• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@petrita83 já zase špinila celý první trim,dle dr. to bylo 50 na 50 že se udrží a podívej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: klíštátko jednooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mourinka29 počkej lidi si řikaj jak tě manžel dře :grinning: :grinning: :grinning:
no joo ale co těch úklidů už bylo, s kadžym si řikám teď je to naposledy a pak zase a zase :slight_smile: koukám na zahradu je krásně..ale hrabičky, nevim , nevim jestli se chci s nima kamarádit :slight_smile: :sunglasses:
21. bře 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii nepředbíháš, viď? :grinning: :wink:
21. bře 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 hej já se skamárádím s kýmkoli a čímkoli,co by mohlo pomoct :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mourinka29 :grinning: :grinning: :grinning:ahaa, já si asi zatím vybírala jen ty příjemnější kamarády :grinning: teda až na tu hladovku, která nešla vydržet :angry:
21. bře 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak já udělám vše,ale hladovku néééééééééééééé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, zdravím vás tady, je to dlouhé čekání co? Já začínám být lehce nervní ze zítřka, ale to se nějak poddá, dneska ještě poklidím, vyžehlím, zkontroluji tašku a asi večer otevřeme láhev :slight_smile:
21. bře 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, přišla jsem vás sem pozdravit. Průběžně nakukuji, jak se tu rodí či nerodí a všem držím palečky. Já mám termín 30.3., tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu ještě s vámi a nebo až s dubnovkami :slight_smile: Jsem ale prvorodička , tak počítám, že Velikonoce to jistí :slight_smile:
21. bře 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@xavera - hodně štěstíčka, každopádně beránka budeš mít tak jako tak!
21. bře 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak to je náš brouček :slight_smile:
Nakonec to není beránek, ale rybička :slight_smile:
Moc na vás všechny myslím a průběžně sleduju.
Koukám že řešíte kila...no tak já blbec jsme včera vlezla na váhu :grinning: přibrala jsem teda celkem 11kg a teď mi zbyly 4kg - a mám pocit že půlka toho jsou prsa :grinning: až se srovná kojení, koupím si nějakou fešáckou super podprdu na kojení. Minule jsem měla jen obyč, ta ať si to užiju.
21. bře 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@verusa.j díky za přáníčko. Ty jdeš zítra na to vyvolávání, tak přeji tobě, ať to je co nejsnazší a co nejrychlejší. Hlavně ať je mimi v pořádku.
21. bře 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka moc gratuluji!!! Je nádherný.
21. bře 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka - krásný brouček, a stihla jsi rybičku, tady už jsou samí berani, potom nám napiš o porodu a ještě jednou gratuluji!
21. bře 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xavera - děkuji, snad to půjde rychle
21. bře 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j děkuji
@xavera taky :slight_smile:
Porod se pokusím sepsat jak bude starší spát. Dám ho do fotoblogu a hodím odkaz, ať to nepíšu několikrát, ju?
21. bře 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka - určitě, však jak ti to vyjde, ale jsi šikula, že jste to tak rychle zvládli!
21. bře 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j my jsme z toho v šoku pořád. 2,5h před porodem jsem tady řešila cože to je :sweat_smile: strašná haluz že to všechno tak dobře vyšlo, že mamka přijela brzy, že brácha zrovna přišel z práce a hned jel pro mě a do porodky...v rámci možností, které teda nebyly nic moc (malej nemocnej, dula pryč, mamce den předtím trhali zub...) to proběhlo jak nejlíp mohlo. Porod si člověk fakt nenaplánuje.
21. bře 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andelka - přesně, myslela jsem na tebe, že jsi ještě nechtěla a vidíš za odměnu jsi měla rychlý porod akrsáného chlapečka! Za to já bych už moc hctěla normálně a asi to nevyjde, pokud ndes neporodím
21. bře 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Gratuluji andelce k miminku a hlasim "novinky" z kontroly.... Tak myslim, ze zacinam byt adept na porod v lete:slight_smile:
Dnes jsem 41+2 a ani po zatezovem testu nic moc a nalez taky zadny, takze zitra opet monitor a v patek nastup na vyvolani... Jen podle nalezu se mam pripravit na opravdu dlouhy patek:frowning2:, natukla jsem cisare a doktor rikal, ze se rozhodnou podle utz a vahy mimca a jestli se zacnu otevirat. Vidim, ze nas hodne resilo, zda to tehu donosime a ted toto... Vcera jsem vygruntovala cely byt, okna teda stale kaslu a mela jsem zase super noc, tak jsem si rano rikala, ze jsem super vyspana, tak ze by? A nic.. Jen mi prijde, ze me teda zacly bolet prsa, ale to asi neni zadne znameni, ze?????
21. bře 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mourinka29 Neboj se, jsme na tom stejně :wink: Kontrakce ani jedna,neotvírám se a termín za 2dny :confounded: Kdyby alespoň nějaký ten posel abych věděla že se něco děje... Ale ono nic :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@andelka teda ten je nádhernej :wink: no ale překvapila jsi nás :grinning: hlavně, že už jste doma a v pořádku!!!už jen 4kg hore, to bude v prsou :grinning: stejně nevim kde si měla těch 11 :grinning: s tím pidi bříškem :slight_smile:
21. bře 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duhovka počkám do léta s tebou :grinning: :grinning: :grinning: a nebo jen do pátku, ju? :wink:
21. bře 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verusa.j já myslím že to brzo přijde, všechny se miminek dočkáte. Jak jsem byla v porodnici, tak mi volala večer kolem 19h kamarádka, přenášela týden a měla už jít na vyvolání druhý den...konzultovala se mnou svoje pocity...a malá se před 5h ráno narodila.

No a víte jak to se mnou bylo..v úterý monitor absolutně nic, Dr říkal, že já sice čekám na porod, ale malej má asi jiný názor a že za týden se uvidíme. A v pátek jsem začala rodit. V pondělí jsem jim volala, že druhý den teda na monitor nepřijdu, že už nás pouští z porodnice :grinning:
Sestra na příjmu co točila ctg mi málem nevěřila že rodím, malej si spinkal, a já porodila 25minut potom co mě předala na porodní sály.
21. bře 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@verusa.j přeju hooodně štěstíčka :slight_smile: ,at to jde co nejrychleji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@andelka gratulujuuu je náádhernýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a závidíííím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@chaplinka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je na mašlu :grinning: :grinning: :grinning:
@duhovka a kolik už má miminko,že císař??? :confounded: držím palečky
21. bře 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka to je jedin v co doufáám,že to pujde ryhle i když mi dnes dr. řekne,že nic :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka - teda to jsi měla rychlé a kamarádka nečekané, kéž by se to stalo mě, taky tady bojuji se svými pocity,jaké to bude apod.
21. bře 2012 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 - jak to tady čtu, tak to bývá hodně často, že to na porod nevypadá a pak ze dne na den ženská porodí a napoka ty co vypadjí, že porodí předčasně a otevírají se, tak nic z toho, je to nějaké komplikované
21. bře 2012 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j mi zas příjde,že se mooooc vyvolává :confounded: i z mého okolíí :confounded: ,nechápu too :confounded: ,
21. bře 2012 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 - jj, to máš velkou pravdu, vůbec se mi to nelíbí, ale doktoři se tím asi jistí, kéž bych začla rodit sama, asi se dám na modlení
21. bře 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo rybičky šly ven a tvrdohlaví beránci se zařekli že néé a néé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek