• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
Holky já vás nějak nestíhám :grinning:
Každopádně u nás se nic neděje i když bych mooc ráda :slight_smile: takšku jsem snalila a dám si ji raději i do auta :slight_smile: muž je dost často pryč tak ať jsem mobilní :grinning:
15. bře 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak jsem zpátky z poradny. Monitor v pořádku, dneska prdola hezky spolupracoval. Ale z toho mojeho spodku jsem fakt blázen. V úterý už jsem byla otevřená na 1prst, dneska mi doc. řekl, že jsem uzavřená, tak já fakt nevím :frowning2: Už mi z toho hrabe, chci už to mít za sebou
V neděli jedeme do porodky na monitor, tak jsem na to zvědavá a na kontrolu jdu až za týden, což mi přijde docela dlouho, když už od neděle budu přenášet. Myslela jsem, že se chodí co 3dny...

@petrita83 no, trik s taškou nezabral, nechtěli mě tam :frowning2: béééé
No, tak třeba večer už si mimčo dá říct, když mu takhle podstrojuješ :wink:
15. bře 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak u mě to vypadá, že odchází hlenová zátka. Tak jsem zvědavá, za jak dlouho budu rodit. Ještě pořád máme ale čas :slight_smile:
15. bře 2012 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdeniii já jsem si jí dneska už pro jistotu vzala. Jen tu na porodní sál a už jsem jí nechala v autě, nebudu jí pořád tahat nahoru a dolů :slight_smile:
15. bře 2012 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marmar79 mě odešla asi před měsícem a jsem stále celá...
15. bře 2012 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciasekf tak aspoň vím co mě zítra čeká, taky už mi z toho hrabe:slight_smile: je to dlouhý..ale obávám se, že na tom budu jako ty, jen ty návštěvy v porodnici budou častější..uvidíme.
15. bře 2012 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf já už hodím do auta všechno pro mne i pro prcka :slight_smile:) Co máš speciálně na porodní sál?

Jinak holky co všechno v tašce máte?? :slight_smile:))
15. bře 2012 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii já to teda vše měla také v jedné tašce, ale když jsem četla diskuzi, tak jsem to rozdělila do 2 :slight_smile: V té na porodní sál mám jen košili, ručník, osušku, jelení lůj, boty a foták. Nevím, jestli tam mám hodit i župan, ale myslím, že ten je asi zbytečný. Jo, ještě tam mám teplé ponožky :grinning:
15. bře 2012 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Venku se udělalo krásně, tak jdeme ven :slight_smile:
15. bře 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf tak já to rozdělila taky na dvě, jednu pro mne a jednu pro malého :grinning:
Jjo tady je tak ykrásně, akorát čekám až se Helenka probudí a taky vyrazíme :slight_smile:
15. bře 2012 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdeniii všechno:slight_smile: vsadím se, že to tam ještě neviděli, budou myslet, že tam chci bydlet:slight_smile:
15. bře 2012 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tady taky sluníčko, úplně mě probudilo:slight_smile: a taky potěšilo:slight_smile:
15. bře 2012 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak holky, sluníčko a teplo je tady, tak by tanše miminka mohla už ven, co?
15. bře 2012 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jinak já tašky rozdělila na balíky - vložky, plínky, apod. a na oblečení :slight_smile:
15. bře 2012 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Čauky tak hlásím příchod z porodnice :dizzy_face: .Porod v pondělí byl rychlejší než u prvního :slight_smile: a malý Mireček byl už po obědě venku a míry 3615 g a 52 cm
15. bře 2012 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kamik Velká gratulace....má krásný páčo :slight_smile: Hodně zdravíčka i štěstíčka mamince i miminku..... :slight_smile:
15. bře 2012 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamik jůůůůů další krásný miminko:slight_smile: moc gratulujeme!!! Narodil se do paradniho počasí:slight_smile: teď si můžete užívat sluníčka!!!
15. bře 2012 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamik - moc gratuluji, krása
15. bře 2012 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamik Hezoučké miminko, gratuluji.
15. bře 2012 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamik gratuluji, malej je kouzelnej :slight_smile:
15. bře 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamik To je bobánek nádhernej, gratuluju :slight_smile:
15. bře 2012 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii já mám v blogu článek co mám v tašce i co mi mají naši přinést :wink: berem jen jednu sportovní tašku a manžel batoh a v tom igelitku pro mě na sál - to už mi tam fakt nevešlo.

@kamik nádherné mimi, gratuluju moc moc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak u nás nic moc, Dany celý den prospal, noc teda byla v poho, teplotu ani nemá, ale má průjem, božatko. Snad o víkendu se to zlepší, a příští týden budu moct jít v klidu rodit.
15. bře 2012 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andelka tak ať se Dany brzy uzdraví aby jsi mohla v klidu porodit.... :wink:
15. bře 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 dr.mě tam radši poslala,protože malej je moc vysoko.Třeba se tam na mě podívaej a řeknou,že to bude dýl,a pošlou mě domů.

@kamik pěknej klučina,gratuluju
15. bře 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet ahaaaa tak to dej pak vědět, já jsem zvědavá co se zítra dozvíme my...už bych chtěla být s tím naším fešákem:slight_smile:
15. bře 2012 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

@petrita83 to víš,že dám vědět.

Zítra velká oslava u mamky,už se těším.ale mamce dělaj nový výtahy,takže budu muset vytapat do 5týho patra.
16. bře 2012 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamik juu to je šmudlík nádhernej!!! A měa jsi tu mlladou malou dr viď :slight_smile:)
16. bře 2012 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet schody zvládneš, já chodím takhle už měsíc, do 5p každý den :wink: na porod to zatím vliv nemá teda. Oslavu si pěkně užij :dizzy_face:
Jsem zvědavá co dnešní zprávy od doktorů :slight_smile:
16. bře 2012 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andelka to zvládnu,ale musím si dělat přestávky.

Dneska je krásně,jaro je tu
16. bře 2012 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet jj, nebo spíš jít pomalinku, nikam se nehnat.
U nás je taky krásně :dizzy_face: Jestli bude prckovi zítra už zas líp, tak půjdem v kočárku ven. Dneska bych tááák šla, ale radši budem doma. Malého cítím úplně v třísle, mazec. doufám že do úterní kontroly vydržím.
16. bře 2012 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek