• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
do masaze hraze bych taky sla, jeste mam ulozeny navod :slight_smile: jen zapojim manzela a uvidime, jak to pujde, pry by to melo byt trosku bolestive co nam rikala PA na kurzu, aby to melo ucinek...

Jinak holky, ja uz jsem ve 23.tt, pohyby citim hooodne, bricho narostlo a ja se nejak strasne tesim na toho drobecka :slight_smile: chtela bych se zeptat, vy co budete mit prcky od sebe cca 20 mesicu, budete kupovat sourozenecky kocarek?
30. říj 2011 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@deniskakubicek no já s masáží hráze manželem počítat nemůžu a sama sobě si to moc dobře udělat nejde... takže jdu zase do toho epina a pak budu jen promazávat :wink:

Sourozenecký kočárek kupovat určitě nebudu, vezmi to tak že jim budou skoro dva roky, to už v kočáru být moc nechtějí... bylo by to jen na chvíli, bude stačit motorka nebo takovej ten skejt ke kočárku určitě :slight_smile:
30. říj 2011 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdeniii díky. Na zavinování dělohy si tentokrát taky chci něco pořídit, vím že podruhé je to celkem mazec.
30. říj 2011 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@deniskakubicek zatím o tom neuvažuju, uvidí se aktuálně. Já myslím že už bude dost chodit a kdybysme šli někam na dýl a byla jsem s mužem nebo mamkou, tak vezmem rovnou dva kočárky.
30. říj 2011 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdeniii
@andelka
nam rekla doktorka, ze by mel byt Kuba do tri let v kocarku, teda ne jen Kuba, ale vsechny deti... Kuba je vyjimka v tom, ze nedoslapuje na nohu tak, jak by mel, je to strasny sidlo hyperaktivni, tak proto zvazuju sourozenecky, ale taky budu cekat az do posledni chvile a pak se uvidi...
holky, zavinovani delohy boli? ja to teda nejak nepocitila pri Kubovi...
31. říj 2011 v 07:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@deniskakubicek no jako uvažovala jsem o něm, cvičně, čtyři kamarádky ho měly nebo mají, ale mají menší rozdíl mezi dětma než budu mít já. On se dá pak koupit z druhé ruky, stejně není na dlouho. Mají Jané power twin.
No u prvního nebolí, ale u dalšího porodu jo, hlavně při kojení.
31. říj 2011 v 07:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahojky holky, tak začala mi nakupovací mánie!! :slight_smile: A v pondělí 7.11. se rozjede naplno, protože jdeme na ten 3D ultrazvuk. Tam se snad konečně dozvíme do mě to v tom bříšku tak řádí!!! :slight_smile: Už se nemůžu dočkat. Tak přeji hezký den.
31. říj 2011 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pavlina86 tak snad se vám konečně stydlín ukáže :grinning: :grinning: taky už na mě trochu lezou nákupy :grinning: :grinning:
JInak my máme za sebou dnes velký UTZ, prcek je v pořádku, jen se nechtěl vystavovat..teda nechtěl ukázat obličej, jinak vše :grinning: :grinning: má cca 365g a já asi 6kg na hoře :fearful: příště jim tam strhnu váhu :grinning: :grinning: :grinning:
31. říj 2011 v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak my uz mame za sebou velky utz a vsechno ok ( klepu na drevo:slight_smile:) pohlavi bude prekvapeni:slight_smile:
Chtela jsem se zeptat, zda z vas nektera byla na tom cukr testu uz v 16tt (babi mela cukrovku)? Ja tam byla a krev byla v pohode, ale v moci jsem mela 0,1 jednotky cukru. Hned mi teda nasadili dietu, ale nejak se mi to nezda a stve me, ze musim drzet dietu, kdyz je to mozna uplne zbytecne. Jsem toto tehu opatrnejsi, minule to dopadlo spatne:frowning2:
Berete nekdo magnesko na tvrdnuti briska????? A kdyz jo, pomaha vam to 100%?
Mozna se s nekterou z vas sejdeme v breznu u Apolinare:slight_smile:
31. říj 2011 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@duhovka ahooj, my dnes máme taky za sebou velký utz :grinning: a pohlaví jste vědět nechtěli, nebo prcek nechtěl prozradit?jí bych to nevydržela..a taky ten náš playboy to pořád ukazuje, tak to nejde přehlédnout :slight_smile: S tou cukrovkou bohužel nevim..v rodině jí naštěstí nemáme..Magnésko beru, měla jsem křeče a tvrdnutí a zlepšilo se to docela dost..někdy úplně super a někdy se to zase ozve..ale celkově lepší!U apolináře jsem bohužel nestihla registraci, tak jedině když pojedem na rychlíka :grinning:
31. říj 2011 v 18:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, ja uz nemuzu :frowning2: pripadam si jako troska... vcera vecer jsem lezela u tv, pak jsem se zvedla a prasklo mi ve stydke kosti, od te doby pajdam, nemuzu sedet, nemuzu chodit, natoz neco zvednout...je to strasna bolest, do toho se ozvala opet plotynka, muj mi dneska odjel a prijede ve ctvrtek, doktor mi s tim nic neudela a byt takhle jeste 17.tt je pro me nepredstavitelne...potrebovala jsem se vypsat... :frowning2:(

Jinak preju vsem krasny vecer bez chmur :slight_smile: a at se vam prcci ukazou
31. říj 2011 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrita83
My to vedet nechceme:slight_smile:, ale stejne jsem to nevydrzela a zeptala se mudry, zda vi co tam mam a ona na to, ze tak na 90%, tak z toho usuzujeme, ze nevidela pindika, tek to asi bude holcicka, ale je mi to uplne jedno, hlavne at je mi zive a zdrave. Ja tam nic nevidela, ale to u me neni zadna novinka:slight_smile:
Magnesko beru 3xdenne po jedne pilulce a rekla bych ze snad taky dobry, ale 100% dobry to fakt neni. Pravda je, ze jsem dost stihla, tek si rikam, zda ta boule, kterou obcas vidim a citim neni treba prdelka nebo hlavicka:slight_smile: uz mam o 3 kg vice tzn 49 kg, to jsem nikdy nemela:slight_smile:
A kdepak budes rodit? U nas to vystal manzel:slight_smile: minule stal frontu v podoli a pry to ted byla brnkacka:slight_smile:
31. říj 2011 v 19:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@duhovka nám to taky bylo jedno :grinning: potěšilo by mě oboje stejně..ale vždycky jsem chtěla nejdřív chlapečka a pak holčičku :grinning: tak že se na toho naše synáčka mooc těšíme :slight_smile:
ale je pěkné nechat se překvapit..třeba to vydržim příště :grinning:
Co že, 3kg hore? :angry: 49? :angry: jak to děláš???já měla 59 a dneska 65...brrr :zipper_mouth:
Po pravdě kde budem rodit úplně netušim asi Mladá Bol., nebo Neratovice,,V Praze jsme ty registrace nestihly, byly jiný starosti...
Manžel je šikulka :slight_smile:
31. říj 2011 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@deniskakubicek NU já taky zavinování dělohy necítila, ale byla jsem vážně rychle fit a prý při druhém je to cítit, jako menstruační bolesti třebas, ale taky nemusí. Každopádně já věřím tomu že mi olejík pomohl.

Já si nějak pořád nedokážu představit dítě v kočárku do tří let, to vydrží fakt málokteré :slight_smile:)) i když je pravda, že pokud má nějaký problém tak asi i vydrží, záleží na tom jestli ty ho tam udržíš, což si mylím, že ně a investice do sourozeneckého kočárku mi fakt přijde jako zbytečná investice. My jsme s bráchou o rok a půl a žádný sourozenecký kočáry nebyli, hezky tapal :slight_smile:))

@pavlina86 jéé nakupování :slight_smile: a copak jsi už všechno pořdila?? Já nějak na malého ještě nemám nic, ale chtěla bych něco koupit nového :slight_smile:)

@petrita83 paráda, že je všechno v pořádku!! copak jsi pořídila už ty? :slight_smile:)

@duhovka ahojky, já na cukrovce nebyla a ani nepůjdu, přijde mi to opravdu zbytečné když u nás cukrovka není. Ale když u vás ji má babička, riziko tam je, ale asi bych to s tou dietou zbytečně nepřeháněla.... :wink:

@deniskakubicek uf, snad se ti brzy udělá lépe, musí to být hodně nepříjemné :_(((

@petrita83 já mám nahoře asi taky 3 kila, takže 66 :slight_smile:) s první jsem přibrala 20kg tak jsem zvědavá kolik dám teď :slight_smile:)
31. říj 2011 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, vy jste tady nejake hubene, se tady az stydim byt :grinning: ja mam 4,5kg nahore, malej ma 500g a mam 73kg :-/
31. říj 2011 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdeniii ja ho prave nebudu kupovat, chci pockat co nejdele...ale jinak on je v kocarku rad, ale investice to je...jenze tapat vedle kocaru proste neumi, to se mi rozutece do prirody :grinning:
31. říj 2011 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zdeniii, @deniskakubicek holky vy mě teda neumíte potěšit :grinning: :grinning: roste ze mě slonííík :slight_smile:
@deniskakubicek - au, au to musí bolet, tak hodně odpočívej a lež určitě ti ve čtvrtek doktor pomůže a nebo zajdi k jinému ať se zbytečně dlouho netrápíš!!!!
hubené?nebooj já tě s tímhle tempem rychle předeženu :grinning:
@zdeniii my zatím doma pro mrňouska nic nemáme..teď jsme koupili pár oblečku na aukro, tak těšim až přijdou :grinning: taky kamarádky mi něco schraňujou,,lehátko, dupajdy atd..už se nemůžu dočkat až konečně osobně vtrhnu do nějákého obchůdku :slight_smile:
31. říj 2011 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petrita83 pff, vzdyt mas krasnych 65kg!!! co ja bych za to dala, to nebyla ani moje startovaci vaha :grinning: zkusim lezet, zkusim zatnout zuby, nic jineho mi nezbyva :-/
31. říj 2011 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@deniskakubicek :unamused: to je děs, tak držim palce ať ti to uteče a hlavně ať to bolí co nejmíň!...no my máme taky pořád něco..právě prakticky skoro od začátku ležim proto to jde tak rychle hore... :slight_smile: joo krásných :slight_smile: , pořád čekám kdy mi doktorka vynadá :confused: tak uvidíme kam se posunem :slight_smile:
31. říj 2011 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@deniskakubicek ale já jsem normální .-) a ty taky :slight_smile:) máš holt těžký kosti :wink:
hele a co takové to vodítko na dítě :slight_smile: já ho teď docela používám :slight_smile:)

@petrita83 já taky hoodně nakupovala přes net :slight_smile:) mám toho te%d mraky , ale ještě jsem si neudělal radost pro malého :slight_smile: jen samolepku na auto :slight_smile:)
31. říj 2011 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdeniii vodítko na dítě? :grinning: :grinning: jooo to věřim, že se hodí!!!Jasně, že máme všechny těžké kosti :grinning: :grinning: :grinning: já to řikala vždycky a teď je má i náš žvejk..tím se to vysvětkuje :slight_smile: díky.
Vidíš, mega důležitá věc..samolepka na auto dám si jí na seznam až se zas budu chtít potěšit :slight_smile: Zítra snad udělám radost nám oboum a vyzvednu u kamarádky těhu pás do auta :slight_smile:
31. říj 2011 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrita83 no jasně já ho te=d fakt využívám jak jsem těhule tak Helí furt někde nahánět a tahat to ani omylem a za ruku ťapkat nechce, na to je moc velká holka :slight_smile:) takže psa mám na volno a jí na vodítku :slight_smile:)

Já objednala krásné samolepky tady www.ditevaute.cz :slight_smile:
Joo a těhupás je super věc!
31. říj 2011 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdeniii to musí být švanda potkat Vás na procházce :slight_smile:
tak že těhu pás se osvědčil? já na něj těšííím!jdu juknout na samolepky :slight_smile:
31. říj 2011 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrita83 určitě ano, protože já jezdím pořád někam takže aspoň takhle vím že kdyby se náhodou něco stalo tak nemáš ten pás přes břuch, ale hezky pod...

ty samolepky jsou úžasný, můžeš si nechet udělat jakou chceš s různým textem :slight_smile:
31. říj 2011 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdeniii to by chtělo ale vědět jméno :slight_smile: no jsou super..to bude autíčku slušet!No já taky dost jezdim autem a z toho normláního pásu jsem fakt něšťastná, tak očekávám že s tímhle se budu cítit o mnoho líp.
31. říj 2011 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrita83 já se právě raději nepoutala vůbec když jsem ho neměla...
JO tak jméno vědět snad budete ne? :slight_smile:))
31. říj 2011 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdeniii no nejpozději v březnu určitě :grinning: manžel mi s nim dělá nějak drahoty :slight_smile: JInak koukala jsem že dcerka má jen rok a půl..to máš doma asi pěknou honičku :slight_smile: ale je super, že budou z bráškou takovej kousek od sebe...
31. říj 2011 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@deniskakubicek jak se cítíš ?? to mi neřikej že ti nemužou nějak pomoct ?? to je hrůza .. je mi to moc líto :frowning2:
31. říj 2011 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdeniii voditko mam formou batuzku a uz ho pomalu zkousim :slight_smile: joo, tezke kosti, na to se vymlouvam porad, jen sestra to nechape, pry na miminko bych mela nabrat jen 6kg za cele tehu :grinning: se asi zblaznila...u Kuby jsem nabrala 22kg
@meluzina je mi mizerne, dneska jsem nemohla ani vykoupat maleho, volala jsem mamce, ale ta nemohla prijet, ted jdu spat, abych t trochu zaspala, asi jsem se vic namohla... bohuzel mi pomoct nemuzou :frowning2: jen porad rikaji to svoje : a bude hur! :rolling_eyes:

Holky, ale diky za podporu :slight_smile:
31. říj 2011 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@deniskakubicek naprosto ti rozumím, podobné bolesti mě chytily týden po porodu a nemohla jsem an to nic brát. Snad se to brzo spraví.

Koukám že se bavíte o váze, no já mám teď 64,5kg, přibrala jsem zatím kilo a půl, ale taky mám jen 160cm, takže nic moc no :sweat_smile: Zítra mě čeká velký utz, tak jsem zvědavá jestli to bude vidět, nebo budem mít taky stydlivé miminko. Jdu až v 13.30, tak už se nemůžu dočkat, dopoledne se zas povleče...
31. říj 2011 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek