• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

17. února 2017 
@haniskanunu ahojky jasně,to víš že můžeš :wink: vítej....Já bydlím v Oe a mám 10měsíčního syna Tadeáška :slight_smile:
11. dub 2013 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojik:slight_smile:
11. dub 2013 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky zlaté,poraďte kde na kvalitní kojo podprdy. Musím vyzkoušet,přes net nemám ovahu s mou maxi veliostí :wink:
13. dub 2013 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veka já kupovala ve V&V kočárky vel 80E sice ji neměli ale objednali mi ji do týdne asi...ale jestli potřebuješ větší tak se zeptej @mochenkaa ...jé Verunko ahoj,já tě vůbec nepoznala :slight_smile:
14. dub 2013 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Peti!Díky za tip!
14. dub 2013 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veka ja tii asi neporadim. Kupovalala jsem si 80G v obchode na zarami, ale tehdy ten obchod rusili.. Jinnak adam a eva ma od triumph i vetsi velikosti
14. dub 2013 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veka nemas zac...
@mochenkaa Gabi nejdete do te zoo?
14. dub 2013 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veka 85G v ivance vedle cukrárny u kolaru na náměstí :slight_smile:
14. dub 2013 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor ne, M spí po noční. a včera měl domluvené něco pracovně, což jsem nevěděla. Takže jsme byli s Davčou dopoledne ve Zlíně, a odpoledne se na hoďku projít i s M než šel na noční. Dneska půjdem za chvíli do obchodu (Davís se doma prostě nudí!!!) nakoupit a odpoledne asi zas jen tak na prochajdu. Ale tu ZOO vám závidím :dizzy_face:
14. dub 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jste prostě nejlepší,díky!
14. dub 2013 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa jako od 10 do 13:30 jsme šmatlali po zoo s tím že T od 12-14:30 chrněl,ujel nám bus tak jsme šli až na vršavu je kauflandu pěšky,já jen v balerínkách a pěkně mě bolí nožičky,ale super procházka :slight_smile:
14. dub 2013 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem doma z OSCARa, tak podle UTZku je snad všechno v pořádku, ještě počkám, až se mi teď Domík vzbudí a po obědě vyrážíme zpět pro výsledky z krve, zda budou taky OK :slight_smile:, tak snad ano :slight_smile:
Ptala jsem se i na pohlaví, zda je nějaká možnost, zda jde něco vidět a paní MUDr. říkala, že typově to vypadá na holčičku, ale že je to opravdu typově, že to nemůže říct na 100% :slight_smile:
Tak nevím, co znamená TYPOVĚ, ale bylo by to fajn, kdyby kromě toho, což bych byla úplně s manžou nejšťastnější za zdravé miminko, vyšla i holčička do páru k Domíkovi :slight_smile:
15. dub 2013 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@chickkky Alčo, gratulace!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jste to vzali hopem :grinning: :slight_smile: :wink:
Jak to zvládáš?
15. dub 2013 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chickkky gratuluji....
16. dub 2013 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tuliberka Děkuji Luci :slight_smile: Jj, nečekaně rychle se podařilo :slight_smile:, tak už to tak bude :slight_smile: Po novém roce jsme se tak rozhodli, že už to necháme náhodě a ona náhoda hned napoprvé klapla :slight_smile: Bude to asi záhul, ale už se zároveň těším :slight_smile:
Snad bude vše v pořádku a Domík už přece jen bude starší - o 2 roky - tak to zase bude lepší :slight_smile:
Luci, jinak se UŽ cítím zase dobře, přece jen končí 3tí měsíc, tak to snad bude OK. Ze začátku náročné - únava, nevolnosti, ale už je to na ústupu :slight_smile:

@petrajavor Děkuji taky moc :slight_smile:
17. dub 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor @mochenkaa aspol. jdu se omluvit z dnešního srazu :unamused: Dorotka je od neděle osypaná, dneska jsem to šla ukázat dr. a prý je to nějaká virová vyrážka a nemáme chodit do kolektivu :unamused: Jsem se těšila, že to konečně klapne, ve Slunečnici jsem ještě nebyla, navíc tam jsou dneska ty látkové plenky :frowning2: No co naděláme. Tak si to užijte, papááá
17. dub 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 Gabi nám to vzkázala a klasicky jsem byla já,Gabi a Maruška :grinning: Hlavně ať se malá uzdraví a pak můžeme jít zase :wink: jinak Gabča to tam sledovala tak ti podá raport :grinning:
17. dub 2013 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina tak po cestě žádné lavičky nejsou :frowning2:
17. dub 2013 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor tak to je trasa pro nekojici :grinning:
17. dub 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina no to ano...nic můžeme se projít třeba po Oe nebo vymyslíme jinou trasu,jo to út je oki :slight_smile:
17. dub 2013 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor jeeejda, tak to mě mrzí, zrovna vás tři bych ráda viděla (ostatní taky, ale vás už znám :slight_smile: ). Tak snad příště no
17. dub 2013 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 jak se @mochenkaa vrátí z dovolené máme i s @oktarina domluvenou zoo tak pojď s náma a nebo můžem do té slunečnice :wink: není problém,jak je krásně vytáhneme diáře,sladíme program a vyrazíme :slight_smile:
17. dub 2013 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor jůůů, tak ZOO beru! To máme hned za rohem, tak to by bylo aby nebylo :slight_smile:)
17. dub 2013 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pampeliska1 super tak se pak domluvíme :wink: konečně uvidím tu tvou malou live :slight_smile:
17. dub 2013 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor jako já doufám, že už to klapne protože toto už není možné! :grinning:
17. dub 2013 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa kdy se vracíte z dovolené, ať už to můžu plánovat? :wink:
17. dub 2013 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 no to jo tvá malá má skoro rok a já ji ještě neviděla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Viděla bych to tak na půlku května....bude po svátcích tak už by mohl být klid :wink:
17. dub 2013 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor no právě! naposledy jsme se viděly ještě s břichama :slight_smile:) To je neskutečné, jak to uteklo..připadá mi to jako včera, co jsme si byly sednout :slight_smile:) Půlka května je tu za chvíli, uteče to jak nic :slight_smile:
17. dub 2013 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 no to ano...mi povídej,včera jsem rodila,dnes Verča dala na net video jak fotí miminka a mě příjde že se T fotil včera a on už je velký chlap,který balí holky,je to neskutečné jak to letí...úplně chápu mou mamku jak pokaždé otravně říká:"To není možné včera sem si tě donesla z porodnice." už vím jak to myslí :grinning: :grinning: :grinning:
17. dub 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pampeliska1 vracime se 2/5 vecer do cr.
workshop papiliosu byl zajimavy. Ale vylozene nove jsem se tam nedozvedela nic. Bylo to zamerene na budouci maminky. Ale v tombole Davis vyhral pytel na pliny s autickama a sprchac.
17. dub 2013 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek