocit,že si to komentovala ty :slight_smile: No u nás to byla v podstatě náhoda....ale je mi to moc líto,asi koupíme pískoviště nebo bazén,manžel teda kupuje velkou tatru :grinning:
27. bře 2013 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor Peti, my chceme jít do kostek od grimms.
jo, máš volno v pátek? Nechceš na kafe?
27. bře 2013 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa ty máš normálně radar v pátek jedem do Malen tak klidně můžu....budem tam do soboty,chci jít okouknout domeček :slight_smile: Co je to za kostky?
27. bře 2013 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor jaký domeček? :confused:
zvažuju tyto http://www.grimms.cz/produkty/stavebnice-velke/42090.html nebo tyto http://www.grimms.cz/produkty/stavebnice-velke/42260.html Cena je hodně vysoká, ale jsou dokonalé :dizzy_face: :dizzy_face: a hlavně, nechceme kupovat odrážedlo
27. bře 2013 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa no ta cena je teda pecka...my máme doma 3 druhy kostek a žádného moc neberou,má rád ty Lamaze a to jen díky tomu kolečku do kterého může kousat a kterým kostky upevňuju na kočárek....
Domeček co se nám líbí a nad kterým slintám...
27. bře 2013 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor tak pak poreferuješ nad domečkem :slight_smile:
Davča má zatím jen ikea látkové kostky. Chci právě dokoupit pořádné dřevěné. Já kostky zbožňovala :slight_smile:
27. bře 2013 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa Tádík dostal dřevěné kostky teď k Vánocům a vůbec ho neberou...teď miluje míč a hračky které jezdí :slight_smile: Teď tu řve a děs...si myslí,že když bude ječet bude po jeho,máme zkoušku nervů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jak to vidíš v ten pátek?
27. bře 2013 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, po nějaké době zas nakukuju, co nového a jestli se @petrajavor nerozhodla v tomto veskrze "jarním" počasí zorganizovat slunečnici? Duben je pěkný měsíc, ne, Peti? :grinning:
@margot_ka já mám taky holčičku :slight_smile: a jsem ze svahů, kdyby se ti líbilo něco u mě v bazárku, můžu ti to hodit v rámci kočárkování, postupně dávám věci, ze kterých moje princezna už odrostla :slight_smile:
@amrash též se přidávám s přáním ke svátku :wink:
@leahm ahoj, vítej :slight_smile:
27. bře 2013 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina Maruško vy se organizovat nedáte,nechcete se podvolit :grinning: ale můžeme se domluvit na nějaké datum a můžu ho napsat do skupiny Zlín,ukáže se to všem maminkám ze Zl a okolí a uvidí se kdo dojde.....ale moc bych si od toho neslibovala...
Jinak včera sem na tebe myslela u zubaře v jednom časopise byl článek s frajerem co napsal tu knížku líný rodič a popisoval tam jak jsou prarodiče na prd a on je otec na baterky... :grinning:
27. bře 2013 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor
@mochenkaa
holky nechcu vám do toho kecat, ale každý stolař má "zbytky" - odřezkový materiál, který vám "za pivo" klidně ohladí/obrousí do hezkých kostiček a nabarvíte si eko barvama :slight_smile: Kamarád má švagra stolaře nebo švagrova bratra nebo jak to je, a mají doma asi tak tunu kostek, jejich děti milují stavění :slight_smile:
27. bře 2013 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor No vidíš to, Peti. A knížka pořád leží u mě v knihovničce a suší se tu :grinning: Halt čeká na hezčí počasí, jinak Otrokovice do Zlína nejezdí :wink: S @mochenkaa jsem zrovna dnes mluvila, že permošu do ZOO budem kupovat, až nebude sněžit :grinning: jak to vidíš ty? Dobrý nápad, s tou skupinou ZL :wink:
27. bře 2013 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina s permoškou to vidím podobně....
tak řekni termín....já musím dnes končit než to dítě zakousnu,on s tím řevem snad nepřestane
27. bře 2013 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor týýjo, ty už Tádovi vybíráš dárky k 1. narozkám ... však nedávno sis vyvalovala pupík ve Slunečnici :wink:
27. bře 2013 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka ..kubíčkovi přejeme vše nejlepší!! :dizzy_face:
27. bře 2013 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuliberka no cerven se kvapem blizi a kdo je pripraven neni prekvapen :grinning: :grinning: :D ted bude mit 10mesicu v kvetnu to bude rok od naseho brichateho foceni...nechapu ze to tak uteklo...zrovna se to moje obri bricho po me sape :grinning:
28. bře 2013 v 05:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Jj, Terka tam dávala fotku:slight_smile: Tak to se bude tádíkovi určitě také mc líbit:slight_smile:
28. bře 2013 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. bře 2013 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@oktarina dobře, mrknu k tobě do bazárku :slight_smile: měla bych se ale asi začít krotit. protože jestli mi k květnu na velkým UTZ řekne, že se sekl a je to kluk, tak bych pro něho chudáka měla jenom růžový hadříky :grinning:
28. bře 2013 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vendullka jinak ten dort vypada bozsky :slight_smile: to ty sama?
28. bře 2013 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Ano, já sama:slight_smile: Děkuju. TAdy ho máš i s autíčkem:slight_smile: To co vypadá jako semtam bílý flek je jen na fotce, ve skutečnosti byl potřený troškou perleťového lesku.
28. bře 2013 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vendullka to odrážedlo je fakt super.....a o dortu ani nemluvě.....já jsem objednala jen ovocný dost a dva marcipánové slony (na každý dort jeden,T bude mít svůj),když budeme grilovat,tak sem chtěla něco lehkého...jak dopadlo hledání té školky ve Zl? Našla si ji?
28. bře 2013 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju. Jj, kdyby jsme měli narozeniny v teplejším počasí, taky bych dělala jen ovocný. Ale i tak nebyl žádný těžký krémový, dělala jsem korups red velvet a do něj mascarpone se smetanou a malinama. Našla jsem, děkuju.
28. bře 2013 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinka6 všechno nejlepší k svátku :slight_smile:
@vendullka to si dělala sama? ty jo to si dobrá...no já dort objednala u paní co nám pekla na svatbu a na křtiny....jen teda ten Tádíkův malej budu dělat sama.....
28. bře 2013 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor Jj, sama:slight_smile: Tak jsou i šikovnější, ale chtěla jsem aby ho měl odemě:slight_smile:
28. bře 2013 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor
@oktarina Děvčata děkuji, úplně jste mě dojala!!!! Fakt, nečekala jsem, že i tady si někdo vzpomene, když se zde prezentujeme pod svými nicky. :slight_smile:
29. bře 2013 v 00:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor utíká to všechno moooc rychle ...
Břicho se po tobě sápe v brzkou ranní hodinu, mé břicho ještě chrní :grinning:
29. bře 2013 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek