• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@daniela.250 ahojky grstuluju k miminku, je to nádhera!! Termín máme stejně a ty už máš maličkou u sebe :dizzy_face:

Kojení se neboj, určitě to zvládnete, důležité je aby byla správná technika kojení. Jak kojíš? Ze začátku je to nejjednodušší v leže a i taky nejpohodlnější. http://www.kojeni.net/technika.php tady jsou fajn rady. Hlavně klid a nestresuj se že by malá pila málo. Ona vypije přesně tolik kolik potřebuje. Vážit není třeba, stejně ti váha neřekne jestli vypila hodně předního nebo zadního mlíka, ale celkovou cifru, takž může vypít dost ale jen mlíčko na žízen a ne to výživné...
Já kojila snad co hodinu když jsme přišli z porodnice a pak se to ustálilo na 2-3 hodinách. Chce to vydržet a zkoušet.
Škytavka je normální, všechno se srovná. A že jí bude třeba trápit bříško je normální, fakt všechny dětičky než se jim vytvoří pořádně ve střevech ta správná mikroflora tak trochu trpí no...
10. bře 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniela.250 jeee další miminko:slight_smile: hurá! Gratuluji k holčičce a těším na fotku:slight_smile: super, že už jste doma a že šlo vše jak má a ještě rychle:slight_smile: určitě se nestresuj, jde vám to dobře a půjde ještě lip.držte se!
10. bře 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii škoda, ze Helenka neumí řídit:slight_smile: na víkend to chce nohy křížem:slight_smile:
10. bře 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Hmm má být krásně tak jsem zvědavá kdy ti naši miláčci vylezou :slight_smile:) http://www.novinky.cz/domaci/261500-brezen-prinese-opravdove-jaro-meteorologove-slibuji-az-17-stupnu.html
10. bře 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem četla předpověď a líbí se mi :slight_smile: Ten první týden v dubnu ať je jak chce, to stejně budem asi ještě spíš doma.
Mě už nebaví to věčné navlíkání a šněrování bot :unamused:
Ještě se chci příští týden podívat už po jarních botkách :slight_smile: ať pak nesháním s miminem.
10. bře 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka jjo taky musíme koupit nové botičky at je klid :_)
10. bře 2012 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, vůbec vás nestíhám. Jedno dítě - žádné dítě :grinning: Nemám ani chvilku pro sebe, natož zapínat pc. Teď mi Willík půjčuje myš a klávesnici :grinning: Ale jinak porod krásná euforie, obrovské dojetí. Bez epi je to mnohem lepší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: i když jsem si myslela, že chvilkama umřu :sweat_smile: Prostě vyvolávání je děs.
Zkusím vás dočíst, snad to stihnu :sweat_smile:
11. bře 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@daniela.250 gratuluju :wink: Kojení je u každého dítěte jiné. Syn tahal od začátku jako ďas, kdekoli, kdykoli. Přes den často, v noci spal, což bylo super. Bolelo ho bříško, taky škytal. Lauru taky pobolívá bříško, kojí se různě. Ale potřebuje na to víc klidu, takže kojím často v ložnici v leže. V pátek co hodinu, teď se to ustálilo na cca 2-4 hodinách, v noci už dala i pět. Jo a Laura škytá skoro pořád. Prostě se musí počkat, až to přejde, nebo zkusit dát ještě cucnout. Ale ne vždy se ještě chytí. kojeni.net jsou super stránky - doporučuju :wink:
11. bře 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina86 gratulace :wink:
tady se teda rodí :slight_smile: paráda :slight_smile: A budoucí dvojmaminky - odpočívejte a spěte do zásoby :grinning:
11. bře 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky
idem vás informovat o tom,že 5.3.2012 ve 14.12hod jsme se stali šťastnými rodičmi naši Klárinky s mírami 3020g 50cm.....pustili nás domu včera......
Nestíhám dočítat, jen koukám,že se tady gratuluje a vidím,že je k čemu :slight_smile: a taky se přidávam @daniela.250 a @pavlina86 ať Vám miminka dělají jen radost a užívejte si každou chvilku a hlavně hodně zdravíčka :dizzy_face:
11. bře 2012 ve 21:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jana8 hurá, pěkně se nám to tu množí:slight_smile: hlavně že už jste doma, moc si to užívej:slight_smile: gratulujeme!!
Tak kdo bude další??:slight_smile:
11. bře 2012 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana8 krásná zpráva po ránu :dizzy_face: velká gratulace, ať vám všechno doma jde bez problémů :dizzy_face:
12. bře 2012 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana8 juu paráda, krásné zprávičky!! Užívejte rodinko a přejeme havně zdravíčko!!!!
12. bře 2012 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 no měa bys být na řadě ty :slight_smile:))
12. bře 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera měla jít kamik do nemocnice, že budou pomalu vyvolávat. Tak třeba brzy budeme mít další přírůstek :slight_smile:
12. bře 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniela.250 velká gratulace k Nikolce
12. bře 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana8 také moc gratuluji ke Klárce
12. bře 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, hlásím, že jsem stále celá. Před víkend mi nešel net, nevím proč, ale celý den jsem se s tím mordovala a nic :frowning2:
Koukám, jak se to tu krásně rozjíždí. Maminy, co mají termín po mě už mají mimíska u sebe a já to vidím až na to léto :frowning2: Ikdyž poslíčky mám dost silné, ale není to nijak pravidelné. Je to vždycky navečer.
Včera večer mi bylo na zvracení, když jsem šla do postele, tak jsem se málem pozvracela, nevím, jestli to bylo s pizzy, kterou jsme si s manžou dali, ale to asi ne. Třeba už se to tělo připravuje.
Dneska má sestřenice narozky, ale nevidím to na dnešek.

Je hnusné počasí, já chci zase sluníčko :slight_smile:
12. bře 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka ahojky diky moc za radu. :wink: S kojením valčíme, ale ted jak jsme doma, tak když se mala napapa tak vydrží tak něco kolem2 až 3hodin spinkat :slight_smile: , tak doufám že si něco vytaha. Dnes mi dojde Dr. na kontrolu, tak jsem zvědavá kolik bude vážit. Ja se snažím nestresovat manžel má až do středy dovolenou, tak mi pomáhá, že uvaří a rano si vždy malou veme a pohlídá ji. Za chvilku musím malou vzbudít a jdem zase baštit. :slight_smile:
12. bře 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniela.250 no vidíš, to je super že pak takhle spinká, určitě bdue spokojená :slight_smile:

@luciasekf no užíváš si ty poslíky teda. Ale já myslím že tento týden to už bude :wink:
12. bře 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana8 velká gratulace!!! Ať jste obě v pořádku! :dizzy_face:
12. bře 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka no, já také doufám. Chci mít doma rybu. Mám manžu i Kubíka střelce a mít k tomu ještě berana.. to to bych se asi zbláznila :grinning:

@daja.had stále celá?
12. bře 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf no já snad budu mít berana :slight_smile: starší syn je býk...no to bude kombinace :sweat_smile:
12. bře 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniela.250 taky gratulujeme!!! no krásně to tu narůstá! :slight_smile:
Mám dnes holky to svý vysněný datum..ale nic moc příznivě to nevidím :unamused: Manžel včera problil noc, Stelča zvracela večer po mlíčku - ale ta je teda už snad fit, měla to doufejme jen plácáním všeho možnýho, neměla včera nějak čas na pořádný jídlo...
Manžela postihlo bůhví co, ale už je taky lepší, dokonce riskne i práci...tak snad to za volantem 4 hod. do Prahy a 4 zpět zmákne bez úhony :confounded: Já bych dnes taky eventuelně porodila i bez něj, jelikož marodnýho bych ho u sebe stejně nechtěla...Ale spíš to dnes nehrozí...
12. bře 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii že jo?:slight_smile: ale myslím, že nakonec budem poslední, asi chce prcek trhnout váhové rekordy :grinning: dneska jsem ho vytáhla do práce, ale asi má rád i ten stres tam:slight_smile:
Dneska takové pěkné datum:slight_smile: a prckove nic?!
12. bře 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
My dneska uklízíme, poněvadž čekáme návštěvu a o víkendu nebyl čas. Tak třeba se na zítřejší kontrole něco změní. Odpoledne budu odpočívat a večer půjdu brzo spát.
12. bře 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf no ty jsi na tom podobně, ale tuším, že nás taky predběhnes:slight_smile: no já měla celej večer a noc drsný menstruační bolesti a ráno zase jako rybička:slight_smile: někdy mi taky je na zvracení, ale to asi jen tím jak macka žaludek, vím že když mám poslední jídlo kolem 6 h je to ok, ale později blbé.
Jinak asi prckove čekají na sluníčko, jinak to nevidim.
12. bře 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka já si vždycky říkám a tohle je poslední velkej úklid:slight_smile: a za týden je to znova:slight_smile:))) každopádně s návštěvou to aspoň uteče:slight_smile:
12. bře 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petrita83 no, to bude asi tím. Když mám poslední jídlo třeba kolem 5, tak je to v poho, ale tím, že jsem včera dělala tu pizzu a manža jí až kolem půl 8, tak asi mi to nesedlo :frowning2:
No, nevím, jak kdo bude rodit, když holky předbíhají :grinning: :-P

@andelka já měla uklízecí v pátek a nic :frowning2: Už fakt nevím, čím prckovi pomoc ven.

Psala jsem dneska sestřenici k narozkám, tak odepsala.. nerodíš už? Tak jsem jí odepsala, že asi to na dnešní dáreček nevypadá :frowning2:
Jinak u nás stále zataženo, takže asi fakt si budeme muset počkat na sluníčko :slight_smile:
12. bře 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf :slight_smile: když my jsme tak hodné a všechny pouštíme před sebe:slight_smile: vždyť jsi určitě taky ráda za tu odkladaci
plochu:slight_smile: já uklizim, peru, zehlim, procházky dávám i ten sex:slight_smile: zdravotně:slight_smile: a nic.jsem zvědavá co nám řeknou v pátek..
Já taky někdy večer ujedu a pak celou noc trpím:slight_smile: no jooooo ale ty chutě:slight_smile:
Tady počasí taky hnus tak kdo by chtěl ven!
12. bře 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek