Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

Ahoj holky, právě jsem se zaregistrovala, najde se tu pár těhulek na povídání o těhotenství a radostech i starostech s ním spojeným, s termínem někdy v březnu příštího roku? Já jsem dnes 13+3tt, miminko očekáváme 23.3.2012 🙂
mourinka29
21. bře 2012
@petrita83 já zase špinila celý první trim,dle dr. to bylo 50 na 50 že se udrží a podívej 😃 😃 😃 😃 klíštátko jednooo 😃 😃 😃 😃
petrita83
21. bře 2012
@mourinka29 počkej lidi si řikaj jak tě manžel dře 😃 😃 😃
no joo ale co těch úklidů už bylo, s kadžym si řikám teď je to naposledy a pak zase a zase 🙂 koukám na zahradu je krásně..ale hrabičky, nevim , nevim jestli se chci s nima kamarádit 🙂 😎
petrita83
21. bře 2012
@zdeniii nepředbíháš, viď? 😃 😉
mourinka29
21. bře 2012
@petrita83 hej já se skamárádím s kýmkoli a čímkoli,co by mohlo pomoct 😃 😃 😃 😃
petrita83
21. bře 2012
@mourinka29 😃 😃 😃ahaa, já si asi zatím vybírala jen ty příjemnější kamarády 😃 teda až na tu hladovku, která nešla vydržet ]-(
mourinka29
21. bře 2012
@petrita83 😃 😃 😃 😃 tak já udělám vše,ale hladovku néééééééééééééé 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
verusa.j
21. bře 2012
Ahoj holky, zdravím vás tady, je to dlouhé čekání co? Já začínám být lehce nervní ze zítřka, ale to se nějak poddá, dneska ještě poklidím, vyžehlím, zkontroluji tašku a asi večer otevřeme láhev 🙂
xavera
21. bře 2012
Ahoj holky, přišla jsem vás sem pozdravit. Průběžně nakukuji, jak se tu rodí či nerodí a všem držím palečky. Já mám termín 30.3., tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu ještě s vámi a nebo až s dubnovkami 🙂 Jsem ale prvorodička , tak počítám, že Velikonoce to jistí 🙂
verusa.j
21. bře 2012
@xavera - hodně štěstíčka, každopádně beránka budeš mít tak jako tak!
andelka
21. bře 2012
Ahoj holky, tak to je náš brouček 🙂
Nakonec to není beránek, ale rybička 🙂
Moc na vás všechny myslím a průběžně sleduju.
Koukám že řešíte kila...no tak já blbec jsme včera vlezla na váhu 😃 přibrala jsem teda celkem 11kg a teď mi zbyly 4kg - a mám pocit že půlka toho jsou prsa 😃 až se srovná kojení, koupím si nějakou fešáckou super podprdu na kojení. Minule jsem měla jen obyč, ta ať si to užiju.
xavera
21. bře 2012
@verusa.j díky za přáníčko. Ty jdeš zítra na to vyvolávání, tak přeji tobě, ať to je co nejsnazší a co nejrychlejší. Hlavně ať je mimi v pořádku.
xavera
21. bře 2012
@andelka moc gratuluji!!! Je nádherný.
verusa.j
21. bře 2012
@andelka - krásný brouček, a stihla jsi rybičku, tady už jsou samí berani, potom nám napiš o porodu a ještě jednou gratuluji!
verusa.j
21. bře 2012
@xavera - děkuji, snad to půjde rychle
andelka
21. bře 2012
@verusa.j děkuji
@xavera taky 🙂
Porod se pokusím sepsat jak bude starší spát. Dám ho do fotoblogu a hodím odkaz, ať to nepíšu několikrát, ju?
verusa.j
21. bře 2012
@andelka - určitě, však jak ti to vyjde, ale jsi šikula, že jste to tak rychle zvládli!
andelka
21. bře 2012
@verusa.j my jsme z toho v šoku pořád. 2,5h před porodem jsem tady řešila cože to je :-N strašná haluz že to všechno tak dobře vyšlo, že mamka přijela brzy, že brácha zrovna přišel z práce a hned jel pro mě a do porodky...v rámci možností, které teda nebyly nic moc (malej nemocnej, dula pryč, mamce den předtím trhali zub...) to proběhlo jak nejlíp mohlo. Porod si člověk fakt nenaplánuje.
verusa.j
21. bře 2012
@andelka - přesně, myslela jsem na tebe, že jsi ještě nechtěla a vidíš za odměnu jsi měla rychlý porod akrsáného chlapečka! Za to já bych už moc hctěla normálně a asi to nevyjde, pokud ndes neporodím
duhovka
21. bře 2012
Ahojky,
Gratuluji andelce k miminku a hlasim "novinky" z kontroly.... Tak myslim, ze zacinam byt adept na porod v lete🙂
Dnes jsem 41+2 a ani po zatezovem testu nic moc a nalez taky zadny, takze zitra opet monitor a v patek nastup na vyvolani... Jen podle nalezu se mam pripravit na opravdu dlouhy patek😞, natukla jsem cisare a doktor rikal, ze se rozhodnou podle utz a vahy mimca a jestli se zacnu otevirat. Vidim, ze nas hodne resilo, zda to tehu donosime a ted toto... Vcera jsem vygruntovala cely byt, okna teda stale kaslu a mela jsem zase super noc, tak jsem si rano rikala, ze jsem super vyspana, tak ze by? A nic.. Jen mi prijde, ze me teda zacly bolet prsa, ale to asi neni zadne znameni, ze?????
chaplinka
21. bře 2012
@mourinka29 Neboj se, jsme na tom stejně 😉 Kontrakce ani jedna,neotvírám se a termín za 2dny :-S Kdyby alespoň nějaký ten posel abych věděla že se něco děje... Ale ono nic 😃 😃 😃
petrita83
21. bře 2012
@andelka teda ten je nádhernej 😉 no ale překvapila jsi nás 😃 hlavně, že už jste doma a v pořádku!!!už jen 4kg hore, to bude v prsou 😃 stejně nevim kde si měla těch 11 😃 s tím pidi bříškem 🙂
petrita83
21. bře 2012
@duhovka počkám do léta s tebou 😃 😃 😃 a nebo jen do pátku, ju? 😉
andelka
21. bře 2012
@verusa.j já myslím že to brzo přijde, všechny se miminek dočkáte. Jak jsem byla v porodnici, tak mi volala večer kolem 19h kamarádka, přenášela týden a měla už jít na vyvolání druhý den...konzultovala se mnou svoje pocity...a malá se před 5h ráno narodila.

No a víte jak to se mnou bylo..v úterý monitor absolutně nic, Dr říkal, že já sice čekám na porod, ale malej má asi jiný názor a že za týden se uvidíme. A v pátek jsem začala rodit. V pondělí jsem jim volala, že druhý den teda na monitor nepřijdu, že už nás pouští z porodnice 😃
Sestra na příjmu co točila ctg mi málem nevěřila že rodím, malej si spinkal, a já porodila 25minut potom co mě předala na porodní sály.
mourinka29
21. bře 2012
@verusa.j přeju hooodně štěstíčka 🙂 ,at to jde co nejrychleji x-) x-) x-)
@andelka gratulujuuu je náádhernýýý x-) x-) x-) x-) a závidíííím :-p :-p :-p 😃 😃 😃 😃
@chaplinka 😃 😃 😃 😃 to je na mašlu 😃 😃 😃
@duhovka a kolik už má miminko,že císař??? :-S držím palečky
mourinka29
21. bře 2012
@andelka to je jedin v co doufáám,že to pujde ryhle i když mi dnes dr. řekne,že nic 😃 😃 😃 😃
verusa.j
21. bře 2012
@andelka - teda to jsi měla rychlé a kamarádka nečekané, kéž by se to stalo mě, taky tady bojuji se svými pocity,jaké to bude apod.
verusa.j
21. bře 2012
@mourinka29 - jak to tady čtu, tak to bývá hodně často, že to na porod nevypadá a pak ze dne na den ženská porodí a napoka ty co vypadjí, že porodí předčasně a otevírají se, tak nic z toho, je to nějaké komplikované
mourinka29
21. bře 2012
@verusa.j mi zas příjde,že se mooooc vyvolává :-S i z mého okolíí :-S ,nechápu too :-S ,
verusa.j
21. bře 2012
@mourinka29 - jj, to máš velkou pravdu, vůbec se mi to nelíbí, ale doktoři se tím asi jistí, kéž bych začla rodit sama, asi se dám na modlení
mourinka29
21. bře 2012
jooo rybičky šly ven a tvrdohlaví beránci se zařekli že néé a néé 😃 😃 😃 😃 😃

Začni psát odpověď...

Odešli