• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
Ahoj těhulky, koukám, že už vás tady moc není...tak se k vám taky přidám na poklábosení, ať nám to rychleji utíká :wink: To čekání je strašný.
19. bře 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verush89 Ahojky nic si z toho nedělej já jsem také 2v1 :grinning: Včera na ozvách mi to taky skákalo k 80 Ale bolesti nemám :slight_smile: Zajímalo by mě při kolika je to nějaká kontrakce nebo něco co by se přibližovalo k porodu? :confused: Nevíš? nezjišťovala jsi? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. bře 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky kde jste,ze vy mi rodite :wink: Nepredbihejte jo :wink:
19. bře 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii neboj se nic, já jsem tady pořád :grinning: a jen tak to nevypadá, že bych se přemísťovala :cry:
19. bře 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj,já jsem také stále 2v1,ale zítra jdu do porodnice.BUd si mě tam už nechaj,nebo pošlou domu.
19. bře 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Tak se taky hlasim z kontroly. Monitor uz teda zaznamenal nejakou castejsi cinnost delohy, ale nic kvuli cemu by si me tam nechali. Ve stredu jdu na zatezak a po tom se rozhodne, zda to vyvolaji ve ctvrtek nebo v patek....
Ale stale doufam, ze se to rozjede samo. Jinak jsem ted mela dve super dobre noci a po dlouhe dobe jsem se dobre vyspala. Sice chodim casto na wecko, ale usnu v cukuletu a spim fakt dobre, coz uz jsem hodne dlouho nezazila.....
19. bře 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duhovka ten spánek ti závidím :slight_smile: já se teď budím při každém přetočení, jak mě bolej kosti tam dole... :frowning2: a nevíš jak ten zátěžák vypadá? Zatím ale můžeš doufat, že se to rozjede samo :wink:
19. bře 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zr.ska
Zatezak je takovy delsi monitor: 20 minut klasicky monitor, 20 minut ti infuzi kape oxitocin a dalsich 20 minut zase klasika monitor,,, nekdy to pry muze porod rozjet.....
19. bře 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@duhovka tak o tom jsem jeste neslysela...Me uz to pripada, ze to mimco nikdy snad nevyleze...ze ho v sobe budu nosit snad az do puberty nebo co... :grinning: prvni termin jsem mela 14.3.
19. bře 2012 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrita83 halo halo že by masáž pomohla?? :dizzy_face:
19. bře 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaplinka to jsem ráda, budem hezky držet spolu :slight_smile:)

@lenpet jasně jiná možnost ani není :grinning: tak je ještě čas tak není důvod aby si tě tam nechávali ne?

@duhovka jéé tak paráda budeš mít brzy mimi u sebe, určitě si nechá říct dřív uvidíš!! :dizzy_face:
a když jsi teď tak vyspalá tak to je jasné, tě miminkonechalo na přípravu :slight_smile:)
O tom zátěžovém testu jsem taky neslyšela, teda u nás se tohle nedělá...

@zr.ska a kdy máš druhý termín?
19. bře 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
AHoj holky, tak já celou noc poslíkovala a nic z toho :slight_smile: Držím palce, aTˇuž se vám to rozjede, aŤ nemusíte na vyvolání
19. bře 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdeniii druhý termín mám podle ovulace 25.3. Podle Ms i podle ultrazvuku byl 14.3., takže kdybych nevěděla kdy byla ovu, tak by nám prďolku vyvolávali zbytečně o skoro 2 týdny dřív. Takhle nás nechají až do dubna v jednom kuse, když se nám bude dařit :wink:
19. bře 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j já taky v noci poslíkuju ale nic z toho není :_))
19. bře 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zr.ska aha tak to joo :slight_smile:) to máš ještě čas :slight_smile: jako my s @chaplinka
19. bře 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdeniii - fakt jsem si myslela, že se to rozjede, bylo to co hdinu :slight_smile: a vždycky mě to vzbudilo, ale ráno už byl klid, jak jinak :slight_smile:
19. bře 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii ale už mi to vůbec neutíká...doma vše nachystáno a já už nevim do čeho píchnout :unamused:
@verusa.j To vypadá, že už to brzy přijde :wink: mě se posíčci posledních pár dní úplně vyhybaj
19. bře 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j tak to máš jak já taky co hodinu :slight_smile: už to mám snad dva dny po sobě a nic...

@zr.ska jo to mi povídej že to neutíká, je to šílený. Dcerka šla o 8 dní dýl tak snad malý nebude taky vymýšlet... to už nedám :grinning:

Jinak já poslíčky při prvním těhu neměla vůbec...
19. bře 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zr.ska - to jsem si taky myslela, ale ony se sice stupŇují, jsou častější, ale nikdy z toho není nic pravidelného :slight_smile: zítra bude mudra hledět, minule mi říkala, že se už neuvidíme, ale pro jistotu beru i tašky, kdyby bylo něco špatně a chtěla mě poslat do porodky
19. bře 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j Tak snad už to bude brzy za tebou a z poslů už bude něco pořádnýho. Hlídat pořád jestli se to náhodou nezpravidelní a být pořád ve střehu asi neni nic moc. Já myslim, že když si vezmu sebou tašku, tak just se nic dít nebude, takže ji nechávám radši doma. Ale tebe už by si tam mohli nechat... :wink:

@zdeniii Ty jsi myslím psala, že jsi vlastně ani nepoznala, že už rodíš viď :slight_smile: Tak snad tentokrát to budeš mít v pohodě a třeba praskne voda a budeš vědět hned :wink:
19. bře 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zr.ska - podle mne, mi jen řekne jako vždy, jak to tamnení krásně nachystané :slight_smile: ale ještě máme 7-10 dní čas :slight_smile:
19. bře 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verusa.j tašky jsem dneska na kontrolu měla taky sebou a nic, vsadím se kdybych je neměla tak tam zlstanu :grinning:

@zr.ska jjo přesně tak :slight_smile: taky doufám v tu vodu i mne dneska na to dr upozorňovala co dělat když voda praskne, tak že by znamení? :dizzy_face:
19. bře 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii - tu vodu bych taky brala, já tašku radši beru, ale věřím, že taky úplně zbytečně
19. bře 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verusa.j no ono lae zase když praskne voda tak to taky není úplně nej.
4lověk by si měl lehnout na chvíli aby mimčo hned nekleslo hlavičkou... takže to taky není úplně dobré...
19. bře 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii A co ti řekla dr že máš dělat když ti paskne? já bych asi na nic nečekala a jela do porodky... Přála bych to každé z nás, ať se nemusíme trápit s hlídáním kontrakcí..
19. bře 2012 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zr.ska no že si člověk má právě lehnout a počkat aby z něho ta voda ještě nevylítkla hopem a miminko se hned nenapasovalo hlavičkou. takže si lehnout a počkat a pak až jet do porodnice... prostě v klidu.
19. bře 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii aha, já myslela že toho je víc :slight_smile: Tohle si zapamatuju :slight_smile:
19. bře 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdeniii - tak to je zajímavé, já mám prý malou úplně dole, takže ona snad ani pod hlavou nemá žádnou voud :slight_smile: je tam jak špunt!
19. bře 2012 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zdeniii ale prd :grinning: :grinning: :grinning: jen se mi vybil telefon, jsem v práci a úplně KO...vstávala jsem v 5, malej na monitoru nechtěl spolurpacovat pořád chrněl..sice mě už doktoři probírali, ale prý podle toho kolik toho budou mít mě vezmou na vyvolání v pátek nebo v sobotu a nebo až v pondělí..což fakt nevydržim a prasknu :grinning: :grinning: teď už v noci vstávám co hoďku fakt s děsnejma bolestma..i pátek je pro mě daleko natož pondělí, vrrrr.
Jinak mám další radu..nechat ho vyhladovět..prý když nebudu jíst tak se pustí..čemuž docela věřím, je to určitě papák jako tatínek..ale sakra já mám hlad :grinning: asi začínám šilhat :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2012 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet tak jak, nechali si tě tam, viď? :grinning: ty máš štěstí :grinning: :grinning: mě zase pěkně vyšupačili :rolling_eyes:
19. bře 2012 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek