Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

Ahoj holky, právě jsem se zaregistrovala, najde se tu pár těhulek na povídání o těhotenství a radostech i starostech s ním spojeným, s termínem někdy v březnu příštího roku? Já jsem dnes 13+3tt, miminko očekáváme 23.3.2012 🙂
zdeniii
20. bře 2012
Jinak prý dětí se nejvíce rodí v týdnu 40 plus 3 🙂) tak to je eště čas 🙂)
petrita83
20. bře 2012
@zdeniii nevydržela jsem🙂 to se nedá všude tolik lákadel🙂
chaplinka
20. bře 2012
@zdeniii děkuju, snad joo.To aby člověk seděl celý den na netu a študoval co všechno smí a nesmí 😞 A co může dělat a co néé 😞 NO alespoň budem poučený pro příští mimi :-p
petrita83
20. bře 2012
@duhovka aooja já měla termín 15.3.tak že to asi odpovídá, doufam že nás v pátek vezmou🙂 ikdyz dneska byla lepší noc, stejně vstávám co 1-2 hodky a břicho bolí do pondělka nevím jestli bych vydržela.tak snad pátek.
Teda holky tady to vypadá na úspěšný čtvrtek🙂
@verusa.j a to už tento čtvrtek? No myslím že tam jsou ty naše miminka už pěkně nastouchnuty🙂

Jinak já taky brala magnesium asi do 35🙂 jooooo zřejmě fungovalo jak mělo a ještě o 😃 dost lip🙂
verusa.j
20. bře 2012
@petrita83 - jj, už tenhle, ale třeba primář, až mě uvidí, rozhodne jinak a ještě pojedu domů 🙂 každopádně Jirka už si vzal v práci volno 🙂 jsem zvědavá, jak to vlastně dopadne!
petrita83
20. bře 2012
@verusa.j ta nejistota je divná, viď?! Ale je dobrý, že tě někdo řeší, určitě udělají pro vás to nejlepší! Jé a ta vyhlídka že už si ve čtvrtek pochovate svojí holčičku🙂 já doufám, že když se malej nerozhoupe dřív, tak ten pátek klapne.ale taky se nám těžko plánuje, manžel si vzal na pátek volo, ale prý to potom vyvolání může i den dva trvat=-) n
zdeniii
20. bře 2012
@verusa.j taky jsme na to zvědavé 🙂 a víš že se nemá předbíhat jooo :-p 😉
petrita83
20. bře 2012
@zdeniii přesně to jsem chtěla říct🙂 ale co maji holky dělat, když my se k ničemu nemáme🙂
zdeniii
20. bře 2012
@petrita83 já bych se měla ale mimi se nemá 🙂)
petrita83
20. bře 2012
@zdeniii jo jóóóó tohle je pravda! A jak to vidíš? Zítra začíná beránek, tak že by? |-|
zdeniii
20. bře 2012
@petrita83 určitě to beránek bude o tom není pochyb 😃 páč se nic neděje 🙂 zítra jdu koupit homeopatika, které by mohli usnadnit porod 🙂 CAULLOPHALLUM 9CH 5 granulí 1 – 2 x denně 10 ní před porodem
Při nezralém hrdle děložním s blízkým TP, nepřipravené porodní cesty
a taky *ARNICA MONTANA 15CH 5 granulí 1× denně 10 dní před porodem
Připraví porodní cesty, harmonizuje cévní řečiště, je prevencí cévních komplikací, podává se u zvýšené únavnosti a na posílení organismu
petrita83
20. bře 2012
@zdeniii to je dobrý, ale co když mám už jen 3 dny před porodem?🙂
Jinak jo jooo beránek je to na 100% i u nás🙂
zdeniii
20. bře 2012
@petrita83 však to můžeš začít brát kdykoliv 😉 nejdříve 10 dní před TP 🙂)
petrita83
21. bře 2012
Dobré ránko, tak je tu ještě nějáká těhulka 😃 😃 😃 nebo už se čeká jen na mě 😕
petku0204
21. bře 2012
@petrita83 ještě pořád já jsem těhulka
mourinka29
21. bře 2012
Ahojte holky,přišla jsem na vás kouknout,protože jsem si říkala,že se zdeptám uplně,že tu nebude už žádná těhulka a vy tu jste snad těhu ještě všechny :-o :-o :-o :-o :-o :-o

DRŽÍM PALEČKYYYYY AT TO NA VŠECHNY PŘÍJDE CO NEJDŘÍÍÍÍV,TO ČEKÁNÍ JE UBÍJEJÍCÍÍÍÍ 8-( 8-( 8-( 8-( 8-(
petrita83
21. bře 2012
@petku0204, @mourinka29 hurááá, tak tu ještě nejsem sama, ale maminek a miminek už tu je hooodně..zůstalo jen pár ,,vytrvalců,, 😃 😃
mourinka29
21. bře 2012
@petrita83 😃 😃 😃 😃 aháá mi přišlo že těch 40 a 41 je tu dost 😃 😃 😃 😃 😃 ,je to masakrrrr :-S :-S :-S :-S a já se ještě ani neotvírám 8-( 8-( 8-( 8-( poslíček ani jeden ach joooooo a monitor,škoda mluvit,minulý týden ani jeden náznák kontrakce ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ,taky mám dojem,že snad neporodím
petrita83
21. bře 2012
@mourinka29 tak s tímhle výsledkem jsem tam už byla 5krát 😃 😃 😃 a mám pocit, že je to spíš horší než lepší 😃 😃 asi si myslí , že jsem slon a mám ho ještě rok nosit 😉
Kde pak těhulek už je tady malinko, holky jen ještě nezměnily stav..asi kolotoč kolem miminek 😃 🙂 hrozně se tady předbíhalo 😃 😃 😃
petku0204
21. bře 2012
@mourinka29 tak to jsi na tom stejně jako já...mě budou mimi začínat vyvolávat až v pondělí a to budu 41tt+3d, zdá se mi to pěkně dlouho. Do teď žádné poslíčky a otevírání taky nic. Mimi je v bříšku klidné.
mourinka29
21. bře 2012
@petrita83 jo takhleeee tak to joooo 😃 😃 😃 ,tak jsem se přišla zdeptat nakonec :-p :-x 😃 😃 😃 😃 😃 ,noo já jdu na poslední monitor dnes večer ,chodím na něj k mému gyn a přiští týden už na něj do porodky :-| ,jinak u nás se přenáší 7dni,tak příští neděli mám nástup 8-( ,tolik jsem se bála,at mimi udržím co nejdl a nakonec pujdu na vyvolání 😃 😃 😃 😃
petrita83
21. bře 2012
@petku0204 já mám slíbený pátek, nebo sobotu, nejdýl taky pondělí..ale to asi nevydržim 😎
mourinka29
21. bře 2012
@petku0204 nechápu,že se těm prdolkum nechce ven :-S :-S :-S ,já už udělala vše :-S ,už to vzdávám,sexíky,horké vany,uklíd,ted už i práce na zahradě,okna,vííc už fáákt dělat nemužu :-S 😃 😃 😃 😃

ted mě napadlo,že ještě jsem nestimulovala bradavky 😃 to prý vyvolává stahy 😃
petrita83
21. bře 2012
@mourinka29 přesně , tašku mám sbalenou 2 měsíce, celé těhu ležim (taky jsem z Reprofitu Brno 😉 ), až do 3.trimestru to mi najednou je hej 😃 a prcek se tam evidentně pěkně zabydlel 😉 no kdyby mi někdo řekl, že budu přenášet..tak bych si klepala na čelo :-N :-p
petrita83
21. bře 2012
@mourinka29 😃 😃 😃 😃 😃 jo joo, už mě skoro nenapadá co bych ještě doma mohla udělat 😃 než se ti naši prckové rozhoupou tak budem fakt na konci sil =-)
petku0204
21. bře 2012
@mourinka29 taky tak....přesně tyhle činnosti jsem zkoušela a s prďolkou to ani nehlo :-| 🙂
mourinka29
21. bře 2012
@petrita83 j ty si taky z reprofitu?? asi nám tam ty miminka nějak moc pevně přilepili 😃 😃 😃 😃 😃 noo já od 32tt leželaaaaaaaa ]-( ]-( ]-( ]-( ,že se mi najednou zkrátil čípek ]-( hahaha ,dr. se obáva ]-( ,že se bude zkracovat rychle tak jsem ležela s nohama málem na stropě a od t doby se čípek nehnul 😃 😃 😃 😃 😃
petrita83
21. bře 2012
jsou to držáci 😃
petrita83
21. bře 2012
@mourinka29 😃 😃 😃 jo joo taky, přilepili 😃 😃 to asi joooo 😃 😃 kvalitní práce!!!no já měla problémy s placentou celé těhu, byl naplánovaný císař a najednou vše super 😃 😃 😃 a miminko pořád v bříšku 🙂
mourinka29
21. bře 2012
@petrita83
@petku0204 ale aspon máme dobrý pocit,že jsme si vše uklidili a já i velikonočně a jarně nazdobila 😃 😃 😃 😃 dneska dodělám tu zahradku 😃 😃 😃 ,kdyby mě někdo viděl s břuchem a hrábkama tak si klepe na čelo,uužasný pohled 😃 😃 😃 😃

Začni psát odpověď...

Odešli