Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

Ahoj holky, právě jsem se zaregistrovala, najde se tu pár těhulek na povídání o těhotenství a radostech i starostech s ním spojeným, s termínem někdy v březnu příštího roku? Já jsem dnes 13+3tt, miminko očekáváme 23.3.2012 🙂
zr.ska
21. bře 2012
@xavera Zpětně se o to dá zažádat a vrátí vám to 😉
xavera
21. bře 2012
@zr.ska aha, tak to rozhodně zkusím...to jsem tedy zvědavá.
zr.ska
21. bře 2012
@xavera Je to od nich fakt zlodějina...určitě se najde spoustu mamin co o tom nebudou vědět a budou platit dál 😞
zdeniii
21. bře 2012
Tééda holky nás tu najednou je 😃
zr.ska
21. bře 2012
@zdeniii Já jsem ráda, že vás tu ještě je dost, jinak bych byla zdeptaná, že všichni už to mají za sebou a u mě pořád nic... 😃
zdeniii
21. bře 2012
@xavera tady se dost předbíhá, tak možná to i stihneš 😃

@andelka gratulace k malému!! všechno ok? Je nádherný!! a ty jsi moc šikovná! Krásně rychlé jisi to měla i epino pomohlo, prostě úžasný!! Moc jsem ti to přála!!

@duhovka tééda koukám že jsi taky pěknej držák i po tom testu, zkus to vyvolání pořád lepší než jít na císaře... a třebas si to miminko rozmyslí samo uvidíš x-)
zdeniii
21. bře 2012
@chaplinka homeo jsou volně prodejné neboj 😉 dneska mi je manžel koupí :_))

Nu nemá se platit za otce u porodu ale bude se platit za miminko, to se dříve neplatilo... pořád nějaké změny a žádná k epšímu, jak s porodným...
zdeniii
21. bře 2012
@zr.ska nestíhám ani dočítat 🙂)
mourinka29
21. bře 2012
aháá to jsem vubec nevěděla s těma poplatkama ale 1700 je obrovská zlodějna :-o :-o :-o :-o to ta porodnice musí být zdobena aspon zlatem za ty prachy :-|

ještě jsem našla celkem drsnější metodu,jak vyhnat ty naše prcky a to je udělat si klistýr doma =-) =-) ,ale já bych do toho asi nešla,ale četla jsem ,že to dooost zabírá :-p 😃 😃 😃 😃 😃
mourinka29
21. bře 2012
@zdeniii o homeo jsme hodně slyšela ale zase že se to má užívárt už několik týdnu před porodem,aby to mělo efekt,že homeo je dlouhodobá záležitost =-) =-) =-) =-) ,má to ještě cenu??? =-) nevím jak je to s porodem,ale jak jsem je před dvěma lety užívala na srovnání cyklu,tak mi homeopatička řekla,že výsledek bude až po 2 měsících užívání nejdřív =-) =-)
chaplinka
21. bře 2012
No tak to je super :p To bych mohla vydržet :p u nás chtějí 800,- 😉 To je jeden den v nadstandartu 😃 😃 😃 😃 😃 😃 Alespoň něco pozitivního :-p :-p :-p
zdeniii
21. bře 2012
@mourinka29 tak nemusí to být přímo klistýr, když použiješ Yal gel je to taky v pohodě 🙂 já ho měla i u porodu

Homeopatika zabírají hned neboj, dlouhodobá záležitost to je když něco léčíš přesně jak píšeš... a myslím si že dát za ně 2stovky není moc ;o) a tyhle je doporučeno 10 dní před termíněm... to znamená aby bylo mimi už připravené..
mourinka29
21. bře 2012
@zdeniii ahááá ale já tu nechci být s bříškem ještě deset dnuuu 😃 😃 😃 😃 200 není moc,to je fákt,já tehdy šla do tisícu :-S :-S :-S :-S
@chaplinka 😃 😃 😃 jdeš do nadstandartu?? já bych chtěla,snad bude volný :-| u nás za něj chtějí 500 :-|
zdeniii
21. bře 2012
Jo a taky si teď dávám do čaje skořici a hřebíček, ještě se dá dát zázvor ale ten nemám 😃
zdeniii
21. bře 2012
@mourinka29 to zabere určitě dřív, jsi už nachystaná 🙂 těším se až mi je muž přiveze 🙂)) hned si zobnu 🙂)

TZaky si beru určitě nadstandart, měla jsme ho i při prvním a super. Máš klid a můžou za tebou neustále návštěvy...
mourinka29
21. bře 2012
@zdeniii a u vás jde nadstandart objednat??? u nás néé,bud bude nebo nebude :-| ,jako chápu,že to nejde obj,když nevíme,kdy to příjde že?? tak se obávám,aby byl volný :-| , a čaje já zatím piju jen to lněné semínko s malinikem 😃 ,že bych do toho šoupla ještě skořici??? 😃 😃

jinak já právě nejsem vuubec nachystanáááá 😃 😃 😃 ,čípek dlouhý uzavřená na 7západu ]-( ]-( ]-( 😃 😃 ,aspon takový verdikt byl minulý týden,dneska se uvidí co bude 😃
andelka
21. bře 2012
@zdeniii děkuju 🙂 jj, proběhlo to výborně a všechno je v pořádku.

My jsme jeli z porodky taky nějak ve 13 stupních (bylo slunko ale chladno) a dala jsem mu čepičku, overalek, kombinezku a lehce zakryla zavinkou v sedačce. Ale nebojte, zítra jdem na kontrolu k doktorce a už nevím co mu mám obléct 😃

U nás se za tatínky neplatí už od března, a i předtím když trval porod krátce (tak cca do 3h) tak se neplatilo. Jinka by to bylo 600. Nadstandard stojí 1000 a epidurál 1500 u nás, to je mazec.
zr.ska
21. bře 2012
@mourinka29 Taky doufám, že u nás bude volný nadstandart. Asi to objednat předem nejde nikde, nebo teda nevim jak by to chtěli zařídit... =-) Já se hrozně bojim toho, že dostanu na pokoj nějakou nepříjemnou babu s kterou si nebudu vůbec rozumnět a akorát mi tam ten pobyt znepříjemní...
zdeniii
21. bře 2012
@mourinka29 tak šup pro ty homeopatika x-) Jjo já si to koření dávám do maliníkového čaje :_) aspoň je změna 🙂) a semínko si dávám několikrát denně.

Samozřejmě že zamluvit nejde a je to o náhodě, každopádně jsem domluvená, že ho chci 🙂 tak mi ho snad nějak "drží" 😃

Jo to oblíkání, taky toho mám sebou zbaleno víc variant a uvidíme 🙂) ale myslím že kombinéza bude fakt zbytečná 😃
andelka
21. bře 2012
@zr.ska s tím ndst to bude všude stejné, dopředu se to objednat nedá, ale člověk si musí hned u příjmu říct, protože kdo dřív přijde...že a porodí, tak ho dostane. Když není volný, tak se musí počkat až se uvolní a pak může být člověk třeba jeden den na normálním a dva dny na ndst.

Já teda jsem to u obou porodů chytla 😃 poprvé holku s mírně nižším IQ, sice byla moc hodná a snaživá smimčem a všechno, ale pokecat se absolutně nedalo a teďka jsem zas byla na pokoji s Romkou - ona samotná v pohodě, no ale moc se mi konverzovat nechtělo,kdyžtak jsme se bavily o dětech nebo koukaly na telku, ale návštěvy mě ničily - znáte to, horda příbuzných i s děckama a jak na potvoru zrovna od února se návštěvy prodloužily z 1h na 3. No tak jsem to dva dny přežila a pak je pustili domů a byla jsem celý den na pokoji sama. 🙂
Si říkám, že mi to dělají snad schválně, protože přitom dobře ví, že jsem Mgr. vždycky se při příjmech a papírování ptali jestli mám titul a i mě tak oslovovali :-N
zdeniii
21. bře 2012
@zr.ska jo tak na to holka nesmíš moc myslet a být na to i připravená 🙂))
zdeniii
21. bře 2012
@andelka to jo, chtěli aby sis pořádně popovídala 🙂) naštěstí u nás když se tohle stane tak se snaží dávat k sobě stejné :_)) i barvou pleti 🙂
verusa.j
21. bře 2012
@andelka -tak to jsi to teda chytla, u nás je dávají separé společně pokud to jde 🙂 hlavně kvůli těm jejím hlučným návštěvám
zr.ska
21. bře 2012
@andelka no přesně něco takového nechci zažít, ale člověk si nevybere viď :-|
@zdeniii to je zajímavý, že u vás se snaží rozdělovat i podle barvy pleti... 😃 to by mě zajímalo jestli to tak řeší i u nás...
andelka
21. bře 2012
@zdeniii u nás právě moc Romek nerodí, a ona byla celkem v pohodě, jakože normální. Ale stejně se mi moc nechtělo se družit, no.
mourinka29
21. bře 2012
@zr.ska toho přesně se bojím i jáá :-S ,už tak mám depku z nemocnic :-x 😃 a ještě chytnout nějakou babu ]-( ]-( ]-( ,jednou jsem se na gyndě snažila s jednou prohodit pár slov 😃 ,když už jsme tam tak seděi samy a ona mi jen odsekla :-o a pak byla i na sestřičku strašně duležítá ]-( 😃 😃 😃 pak dorazil za mnou manža a poznal to na jejim ksichtě 😃 😃 no povím vám,mít tam takovou čuzu tak chytnu depku ještě z ní 😃 😃 😃
@andelka no to by mě trefio byz s romkou na pokoji ]-( ale taky mi sestřičká říkala,že to nedělajíí,jen když je fáákt nával a nejde to jinak,jinak se snaží to nedělat 😃 😃 😃
mourinka29
21. bře 2012
@andelka se ti nedivím :-S a kde jako rodíí???????
zr.ska
21. bře 2012
@mourinka29 Tak snad se na ten nadstandart dostaneme 😎 za ten klid to stojí
andelka
21. bře 2012
@mourinka29 na fifejdách spíše, já rodila na fakultce.
mourinka29
21. bře 2012
@andelka aháá ty si z OV já z OP 😃 😃 taky jsem volila mezi fakultkou a opavou,ale kašu,opava je ted celá nová x-) x-) x-) a ve FNjsem byla loni na potratu 😞 ,sice ne na tom nové oddělení kde je porodka,ale v té obrovské staré budově a přístup strášný,tak jsem nějak chytla averzi :-x 😃 😃 😃 ale vím,že porodka je prý ok,než běžné gyn oddělení
andelka
21. bře 2012
@mourinka29 tak to bych volila taky Opavu.

Začni psát odpověď...

Odešli