• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@duhovka víkend užívám:slight_smile: zase zehlim:slight_smile: no to je sranda, tak nakonec se
ti naši lenoši možná narodí stejně, teda pokud se neumoudri:slight_smile: ale zda se, že ani hezký počasí je naláká, no ona ta pravidelná strava atd. no není jim tam špatně:slight_smile:
Já z Prahy jsem ale rodit pojedeme do Ml.Boleslavi, kam vy?
Jo taky si říkám poslední víkend:slight_smile:ale na ten kolotoč se neskutečně těším:slight_smile:
18. bře 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrita83
Jeste mi rikali na monitoru, ze jak se zmeni pocasi, tak se rozrodime, tak ze by snad:slight_smile:?
Ja bych radeji, aby se to rozjelo samo, ale i tak proste vim, ze v patek porodim a basta:slight_smile:
Ja jsem z Prahy a budu rodit u Apolinare.... Co ze ty pojedes do Bolky????
18. bře 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j mohlo by to být aprilatko:slight_smile: ale já bych se vážně nebála toho, že nás ještě všechny nepreskocis:slight_smile: však se to tu stává skoro denně:slight_smile: já se snažím se zabavit problém je, že už mě všechno fakt bolí, spánek je na nic a pak klesá i nálada:(ale nejhorší je těch telefonátů a smsek co chodí, jestli už.. .to ti nedá zapomenout :sunglasses: a když neodpovis myslej, že už:slight_smile:
18. bře 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrita83 tak jsem umyla ty okna :slight_smile:)
Ty se máš že manžel vaří, toho já se jen tak nedočkám. Jinak bych jedla vše sladklé i pálivé, je mi to fuk :slight_smile:) hlavně že je co do žaludku, že :slight_smile:) :dizzy_face: :grinning:

@duhovka tééda tak to jsi pěklná slonice :slight_smile:) já první přenášela 8 dní, bylo to nekonečné :slight_smile: Tak dneska si zkus udělat svařák s hoodně kočením, skořice hřebíček :slight_smile:
Chtějí ti už vyvolávat nebo to nechávají být?

aa už jsem to dočela dokonce a obě máte "termín" v pátek to snad budemem odrozené všechny :wink:

@verusa.j jen počkej abys náš ještě nepředběhla, jak je to tu "nespravedlivé" :grinning:
18. bře 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@duhovka to jsem doufala, ale teď už věřím snad jen na bourku:slight_smile: Bolka je pro nás asi stejně daleko jako apolinář, akorát přes den ještě rychlejší.Bolka byla nouzové řeseni když jsem prošvihla registrace, ve 14 týdnu jsme měli jiné starosti, hlavně udržet mimiska tam kde je:slight_smile: a to se povedlo:slight_smile:
18. bře 2012 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, slibili mi, ze kdyz mimco nevykoukne samo, tak v patek mi to vyvolaji....
Bezim s kamoskou do kina..... Jdeme na treti jako duchodci, tak pak mozna doporucim novy cesky film Probudim se vcera a muzete taky vyrazit... Ja se na ten pristi vikend tak tesim!!!!!!
Myti oken mi taky radili, ale to je snad jedina cinnost, kterou tak nenavidim, ze me ani nenapadne to ted resit, vsak tam ten mrnous nemuze zustat vecne... U nas uz rodina i kamosky uzavreli sazky, kdypak ze to bude... Ale vidim to na tvrdohlaveho beranka:slight_smile:
Ten svarak vecer zkusim....
Holky, ja bych sezrala uplne vsechno co tady najdu a hlavne sladke:-/
18. bře 2012 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zdeniii já zatím stihla procházku, žehlení, na okna děsně prazi, to bych se uskvarila:slight_smile: ale dám je později.no teď vypadá manžel jako perla:slight_smile: což je:slight_smile: ale vaří jen ten guláš:slight_smile: ostatní je na mě:slight_smile: a jak pak vypadá kuchyň o tom nemluvě:slight_smile: ale chválím ho sikulku:slight_smile:
No do pátku to tady pěkně rozjezdem:slight_smile: hele @luciasekf nic, že by????:slight_smile:
18. bře 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duhovka užij si kino! Na sladkém taky ujizdim:slight_smile: měla si jít na nejakej horor, ten by ti to rozjel:slight_smile: ale smíchy to bude lepší!!!
18. bře 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 je fakt že Luciasek tu dlouho nebyla vid :slight_smile:)

Joo stzejěn je fajn když uvaří, ten můj není doma i snad proto se malému nechce ven, že se bojím že to nestihne přijet :grinning: V pondělí jedu do porodny tak třebas si mne tam už nechají :slight_smile:)
18. bře 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duhovka užij kino!! jsi dobřá že ješt ějdeš, vím že už mito i v kině bylo dost nepohodlné a ted s jedním dítkem doma je to už skoro nemožné :slight_smile:)
18. bře 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se začíná smrákat, že by byla ta buřina?? :slight_smile:)
18. bře 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrita83
@zdeniii - no holky si nemyslím :slight_smile: teď jsme se vrátli z procházky, byli jsme se známýma na pivo, já si dala mega pohár :slight_smile: , už jsem řpestala přibírat stejnak :slight_smile: Jinak uklízet budu asi zítra, v úterý jdu do poradny, tož jsem opět zvědavá, co nového, kámoška PA mi říkala, že stejnak nic nezbare, že max ten sex, což je u nás problém, protože manžel, jak je nervní,t ak to prostě do konce nedotáhne :slight_smile: furt u toho mluví a soustředí se na něco jiného :slight_smile: takže to fakt stojí za to :slight_smile:
18. bře 2012 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@luciasekf - tak jak na kontrole, nebo už si nám taky porodila?
18. bře 2012 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii jóóóó tak ty máš naopak velmi poslušné miminko, čeká na manžela:slight_smile: taky mám zítra poradnu v 6:30 to pochybuji že by chtěl malej ven, jsem zvědavá co předvede na monitoru, poslední dobou nespolupracuje a
a co po něm mužem chtít v 6 ráno!:slight_smile: pochybuji že si nás tam nechají :fearful:
U nás taky zataženo:slight_smile: mám radost, snad bude pořádná bouřka:slight_smile:
18. bře 2012 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verusa.j jóóóó taky se cpu jak oživot:slight_smile: dneska 2 zmrzky:slight_smile: váha se mi taky zastavila, ikdyz kdo ví, pokud budu ještě dlouho za slona:slight_smile:
No ten sex u nás zatím efekt nemá, možná to bude tím přístupem:slight_smile: je to hotovej bojovej úkol:slight_smile: hlavně nesmím mluvit, mám sklon informovat manžela jak se malej vrtí :sweat_smile: a to nevím proč:slight_smile: to vždycky pokazi:slight_smile:
18. bře 2012 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrita83 . :slight_smile: tak naše mimi se ani u toho nehýbe, ale manžel pořád pozoruje, co cítí ve vnitř, takže prostě vrcholu nedosáhne :slight_smile: ale dneska asi opět zkusíme :slight_smile: aspoNˇjednou do konce ! :slight_smile:
18. bře 2012 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@verusa.j a do toho ještě bouřka:slight_smile: vypadá to nadějně:slight_smile: to víš, že jo zkusíte to v nejhorším to neklapne, hlavně žádný stres:slight_smile: a nemluvit:slight_smile:
18. bře 2012 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jeee holky a @luciasekf má dneska dokonce termín, no jestli to klaplo, tak smekám:slight_smile: :grinning:
18. bře 2012 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 - já myslím, že už by tu byla v zhledem k tomu, že ráno měla kontrolu, tak si myslím, že si jí už tam nechali. Jinak tady bouřka není, kde bydlíš? :slight_smile: bouřky prý hodně často porod vyvolají
18. bře 2012 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 taky čekám na bouřku :_) večer si dám vanu a budu mačkat refexní bodíky třebas to zabere :slight_smile:)

Taky si myslím že už to má za sebou nebo že si ji tam nechali :slight_smile: jak já jí zavidím :slight_smile:) ale moc moc přeju!!!
18. bře 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verusa.j v Praze a začalo pršet tak doufám v burinu:slight_smile: ale zatím nic:(
18. bře 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdeniii přesně:slight_smile: závidím, ale prejuuu:slight_smile: kde najdu ty reflexní body:slight_smile:???:slight_smile: možná že ho naštve zítra to vstávání po 5 h:slight_smile:
18. bře 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 zkus si promasírovat maíčky na nohách, pak achylovky a kolem kotníků :slight_smile:)
18. bře 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrita83 a pak ještě na ruce mezi palcem a ukazováčkem
18. bře 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdeniii ty si tam dosahnes? :grinning:
Teda zdeni co ty všechno nevíš:slight_smile: nemohla bych zapojit manžela:slight_smile: jdu to zkusit:slight_smile:
18. bře 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 jjo dosáhnu :slight_smile: od manžela to bude super :slight_smile: pak ještě na ramenou, tak at ti namasíruje i ty :slight_smile:)
18. bře 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
nu nic jdu se naložit do vany, dítě spí tak mám konečně klid :slight_smile:)) a pak asi budu žehlit pidi věci at malého nalákám :grinning:
18. bře 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, tak kino i kaficko jsem zvladla levou zadni, mimco to sice provrtelo, ale ze by chtelo ven.....
Spadlo tady v Praze par kapicek, ale na bourku to nevidim...
Taky mam zitra monitor a poradnu.... Nevite jak casto se chodi 42 tt na monitor?
Do tech oken se mi silene nechce, vecer zkusime na mimco zaklepat pri sexiku a taky tu masaz, tak uvidime:slight_smile: diky za tipy....
18. bře 2012 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdeniii vlastně by to mohl vzít od hlavy k patě:slight_smile:
18. bře 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 to vis ze jo, vsak si to zaslouzis!!! :wink:
18. bře 2012 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek