• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@petrita83 no, to je jediný, co mi bude chybět, bříško, na které si odložím talíř :grinning: Já už všechny pokusy mimčo vypudit ven vzdávám :unamused: Vůbec nic nepomáhá...
No, uvidíme, ve čtvrtek zase poradna, tak bych už chtěla slyšet, že se to už pěkně připravuje a bude se rodit :grinning:, ale moc tomu neveřím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciasekf přesně:slight_smile: ale do čtvrtka daleko:slight_smile: máme ještě šanci :grinning:
12. bře 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciasekf Taky čekám na sluníčko i když dneska by to taky šlo :slight_smile: vlastně už bych taky byla ráda za jakkýkoliv den :slight_smile: Však to přijde uvidíš... :wink:
Náhodou beránci jsou fajn, je s nima sranda :grinning: asi budeme mít doma hned dva :grinning:

@daniela.250 určitě je spokojená, ale pokud můžu ještě radu, na kojení ji nebuď, je to zbytečné. Řekne si sama až bude chtít...

@petrita83 však to přijde, úplně si vybavuju jak to čekání je dlouhé když se Helenka šlechtila a nechtěla ven a když mi kdokoliv volal nebo jsem volalal já tak první co bylo zaznelo: Rodíš? Už?? :grinning: :sunglasses:
Stejně bude muset vylézt :slight_smile:

@andelka já uklízím každý den, vysávám, vytírám a nic :slight_smile: do toho nákup a hezky šup do třetího patra pěšky :slight_smile: držím stále .-)))
Jak oprava výtahu vlastně??
12. bře 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii no, jde to - teď zazdívají dveře nebo co. Jestli vydržím až skoro k termínu, tak možná z porodky pojedem v novém :slight_smile:
12. bře 2012 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
mám nějaké bolení v podbřišku, když sedím, tak více, když stojím nebo chodím, tak prdola řádí, ale myslím, že z toho zas nic nebude :frowning2:
12. bře 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf a třebas právě jo :slight_smile:
12. bře 2012 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii myslím, že zítra ráno napíši: jsem stále 2v1 :slight_smile: No, uvidíme. Ještě nemám ani dobalenou celou tu tašku :grinning:, ale včera už jsem nabila aspon foták :wink: :grinning:
12. bře 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojík, tak jsem právě psala na můj blog, že po dnešní ko jsem otevřená na 1 prst a CS 8, kromě toho jsem si teď našla na vložce hnědou krev, takže asi zátka nebo je to po vyšetření :slight_smile: tak jsem zvědavá, kdy to vypkune
12. bře 2012 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@luciasekf tak se zbal :slight_smile: a uvidíš :slight_smile:)
@verusa.j jéé paráda!!!
12. bře 2012 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j jéé, bude další mimčo, tak to bude určo už brzy. Držíme palečky :wink:

@zdeniii jdu zkusít jít ven, jestli schody zaberou :grinning:
12. bře 2012 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciasekf - já počítám těch 14 dní, ale asi to bude krapet dříve :slight_smile:
12. bře 2012 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verusa.j no, já počítám, že to dáš do víkendu nejpozději :wink:
12. bře 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf :slight_smile: má být teplo, to by šlo :slight_smile: už jsem si říkala, že budu uzvaírat sázky na kdy to připadne
12. bře 2012 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdeniii to je fakt:slight_smile: věčně se schovávat nemůže, už teď z něj roste peknej mamanek:slight_smile:
12. bře 2012 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verusa.j já snad začnu závidet:slight_smile: tak jsem napnutá jak kšandy, dneska by si prdolka vybral krásné datum.a ty se cítíš ok?
12. bře 2012 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee před oknem se nám honěj 2 zajíci to je sranda :grinning:
12. bře 2012 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrita83 - já se cítím dobře, sem tam mě pobolívá břicho, ale zatím to nějak neřeším, malá se tam krapet více hýbe, jinak nic divného :slight_smile: až teda na tu trošku hnědé krve, nevím, jestli je to po tom vyšetření,a le asi jo...
12. bře 2012 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j já myslím že do konce týdne budeš mamča :slight_smile:

My jsme se s dulinkou právě domluvily, že rodit půjdem příští týden, tento ještě máme jiný program :grinning: ale prohmatala mě a malý je hlavičkou napasovaný úplně hodně dole. Takže ten příští týden by byl ideální :slight_smile:
12. bře 2012 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
6 den už přenáším,jsem naštvaná,znuděná,unavená,ležím v posteli a protestuju se hnout :rolling_eyes:
12. bře 2012 v 17:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciferinka - bobku a nemáš termín na vyvolání? Mimichodem, když jsem doma, tak taky hodně ležím a spím
12. bře 2012 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j ve čtvrtek jdu na vyvolání přinejhorším...ale do té doby už asi budu válet sudy a ne chodit :grinning:
12. bře 2012 v 17:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciferinka no to mi neříkej..tak to chápu..třeba vyvolání nebude potřeba, držím palce.některý dětičky jsou pěkný lenoši!!
12. bře 2012 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j , @luciferinka já si teda holky polehávání teď skoro zakázala:slight_smile: ale večer pak odpadávám :grinning:
12. bře 2012 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciferinka joo ty holčičky... já přenášela 8, ještě vydrž ona vyleze!!!
To ti hned tak brzy chtějí vyvolávat?
12. bře 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já moc polehávat ani nemůžu :grinning: ae je fakt že s prvním jsem taky nic moc nedělala :_))
12. bře 2012 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii Já měla termín 6 března,takže by mi to vyvolali po 10 dnech přenášení
12. bře 2012 v 19:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciferinka nojo já neumím počítat :slight_smile:
A co zkusit ricinový koktejl nebo něco jiného?
12. bře 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii každý se muže přepočítat :slight_smile:...no ricinový koktejl se mi nechce riskovala jsem na to moc pozitivní ohlasy...zkoušela jsem 2x koktejl s vývaru hřebíčku a skořice do toho pulka pálenky,lžička oliv.oleje a zalité litrem hruškového džusu..to bylo bezúspěšné.Dneska jsem dostala tip na vývar ze zázvoru s hřebíčkem a skořici,tak to ted testuju,je to šílené ostré :slight_smile:,tak jestli tohle malou nevypudí,tak už fakt nevím :grinning:
12. bře 2012 ve 20:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciferinka a sex? teda hlavně sperma :slight_smile: Já ricinový koktejek měla a pomohl :slight_smile:
12. bře 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii no tak sex u nás je velké dilema...manžel nechce,má nějaký blok od té doby co jsem jednou ve 35 týdnu po ,,tom'' začla krvácet,jednalo se sice jen o prasklou cévku,ale on dostal z toho trauma :grinning:...pořád do něj hustím,už jsem mu i malovala jako názornou ukázku,jak to vypadá v těle těhotné,aby pochopil,že tim malé neublíži,ale nějak se tomu vzpírá :slight_smile:
12. bře 2012 ve 21:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek