• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@andelka Preju atse ti miminko ukaze v plne krase a hlavne, at je vsechno v poradku!!! :slight_smile: ja mam 170cm, ale 73kg :-/ no, nastesti jsem se na tehu pripravila a poradne zhubla a vsechno zpevnila...ale jak vidim, stejne to prd pomohlo, u Kuby jsem nedelala nic a tehu bylo pohadkove :grinning:
1. lis 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek děkuju :slight_smile: to je dobře že ses na těhu připravila, ono se to projeví. Koukám poměr výška váha jsme na tom podobně :sweat_smile: Se 73kg jsem šla minule rodit, fujky. Ještěže je to dole. Podruhé to snad půjde taky.
1. lis 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka muzu se zeptat, jak se jmenujes? :slight_smile: rada oslovuju jmenem... ja sla rodit s 92kg :zipper_mouth: tentokrat bych se tomu rada vyhla, ale dam si na co mam chut, jen bych to chtela trosku omezit, uz ted me ta vaha desi, zase mi bude sestra nadavat, ze jsem za mesic nabrala 2,5kg :-/
1. lis 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@deniskakubicek Katka :slight_smile: No já se taky zatím neomezuju, ale s tím sladkým budu muset něco udělat, to je můj mor. Když mně teďka v zimě zelenina moc nejede, ani ovoce, a teplé to moc nemusím. Proč by ti měla nadávat, během 2trimestru se přibírá nejvíc a 2,5 za měsíc není až tak moc, třeba další měsíc přibereš mnohem míň, nebývá to pravidelné. si pamatuju že minule jsem od 20tt přibírala pravidelně 0,5kg měsíčně a pak poslední měsíc skoro kilo týdně :confused: a otoky, jakože voda, v tom fakt nebyly. to už jsem byla ráda, že rodím,
1. lis 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek já nabrala od minule 3 :confused: a nic neřikala, no já si před ní radši vynadala sama :grinning: :grinning:
1. lis 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
jé holky vy tu máte pěknou debatu, taky jsem z toho vždycky rozhozená, když mám hlásit přírůstky :grinning: , já už mám nahoře 4 kila a začínala jsem na 58, takže těžko říct kam se došplhám, my byli dnes na poradně, takže zatím vše v pořádku, magnésko jak jste se bavili, taky beru, jedno šumivé denně, ale né teda na tvrdnutí břicha jako takové, ale měla jsem ze začátku stahy dělohy, teď doktorka hlásí vždy vše v poho tak už se to asi upravilo.
Nás už taky čeká 2 screening teď ve čtvrtek, asi ani nebudeme moct dospat, protože moje doktorka bohužel utz nedělá, tak jsme dlouho princeznu neviděli, my už pohlaví víme, tak nám ho asi jen potvrdí, hlavně aby zbytek byl v pořádku :wink:
1. lis 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii no samolepky úžasné, fakt pěkný a zajímavý výběr,taky mě to i zaujalo, že dobrý dárek, má sousedka jde za měsíc rodit, tak to asi každé z nás nadělím jako společný dárek :wink:
1. lis 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka Kato, ja ani nevim, proc by mi mela vynadat, ja jsem zvykla z Prahy, tam mi nadavala sestra ale fakt hodne, ze i manzel na ni vyjel...bylo to neunosne a proste se asi bojim... :frowning2: otoky jsem mela taky silene
@petrita83 ja si asi taky vynadam sama a predbehnu ji :grinning:
@martas14 to je fajn, ze je vse v poradku, ja jdu pristi tyden, tak uvidime, co mi pan doktor rekne :slight_smile: taky beru magnezko a nejvic mi pomaha na bolest hlavy...
1. lis 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
no vaše váhy jsou luxusní děvčata a netrapte se kvůli deku na víc,pak to rychle schodíte teda alespoň já u prvního ano,pak jsem hoooodně přibrala a raději se ani nepochlubím,když čtu vašich 58,64 :DDDDD Ale co už už s tím nic neudělám,takže mě po porodu čeká maraton
1. lis 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii koupila jsem jen 5 bodýček, bryndáčky,teplé ponožečky,dudlíky a nádherný krémovo-hnědý komplet. A hned bylo 1900,- v trapu!! :slight_smile: Bohužel zatím musím nakupovat neutrální věci, prcek se nám zatím neukázal, ale až budeme vědět!!! To bude jiné nakupováníčko!!Už se moc těším. :slight_smile: :slight_smile:
1. lis 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@deniskakubicek jo jo bolesti hlavy jsou prevít :angry: já si užila solidní migrény v druhém měsíci a fakt děkuju že už jsou pryč, tak snad tě to moc netrápí. A žádné nadávání si pěkně nenech líbit, za kila nemůžem, to určitě všechno ten prďůšek uvintř nás, akorát jsme zatím nedošli na to kam si to schovává když má tak sotva třista gramů :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kosticka32 přesně jak říkáš, ze začátku mě to děsilo, ale jak se říká dobře už bylo :grinning: , takže zatím budem doufat, že to potom půjde dolů a kdyby náhodou né, tak se naučíme mít radi prostorově zajímavější :wink:
1. lis 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pavlina86 no teda tys už rozjela ty nákupy ve velkém :wink: já sice vím, že čekám princeznu,ale nákup něčeho růžového mě stejně moc neláká, ale červená s fialkovou to by už šlo....... jaksi se nemůžu do toho dát, mám z toho jaksi obavy, že ani nebudu vědět co se má kupovat :unamused:
1. lis 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo taky se musím svěřit holky, jediné co jsem zatím koupila byl kočárek, ale už po jednom mimi a přesto že je to značka a moderna co jsem chtěla a jako tak vypadá fajn, tak se prostě z něj nemůžu těšit, já vůbec nevím proč něco mi na něm vadí a nevím co, bo je dobrej, jsem z toho jaká si rozladěná, nevím co teď. Cena byla super, ale nevím jestli mi teď nepříjde, že mimi šidím, když ani prvorozené nekoupím nový kočárek, já fakt nevím co mě žere, přišlo to tak zničeho nic ...tož poraďte, děkuju :wink:
1. lis 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 a jaký máš kočárek? S tím že je použitý se netrap, my měli pro Danyho taky tady z MK z bazárku, po jednom prckovi a teď ho bude mít i to naše druhé. Hodně věcí máme použitých, z MMB, sekáče, dětem je to jedno.

@deniskakubicek já právě otoky žádné, tak jsem nechápala, proč to tak naskakuje ke konci. A fakt si nenech nadávat a neboj se.

No a u nás - všechno v pořádku, miminko je symetrické, všechno mu odpovídá 20tt, ale byl tam dost fofr, ani se mi nechtělo říkat o fotku, ani nevím kolik váží, hlavně že vypadá v pořádku. Pohlaví nebylo jisté, Dr říkal, že by to "mohl být" kluk, něco jsme tam viděli, ale kdoví co to bylo :sweat_smile: Dostala jsem žádanku na echo a OGTT, tak si to postupně naplánuju. Na echo budu volat zítra, dělá se mezi 20 a 24tt, tak snad mě vezmou brzo, mají tam super utz, minule mi dali i 3fotky zadarmo, tak se zeptám kdyžtak tam, jestli poznají co se nám to schovává v bříšku.
1. lis 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andelka andi, je to peg perego skate, líbila se mi hrozně ta variabilita a je fakt, že novej by stál kopu peněz což by se mi ani dávat nechtělo, ale nevím proč se z něj nemůžu těšit, úplně mě to trápí a ani nemám potom chuť do nákupu něčeho dalšího :confounded: jsem asi mimoň :slight_smile:
1. lis 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka tak ty už máš prohlídku za sebou, tak to je fajn, že je mímo v pořádku. A že by to byl nakonec klouček :wink: no uvidí se třeba příště, hlavně ať jsou ty naše prťata zdravá to je jisté. a to jsi byla u svého mudr nebo někde spešl jen na screeningu? a tu žádanku ti dal kdo? Mě o echu a OGTT nikdo nic ještě neříkal?
1. lis 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vy vsechny chodite na echo a ja nic :frowning2: snad me tam doktor posle, ale v pondeli uz budu 24.tt tak asi tezko :frowning2:
1. lis 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek dendi nic si z toho nedělej já o něm ani nevím, natož aby mě někdo někam poslal :grinning:
1. lis 2011 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 ja prave s Kubickem byla a tady mi proste ani nic nerekl, nehlede na to, ze uz mi zkazil vse co se dalo, takze pockam, jak to v pondeli bude vypadat a necham se prehlasit k jinemu Dr. tomuhle proste neverim...ani o OGTT mi nic nerikal...mame byt vic hlidani, ale kasle na nas...
1. lis 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek hm tak to je fakt, pokud tam necítíš tu podporu a zájem, tak je asi lepší najít si někoho spolehlivějšího, kór když by jste měli mít spíš nadstandart v prevenci, aby bylo vše ok
1. lis 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 uvidim, jake to bude v pondeli, kdyz nijake, tak si hned zabehnu o dvere dal a oni uz si snad mezi sebou papiry daji, je to beztak vsechno elektronicky... hlavne tenhle muj Dr. nema monitor srdicka (na posledni trimestr), a ten druhy ho ma, takze ja bych nemusela jezdit kazdy tyden 30km daleko, ale mela bych to jen 4km ve meste, coz je strasne uleva...
1. lis 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 joo vyjde to přesně na dva roky :slight_smile: mám termín s malým o 14 dní než jsem měla s Helí .-)a akorát té te nechtělo ven :slight_smile: tak jsem zvědavá jak se bude chtít prckovi :slight_smile:))
Copak, nemůžete se nakonec dohodnout jak to bude se jménem jo? :wink:

@deniskakubicek co to je za doktorku :grinning: prý 6 kilo :grinning: to snad ani nejde :slight_smile:))) já nabrala 20 :slight_smile:))
1. lis 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka já rodila s 85 kg :grinning: vážila jsem jako můj muž :slight_smile:)

@martas14 jjo jako dárek taky super, já budu nadělovat letos k vánocům :slight_smile:))
J8 myslím, že vůbec nevadí koupit kočárek z druhé ruky, taky bych ho koupila i na první dítko jsem ho měla z druhé ruky :slight_smile: ty miminečka ho nemůžou nijak zničit... nedělaj si z toho hlavu a pokud tě to štve tak ho prodej a je to :wink:

Na jaké to chodíte ECHO????
1. lis 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii jooo, to mi rekla sestra :slight_smile: ja jim na to prdim, nereknu, kdybych nabirala opravdu hodne, ze by to i mohlo mimi ublizit, ale takhle...

jo a holky, z ceho je vlastne tehu cukrovka?
1. lis 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek teda asi bys fakt měla zmenit dr... zatím jsi nenapsala o nich nic dobrého... :unamused:
1. lis 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak předem gratuluji
@andelka , že vše je vpořádku a tky ke kloučkovi, i když to asi není ještě stopro.
Vidím, že se tu bavíte o váze, já se u doktorky poprvé vážila a měla jsem 55,9, což je dle mého 56 kilo, napsala mi sestra 55 kilo a pak to vždycky tak různě zaokrouhluje, ale asi tak ty tři kilča nahoře už mám.

@martas14 - já mám taky nabídku na kočárek, přemýšlím o něm, jen se mi moc nelíbí korbička a teď zvažuji, protože je taky za dobrou cenu je to Casualplay S4, no pořád nad tím dumám.

Jinak jsem dnes byla prvně na těhu plavání a bylo to fajn, takový relax, po práci jsem ráda, že můžu někde udělat něco pro sebe. Už se těším, až půjdu na mateřskou, ale vypadá, že stejnak budu na nemocenské od ledna, ve škocle to asi potom už nedám.
1. lis 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii no ono je to tezke, kdyz tady jsou dva na cele mesto a okolni vesnice :-/ proste neberou
1. lis 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 jj, uvidíme jestli se klouček potvrdí, hlavně že je vše v pořádku. Na echo jsem dostala žádanku u svého gyndr, tam jsem dneska byla, nikde spešl. Říkal že se to dělá mezi 20 a 24tt, tak že mám zavolat, říct v jakém jsem tt a oni mě objednají.
Na OGTT mi vypsala žádanku už dřív, na to půjdu až v prosinci, dělá se mezi 24 a 28tt, tak to budu mít pěkně postupně.
Na echu se kontroluje srdíčko, komory, průtoky, jak pracuje, prostě všechno, kvůli vrozeným srdečním vadám.
@deniskakubicek a víš že ani nevím z čeho to je? Je to asi reakce organismu na zěmnu, protože těhotenskou cukrovku může mít kdokoliv. My v rodině taky cukrovku nemáme, a moje mamka se mnou ji měla, když byla těhotná a po porodu zase ne. Takže já radši chodím.
1. lis 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 koukala jsem na to peg perego, modrna zajímavá, ale vypadá dobře. Však uvidíš v reálu, jak se ti s ním bude jezdit, jestli bude vyhovovat požadavkům. Teď na to nemysli, nech si chvíli odstup, vždycky můžeš pořídit jiný.My máme taky už použitý kočárek, tohleto mrně bude už třetí co v něm bude.

@verusa.j asi to snižují dolů, protože se vážíš oblečená? U nás teda se váží u sestry v oblečení. A super že se ti plavčo líbilo :dizzy_face: a jestli budeš moct být doma, tak klidně buď, práce neuteče. Ve školce je to namáhavé někdy, s dětičkama, mamka moje tam dělá, teď teda na zástup a bude jí příští týden 63 - má můj obdiv.
1. lis 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek