• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
Ahoj holky, právě jsem se zaregistrovala, najde se tu pár těhulek na povídání o těhotenství a radostech i starostech s ním spojeným, s termínem někdy v březnu příštího roku? Já jsem dnes 13+3tt, miminko očekáváme 23.3.2012 :slight_smile:
19. zář 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@verush89 Ahojky:slight_smile: moc ráda se přidám.....mám termín 3.3.2012 :slight_smile:) už se na mimíska moc těšíme a pořád rozmýšlím jestli si máme nechat říct pohlaví :P manžílek chce překvápko, ale já jsem děsně zvědavá co se v bříšku schovává :slight_smile:) co ty?
20. zář 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já mám termín 11.3. 2012. S manžou jsme se dohodli, že si pohlaví necháme říct. Na velký ultrazvuk jdeme zase až 27.10., tak tam už se nám snad ukáže :wink:
20. zář 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak my se rozhodli pro překvápko, přítel byl teda už rozhodnutej dávno a já už jsem se s tím srovnala a ani mi to nepřijde, spíš jsem zvědavá, čím nás prcek překvapí u porodu:slight_smile: Kamarádka si pohlaví taky nenechala říct, očekávájí potomka každým dnem, tak jsem strašně zvedavá, co se jim narodí, jsem přilepená na telefonu snad celej den:slight_smile: A co jinak, už máte za sebou oznámení těhotenství rodině? Já se na to chystám v neděli, na oslavě mamčiných narozenin a pokouším se vymyslet něco originálního, mamka a ségra už to bohužel ví ale jinak pro ostatní to bude snad krásný a rozhodně nečekaný překvápko :slight_smile:
20. zář 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: ja mám termín 14.3.2012.Jsem v 15 týdnu doktor na ultrazvuku nám řekl,že na 70% bude kluk tak uvidime co nám ukáže další ultrazvuk 24.10. :slight_smile: nevím jesli si nedelal srandu protože se mě ptal co chci a já mu řekla holčičku a on nene bude to kluk:slight_smile: tak uvidime ,ale je to jedno hlavně ať je mimi zdravé.:slight_smile:
22. zář 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: tak koukám že každá to máte jinak:grinning: No já to asi nevydržím a nechám si to teď 11.10 říct na KO a pak mám jít na velký UTZ ale to jde se mnou manža, tak budu muset až do porodu dělat jako by nic:grinning: U prvního to bylo stejné a nevydržela jsem to a prokecla se.....

verush89 - jinak rodině jsme to řekli hned po první kontrole :slight_smile:) mimo bylo plánované a očekávané a na otázku jestli už jsme "v tom" jsem jen řekla že jo:D snažili jsme se na holčičku ( podle tipů a rad :P ) tak to trvalo dýl, u prvního to bylo hned:D
23. zář 2011 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já mám termín 25.3. a nejdřív jsme si říkali, že pohlaví tentokrát nebudeme chtít vědět, ať je to druhé těhu taky v něčem jedinečné :sweat_smile: ale od začátku se cítím na holku, tak jsem zvědavá jestli jsem se trefila. Chtěla bych to vědět, protože miminku pořád říkám jménem, nebo že sestřička, malá...tak dkyby to byl kluk, bylo by to divný. U syna jsem taky "věděla" skoro hned, že je to kluk a utz mi to pak jen potvrdil.Velký utz vychází někdy na začátek listopadu.
A rodičům jsme to řekli na konci 8tt, když už bylo srdíčko a byla zrovna příležitost. Ukázali jsme fotečku z utz. Minule ještě dostali poukázky :grinning:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/andelka/album/andelcino-album/3369373/
23. zář 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,já mám termín 13.1.2012 a nevydržela jsem to a pohlaví jsme si nechali říct.
24. zář 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojki taky se přidávám, mám termín 6.3.2012, zatím vše v pořádku, žádné problémy a výsledky na jedničku :slight_smile:
24. zář 2011 v 15:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak dneska jsem absolvovala odběry na triple testy. Naštěstí mám za sebou už screening, takže ani nejsem nervozní, jak to dopadne. A co vy, už to máte za sebou?
26. zář 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alikorcakova taky mám za sebou scereening s negativním výsledkem :slight_smile: a na triply nejdu. Nebyla jsem ani minule.
26. zář 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě doktorka řekla, že screening považuje za nejdůležitější test v těhotenství, ale že ty triple testy udělat musí. No hlavně že screen vyšel negativní.
26. zář 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alikorcakova Triply nejsou povinné, tak proč by je musela dělat? Já jsem ráda že si chvíli odpočinu od odběrů a testů :sweat_smile: stejně vycházejí tak často falešně pozitivní, až to pěkné není. Nt se sice platí, ale je dřív a je spolehlivější :slight_smile: Můj Dr právě když vyjde dobře NT, tak Triply už neřeší. A to je fajn, stejně bych je odmítla.
Teď už nás vlastně čeká jen OGTT a pak další kolo těch základních těstů (krevní obraz, protilátky..) a pak kultivace (ale to není odběr). No i tak je toho docela dost.
26. zář 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky :slight_smile: . Právě jsem se přihlásila a ráda bych pokecala o těhotenství. Začínám 3 měsíc a termín porodu mám stanoven na 16.3.20012. Chtěla jsem se Vás zeptat, jestli nemáte zkušenosti s předporodním kurzem.Čekám své první mimčo a rodina je daleko, tak chci být připravená. Díky. :slight_smile:
27. zář 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka2904 ahojky, jj, já jsem chodila, od 16tt na cvičení a při tom jsme si i povídali, učili se dýchat, probírali aktuální potíže...a pak od 34tt jsem chodila na předporodní kurz té nemocnice, kde jsem chtěla rodit, bylo to i s prohlídkou porodky. Já jsem takový kurzový typ, i jsem hodně četla a povídala si s kamarádkama. Na tom kurzu bylo jednak cvičení a pak povídání s PA, dětskou sestrou a laktační poradkyní. Tak jsem věděla jak to v porodce chodí, co se bude dít s malým, co si mám vzít s sebou... bylo to fajn. Letos už budu chodit jen na cvičení, kurz netřeba.
28. zář 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka Ahojky a díky moc za odpověď :slight_smile: . Ráda bych rodila ve FN v Bohunicích, tak se tam zeptám na nějaký kurzík. Na cvičení chci chodit také, jak tak čtu mezi tvými řádky, tak už mám nejvyšší čas :wink: , jsem v 16tt. :slight_smile:
28. zář 2011 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka2904 no ono to zpočátku vypadá jako hrozné leháro, ale jak postupně týdny přibývají...a pohyb je důležitý, hlavně plavání a cvičení ve vodě je super. Na to se strašně těším.
28. zář 2011 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
To s tebou plně souhlasím. Sportovala jsem celý život a nyní mi doktor řekl, že s tím mám počkat až do konce 3 m, abych náhodou nepotratila. Pak určitě také vyrazím, snažím se alespoň občas chodit do bazénu :slight_smile: a procházky. Škoda jen, že není nějaká kámoška :frowning2:
28. zář 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka2904 já zatím hlavně procházky, s malým. Nějaký pohyb musí být, porod je dřina.
A na MK by se nenašla? V Regionech?
29. zář 2011 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, můžu se k vám přidat??
@lenka2904 máme stejný termín porodu!! :slight_smile: Holky musím říct, že já před těhu taky cvičila a teď teprve nabírám síly nějak fungovat od 6tt jsem jen zvracela, byla jsem i v nemocnici, ale zatím na váze nepřibírám, právě naopak snažím se nabrat váhu co jsem měla před těhu! :frowning2: Prcek je naštěstí v pořádku, ten pomaličku roste :slight_smile: Dneska jdu zrovna na kontrolu tak jsem zvědavá co mi Dr. řekne??? Dneska by mi měl dělat 2. scerening, tak doufám, že to bude o.k. Tak se mějte krásně a móóóc Vám všem gratuluju k mimískům!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:
5. říj 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina86 ahojky :slight_smile: tak co kontrola? Teda to sis užila první trimsetr, ale teď už je jenom lépe, že jo? :slight_smile:

Já byla na kontrole v úterý, bylo ale jen vnitřní vyšetření (děloha, čípek a tak) a utz ne. Tak se hrozně těším za měsíc na podrobný utz, že konečně zas uvidím miminko a snad nám řekne co to bude. A příští týden už bych chtěla jít poprvé cvičit :slight_smile: Je podzim, dlouhých procházek ubude, tak už je to potřeba :sweat_smile:
6. říj 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka ahojky, no kontrola dopadla super. Prcek je prý v pořádku, ale vykašlal se na mě. 3týdny se těším až ho uvidím, a že mi řekne co to bude a on se mimísek otočil zády a jen mi 2x zamával. Takže fotka žádná a kromě páteře a kousku nohy nám nic víc neukázal!! :slight_smile: :slight_smile: Tak zas nic, tak doufám, že se do příště umoudří. :wink: :wink: Jinak příští středu si mám volat na výsledky, snad to bude v pořádku!??? A 26.10. znova na kontrolu, tak snad už pak budu vědět co nakupovat, neutrální věci už mě nebaví!! .-) :slight_smile: Vidím, že ty už jedno miminko máš a chlapečka Daniela, když to bude kluk, tak i ten náš se tak bude jmenovat! :slight_smile:
6. říj 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina86 zlobidýlko malé :grinning: no já jsem zvědavá jak ukázněné bude to naše a jestli něco ukáže.
U Danyho to bylo jasné, koupila jsem pak po cestě první modrý overal :slight_smile:
Jé, to je pěkné, a máte vybraná hezká jména :slight_smile: U nás to prostě musí být holčička, protože další jméno pro kluka nemáme :sweat_smile:
6. říj 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka ahojky, tak výsledky 2 scereningu dopadly dobře. :wink: :wink: Prý všechno negativní, tak jsem moc ráda. :slight_smile: A už se těším na kontrolu. Nějak mi teď porostlo bříško, tak se mimískovi asi daří dobře! :slight_smile:A co ty,Daneček zdraví?
12. říj 2011 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina86 tak to je super :dizzy_face:
Jj, mně začalo taky teď růst bříško, stejně jak u prvního mimča. Tak to určitě miminkům dobře daří :slight_smile:
Dany je nemocný, nachlazený, já se zatím držím.
12. říj 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Muzu se taky pridat? TP mame 12.3.2012 a zatim nevime, ce se mi v brisku schovava. Jsem z tehu absolutne nadsena a nejradeji bych uz vykoupila obchody. Dokonce jsme uz byli koukat i na kocarek. Jste nektera z Prahy a mate registraci u Apolinare?
Vsem moc gratuluji a preji pohodove tehu a hlavne zdrave miminka!!!!!
12. říj 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka no mi čekáme první, takže uvidíme!! :slight_smile:Dneska mě nějak pobolívá bříško, takže dneska budu odpočívat,protože jsem v noci nevěděla jak si mám lehnout. :frowning2: Ani se nedivím, že je malý nemocný, takové počasí!! :angry: Já se zatím taky celkem držím, jen mám trochu rýmu, ale jinak se to dá. Tak se brzy uzdravte!! :wink:

@duhovka ahojky, já sice nejsem z Prahy, ale s tím vykupováním obchodů jsme na tom stejně! :slight_smile: Jinak my s manželem už jsme kočárek vybrali, už ho pak jen objednat, nebo zajet koupit uvidíme? Ten náš prcek se nám taky nechce ukázat, tak jsem zvědavá na další utz. ? :wink: Jinak taky gratuluji mamino!
13. říj 2011 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duhovka
@pavlina86 jejda, když si vzpomenu jak jsem si dělala seznam věcí pro miminko a plánovala kdy a kde to budu kupovat a pak odškrtávala....to je krásné, užívejte si to :dizzy_face:
A hlavně holky se dobře oblíkejte a vitamínky, ať to podzimně zimní těhu zvládnem.
13. říj 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina86
Ahoj, muzu se zeptat jaky kocarek mate vybrany? Me prijde, ze zadny nema vsechno co chci:frowning2:
A co ostatni? Uz mate vybrany kocarek a kdy ho budete kupovat?
13. říj 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duhovka já myslím že žádný není 100% ideální.
My nebudem kupovat, máme po Danym klasickou kombinaci a pak podědí i sporťák :sweat_smile: Akorát teda budem kupovat novou postýlku a Danymu velkou postel (rostoucí).
Jinak by se mi líbil třeba Dorjan Prestige, nebo z klasických Roan Marita, ale já potřebuju vložnou tašku.
13. říj 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duhovka ahoj, já jsem zaregistrovaná u Apolináře. včera jsem byla na těhotenském kurzu a trošku mě ta porodní asistentka vyděsila, když říkala, že u Apolináře se hodně medikuje, takže tam dávají epiduraly, jak na běžícím pásu, ale já chci rodit bez epiduralu :unamused: Tak uvidíme jak to dopadne, stejně už se s tím nedá nic dělat :slight_smile:
13. říj 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek