• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

3. května 2017 
@amrash :slight_smile:
@tuliberka no moje bricho posledni dobou vstava nejak brzo...zrovna me tu placa :slight_smile: Dnes to bude narocne mame toho moc a mu ten spanek bude chybet...
29. bře 2013 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor no jo, oni si to prostě neumí dobře rozvrhnout, Daník taky kolikrát potřebuje rychle vstávat a já vidím, že ještě by potřeboval spát ... no ale nevysvětlím mu to :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
29. bře 2013 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuliberka no diky tomu ze Tadeasekjezdi jeste v kocarkutak kdyz je opravdu unaveny spi tam...on spi tak 15-17h za den...tedy z 24h
29. bře 2013 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina bavila jsem se včera s Gabi že 17 bychom mohly do té Slunečnice,co ty na to?
30. bře 2013 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor ok, ještě zařiďte sluníčko :wink:
30. bře 2013 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. bře 2013 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je super otázka :slight_smile: co já vím? Ať daš jaky chceš čas, bude vyhovovat tak půlce :wink:
31. bře 2013 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina @mochenkaa tak v kolik??? řekněte si....
31. bře 2013 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor tak za mě klidně hned po obědě, třba na 13? To už sem schopná se dokodrcat s kočárkem i já :slight_smile:
31. bře 2013 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina no tak dáme to na jednu a já tam nejpozději o půl druhé budu :wink: musím zjistit co a jak jezdí....
31. bře 2013 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor můžu se vetřít? :wink: Snad to tentokrát klapne.
1. dub 2013 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pampeliska1 Jasné proto jsem to jsem to psala na skupinu,je to lepší než tu všechny označovat :grinning: už se těším až konečně poznám tu tvou princeznu :slight_smile: za chvilku bude mít už rok,ne?
1. dub 2013 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor jojo, letí to neskutečně, za 3 týdny budem slavit :slight_smile:)
No my se taky těšíme na Tádu, snad to tentokrát vyjde! Středa nám pasuje :slight_smile:
1. dub 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pampeliska1 no pamatuji si,že my jsme šli na prohlídku porodnice a D už byla na světě :slight_smile: utíká to neskutečně...já už pomalu začínám na narozeniny tvořit :stuck_out_tongue_closed_eyes: sem si zase měla co vymyslet :sunglasses: :grinning:
1. dub 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor no zahlédla jsem, že si na oslavě dáváš záležet :wink: Já to zatím moc neřeším, bude to venku, grilovačka, bazén (pokud počasí dovolí :sweat_smile: :grinning: , budem to slavit cca o 14 dní pozděj), nějak to nehrotím.
Jakože jste na tu prohlídku porodnice byli nějak těsně kolem jejího narození? :wink:
1. dub 2013 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 tak na prohlídce porodky jsem byla s mužem 25.dubna s předporodním kurzem :slight_smile:
No víš jak mě to baví....zabíjím čas a hlavně se tvořivě trochu vyžiju dokud je čas....sem si říkala,že bude bazén za cca 3týdny,když je venku sníh a vy to budete slavit později :slight_smile: my máme duben celý slavící (80% rodiny má narozky).....pít tak sem ko až do června :grinning: snad budete mít krásné počasí....
1. dub 2013 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor ségra studuje v Berlíně a nějak kolem 12.5. se vrací na týden domů, tak to posuneme..snad už bude pěkně..
Však jo, když tě to baví a máš čas, tak proč ne :slight_smile: Já na to nejsem, tak tomu nechávám volný průběh :grinning:
Tak to je hezké, no narodila se toho 25. kolem půl 10 ráno :wink: Porodní box. č. 1 :grinning: (pokud si dobře pamatuju :sweat_smile: :grinning: )
1. dub 2013 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 no my tam byli v 16h pamatuji si to jako dneska jelikož kámoška měla tp a nakonec rodila až za 4dny :slight_smile:
Mě to hrozně baví a navíc asi naposledy kdy bude čas...od ledna bych chtěla začít pracovat ať máme domeček....
1. dub 2013 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se přidat, vidím, že jsem ve skupině Zlíňaček :slight_smile:, tak bych ráda s vámi sdílela naše druhé těhotenství :slight_smile: Miminko čekáme 24.10. a teď mám už 16ti měsíčního chlapečka Domíka :slight_smile:
5. dub 2013 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chickkky Ahojky jasně že můžeš....já mám doma skoro 10měsíčního synka Tadeáška....jinak 17.dubna na 13hod jsme s holkama domluvené na kávičku v Netradiční kavárně Slunečnici,kdyby ses chtěla přidat budeme rády....
Už víš co čekáte?
5. dub 2013 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Zatím můžu předběžně říct ano, ale uvidíme, co bude :slight_smile: V tom týdnu toho máme už dost :slight_smile: Hned v pondělí ale 15tého nás čeká právě OSCAR :slight_smile:, takže jsem už s manžou napnutá hrozně, aby bylo všechno v pořádku, a zda třeba nepůjde už něco vidět :slight_smile:
Tak zapíšu si to a buď příjdu nebo ne :slight_smile: Nebo to písnu ještě sem, ale čas mi vyhovuje, pač Domík mi vstává brzo, takže chodívá spávat ještě před obědem a kolem 12té se budí, tak bychom krásně stíhali :slight_smile:
5. dub 2013 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chickkky šak uvidíš...jo ty si jen ve 12tt jsem si nevšimla,tak hlavně ať je miminko zdravé.... :wink:
5. dub 2013 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor Děkuji :slight_smile: Jj, nic víc si nepřejeme :slight_smile: Je pravda, že při tom druhém těhotenství díky Domíkovi se nestíhám ani těšit a být nervózní z toho, zda je vše v pořádku a kdy bude např. další kontrola, protože s tím jedním dítkem na to není moc čas :slight_smile:
5. dub 2013 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chickkky jako máš můj obdiv já mám doma jednoho rošťáka,který je teda převážně hodný,ale i tak jse ráda že sem ráda
5. dub 2013 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@oktarina kukni něco pro tebe :slight_smile:
8. dub 2013 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petrajavor jee, to je hezké, ale obávám se, že Dorce by to na hlavě vydrželo tak 2 sekundy!
Jinak teda nevím, jestli v tu středu dorazíme bo má Dorča zánět močových cest :-/ Ale jako co má atb, tak už vypadá docela dobře, tak snad to do té příští středy doladíme :wink:
9. dub 2013 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 no @mochenkaa má zase nemocného Davídka...Táda byl nachlazený a měl rýmu,ale tomu už je líp dle toho jak tu celé odpoledne řádí....
9. dub 2013 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 @petrajavor Pokud přejdou teploty, jdeme na KO v úterý, pokud budou setrvávat, jdeme teď ve čt. Ale věřím tomu, že se ve středu zúčastníme :wink:
9. dub 2013 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky využijete některá teď akci v Happy foto? Potřebovala bych se k němu přidat,mám jen 30 fotek,díky....
11. dub 2013 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky můžu k vám?bydlim v uh
11. dub 2013 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek