• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
Jinak prý dětí se nejvíce rodí v týdnu 40 plus 3 :slight_smile:) tak to je eště čas :slight_smile:)
20. bře 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zdeniii nevydržela jsem:slight_smile: to se nedá všude tolik lákadel:slight_smile:
20. bře 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdeniii děkuju, snad joo.To aby člověk seděl celý den na netu a študoval co všechno smí a nesmí :frowning2: A co může dělat a co néé :( NO alespoň budem poučený pro příští mimi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2012 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@duhovka aooja já měla termín 15.3.tak že to asi odpovídá, doufam že nás v pátek vezmou:slight_smile: ikdyz dneska byla lepší noc, stejně vstávám co 1-2 hodky a břicho bolí do pondělka nevím jestli bych vydržela.tak snad pátek.
Teda holky tady to vypadá na úspěšný čtvrtek:slight_smile:
@verusa.j a to už tento čtvrtek? No myslím že tam jsou ty naše miminka už pěkně nastouchnuty:slight_smile:

Jinak já taky brala magnesium asi do 35:slight_smile: jooooo zřejmě fungovalo jak mělo a ještě o :grinning: dost lip:slight_smile:
20. bře 2012 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrita83 - jj, už tenhle, ale třeba primář, až mě uvidí, rozhodne jinak a ještě pojedu domů :slight_smile: každopádně Jirka už si vzal v práci volno :slight_smile: jsem zvědavá, jak to vlastně dopadne!
20. bře 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verusa.j ta nejistota je divná, viď?! Ale je dobrý, že tě někdo řeší, určitě udělají pro vás to nejlepší! Jé a ta vyhlídka že už si ve čtvrtek pochovate svojí holčičku:slight_smile: já doufám, že když se malej nerozhoupe dřív, tak ten pátek klapne.ale taky se nám těžko plánuje, manžel si vzal na pátek volo, ale prý to potom vyvolání může i den dva trvat:confused: n
20. bře 2012 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j taky jsme na to zvědavé :slight_smile: a víš že se nemá předbíhat jooo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
20. bře 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdeniii přesně to jsem chtěla říct:slight_smile: ale co maji holky dělat, když my se k ničemu nemáme:slight_smile:
20. bře 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrita83 já bych se měla ale mimi se nemá :slight_smile:)
20. bře 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdeniii jo jóóóó tohle je pravda! A jak to vidíš? Zítra začíná beránek, tak že by? :pensive:
20. bře 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 určitě to beránek bude o tom není pochyb :grinning: páč se nic neděje :slight_smile: zítra jdu koupit homeopatika, které by mohli usnadnit porod :slight_smile: CAULLOPHALLUM 9CH 5 granulí 1 – 2 x denně 10 ní před porodem
Při nezralém hrdle děložním s blízkým TP, nepřipravené porodní cesty
a taky *ARNICA MONTANA 15CH 5 granulí 1× denně 10 dní před porodem
Připraví porodní cesty, harmonizuje cévní řečiště, je prevencí cévních komplikací, podává se u zvýšené únavnosti a na posílení organismu
20. bře 2012 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zdeniii to je dobrý, ale co když mám už jen 3 dny před porodem?:slight_smile:
Jinak jo jooo beránek je to na 100% i u nás:slight_smile:
20. bře 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 však to můžeš začít brát kdykoliv :wink: nejdříve 10 dní před TP :slight_smile:)
20. bře 2012 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ránko, tak je tu ještě nějáká těhulka :grinning: :grinning: :grinning: nebo už se čeká jen na mě :fearful:
21. bře 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrita83 ještě pořád já jsem těhulka
21. bře 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte holky,přišla jsem na vás kouknout,protože jsem si říkala,že se zdeptám uplně,že tu nebude už žádná těhulka a vy tu jste snad těhu ještě všechny :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:

DRŽÍM PALEČKYYYYY AT TO NA VŠECHNY PŘÍJDE CO NEJDŘÍÍÍÍV,TO ČEKÁNÍ JE UBÍJEJÍCÍÍÍÍ :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
21. bře 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petku0204, @mourinka29 hurááá, tak tu ještě nejsem sama, ale maminek a miminek už tu je hooodně..zůstalo jen pár ,,vytrvalců,, :grinning: :grinning:
21. bře 2012 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrita83 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aháá mi přišlo že těch 40 a 41 je tu dost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,je to masakrrrr :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: a já se ještě ani neotvírám :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: poslíček ani jeden ach joooooo a monitor,škoda mluvit,minulý týden ani jeden náznák kontrakce :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ,taky mám dojem,že snad neporodím
21. bře 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mourinka29 tak s tímhle výsledkem jsem tam už byla 5krát :grinning: :grinning: :grinning: a mám pocit, že je to spíš horší než lepší :grinning: :grinning: asi si myslí , že jsem slon a mám ho ještě rok nosit :wink:
Kde pak těhulek už je tady malinko, holky jen ještě nezměnily stav..asi kolotoč kolem miminek :grinning: :slight_smile: hrozně se tady předbíhalo :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 tak to jsi na tom stejně jako já...mě budou mimi začínat vyvolávat až v pondělí a to budu 41tt+3d, zdá se mi to pěkně dlouho. Do teď žádné poslíčky a otevírání taky nic. Mimi je v bříšku klidné.
21. bře 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 jo takhleeee tak to joooo :grinning: :grinning: :grinning: ,tak jsem se přišla zdeptat nakonec :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,noo já jdu na poslední monitor dnes večer ,chodím na něj k mému gyn a přiští týden už na něj do porodky :unamused: ,jinak u nás se přenáší 7dni,tak příští neděli mám nástup :rolling_eyes: ,tolik jsem se bála,at mimi udržím co nejdl a nakonec pujdu na vyvolání :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petku0204 já mám slíbený pátek, nebo sobotu, nejdýl taky pondělí..ale to asi nevydržim :sunglasses:
21. bře 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petku0204 nechápu,že se těm prdolkum nechce ven :confounded: :confounded: :confounded: ,já už udělala vše :confounded: ,už to vzdávám,sexíky,horké vany,uklíd,ted už i práce na zahradě,okna,vííc už fáákt dělat nemužu :confounded: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ted mě napadlo,že ještě jsem nestimulovala bradavky :grinning: to prý vyvolává stahy :grinning:
21. bře 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mourinka29 přesně , tašku mám sbalenou 2 měsíce, celé těhu ležim (taky jsem z Reprofitu Brno :wink: ), až do 3.trimestru to mi najednou je hej :grinning: a prcek se tam evidentně pěkně zabydlel :wink: no kdyby mi někdo řekl, že budu přenášet..tak bych si klepala na čelo :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. bře 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jo joo, už mě skoro nenapadá co bych ještě doma mohla udělat :grinning: než se ti naši prckové rozhoupou tak budem fakt na konci sil :confused:
21. bře 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 taky tak....přesně tyhle činnosti jsem zkoušela a s prďolkou to ani nehlo :unamused: :slight_smile:
21. bře 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrita83 j ty si taky z reprofitu?? asi nám tam ty miminka nějak moc pevně přilepili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: noo já od 32tt leželaaaaaaaa :angry: :angry: :angry: :angry: ,že se mi najednou zkrátil čípek :angry: hahaha ,dr. se obáva :angry: ,že se bude zkracovat rychle tak jsem ležela s nohama málem na stropě a od t doby se čípek nehnul :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jsou to držáci :grinning:
21. bře 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 :grinning: :grinning: :grinning: jo joo taky, přilepili :grinning: :grinning: to asi joooo :grinning: :grinning: kvalitní práce!!!no já měla problémy s placentou celé těhu, byl naplánovaný císař a najednou vše super :grinning: :grinning: :grinning: a miminko pořád v bříšku :slight_smile:
21. bře 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83
@petku0204 ale aspon máme dobrý pocit,že jsme si vše uklidili a já i velikonočně a jarně nazdobila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dneska dodělám tu zahradku :grinning: :grinning: :grinning: ,kdyby mě někdo viděl s břuchem a hrábkama tak si klepe na čelo,uužasný pohled :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek