• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@luciasekf -jj, pořád to mám v hlavě, nehledě na to, že se mě taky na to hodnělidí ptá, jeslti už :slight_smile:, při každém pohybu se pozoruji, jestli něco cítím,necítím, prostě jak magor :slight_smile: možná kdybych věděla do čeho jdu, tak dělám plno jiných věcí :slight_smile: , teď asi půjdu vytřít, hodím věci do pračky a tím mi nápady došly :slight_smile:
14. bře 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verusa.j No, já si půjdu hrát s Kubíkem, ale on to dlouho nevydrží, pak půjdu připravit jídlo a pak nevím, co budu dělat :frowning2:
No, to je děs, já když někomu volám, tak to je první věta? Už jedeš? Už je to tady? Já tím, že mi první porod vyvolávali, tak v podstatě jsem na tom jako prvorodička, kdy nevím, kdy jet :frowning2: Ale musím dříve, aby mi stihli píchnout atb a máme to také asi 40minut, tak kdyby byla nějaká zácpa, tak at neporodím v autě :confounded:
14. bře 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já dneska rodit nemůžu, spala jsem asi 2hodiny, malej celou noc blinkal a teď ráno taky, tak vymýšlím co s ním a snažím se dovolat doktorce. A budu prát, protože jsme v noci 4x převlíkali postel i jeho celého. :unamused:
14. bře 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka jejda, tak to je mi líto. Doufám, že to nebude nic vážnějšího a brzy to Danyho přejde.
14. bře 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf taky doufám. Jako teď na konci těhu je to bomba, že, jestli má třeba střevní chřipku, ale to nevím kde by vzal. Řeknu manželovi ať si vezme zítra dovolenou, mamka tu nebude, jde trhat zub a já se bojím tu být s ním sama.
14. bře 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka - drobek malinký, tak hlavně, ať se z toho brzy dostane, asi to bude nějaká viroza
@luciasekf - jj, já si říkám, jestli vůbec poznám, kdy jet, ale asi jo :slight_smile: prostěaž to bude bolet pravidelně :slight_smile: , jinak mám vytřeno, nalepila jsem jarní ozdoby na okna, dala prát prádlo, co ted? :slight_smile: hlad ještě nemám, asi půjdu něco vyrábět nebo zkusím číst
14. bře 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andelka to se ti nedivím, že se bojíš být s malým sama doma. Kort, když to může přijít každým dnem....

@verusa.j já jsem dala péct oběd, peču kuřecí paličky se zelím, nový recept, tak snad to bude dobré. Akorát na netu píšou s klobásou a tu já neměla, tak jsem tam šoupla párek :slight_smile:

Mám tu 2várky na žehlení, tak se na to odpo vrhnu.
14. bře 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf - já s žehlením počkám, až mi uschne ta várka v pračce :slight_smile: Jinakt o musí být zajímavý receptík a párek určo nevadí. Já si půjdu ohřát asi oběd už, je mi nějak divně a nevím,jestliz hladu nebo z něčehojiného, mám brokolici a brambory :slight_smile:
14. bře 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j tak si nech chutnat. Mě je kolikrát také špatně a přijde mi, že hlad vůbec nemám a pak něco sním a je to pak už dobré :wink:
Mě tu dosychá várka od včera, takže to vyžehlím a budu mít zas na pár dní pokoj než budu zase prát manžovi věci do práce :slight_smile:
14. bře 2012 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf - děkuji, už jsem to snědla, umyju nádobí a asi to zalomín s knížkou :slight_smile:
14. bře 2012 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vypadá to na střevní chřipku :unamused:
14. bře 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se hlásím po kontrole v poradně.Vypsaný papíry do nemocnice a v pátek na první kontrolu na porodní.Malý za týden přibral jen 100g což je prý málo tak že nás budou hlídat aby nezačal ubírat...prý se to někdy stává když je ta placenta špatná což je náš případ.Odhad váhy je 3kg.Čípek zkrácený na 0,5cm a otevřená jsem na 1cm.Do zprávy napsala ukončit plánovaně těhotenství tak jsem teda zvědavá co mě v pátek čeká.Mám si vzít i tašku je prý možný že jak mi budou dělat vnitřní vyšetření a utz kvůli placentě tak to začne krvácet a pojedeme hned na sál.......tak nevím. Dr. mi vnitřní vyšetření kvůli tomu nedělala že by jsme to do porodnice nestihli,je to prý rychlovka když praskne placenta jde o minuty a o život matce i dítěti.

Jinak se omlouvám nějaký čas jsem tu nebyla a musím si postupně dočíst co je kde nového.Tak všem kdo už porodili a stali se šťastnými maminkami moc a moc gratulací a těm co teprve čekají přeji rychlí a bezproblémový porod..... :slight_smile:
14. bře 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak večer už jsem myslela, že odtéká plodovka - ale byl to jen takový šplouchaneček čirý vody a dál nic..tak jsem šla spát :slight_smile: Ráno jsem volala doktoroj a prý to bude zátka, že voda by tekla dál..dnes mám takový stavy sem tam s bolestí, i prostě pocit, že by to mohlo klapnout - ale takových pocitů už bylo :grinning: že už si nevěřím....Navíc taťka je v práci do večera..
A my se teda nastěhujem na noc k našim, stejně mě zítřejší kontrola určitě nemine a děda bude hlídat..takže si ušetříme stěhování ráno :wink:
Mám nějakou spavou nemoc - asi si u našich chvíli dáchnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@andelka ať je malýmu brzy líp!
@luciasekf
@verusa.j holky, tak žehlení bych teda nedala... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@andysek79 určitě bude všechno OK a třeba hned v pátek budeš mít miminko v náručí! :slight_smile:
14. bře 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek79 jejda, hlavně že budeš v dobrých rukou, ohlídají si vás. A malej už má krásnou váhu, už nic nebrání cestě na svět. :slight_smile:
My tu teď blbneme z Danečka, takže rodit do víkendu fakt nene.

Čekáme na zprávy od luciferinky :slight_smile:
14. bře 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daja.had jj, plodovka by měla odtékat celou dobu porodu, snad jen když už mimi ucpe hlavičkou průchod, tak ne, ale toho by sis všimla :grinning: to už bys fakt rodila
14. bře 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daja.had to já měla minulý týden, že jsem myslela, že je to plodovka, také to bylo trošku, ale včera mi dr říkala, že plodovky mám dost a že nic neodteklo.
tak mě žehlení baví a vždycky bavilo, takže mi to nevadí :slight_smile:

Od včerejšího vyšetření mám ještě větší výtok než jsem měla :frowning2: Hrůza.

@andysek79 držím plaečky, aby bylo vše ok. Mimčo už má pěknou váhu, kdyby náhodou už se rozhodlo přijít na svět.
14. bře 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata! Čtu si vaše příspěvky, protože i mě co nevidět čeká narození miminka, TP mám 21.3. Jsem prvorodička, tak mi moc pomáhá, když si mohu přečíst vaše zkušenosti.

@andelka Ať se malý co nevidět uzdraví

Všem přeji, abyste měli svá miminka co nejdříve u sebe.
14. bře 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marmar79 i tobě, at máš brzy malou u sebe :wink:

tak jsem se šla nakonec natáhnout a usnula jsem, tak jsem si skoro hodku schrupla :slight_smile: a jdu se vrhnout na to žehlení konečně :grinning:
14. bře 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka23 Moc gratuluji k miminku a hlavně at jste oba zdraví :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. bře 2012 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska nikdo nic?? My máme zítra termín :slight_smile: cha chaááá
@luciasekf já si říkala, kde ses včera vzala u doktora, když máš jít zítra? To jdeš taky? Hlavni je že je všechno v pořádku a že se to chystá:slight_smile: hurá
@andelka hodně zdraví malému, snad už je to lepší!!!
14. bře 2012 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 no, pro jistotu jsme jeli do porodnice, aby se na mě jukli. Kort, když mě ten podbřišek trápil 2 dny :frowning2: Zítra jdu normálně do poradny a na monitor. Možná mi dr udělá Hamiltona, tak jsem zvědavá. Ptala jsem se na to včera dr a ona říkala, že tím, že už jsem prostupná, tak že by to už šlo, že mi to možná udělá dr ve čtvrtek, tak uvidíme.
Ale neboj, předbíhat určo nebudu :wink:

@andelka tak co malej? Už je mu aspon lépe?
14. bře 2012 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím,
20.3.mám nástup do nemocnice na rizikovku,snad se tam o mě dobře postaraj.
15. bře 2012 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak já mám chvilku než pojedeme do poradny. V půl 12 mám monitor a pak až v půl 1 poradnu a pak dr. Zrovna takhle přes oběd jako minule. Čekala jsem tam půl hodiny :frowning2: No, doufám, že tohle už je poslední kontrola a pak se půjde rodit, kéž by :slight_smile: Dneska je mi dobře, takže to zase nevypadá :frowning2:

@lenpet neboj, v porodnici budeš v dobrých rukou. Tak třeba už budeš mít brzy mimčo u sebe :wink:
15. bře 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf malej má moc vysoko hlavičku,tak jsem zvědavá,kdy to bude.At ti kontroly dobře dopadnou.
15. bře 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet děkuji. No, byla bych ráda, kdybych nejpozději zítra porodila, abych byla do úterý doma, protože malej musí na ortopedii do Motola, tak aby tam můj nejel sám.
15. bře 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf a malej se nějak hrne do porodu?Tomu mýmu se moc nechce.Břicho mě tvrdne nepravidelně.
15. bře 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet mimču nevím, zda se chce :frowning2: Ale v úterý jsem byla pro jistotu v porodnici, protože mě dva dny bolel děsně podbřišek.píchal, nemohla jsem sedět chodit nic. Tak je to z toho jak se to připravuje, jsem na prst prostupná a čípek asi 1-1,5cm podle zprávy, tak uvidíme, co mi řeknou dneska. :confused:
15. bře 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf tak at to dobře dopadne.Malej je moc vysoko,tak ho včera přítel zkoušel strkat níž,ale jemu se nechtělo.Tak v nemocnici snad budu pod dohledem,ale někjak se bojím,ani nevím čeho.
15. bře 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf tak co? Jak v porodnici:slight_smile: doufám, že trik s taškou vyšel:slight_smile:
Jinak dnes na počítadle 000 :slight_smile: oslavila jsem to chili gulasem, vířivkou, hopsanim na míči a....nic:slight_smile:
Asi jsem vážně slon:slight_smile:
15. bře 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenpet to už je za chvilku:slight_smile: a proč na rizikovku? My máme zítra kontrolu v porodnici, tak uvidíme co se dozvíme, kéž by si nás tam nechali :grinning:
15. bře 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek