• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
Ahojky holky, tak jsem novopečená maminka!!!!! :slight_smile: :slight_smile:
Dne 2.3. 2012 v 5:25 hod. se nám narodil syn Martin. Vážil 3,340 a měřil 49 cm. Narodil se o 14 dní dřív. A je nádherný. :wink: :wink:
A opravdu to stojí za to. :slight_smile: Takže do toho děvčata!!
@petrita83 1.3. v 19:27 jsem přidala příspěvek, která půjdeme dřív rodit a malý už se chystal na svět. To jsem samozřejmě nevěděla. :wink: Takže jsem Tě předběhla!! :slight_smile: Porod byl rychlý, ale náročný.

Přidávám fotečky.

Mějte se krásně.
7. bře 2012 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
7. bře 2012 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@pavlina86 ten je nádhernej:slight_smile: moc gratuluju!!! Teda to je sranda, takováhle předbíhačka :grinning: :grinning: a už jste doma, všechno dobré? Já teda trochu závidím:slight_smile:
7. bře 2012 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina86 já chcu taky :grinning:
7. bře 2012 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciasekf :grinning: takovou nabídku jim dáváme:slight_smile: tak snad si něco vyberou :grinning: začnu mu domlouvat na zítra :grinning:
7. bře 2012 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina86 velká gratulace. Martínek je krásnej.

@petrita83 vid a oni né a né si vybrat :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2012 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina86 - božínku, to jsi rychlík, moc gratuluji ke krásnému chlapečkovi!
7. bře 2012 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina86 moc gratulací malý je opravdu kouzelný..... :slight_smile:
7. bře 2012 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina86 no, když si vezmu, že mám termín jen dva dny po tobě, tak to já už pěkně přenáším :grinning:
No, první mám v pondělí a ten podle MS příští neděli- bože toto letí.
7. bře 2012 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciasekf uteklo to rychle:slight_smile: ale teď se mi nějak zastavil čas:slight_smile:
7. bře 2012 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina86 wow, gratulujuuu!! malý je opravdu nádherný!! jsi moc šikovná!!
7. bře 2012 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina86 jéé, tak to byla fakt rychlovka :slight_smile: Martínek je nádherný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ať vám dělá samou radost a sžívání je pohodové :slight_smile:
7. bře 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Krásný MDŽ!
8. bře 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
To byl po ránu šok, když jsem odtáhla žaluzky. Sněžilo a bylo i dost na silnici, ted už přestalo, ale myslím, že to nevydrží. NA to, že včera bylo pěkně a ted tohle?

Za chvilku se půjdu připravit a razíme do poradny. Nejdříve mám monitor a pak až poradnu. Je to okolo oběda, tak doufám, že tam nebudu čekat dlouho :frowning2:
8. bře 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf držím palce ať to jde rychle a ať mají pro tebe dobré zprávičky, ikdyz proč by se těm našem kuliskum chtělo do tohohle počasí :confused: my máme monitor a poradnu zítra a zdá se, že tam taky dorazime :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciasekf jinak tobě taky:slight_smile:
8. bře 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 Ano, už jsme doma a malý je zlatý. Neboj, co nevidět se dočkáš. Je to nádherný pocit štěstí. Já, když se malý narodil,tak jsem to tam v boxu oplakala. Bylo to úžasné, a veškeré bolesti, už nebyly. Už se těším až dáš fotečku Ty!! :wink:
8. bře 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pavlina86 to je super, že to vidíš takhle :grinning: já si to první setkání snad ani neumím představit :grinning: a to se
Taak těším!
Ale byl to u tebe teda fofr:slight_smile: večer nic a ráno máte Martínka na světě, paráda!!! Tak uvidíme co zítra v poradně.
Uživej si každou chvilku maminko a ať máte to nejhodnejsi miminko:slight_smile:
8. bře 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdeniii zatím to na porod nevypadá :unamused: nevím jestli mám něco zkoušet možná sex nebo masáž bradavek :dizzy_face: okna už mám umytý a vygruntováno tak teď jenom čekám spíš se snažím na to nemyslet :wink:
8. bře 2012 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina86 mooc gratuluji ke krásnému klukovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. bře 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamik jo joooooooooooo taky už jsem doma všechno nablejskala :wink:
8. bře 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
@pavlina86 velká gratulace! Ať jste oba zdravý a spokojený! :slight_smile:

Já jsem po kontrole..monitor stále stejný, žádný "velevlny" se nekonaly :slight_smile: Prohlídnul mě, tak čípek se zkracuje, do průkazky mi napsal CS 6....tak to je asi první info o čípku, co vůbec mám - ale nějak tomu nepřikládám váhu..každý to má přeci jinak - u někoho to může znamenat pár hodin do porodu a u druhýho pár týdnů - no ve který skupině asi tak budu já? Tipuju, že v tý druhý :grinning:
K tomu mi teda řekl ještě, že by to tentokrát mohlo být rychlejší..no ale plácá nesmysly, stejně sám neví, jak to bylo prvně, chtěl mě určitě jen udělat radost :slight_smile:
Příště jdu opět ve čtvrtek - to už bude den po ofic. termínu, tak kéžbych se už nedostavila...ultr. termín už mám za sebou dva dny a prd z toho :grinning:

@luciasekf to jo, takovej hnus venku, už jsem se těšila na jaro :unamused: Ať ti dobře dopadne kontrola! Ty to máš takhle rozdělený, jo? Nejdřív jedno, pak druhý...tak to u nás naštěstí dělá všechno jeden doktor a na jeden objednaný čas a basta....sice někdy ta čekací prodleva, než se člověk dostane na řadu, ale to se mi stalo asi dvakrát, to nekonečný čekání...jinak to jde celkem dobře...a až do porodu chodím k němu, žádná porodnice - což mě taky vyhovuje, dojížděla bych zbytečně o 30km dál...
8. bře 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky jinak jsem dneska nakonec pořídila dvojkočárek, ať mám klid :slight_smile:)
8. bře 2012 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak jsem zpátky z poradny a ... celá a asi bude ještě dlouho :frowning2: No, hold bude ze mě slonice :grinning: . Tak maličké změny oproti minule tam jsou. CS 5 a čípek se zkracuje a je prostupný na špičku prstu, jak mi řekl doc. :slight_smile: No, uvidíme. Monitor v pořádku a příští čtvrtek opět to samé. Monitor a kontrola. No, kéž bych už tam nedorazila a šla rovnou do 4.patra na porodní sál :grinning:

@daja.had tak to máme tak nějak nastejno ty nálezy :wink: V porodnici je to takto rozdělený. Akorát je blbý, že jsem mezi monitorem a poradnou čekala přes půl hodiny :frowning2:

@zdeniii super, tak jaký jsi nakonec pořídila?

@petrita83 děkuji, tobě také na zítřejší kontrole jen dobré zprávičky
8. bře 2012 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daja.had
@luciasekf koukám máme všechny podobné kontroly...nějaká změna tam je, ale příště se uvidíme :sweat_smile:

U nás je to fajn, oboje dělá jeden doktor a minule i předminule jsem hne dpo monitoru tam zůstávala v ordinaci na prohlídku, ale příště jdu na monitor v 11.20 (trvá tak 20min) a ordinačku odkdy Dr vyšetřuje mají až od 13h :confused: tak myslím že budu muset čekat. Ale to neva, jestli fakt budu muset čekat hodinu, tak půjdu mezitím v klídku na oběd :slight_smile:

@zdeniii tak jaký to bude? Já pořád špekuluju, asi si nějaký cvičně vyberu (kamarádky jsou spokojené s Jané) a kdyžtak aktuálně koupíme.
8. bře 2012 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf :slight_smile: tak hlavně, že je vše jak má! Neboj nebudeš v tom sama, myslím že se k tobě do sloniho klubu zítra připojím:slight_smile:
8. bře 2012 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdeniii taky jsme pořídili dvojkočár :slight_smile:.... byla jsem dlouho proti - ale po jedný procházce v blátě a kalužích jsem usoudila, že to vlastně nebude tak špatný řešení, občas mít děti pod kontrolou a klidný nervy :grinning: ...tak jsem hned začla brouzdat po netu a hledala nějaký ojetiny..nakonec jsme pořídili mega výhodně za 810Kč na aukru...manžel ho minulý týden vyzvednul - dal teda paní 900Kč, jelikož mu bylo líto holčičky - plakala a nechtěla se s kočárkem rozloučit :cry: :wink: Stelinka se v něm svezla jen od parkoviště do garáže, ale byla pyšná jak páv :grinning: , tak se jí v něm asi bude líbit no a bráškoj snad taky - a já doufám, že je oba uvezu! :slight_smile: A za ty prachy je to teda super kára...
8. bře 2012 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@luciasekf
@andelka no jo holky, jedem stejným tempem :wink: ...tak kdo z nás nakonec obsadí první místo? :grinning:
8. bře 2012 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@daja.had No já snad ne, nejradši bych rodila v tom týdnu před TP - do té doby mám jetě jiné věci na programu :grinning:
to je super koupě :dizzy_face:
Dany ve sporťáku být nechce, takže ten asi už složíme. Do starého jsme ho ještě dostali, ale nic moc. Tak já nevím co by řekl na nový kočár. Jenže zas za ruku moc chodit nechce, je to potvora malá. Takže pochybuju že bude hezky chodit vedle kočárku. Jedině snad ještě ten skejt, zjistit jestli by se dal na ten náš kočár přidělat a moc nezavazel.
8. bře 2012 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka pořídila jsem Phil a Teds :slight_smile: takový jedno dvou kočár :_)) jsem fakt nadšená :slight_smile:
@luciasekf

@daja.had tak ve tvém připadě věkového rozdílu bych ani nemohla neuvažovat, to by byla nutnost :slight_smile:) přeci jen mám o půl roku dcerku starší než ty :slight_smile: ale pro klid duše a hlavně moje nervy jsem ho pořídila :grinning:
A copak jsi pořádila za takovou cenu?

@andelka ten skejt jde fakt ke každému kočárku :wink:
8. bře 2012 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek