• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
Dneska konec 39tt :slight_smile:)
16. bře 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@lenpet tak já ti to 5P závidím a šlapala bych, abych to naše mimčo konečně vystrkala ven :slight_smile:

@petrita83 přeju dobré výsledky na kontrole. Jsem zvědavá, zda si tě tam nechají nebo tě pošlou s taškou domů jako mě :wink:

@andelka tak snad bude už zítra Danymu dobře. Kubík měl průjem včera, ale nebylo to tak hrozné.
16. bře 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii taky máš jenom pupek,ale pěknej
16. bře 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Ahojky holky, budoucí maminky :grinning: Také mi vychází termín na 23.3.2012 :grinning:
16. bře 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chaplinka ahoj,a jak se cítíš?
16. bře 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet Cítím se dobře, až mě to děsí, nemám žádný bolesti. :unamused: teď jsem přišla od doktora a říkal že je málá otočená hlavou dolů, ale že se ještě nic jiného neděje.že se neotvírám.. Moc už se na mimčo těšíme .A kdy máš ty termín?
16. bře 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaplinka já ho mám 20.3.ale jdu v ten den do nemocnice ,protože malej je vysoko,tak abych byla pod kontrolou.Mě taky nic nebolí.Včera se mě teda motala hlava,ale dneska nic.Malej se protahuje,tak mě občas kopne.
16. bře 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už mám uklizeno, vyluxováno a ještě jdu umýt nádobí. Nějak mě to luxování zmáhá, ale což, nějak tomu mimču pomoc musím :slight_smile:
16. bře 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lenpet jak že je vysoko? Tak to budeš mít luxus v porodnici s předstihem a ještě péči, to ti trochu závidím. :wink: A kde jsi se rozhodla rodit? taky se malá protahuje tak že mám boule od jejich nožiček vytlačených na boku.. vždycky ji hned polechtám.. :grinning:
16. bře 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chaplinka budu rodit v Hradci Králové.Dr.mě prohmatala,a říkala,že má hlavičku vysoko.U mě se malej protahuje,až mám nožky pod prsama.
16. bře 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chaplinka @lenpet tak to mimčo u mě boulí na boku, tlačí do žlučníku.. no, hrůza

Tak opět ze mě vypadl velký kus hlenu a do toho mě začali bolet záda a třísla, ale to je asi z toho gruntování :confused:
16. bře 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf - no to vypadá hodně nadějně :slight_smile: já pohrabala zahradu, vysbírala exkrementy po psovi :slight_smile: pozametala a nic :slight_smile:
16. bře 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak se hlásím z dnešní kontroly z porodnice.Nic jsem se nedozvěděla.Byla tam taková mladá dr. nic mi neřekla všechno jsem z ní páčila jak z chlupaté deky .........Jediný co jsem z ní vymámila že je všechno v pořádku a placenta prý dole není....asi jsem idiot ale nejde mi na rozum že jeden dr. mi tvrdí že ji mám na vpravo na přední straně a druhý dr. mi tvrdí že ji mám vlevo na zadní straně........Ozvy mi dělali ale měli ten přístroj na polici nad mou hlavou a sestra ten záznam hned odnesla tak jsem ho ani neviděla.Vyšetřila mě zevnitř a když jsem se ptala na čípek řekla dobrý jinak nic.......a na další kontrolu až za týden..... :unamused:
16. bře 2012 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha. a zkoušela jsi nějaké cvičení? třeba pérovat na míči nebo tak něco? teda jestli ti to třebas doporučil dr? a nebo jestli by to vůbec mělo vliv.. nevím.. to mě tak napadlo.. :wink: Jinak držím palečky ať všechno dobře dopadne. :grinning:
16. bře 2012 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,jak poznám tu hlenovou zátku?
16. bře 2012 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j no, ty jsi, ale pracovitá :slight_smile:

Já už od rána měla 1telefonát a asi 4x zprávu, zda už..... že jsem všem neřekla, že budu rodit až třeba v dubnu, jako to dělají celebrity,.. to bych pak měla snad klídek :wink:
16. bře 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciasekf - taky mě to začíná rozčilovat, hlavně i Jirky se v práci ptají, jestli už, tak kdyby už, tak snad dáme vědět ne ? :slight_smile:
16. bře 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek79 no, to jsi na tom asi jako já. V úterý mi doktorka řekla, že jsem už pěkně prostupná na 1prst a včera mi doc. řekl, že čípek je zavřenej, takže jsem z toho také jelen :angry:
16. bře 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j no, já to také nechápu. Tak u manži v práci to už neřeším, ten jeden volá snad 10X denně :angry:
16. bře 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek79 - tak to bylo teda vyšetření za všechny prachy, to nechápu, člověk chce apsoŇ něco vědět, hlavně je to jeho tělo, měli by informovat, no ještě, že je aspoň vše ok, ale s tou placentou je to divné
16. bře 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf - asi má ten docent nějaký moc tlustý prst :slight_smile: že ho tam nedá
16. bře 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciasekf alespoň ti vypadla ta zátka, já jsem řezala strom na zahradě, byla jsem na procházce se psem. a teď taky uklízím. a vůbec nic. Ráno mi Dr. řekl že se neotvírám, že by pomohla ,,bouřka,, s nadhledem :grinning: jinak nevím nevím, kdy se bude chtít malá narodit. :confused:
16. bře 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j no, je pravda, že od té dr jsem to cítila tena fest to vyšetření a od doc. mi přišlo, že mě jen lochtá na čípku :grinning: Takže uvidíme...

Asi se půjdu najíst, ikdyž teda vůbec hlad nemám, ale manža by zas řval, že jsem nejedla :confounded:
16. bře 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaplinka tak takhle velký kus už ze mě vypadl asi před měsícem, to jsem chodila ještě ke svému dr a stále jsem celá :grinning:
16. bře 2012 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf - já si taky myslím, že tamtřeba jen trošku šáhl, asi se bál :slight_smile: určitě na ten prst už budeš.
Já zrovna pojedla a asi se na chvíli natáhnu :slight_smile: nebo že bych uklidila ještě doma? :slight_smile:
16. bře 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf ahááá a já jsem si myslela že to má přijít tak do týdne, co z tebe odpadne... :astonished: a kdy máš termín?
16. bře 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf - mě zátka ještě s největší pravděpodobností nevypadla, jen jsem špinila
16. bře 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j jen jdi odpočívat :slight_smile: Já už také pak půjdu odpočívat a odpo razíme ven, je tam krásně
16. bře 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaplinka termín mám v neděli
16. bře 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf - taky jdu odpo ještě nakupovat, je tam fakt nádherně, to by se to rodilo
16. bře 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek