• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@chaplinka - někdy to prý vypadne až při porodu, tak se toho držím :slight_smile:
16. bře 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verusa.j no, lepší by bylo, kdyby mimča vylezla minulý týden a tento jsme si užívali krásné procházky :wink:
16. bře 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf - :slight_smile: neboj, teď už bude jen hezky, aspoŇ doufám, ale máš pravdu, ale už to dlouho nebude trvat
16. bře 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j no, snad má být hezky jen do konce března :frowning2: a pak zas ošklivo :unamused:
16. bře 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet haha jenom pupek, mám přes 20 kilo nahoře :grinning:

@chaplinka jéé jako mně :slight_smile:)
16. bře 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já teda tu zátku vůbec nepoznala, teď mám taky občas nějaký hlen ale kdoví co to je, je toho teď hodně jak se promašťujeme aby mimi hezky vyklouzlo :grinning:

Jinak dneska je vážně parádně, když takhle bylo před dvěma lety tak jsem druhý den rodila, tak uvidíme :slight_smile:) Zítra by se mi to moooc líbilo!!!
16. bře 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak při každé cestě na wc mám spousta hlenu, tak že by? :grinning:
16. bře 2012 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciasekf to já mám taky :slight_smile: ale kdoví co to je :slight_smile:)
16. bře 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@luciasekf - tak je dost možné a bych tomu i věřila, informuj nás!
16. bře 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii no, kdyby to aspon byl náznak od mimíska :wink:

@verusa.j uvidíme, ale moc tomu nevěřím :frowning2:
16. bře 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf moc ti to přeju aby už to bylo, tak ysi nepřeju nic jiného :slight_smile:)
16. bře 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciasekf poslali mě domů jako tebe:( prý asi sám nevyleze, v pondělí jedem na další kontrolu a když bude vše dobré a mimi pořád nikde pujdem v pátek na vyvolání.
Už začínám být docela zoufalá, přeci jen za týden budem 42 týden..
16. bře 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrita83 klííd já taky rodila 42tt :slight_smile:))
16. bře 2012 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten konec je stejně nejkdelší z celého těhu žejo holky :grinning:
16. bře 2012 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii - já mám ještě podle všeho čas, ale je to těžké hlavně z té psychické stránky, to čekání
16. bře 2012 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petrita83 to to je dostttttttttt, už jsem si říkala, že si tě tam nechali :wink: To věřím, že už je to dlouhé. Už bych to také chtěla mít za sebou. No, uvidíme, v neděli jdu na monitor, tak jsem zvědavá, kéž by už nebyl a já porodila :slight_smile:

@zdeniii celé těhu mi tak rychle uteklo, ale ty poslední dny se tak vlečou :frowning2: to čekání je nekonečné...
16. bře 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, @daja.had a @verush89 kdepak jste? Nerodíte už?
16. bře 2012 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zdeniii no přesně celou dobu to tak krásně utíkalo:slight_smile: a teď čekání na finále:slight_smile: a to je sakra dlouhé:slight_smile: já vím, že 42 je ok, jen nevím jak po Ivf obvykle nechávají přenášet..
16. bře 2012 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii měla a ještě výbornou porodní asistentku :slight_smile: tenhle porod byl lepší než první :dizzy_face: ale do dalšího už nejdu :grinning:
16. bře 2012 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamik říkáš teď, čas ukáže:slight_smile: ale super, že jsi spokojená!!!! Já chci taky :grinning:
16. bře 2012 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf třeba rodej:slight_smile: komu by se taky nechtělo při tak krásném počasí:slight_smile:
16. bře 2012 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrita83 no, těm našim prckům se asi moc nechce :sunglasses:
16. bře 2012 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak jdeme ven, Kubík se už vyspal, tak dokud je ještě krásně.
16. bře 2012 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moc vám přeju at´to už taky máte za sebou :slight_smile: dneska byla první vyjížd´ka s kočárem a byl to moc krásnej pocit :dizzy_face: sluníčko teploučko fakt paráda :dizzy_face:
16. bře 2012 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@luciasekf

Ahoj holky, hlásím že jsme stále 2v1 :slight_smile: Ve středu jsme měli planý poplach, měla jsem celou noc hrozné bolesti, sice nepravidelné ale přítel mě pro jistotu donutil zajet na kontrolu, na monitoru mi skákala činnost dělohy na 60, což prý ještě nic není a ani podle kontroly to k porodu zatím není. Ale mám ty bolesti pořád, dnes už jsou díky bohu trochu menší, sice bych ráda rodila ale potřebuju si od nich oddychnout, 2 noci jsem skoro nespala, koupel nepomáhá...další kontrolu máme v úterý, tak pokud se jí dočkám, asi si řeknu o Hamiltona...

Jo a jinak @daja.had porodila včera ve 13:40 chlapečka Tobiáška, 3910 g a 49 cm, četla jsem to na jiné diskuzi, tak moc gratuluju :slight_smile:
16. bře 2012 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@luciasekf jóóóó na ty ani hezky počasí neplatí:slight_smile: jooooo vidim to, že místo rybiček čekáme beránky:slight_smile:
@verush89 - tak hlavně že jste v pořádku, lepší jeden planej výjezd než něco podcenit!:slight_smile:
@daja.had moc gratuluji k Tobiaskovi!#
Teda tady už je miminek:slight_smile: těhulky jsou už asi v menšině:slight_smile:
16. bře 2012 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamik to teda věřím!
16. bře 2012 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii teda slusnej domeček:slight_smile: já to focení už nějak zanedbavam, musím to napravit:slight_smile:
16. bře 2012 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamik to jsem moc ráda, zítra taky slouží tak doufám, že se bude chtít malému na svět :slight_smile: a jakou jsi měla PA?

@petrita83 jo tak to nevím,a le myslím že to nebude jiné než "normáně"
no já už to břicho musela fakt vyfotit :grinning:
16. bře 2012 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Takovej krásnej den a nic, tak že by v noci?? :_))
16. bře 2012 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek