• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@zdeniii - já chtěla datum 17.3.,v noci by se to mohlo spustit :slight_smile: Jdu dělat večeři :slight_smile:
16. bře 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j tak to budeme rodit stejně :slight_smile:)) taky to mám v plánu :slight_smile:)
16. bře 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, tlak na konečník a stahy v podbřišku jsou mi nějaké povědomé :sweat_smile: ale pravidelnost jsem zatím moc nevypozorovala. Na wc a ve vaně už jsem byla, tak jdu asi spát.
16. bře 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andelka - že by? Já sem tam nějaké tlaky, ale to mám už celý týdne, takže to asi brzy přestanu řešit a prostě to jednoho dne přijde!
16. bře 2012 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j já právě u prvního poslíčky neměla, byl to hned porod, takže fakt nevím co to je, nebo není. Jako ale teď zrovna se mi rodit nechce, dulinka je pryč, malej je furt marod, s epinem jsem ještě chtěla potrénovat...no co bych nadělala. Ale dneska jsem byla po pár dnech venku s kočárkem, a pak jsem nesla tašky do schodů, a malej se na mě poslední dny pořád věší a chce se nosit a tak...tak kdoví jestli jsem si jen nepřivolala poslíčky.
16. bře 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka - je to možné,že je to tou větší zátěží, já když něco dělám, tak pak mě vždycky chvíli bolí podbříšek, ale teď navečer mám jako už pravidelně takové tlaky dole, sem tam bolení, píchnutí :slight_smile: ale vzhledem k tomu, ež je to každý večer, tak tomu nepřiládám váhu
16. bře 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j tak doufám že si toho teď nebudu užívat pravidelně až do termínu. :unamused: malej se v noci budí, brzo ráno vstává, přes den spát nezvládám...no je to blbý teda.
Jdu to zkusit zaspat. Připomíná mi to MS bolesti, je to jen v podbřišku. Bohužel mi to taky připomíná první porod, takže nevím na čem jsem.
Ale jdu zkusit spát, a nestresovat, kdyby náhodou, tak ať jsem trochu odpočatá.
16. bře 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka - MX bolesti mám tak pětkrát za den, takže já nevím, jestli poznám porod :slight_smile: Hýbe se ti teď prcek v bříšku častěji? Mě vždycky navečer docela dost
16. bře 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j mně se hýbe asi pořád stejně. Od těch stahů jde ještě odvést pozornost, koukala jsem na Vyprávěj, teď jsem na netu...nevím jestli usnu, asi se na to budu chtě nechtě víc soustředit :unamused: a brzo z toho zblbnu
16. bře 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky koukejte držet pohromadě:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. bře 2012 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky zpráva od @andelka

Oznamuji všem, dnes je slavný den. V 00.14 h se ze mě stal velký brácha! A to díky miminku jménem Dominik. Má 3250g a 50cm. Zdraví Dany.
17. bře 2012 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Jéva, tak to moc gratuluji! To super zpráva! Ani jsem tomu nevěřila, ale tady se to rodí, jak po másle!
Mě akorát v noci vzbudili MS bolesti asi třikárt , ráno jednou, teď je zase klid, tkaže zase z toho nic nevidím :slight_smile:
17. bře 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@daja.had gratuluji k chlapečkovi.
17. bře 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka jéé, tak to moc gratuluji.

Holky, vy, ale předbíháte a já tu pak zůstanu sama na ocet :frowning2: Už bych také chtěla mít mimčo u sebe :slight_smile:
17. bře 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf - neboj, určitě přijde nečekaně, každopádně bych to taky brala!
17. bře 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf no je toto možné:slight_smile: nezůstanes tu sama, nezapomeň na slonici Petritu:slight_smile:
@andelka obrovská gratulace, hurá ať jste brzo doma početná rodinko:slight_smile:
17. bře 2012 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j nečekaně?:slight_smile: to by to muselo přijít ve spánku :grinning: což by nebylo špatné?:slight_smile:
17. bře 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 - myslím jako, když na to nebude myslet nebo v noci, však to není tak neobvyklé
17. bře 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verusa.j já si říkám, že už na to nebudu myslet, ale ono to nejde :frowning2: Na dnešek jsem zas nemohla spát, tak hrozně mě boleli ty kyčle, že už večer jsem měla co dělat, abych mohla aspon sedět :frowning2:

@petrita83 no, já myslím, že ty mi ještě trumfneš a slonice tu pak budu jenom já :grinning:

Stále ze mě odchází hlen, tak asi raději zavolám do porodky a poptám se, také mě napadlo, jestli to nemůže třeba být z toho streptokoka, nevím, s Kubíkem jsem to neměla :frowning2:
17. bře 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf - nejde to nemyslet, mám to stejně, raději zkus zavolat a zajdeš na ko, aspoŇ se dozvíš něco nového
17. bře 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j však já vím:slight_smile: ale ten můj mozeček:slight_smile:
17. bře 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf já se na to včera ptala a prý je to fakt zátka, ikdyz to u mě trvá snad víc jak týden..ale streptokoka nemám...za zavolání nic nedáš, ale urco je to ok!
17. bře 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j @petrita83 no, právě, pro jistotu zavolám a za to nic nedám.. akorát ten kredit :grinning: Zítra mám monitor, tak až ho půjdu odnést na porodní sál nechat podepsat od dr, tak možná byc řekla, zda na mě koukne, když už tam budeme :wink:

Tak dneska vařím svíčkovou, kdyby náhodou, tak at tu mají kluci co baštit. Ale myslím, že i v to úterý s nima pojedu do Motola na tu ortopedii.
17. bře 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf to víš, že jo:slight_smile: však já se v pondělí taky budu vnucovat:slight_smile: nemůžu spát, břicho mě fakt bolí jak je tam malej nacvaknutej, o kolenou, kyčlích nemluvě..
Ale to dáme, vydrzime, však je to už jen maximálně na týden!:slight_smile:
17. bře 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrita83 no, já už bych to brala hned, ale musíme vydržet, však věčně se tam ty prdolky vyvalovat nemůžou :grinning:
17. bře 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si tam volala a prý je to normální- je to ta hlenová zátka (by mě zajmalo, kolik jí mám, když už druhý den jí mám ), přijet akorát, když budu mít stahy nebo odtok plodové vody, aby mi stihli dát atb...

A aby toho nebylo málo, tak jsem před chilkou měřila Kubíka a má 38,2 , tak hned dostal čípek a dala jsem ho do postele, tak snad tam vydrží a brzy mu teplotka klesne :frowning2: a zrovna je venku tak krásně, ale raději ho ven tahat nebudu :unamused:
17. bře 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf jujda co pak si ho to našlo za bacila, snad to nic nebude..je to teda pech při tom úžasným počasí:slight_smile: já se vyvalovala na terase, ale nedá se tam vydržet jaký je parak:slight_smile:
Nevím, nevím co ti naši pohodari sluníčko je taky neláká, asi by to chtělo bourku a pak už nevím.
17. bře 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 tak ani po čípku mu teplota nějak moc neklesla :frowning2: Pořád má 38 :frowning2:
No, já nevím, jaké chtějí počasí.. měli na výběr úplněk, sluníčko, zimu, tak ted už fakt asi jen ta bouřka :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf teda chudera, to je teda na pytel:(asi to oteplení na něj bylo moc hrrr..a na ty v bříšku taky potřebují se aklimatizovat:slight_smile: dneska jsem si zase pořádně nalozila,2 pračky, guláš, strudl, slaní snecci, no už sedím a funim:slight_smile:
17. bře 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda tady se předbíhá koukám :grinning: holky měly bysme s tím něco dělat a rodit :slight_smile:))
17. bře 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek