• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@luciferinka tak teď jde spíš o to sperma, které může vyvolat porod :slight_smile:
Prostě jakou cestou se mimi dostalo tam ukázat mu kudy zase ven :_) Ae přítele muže chápu, my nemáme sex vůbec :_))
12. bře 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám že sex a vývar zabral u Luciferinky, brzy budem mít další mimi :dizzy_face:
13. bře 2012 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky, máme Matyáška, narodil se 7.3. o 14:59hod měl 51cm a 3350g, včera jsme se vrátili z porodnice. Nakonec jsme rodili císařským řezem protože jsem se neotevírala a šíleně se mi zvedl tlak, tak musel jít ven tak nebo tak, nakonec měl i zélenou vodu tak nebylo naco čekat. Jinak jsme hodný jen papáme a spinkáme, ale tím, že jsem po císaři a to přikládaní ze začátku nebylo nic moc mléko se mi začíná nějaké dělat, ale nestačí nám to napapání tak nejdřív prsa a pak flaška :slight_smile:)) POuštějí 6 den po císaři tak je to docela záhul, ale dá se to musím si zvyknout, vždyt jsem před tím 5 měsícu seděla na zadku :slight_smile:.

Ještě jsme Vás nedočítala, tak nevím co je tu nové, ale pokud už máme miminek Víc tak všem maminkam a tatínkům gratuluju k mimískům at jste všichni zdravý, krásní, pěkně papáte, hodní..........
13. bře 2012 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@jarka23 Veliká gratulace k synáčkovi!! určitě všechno dobře zvládnete!! Hlavně ať jste oba dva v pořádku!!! až bude časík hod fotečky at se můžeme pokochat :wink:
13. bře 2012 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka23 gratuluji k Matymu. Už se těšíme na fotečku malého.

Ted nám ještě bude psát Luciferinka, že má mimčo u sebe.

Tak nakonec se mě bolesti drželi až do večera, když už jsme pro jistotu chtěli vyrazit do porodky, tak to přešlo. Ale dneska možná odpo bych tam pro jistotu sjela. Mimčo celou noc řádilo a bolí mě celé bříško a jde to do zad. Raději pojedu Xkrát zbytečně než 1xpozdě :wink: a také jsme chtěli ještě zajet do nějakého dětského krámku ještě pokoupit lehátko a nějaké drobnosti a já možná ještě kojící podprdu, mám jen jednu.
Od 2 jem zase nespala a usnula jsem v 7 a v 8 už mě vzbudil pes, takže jít dneska rodit, tak jim tam asi usnu i přes kontrakce :confounded: :slight_smile:
13. bře 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jarka23 wow, super, Obrovska gratulace k Matyaskovi maminko :grinning: super, ze jste vse krasne zvladli, jste sikulove..jo jooo sezeni je konec :grinning: :grinning: :grinning: ale myslim , ze ti to vubec nevadi :slight_smile: tak hlavne a+t se ti vse dobre hoji...uzij te si to, snad se taky brzo pridame :wink:
13. bře 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf jo joo presne ty noci zacinaji byt desne, mimco je pres den hodnoucke a vecer radi, ze mam pocit ze snad samo vyskoci :grinning: :wink:
Dneska je pekne datum, tak bych ti to i si :sunglasses: :grinning: prala :wink:
13. bře 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 dneska má můj strejda narozky, ale jelikož už je to 4člověk, který je v březnu a mimčo ne a ne vylézt, tak pochybuju, že dneska bude chtít také.
A kort, když je pěkně hnusné počasí, zataženo, akorát tak na nějakou depku :angry:
13. bře 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf presne..no ja uz takz skoro vsechny data vystrilela, ted chce jeste moje segra 16, nebo by si mohl vybrat 19 (to je nase datum seznameni a svatby :grinning: ) ale to je sakra daleko..uz takhle aspiruju na slona :sunglasses:
13. bře 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrita83 jo, v pátek 16 by se mi také líbilo. Mám ještě týden na to, aby to byli ryby :slight_smile:
13. bře 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf coz zas neni tak moc :zipper_mouth: a ja bych chtela rybicku..ale jestli ty nase deticky zatim spis nevypadaji na beranky :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: v patek mam monitor tak beru tasku a zustanu tam :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 já mám kontrolu ve čtvrtek, tak beru taky tašku a půjdu rovnou na porodní sál :grinning:
13. bře 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciasekf presne nic nas nezastavi :grinning: :grinning: uplne to vidim, dobry den kde mate porodni sal?jdu rodit sice nemam kontrakce ani neodtekla voda, ale rozhodla jsem se tak :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
13. bře 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 ty by asi koukaly ty PA :slight_smile:
13. bře 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf je dobry,ze jdes o den driv, aspon mi pak reknes co oni na to :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 no, ty budou asi radostí bez sebe :slight_smile: No, třeba mě nakonec předběhneš a půjdeš rodit naostro :wink:
13. bře 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já asi ne. Podle Dr se příští týden určitě uvidíme.CS asi 5, pokud jsem to dobře vydedukovala z průkazky a jinak nic zajímavého. Na monitoru skoro rovná čára.
13. bře 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka už jsem myslela, že jste všichni v porodce, když si tu píšu sama :slight_smile: CS máme stejné.

Za chvilku pojedeme do Prahy, ještě pokoupit zbytek věcí, abych to stihla ještě do porodu. Ještě mi pere pračka a musím počkat až přijede mamka z práce, abychom netahali zbytečně Kubíka sebou. Všude pořád něco řádí, tak bych nerada, aby něco chytil :unamused:
13. bře 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf nene, ale byla jsem objednaná na ctg na 11.20 a na kontrolu pak na 13h, takže mezitím jsem šla nakoupit a na oběd a 3 hodiny v pytli :sweat_smile: Dneska už nikam nejdu a budu se snažit odpočívat. Mě už ten spodek tak strašně bolíííí :frowning2:
13. bře 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky, já pořád celá, myslím, že ještě dlouho zůstanu, sice mě častěji navštěvují ty menstruační bolesti, ale jinak je klid, počítám, že se to bude chystat až do termínu
13. bře 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jarka23 gratuluju k Matyáškovi, ať jste oba v pořádku a dělá vám samou radost! :dizzy_face:

@verusa.j ty jsi tu ještě taky? :grinning: já myslela jak už se ti to neblíží...
Tak nám to včera na dědovi narozky nevyšlo...tak jsem zvědavá zítra na termín, to by mohl brouček..měli bysme obě děti středeční :slight_smile: Ale už se vidím, jak ve čtvrtek kráčím zase na kontrolu :grinning: Dnes si dokonce manžel zapomněl i mobil doma, když jel do práce - no zodpovědnost sama - proč bych taky měla rodit 13týho, že? :grinning: ..navíc s mýma kontrakcema o intervalu cca jedna denně :sweat_smile:
13. bře 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka23 -taky gratuluji, krásná zpráva!
13. bře 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daja.had - no blížitse to blíží, ovšem nevím, jak rychle :slight_smile: doktorka je moc pozitivní dle mého, hlavně jí ty odhady moc často nevycházejí, takže počítám, že si tu ještě pobudu do termínu :slight_smile: , ale o víkendu bych to brala 17.3. :slight_smile:
13. bře 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daja.had - tak já mám nějaké ty bolesti i 6 krát denně, ale nic z toho zase, takže tak
13. bře 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já jdu na kontrolu zítra tak uvidíme, dneska cítím asi poslíčky :slight_smile: s Helí jsem to nezažila tak je to novinka... mnažl odejel do Prahy tak snad z toho nic nebude :grinning:
13. bře 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. Tak včera jsme jeli do Prahy pokoupit ještě zbytek věcí pro prcka a pak jsme pro jistotu zajeli do porodky, protože to bříško mě pořád bolelo nebo spíše děsně píchalo a když už jsme tam byli...
tak monitor v pořádku, pak jsem čekala na dr, ta mě vyšetřila a říkala, že už jsem na 1prst celá prostupná a hrdlo už se krátí. Prý budu špinit po vyšetření, ale nic, tak jsem ráda :slight_smile: Udělala mi i utz, tak mimčo už je hezky dole a začíná se to připravovat, tak jsem na to zvědavá, jak dlouho se to bude připravovat :confused: :grinning:

Dneska je tu zase hnusně, zataženo :frowning2:
14. bře 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciasekf - tak to je krása, může to být během chvilky, já jak sedím doma na zadku, tak už taky nemyslím na nic jiného a hrabe mi z toho, měla bych si najít nějakouč innost, ale nic mě nenapadá :slight_smile:
14. bře 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verusa.j no, to mi povídej. To já klidně můžu 3x za sebou uklízet, ale za chvilku si stejně sednu a říkám si, kdy už to bude...
14. bře 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek