• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@zdeniii joo, s tím jakoby ležením pro mimi, v té boudičce...viděla jsem na jiné diskuzi.Já pořád nevím. :unamused:
Fakt? My jsme včera okukovali jeden kočárek se skejtem, ale ten měl jinou konstrukci, tak jsme řešili jak by se to tam jako přidělávalo.
8. bře 2012 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka jjo to je on... ale víš jak mně se Helenka vozit nechá, kdyby do kočáru vůbec nechtěla tak bych pořídila jen ten skejt, ale takhle myslím že bude ráda když di bude nmoct sednout :slight_smile:)

http://prislusenstvi-ke-kocarkum.heureka.cz/abc-design-kiddy-ride-on/
http://prislusenstvi-ke-kocarkum.heureka.cz/stupatko-za-kocarek-lascal-buggy-board-maxi/

Tyhkle by měli jít fakt ke všem...
8. bře 2012 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii jejda, to je ale dost drahá sranda :unamused: polovina ceny našeho kočárku :sweat_smile: Asi napřed zkusíme jestli nebude malej capkat. Nebo se poptám na půjčení, nebo z druhé ruky.
8. bře 2012 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka taky se dá koupit bazarový :slight_smile: ale jejich cena je fakt vysoká i bazar třeba 700... ale třebas najdeš něco levnějšího
8. bře 2012 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii značka je BabyWelt...máme jednu fotku, tak ji sem zkusím vložit...přední dítko má taky boudu, jen nebyla připnutá..

@andelka o skejtíku jsem taky uvažovala chvíli, ale zase jsem slyšela, že některý děti na něm nechtěj být, a na to, aby mě z něj slejzala to by se mi teda vyplatilo! Tak asi fakt raděj vyzkoušet nejdřív, jestli se bude Danečkovi zamlouvat taková jízda :grinning: A taky čeho jsem se ještě obávala, aby to moc nerachotilo, když se jede přes nerovnou cestu - nevím, nemám zkušenost, ale představuju si, že bysme byli slyšet po celý vsi, když by to skákalo :slight_smile:
8. bře 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daja.had jo znám, taky jsem na něj koukal a:slight_smile:)
8. bře 2012 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daja.had tohle mě právě odrazuje taky :unamused:
Kočárek moc pěkný :dizzy_face:
9. bře 2012 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak hlásím stále 2v1 a vidím to tak na léto :frowning2: :grinning:

@daja.had moc pěkný kočárek a cena je úplně super. to se bude dětičkám jezdit :wink:

@zdeniii ten co jste vybrali je hezčí než ten druhý, super výběr :wink:

Všem těhulkám na dnešní kontrole držím palečky. Už dlouho tu nebylo další miminko, tak holky honem honem musíme to rozjet :grinning:
9. bře 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Včerejší úplněk nic? :dizzy_face: :wink:
9. bře 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka u mě to nějak nefunguje :unamused:
9. bře 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příští týden hlásí až 15°C, tak to by bylo krásné jarní počasí na porody :wink:
9. bře 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@luciasekf no, na konci března prý má být teplo :slight_smile: tak jsem zvědavá. Akorát teď je u nás pěkně nasněženo :grinning:
Ještě máš čas, no. Jsem si vzpomněla že mám 19.3. TP podle utz :sweat_smile:
9. bře 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andelka tak u nás sucho a už začíná trochu vylézat sluníčko. Ale včera byla teda pěkná chumelenice. To počasí je fakt hrozné.
No, já mám podle utz v pondělí, ale spíše se přikláním tomu podle MS.
9. bře 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf no je to jak u blbých :unamused:
Jj, já se přikláním taky k tomu co mám v pase, to je podle data početí.
9. bře 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak jsem utřela v celém bytě prach, zalila kytky, vařím oběd a jdu ještě mezitím vyluxovat a odpo ještě potřebuju učesat psa, ale nevím nevím. chci jít s Kubíkem ven a mám tu ještě žehlení. Něco si asi nechám na zítra :slight_smile:
9. bře 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak hlásím že u nás taky nic :slight_smile: vidím to na příští týden nejdříve :slight_smile:)
9. bře 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak take hlasim po kontrole stale 2v1 a vidim to tak na prez rok :grinning: :grinning: :grinning: dneska dost chrupal, byl linej..no kontrola zase za tyden, to uz bude po TP tak uvidime co s nama provedou :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: chlapecek si asi mysli, ze jsem slon a budu ho nosit 2roky :grinning: :grinning:
9. bře 2012 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zdeniii ty jsi jeste optimistka :grinning: ja uz si rikam, ze s tim balonkem na brise zustanu :wink: vsak neni tak zle :grinning:da se na nej postavit dobre talir, nebo hrnecek :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2012 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciasekf ahaa tak asi cekaji na to pekne pocasi..tak to pak jooo :slight_smile:
9. bře 2012 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak jsem zpátky z prochajdy. Dali jsme 1,5hodky a to jsem se předtím vrhla i na to žehlení, takže jsem dneska zvládla úplně vše :slight_smile:

@zdeniii , @petrita83 No, už by to chtělo zase nějaké fotečky toho mimíska, tak doufám, že ty prckové nebudou čekat až na letní počasí :grinning:
9. bře 2012 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@luciasekf ty jsi sikula :slight_smile:
fotecky to by teda chtelo, ale zacinam si myslet, ze ten brezen tady budem asi uzavirat :wink: nebo ze by leto? :grinning: na prochajdu pujdu taky, ted peru, pak to povesim..krasne to venku uschne v tomhle pocasku...
9. bře 2012 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Ahoj holky:slight_smile: Opožděně gratuluju k miminkům, nějak poslední dobou nestíhám.
My jsme stále 2v1, zbývá 14 dní do termínu a už mě to začíná nějak zmáhat, jsem utahaná, věčně bych spala. Poslední 2 dny mě svědí celý tělo, měla jsem strach aby nebyl problém s játrama, tak jsme dnes byli pro jistotu v porodnici na odběrech a naštěstí se to nepotvrdilo ale primář si nás zase pozval na úterý, že se udělají odběry znovu, že se to může změnit, někomu se to prý stává, že játra už ke konci to těhotenství nestíhají a projevuje se to právě svěděním. Tak prozatím mám nějaké mazání, snad se to zlepší, kdyby se potvrdily játra, tak bychom prý museli vyvolávat, toho se dost bojím, tak se modlím:slight_smile: Jinak prcek je ok, monitory v pořádku a hlavičkou dolů snad už zůstane, posledně mě nevyšetřovali spodem, tak ani nevím jak na tom jsem, uvidíme v úterý :slight_smile:
9. bře 2012 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrita83 nebooj nezůstaneš :slight_smile: Helenka šla na ssvět až 8 dní po TP :slight_smile:)) vím jaké to je. a to máš ještě času dost :grinning:
9. bře 2012 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verush89 no já tam byla dneska taky, ale svědí mě jen břicho, za to pořádně..doručili mi jen mazání a když to nepřejde mám přijít..u tebe jsou téééda důkladnější! Tak snad to nic nebude.
9. bře 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii já vím, ale člověk jé taaaak natěšenej:slight_smile: všichni se pořád ptají, volají a u nás pohodička:slight_smile:Helenka se šlechtila to je jasný:slight_smile:
9. bře 2012 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrita83 jjo když se někomu volá tak první otázka jestli se něco neděje :slight_smile: nejvíc v klidu je můj muž, opět odejel za klukama do prahy :grinning:
9. bře 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdeniii no jóóóó to už je ostrileny nastávající tatínek:slight_smile: ten náš se nevzdaluje, když už tak :grinning: pořád volá :grinning:
9. bře 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 jo ostřílený si myslí že budu zase asi přenášet bo co :slight_smile: a to dneska odjela i moje mamka na víkend mimo.... Takže se asi odvezu do porodnice sama kdyžtak a kdo pohlídá Helenku teda nevím :grinning:
9. bře 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky, jak se mate. Tak ja už to mam za sebou :grinning: :grinning: :grinning: v nedělu 4.3:2012 se nám narodila Nikolka :slight_smile: váha 2960g a 48cm. Porod byl rychlej. :wink:
Včera si nás tatínek dovezl domů z porodnice. :grinning:
Vše je v pořídku jen mame trochu problémy s kojením malá Nikolka je leniva tahat a v nemocnici pořád stresovali, že málo papá. Dnes jsme od 4.30 vzhuru to my ani nevadí, ale to kojení malá se kolikrát nemůže přisát. :unamused: Nevíte holky nějakou radu co se týče jak na kojení?A po papáni má kolikrát škytavku, tak se bojím. Ale snad se to poddá. Jen já se asi moc stresuju a bojím se o ni. :confused: Vůbec nevím kolik toho malá vypije. :confused:
Az budu mít chvilku, tak si musím přečíst co he tady nového.
Předem děkuji za rady o kojení :slight_smile:
10. bře 2012 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@daniela.250 gratulace velikááá :dizzy_face: dej pak fotečku :dizzy_face:
Ad kojení...nech si hlavně zkontrolovat techniku od laktační poradkyně, kontakty najdeš buď na netu nebo by měli dát v porodnici. Je důležité aby malá správně sála, aby ji to moc neunavovalo. I když my jsme měli techniku dobrou a Dany pil jen málo, často a dlouho a usínal u toho. Ale on takhle pil vlastně celou dobu plného kojení, některé děti to tak mají, no. Škytavka je normální, Dany taky hodně škytal, někdy pomáhá dát ještě trochu napít.
Já jsem taky nevěděla kolik vypije, kojila jsem podle chuti, ale je fakt, že zpočátku jsem si myslela, že když byl půl hodiny u prsa a po chvíli zas brečí, tak že ho bolí bříško, nebo mu vadí plínka..ale pak jsem musela dva dny vážit (když měl 4 týdny) a zjistila jsem, že vypije na svůj věk dost málo, takže jsem mu začala dávat prso vlastně kdykoliv začal brečet a měl zájem pít a zlepšilo se všechno o 80%, kojení byl u nás lék skoro na všechno. Některé miminka potřebují pít málo ale často a jiné se napijí hodně a stačí jim co 3h. Vůbec se nestresuj, kojení se obě musíte teprve naučit,bude to v pořádku, neboj, sladíte se, poznáš co jí vyhovuje.
10. bře 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek