Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

Ahoj holky, právě jsem se zaregistrovala, najde se tu pár těhulek na povídání o těhotenství a radostech i starostech s ním spojeným, s termínem někdy v březnu příštího roku? Já jsem dnes 13+3tt, miminko očekáváme 23.3.2012 🙂
luciasekf
12. bře 2012
@petrita83 no, to je jediný, co mi bude chybět, bříško, na které si odložím talíř 😃 Já už všechny pokusy mimčo vypudit ven vzdávám :-| Vůbec nic nepomáhá...
No, uvidíme, ve čtvrtek zase poradna, tak bych už chtěla slyšet, že se to už pěkně připravuje a bude se rodit 😃, ale moc tomu neveřím :-p
petrita83
12. bře 2012
@luciasekf přesně🙂 ale do čtvrtka daleko:) máme ještě šanci 😃
zdeniii
12. bře 2012
@luciasekf Taky čekám na sluníčko i když dneska by to taky šlo 🙂 vlastně už bych taky byla ráda za jakkýkoliv den 🙂 Však to přijde uvidíš... 😉
Náhodou beránci jsou fajn, je s nima sranda 😃 asi budeme mít doma hned dva 😃

@daniela.250 určitě je spokojená, ale pokud můžu ještě radu, na kojení ji nebuď, je to zbytečné. Řekne si sama až bude chtít...

@petrita83 však to přijde, úplně si vybavuju jak to čekání je dlouhé když se Helenka šlechtila a nechtěla ven a když mi kdokoliv volal nebo jsem volalal já tak první co bylo zaznelo: Rodíš? Už?? 😃 😎
Stejně bude muset vylézt 🙂

@andelka já uklízím každý den, vysávám, vytírám a nic 🙂 do toho nákup a hezky šup do třetího patra pěšky 🙂 držím stále .-)))
Jak oprava výtahu vlastně??
andelka
12. bře 2012
@zdeniii no, jde to - teď zazdívají dveře nebo co. Jestli vydržím až skoro k termínu, tak možná z porodky pojedem v novém 🙂
luciasekf
12. bře 2012
mám nějaké bolení v podbřišku, když sedím, tak více, když stojím nebo chodím, tak prdola řádí, ale myslím, že z toho zas nic nebude 😞
zdeniii
12. bře 2012
@luciasekf a třebas právě jo 🙂
luciasekf
12. bře 2012
@zdeniii myslím, že zítra ráno napíši: jsem stále 2v1 🙂 No, uvidíme. Ještě nemám ani dobalenou celou tu tašku 😃, ale včera už jsem nabila aspon foták 😉 😃
verusa.j
12. bře 2012
Ahojík, tak jsem právě psala na můj blog, že po dnešní ko jsem otevřená na 1 prst a CS 8, kromě toho jsem si teď našla na vložce hnědou krev, takže asi zátka nebo je to po vyšetření 🙂 tak jsem zvědavá, kdy to vypkune
zdeniii
12. bře 2012
@luciasekf tak se zbal 🙂 a uvidíš 🙂)
@verusa.j jéé paráda!!!
luciasekf
12. bře 2012
@verusa.j jéé, bude další mimčo, tak to bude určo už brzy. Držíme palečky 😉

@zdeniii jdu zkusít jít ven, jestli schody zaberou 😃
verusa.j
12. bře 2012
@luciasekf - já počítám těch 14 dní, ale asi to bude krapet dříve 🙂
luciasekf
12. bře 2012
@verusa.j no, já počítám, že to dáš do víkendu nejpozději 😉
verusa.j
12. bře 2012
@luciasekf 🙂 má být teplo, to by šlo 🙂 už jsem si říkala, že budu uzvaírat sázky na kdy to připadne
petrita83
12. bře 2012
@zdeniii to je fakt🙂 věčně se schovávat nemůže, už teď z něj roste peknej mamanek🙂
petrita83
12. bře 2012
@verusa.j já snad začnu závidet🙂 tak jsem napnutá jak kšandy, dneska by si prdolka vybral krásné datum.a ty se cítíš ok?
petrita83
12. bře 2012
Jee před oknem se nám honěj 2 zajíci to je sranda 😃
verusa.j
12. bře 2012
@petrita83 - já se cítím dobře, sem tam mě pobolívá břicho, ale zatím to nějak neřeším, malá se tam krapet více hýbe, jinak nic divného 🙂 až teda na tu trošku hnědé krve, nevím, jestli je to po tom vyšetření,a le asi jo...
andelka
12. bře 2012
@verusa.j já myslím že do konce týdne budeš mamča 🙂

My jsme se s dulinkou právě domluvily, že rodit půjdem příští týden, tento ještě máme jiný program 😃 ale prohmatala mě a malý je hlavičkou napasovaný úplně hodně dole. Takže ten příští týden by byl ideální 🙂
luciferinka
12. bře 2012
6 den už přenáším,jsem naštvaná,znuděná,unavená,ležím v posteli a protestuju se hnout 8-(
verusa.j
12. bře 2012
@luciferinka - bobku a nemáš termín na vyvolání? Mimichodem, když jsem doma, tak taky hodně ležím a spím
luciferinka
12. bře 2012
@verusa.j ve čtvrtek jdu na vyvolání přinejhorším...ale do té doby už asi budu válet sudy a ne chodit 😃
petrita83
12. bře 2012
@luciferinka no to mi neříkej..tak to chápu..třeba vyvolání nebude potřeba, držím palce.některý dětičky jsou pěkný lenoši!!
petrita83
12. bře 2012
@verusa.j , @luciferinka já si teda holky polehávání teď skoro zakázala🙂 ale večer pak odpadávám 😃
zdeniii
12. bře 2012
@luciferinka joo ty holčičky... já přenášela 8, ještě vydrž ona vyleze!!!
To ti hned tak brzy chtějí vyvolávat?
zdeniii
12. bře 2012
Já moc polehávat ani nemůžu 😃 ae je fakt že s prvním jsem taky nic moc nedělala :_))
luciferinka
12. bře 2012
@zdeniii Já měla termín 6 března,takže by mi to vyvolali po 10 dnech přenášení
zdeniii
12. bře 2012
@luciferinka nojo já neumím počítat 🙂
A co zkusit ricinový koktejl nebo něco jiného?
luciferinka
12. bře 2012
@zdeniii každý se muže přepočítat 🙂...no ricinový koktejl se mi nechce riskovala jsem na to moc pozitivní ohlasy...zkoušela jsem 2x koktejl s vývaru hřebíčku a skořice do toho pulka pálenky,lžička oliv.oleje a zalité litrem hruškového džusu..to bylo bezúspěšné.Dneska jsem dostala tip na vývar ze zázvoru s hřebíčkem a skořici,tak to ted testuju,je to šílené ostré 🙂,tak jestli tohle malou nevypudí,tak už fakt nevím 😃
zdeniii
12. bře 2012
@luciferinka a sex? teda hlavně sperma 🙂 Já ricinový koktejek měla a pomohl 🙂
luciferinka
12. bře 2012
@zdeniii no tak sex u nás je velké dilema...manžel nechce,má nějaký blok od té doby co jsem jednou ve 35 týdnu po ,,tom'' začla krvácet,jednalo se sice jen o prasklou cévku,ale on dostal z toho trauma 😃...pořád do něj hustím,už jsem mu i malovala jako názornou ukázku,jak to vypadá v těle těhotné,aby pochopil,že tim malé neublíži,ale nějak se tomu vzpírá 🙂