• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@xavera Zpětně se o to dá zažádat a vrátí vám to :wink:
21. bře 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zr.ska aha, tak to rozhodně zkusím...to jsem tedy zvědavá.
21. bře 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xavera Je to od nich fakt zlodějina...určitě se najde spoustu mamin co o tom nebudou vědět a budou platit dál :frowning2:
21. bře 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tééda holky nás tu najednou je :grinning:
21. bře 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii Já jsem ráda, že vás tu ještě je dost, jinak bych byla zdeptaná, že všichni už to mají za sebou a u mě pořád nic... :grinning:
21. bře 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@xavera tady se dost předbíhá, tak možná to i stihneš :grinning:

@andelka gratulace k malému!! všechno ok? Je nádherný!! a ty jsi moc šikovná! Krásně rychlé jisi to měla i epino pomohlo, prostě úžasný!! Moc jsem ti to přála!!

@duhovka tééda koukám že jsi taky pěknej držák i po tom testu, zkus to vyvolání pořád lepší než jít na císaře... a třebas si to miminko rozmyslí samo uvidíš :dizzy_face:
21. bře 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chaplinka homeo jsou volně prodejné neboj :wink: dneska mi je manžel koupí :_))

Nu nemá se platit za otce u porodu ale bude se platit za miminko, to se dříve neplatilo... pořád nějaké změny a žádná k epšímu, jak s porodným...
21. bře 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zr.ska nestíhám ani dočítat :slight_smile:)
21. bře 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
aháá to jsem vubec nevěděla s těma poplatkama ale 1700 je obrovská zlodějna :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: to ta porodnice musí být zdobena aspon zlatem za ty prachy :unamused:

ještě jsem našla celkem drsnější metodu,jak vyhnat ty naše prcky a to je udělat si klistýr doma :confused: :confused: ,ale já bych do toho asi nešla,ale četla jsem ,že to dooost zabírá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdeniii o homeo jsme hodně slyšela ale zase že se to má užívárt už několik týdnu před porodem,aby to mělo efekt,že homeo je dlouhodobá záležitost :confused: :confused: :confused: :confused: ,má to ještě cenu??? :confused: nevím jak je to s porodem,ale jak jsem je před dvěma lety užívala na srovnání cyklu,tak mi homeopatička řekla,že výsledek bude až po 2 měsících užívání nejdřív :confused: :confused:
21. bře 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to je super :p To bych mohla vydržet :p u nás chtějí 800,- :wink: To je jeden den v nadstandartu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Alespoň něco pozitivního :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. bře 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mourinka29 tak nemusí to být přímo klistýr, když použiješ Yal gel je to taky v pohodě :slight_smile: já ho měla i u porodu

Homeopatika zabírají hned neboj, dlouhodobá záležitost to je když něco léčíš přesně jak píšeš... a myslím si že dát za ně 2stovky není moc ;o) a tyhle je doporučeno 10 dní před termíněm... to znamená aby bylo mimi už připravené..
21. bře 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii ahááá ale já tu nechci být s bříškem ještě deset dnuuu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: 200 není moc,to je fákt,já tehdy šla do tisícu :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
@chaplinka :grinning: :grinning: :grinning: jdeš do nadstandartu?? já bych chtěla,snad bude volný :unamused: u nás za něj chtějí 500 :unamused:
21. bře 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a taky si teď dávám do čaje skořici a hřebíček, ještě se dá dát zázvor ale ten nemám :grinning:
21. bře 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 to zabere určitě dřív, jsi už nachystaná :slight_smile: těším se až mi je muž přiveze :slight_smile:)) hned si zobnu :slight_smile:)

TZaky si beru určitě nadstandart, měla jsme ho i při prvním a super. Máš klid a můžou za tebou neustále návštěvy...
21. bře 2012 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii a u vás jde nadstandart objednat??? u nás néé,bud bude nebo nebude :unamused: ,jako chápu,že to nejde obj,když nevíme,kdy to příjde že?? tak se obávám,aby byl volný :unamused: , a čaje já zatím piju jen to lněné semínko s malinikem :grinning: ,že bych do toho šoupla ještě skořici??? :grinning: :grinning:

jinak já právě nejsem vuubec nachystanáááá :grinning: :grinning: :grinning: ,čípek dlouhý uzavřená na 7západu :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning: ,aspon takový verdikt byl minulý týden,dneska se uvidí co bude :grinning:
21. bře 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii děkuju :slight_smile: jj, proběhlo to výborně a všechno je v pořádku.

My jsme jeli z porodky taky nějak ve 13 stupních (bylo slunko ale chladno) a dala jsem mu čepičku, overalek, kombinezku a lehce zakryla zavinkou v sedačce. Ale nebojte, zítra jdem na kontrolu k doktorce a už nevím co mu mám obléct :grinning:

U nás se za tatínky neplatí už od března, a i předtím když trval porod krátce (tak cca do 3h) tak se neplatilo. Jinka by to bylo 600. Nadstandard stojí 1000 a epidurál 1500 u nás, to je mazec.
21. bře 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mourinka29 Taky doufám, že u nás bude volný nadstandart. Asi to objednat předem nejde nikde, nebo teda nevim jak by to chtěli zařídit... :confused: Já se hrozně bojim toho, že dostanu na pokoj nějakou nepříjemnou babu s kterou si nebudu vůbec rozumnět a akorát mi tam ten pobyt znepříjemní...
21. bře 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mourinka29 tak šup pro ty homeopatika :dizzy_face: Jjo já si to koření dávám do maliníkového čaje :_) aspoň je změna :slight_smile:) a semínko si dávám několikrát denně.

Samozřejmě že zamluvit nejde a je to o náhodě, každopádně jsem domluvená, že ho chci :slight_smile: tak mi ho snad nějak "drží" :grinning:

Jo to oblíkání, taky toho mám sebou zbaleno víc variant a uvidíme :slight_smile:) ale myslím že kombinéza bude fakt zbytečná :grinning:
21. bře 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zr.ska s tím ndst to bude všude stejné, dopředu se to objednat nedá, ale člověk si musí hned u příjmu říct, protože kdo dřív přijde...že a porodí, tak ho dostane. Když není volný, tak se musí počkat až se uvolní a pak může být člověk třeba jeden den na normálním a dva dny na ndst.

Já teda jsem to u obou porodů chytla :grinning: poprvé holku s mírně nižším IQ, sice byla moc hodná a snaživá smimčem a všechno, ale pokecat se absolutně nedalo a teďka jsem zas byla na pokoji s Romkou - ona samotná v pohodě, no ale moc se mi konverzovat nechtělo,kdyžtak jsme se bavily o dětech nebo koukaly na telku, ale návštěvy mě ničily - znáte to, horda příbuzných i s děckama a jak na potvoru zrovna od února se návštěvy prodloužily z 1h na 3. No tak jsem to dva dny přežila a pak je pustili domů a byla jsem celý den na pokoji sama. :slight_smile:
Si říkám, že mi to dělají snad schválně, protože přitom dobře ví, že jsem Mgr. vždycky se při příjmech a papírování ptali jestli mám titul a i mě tak oslovovali :sweat_smile:
21. bře 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zr.ska jo tak na to holka nesmíš moc myslet a být na to i připravená :slight_smile:))
21. bře 2012 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka to jo, chtěli aby sis pořádně popovídala :slight_smile:) naštěstí u nás když se tohle stane tak se snaží dávat k sobě stejné :_)) i barvou pleti :slight_smile:
21. bře 2012 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka -tak to jsi to teda chytla, u nás je dávají separé společně pokud to jde :slight_smile: hlavně kvůli těm jejím hlučným návštěvám
21. bře 2012 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka no přesně něco takového nechci zažít, ale člověk si nevybere viď :unamused:
@zdeniii to je zajímavý, že u vás se snaží rozdělovat i podle barvy pleti... :grinning: to by mě zajímalo jestli to tak řeší i u nás...
21. bře 2012 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdeniii u nás právě moc Romek nerodí, a ona byla celkem v pohodě, jakože normální. Ale stejně se mi moc nechtělo se družit, no.
21. bře 2012 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zr.ska toho přesně se bojím i jáá :confounded: ,už tak mám depku z nemocnic :zipper_mouth: :grinning: a ještě chytnout nějakou babu :angry: :angry: :angry: ,jednou jsem se na gyndě snažila s jednou prohodit pár slov :grinning: ,když už jsme tam tak seděi samy a ona mi jen odsekla :astonished: a pak byla i na sestřičku strašně duležítá :angry: :grinning: :grinning: :grinning: pak dorazil za mnou manža a poznal to na jejim ksichtě :grinning: :grinning: no povím vám,mít tam takovou čuzu tak chytnu depku ještě z ní :grinning: :grinning: :grinning:
@andelka no to by mě trefio byz s romkou na pokoji :angry: ale taky mi sestřičká říkala,že to nedělajíí,jen když je fáákt nával a nejde to jinak,jinak se snaží to nedělat :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2012 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@andelka se ti nedivím :confounded: a kde jako rodíí???????
21. bře 2012 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 na fifejdách spíše, já rodila na fakultce.
21. bře 2012 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 Tak snad se na ten nadstandart dostaneme :sunglasses: za ten klid to stojí
21. bře 2012 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andelka aháá ty si z OV já z OP :grinning: :grinning: taky jsem volila mezi fakultkou a opavou,ale kašu,opava je ted celá nová :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ve FNjsem byla loni na potratu :frowning2: ,sice ne na tom nové oddělení kde je porodka,ale v té obrovské staré budově a přístup strášný,tak jsem nějak chytla averzi :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning: ale vím,že porodka je prý ok,než běžné gyn oddělení
21. bře 2012 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 tak to bych volila taky Opavu.
21. bře 2012 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek