• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@andelka moc moc gratulujeme!!!!!
17. bře 2012 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 no, právě, že je to z ničeho nic :frowning2: Už ráno byl takový divný, ale nic ho nebolí, jen tak teplotka :frowning2: Ted zase pro změnu rodit nemůžu, nechci o tu nechávat broučka samotnýho :unamused:
Já jsem akorát pověsila prádlo, ještě bych chtěla ostříhat a večer vykoupat psa, ale bolí mě děsně záda, tak nevím nevím.

@zdeniii já už jsem si říkala, že už také rodíš, když ses tu od rána neukázala :wink:
17. bře 2012 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciasekf já myslím že to brzy přijde kort když začal být malý nemocný, oni dětičky jsou hodně vnímavé a tuší že maminka bude pryč. Když moje kamarádka šla do porodnice tak její dcerka taky hnedka horečky a když se vrátila byla naprosto ok :slight_smile: Takže by to bylo nějaké znamení? :dizzy_face:

Dnesk aráno jsem byli na výletě v zoo :slight_smile:) jse potřebovala rozchodit tvrdnutí břicha co jsem měla celou noc po hodině, tak jsem si říkal aže buď se to rozjede nebo nic. Tak nic... :grinning:
17. bře 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdeniii no, je pravda, že @andelka také porodila, když Dany marodil.. No, uvidíme... zítra na monitor a už bych tam tak chtěla zůstat :slight_smile:
jéé, do ZOO v tomhle krásným počasí, to bych také jela. Jsem zrovna říkala včera mojemu, že až bude prcek větší, tak v léte vyrazíme budto do Dvora Králové nebo Liberce :slight_smile:
17. bře 2012 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf ,@zdeniii přesně já už myslela, že nám taky utekla rodit:slight_smile: no ale jak koukám co není může být:slight_smile:
@luciasekf je fakt že teď ho nechavat doma nechceš a možná to na just přijde:slight_smile: ale neboj on by to taťka určitě taky zvladnul a třeba zítra už bude jako rybička:slight_smile:
17. bře 2012 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdeniii jinak zoo závidím, doufám že tam taky brzy vyrazíme snad s kočárkem:slight_smile: zachvilku valíme na návštěvu ať mi ty dny utikaj:slight_smile:
17. bře 2012 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak jsem se šla podívat na toho mojeho maroda, dát mu napít a on se chudák totálně celej posr.., ale komplet. Takže do toho ještě pěknej průjem, chjo :frowning2:
Dala jsem mu ještě čípek, má stále nad 38 teplotu. Doufám, že aspon do večera se jí zbaví, abych s ním nemusela ještě někam jet :frowning2:
17. bře 2012 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka Gratuluji k miminku!
Tak nás tady nějak ubývá. Já mám od noci bolesti v podbřišku jako při MS, hlen pořád odchází. Abych se trochu odreagovala, tak jsem si odpoledne nasadila jarní kytičky do truhlíku, nachystala velikonoční věnec na dveře a zašla na procházku. Třeba se to rozjede...

@luciasekf Ať se malý brzy uzdraví.
17. bře 2012 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marmar79 děkuji. Snad to do rána bude dobré.

My si dali s manžou sexík, ikdyž vůbec nechtěl... a mě je ted nějak blbě, že nemůžu ani sedět ani chodit nic :frowning2: Tak mě bolí spodek, jde to do zad, kdyby to aspon bylo pravidelné...
17. bře 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf - třeba se to zpravidelní, jinak my včera taky zkoušeli sexík a ani to nedotáhli do konce, protože manžel prsotě nechtěl , dnes bude druhý pokus :slight_smile:
17. bře 2012 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83
@luciasekf my jsme v zoo snad každých 14 dní :slight_smile:)) prostě to tam mám ráda :slight_smile:

Teplota 38 nic není... bude to dobré uvidíš!!

Holky tak já teda na ten sex nemám vůbec náadu, už takhle mi bolí spodek jak se to tam chystá natož mít sex :confounded:
17. bře 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii ,@luciasekf my se k sexu vybicovali taky:slight_smile: něco už zabrat musi ale kde pak:slight_smile: jsem zvědavá jaká bude noc, každopádně tuším, že se jen mizerně vyspim a ráno to tady okouknu , která z vás zase porodila:slight_smile: :grinning: :grinning:
17. bře 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrita83 z toho sexu je nejdůležitější sperma :slight_smile:) by mi stačilo si ho tam dát :D
17. bře 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdeniii přesně:slight_smile: no ono to o ničem jiném teď není:slight_smile: ale je sranda, že to tak bere i manžel :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2012 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrita83 Tak to mas fajn! Já na to fakt nemam náladu takze mi prijde ze by to ani nemělo ten efekt.kdyz by to bylo jen tak :wink:
17. bře 2012 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!
Tak já mám od 21.00 h. cca. co 10 min. bolesti, sprcha ani koupel nepomáhá. Tak jsem zvědavá, jestli nebudeme muset odfrčet do porodky.
17. bře 2012 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@marmar79 ahojky, tak jak to dopadlo, že by? :slight_smile:)
18. bře 2012 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marmar79 :slight_smile: tak jak to dopadlo??? Se z vás už kočky picnu:slight_smile: vůbec se nevyspim břicho mám jak kámen a držím a držím:slight_smile:
18. bře 2012 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 to mi povídej taky ho mám jako kánem a nic nic nic... :slight_smile:
18. bře 2012 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdeniii v krizi:slight_smile: to jde i jen tak:slight_smile: já už fakt sotva lezu :confused:
Jinak pěkné ráno a mám radost:slight_smile: že drzis se mnou:slight_smile:
@luciasekf držím dneska palce, dej vědět, téééda když si tě tam nenechají:slight_smile: jinak se budeme řídit heslem žádné zprávy dobré zprávy:slight_smile:
A doufám, že malej už je fit, nebo že je to aspoň o moooc lepší:slight_smile:
18. bře 2012 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 taky sotva lezu a venku na mne idi koukají jak na exota :grinning:
18. bře 2012 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdeniii co máš dneska za program, musím zas něco vymyslet, nebo vyjim celej dům:slight_smile: venku zas bude krásně šla bych bruslit, ale s tím předním airbagem by to nejen vypadalo divne, ale taky bych se lehce prevazila :grinning:
18. bře 2012 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii no to jóóóó, myslím že maj strach, že je taky sníme:slight_smile: :grinning: já jak si nekouká tehu oblečení, tak už je to docela masakr co na sebe:slight_smile:
18. bře 2012 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 asi úklid, umyju okna :slight_smile:) taky bych měla jet na nákup páč nevím co uvařit k obědu nic tu není a odpoledne asi zase s dcerkou na hřiště :slight_smile:
18. bře 2012 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 já mám problém i s těhotenským :_D
18. bře 2012 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdeniii vidíš okna, to je nápad, to jsem ještě nezkousela:slight_smile: no a zas něco upecu ať jsem ještě větší kulička:slight_smile: obídek máme poresen:slight_smile: zase guláš, jo manžel když vaří:slight_smile: týden máme co jíst.problém je, že chce abych teď jedla pikantní a já jsem teď na sladké :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. bře 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobre rano holky,
Byla jsem tady s vami nekdy uplne na zacatku a ted bych se rada pridala mezi vas slonice:slight_smile: TP jsem mela 12.3. a stale nic... Tak doufam, ze tady na me preskoci ten porodni bacil, protoze uz taky melu z posledniho a to jsem si rikala, ze budu stastna, ze vydrzim do 32.tt, ale ze budu prenaset me nenapadlo ani ve snu. Mimco uz ma dle odhadu 3,8 kg a ja mam s bidou 159 cm a 58 kg, takze to bude asi legrace:slight_smile:
Vcera jsme s manzelem prochazkovali a usli 12 km, k veci jsem si dala poradne ostre kari a ani tuk... Teda mimco tukalo v brisku o 106, ale na porod to nevypada:slight_smile:
18. bře 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@duhovka ahojda, tak jsem ráda že neprenasim sama:slight_smile: u nás taky vyhaneci metody nezabírají:(teda to vaše miminko už je peknej cvalik:slight_smile: no ono to naše bude asi taky, jen mě s tim doktoři nestrasej:slight_smile: a nepůjdeš taky na :pensive: vyvolani? Donekonečna je nosit nemůžeme:slight_smile: my pujdem asi v pátek..uvidíme co nám řeknou v porodnici zítra. :grinning:
18. bře 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83
Vcera jsem byla na monitoru a zitra mam poradnu, v patek by meli miminko vyhnat v porodnici... To uz mi doktor rekl.... Takze bychom si mely uzit posledni vikend bez miminka, protoze pak zacne kolotoc:slight_smile:
Nejsi z Prahy? Byla by prca rodit ve stejny porodnici:slight_smile:
18. bře 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky, všechny zdravím, vzhledem k tomu, ež termín mám až 26. nebo 29. tak mám ještě spustu času a porodím z vás jako poslední , normálně to vidím až na duben :slight_smile: a předpovědi doktorky už teda opravdu budu brát s rezervou, pak se na to člověk upne a čeká jak magor, takže si budu hledat nějakou jinou zábavu, hlavně ted zabavit hlavu :slight_smile: Takže dnes uvařím, trošku polidím a asi budeme trávit dnešek venku na zarhadě případně na nějaké prochajdě!
18. bře 2012 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek