• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
tohle jsou naše nadstandarty ,zatím byly jen dva,ted to prý rozšířili tak jsem zvědaváá ,jak budou vypadat ty novéé minulý týden skončia rekonstrukce :slight_smile: http://www.naseporodnice.cz/img_data/1258021555porod_opava_pokoj.jpg
21. bře 2012 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 1700 to stojí v Podolí :unamused: Zdražovali asi před 3mi týdny. Já to ještě o den dřív stihla zaplatit za 1000 Kč. Ale stejně je to darda.
21. bře 2012 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xavera hmm to teda je,oni vědí,že si to snad každý zaplatí :confounded: ,že za tu podporu partnera to stojí a lidičky by dali i víc :confounded:
21. bře 2012 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka gratuluju moc krásný chlapeček :dizzy_face: Jak reaguje ten starší na miminko? :wink:
21. bře 2012 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 To je skoro jak někde na dovolený ten pokoj :wink:
21. bře 2012 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zr.ska no práávě,když už nesnáším ty nemocnice,tak at ji tam mám co nejmín :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,no nic,jdu se chystat,v 6 mám být na gyndě :grinning: :grinning: :grinning: ,musím vytáhnout křovinořez :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2012 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak holky já nastupuju zítra na císaře :unamused: ,mám z toho šok :astonished: ,vše je ok,ale maličký vubec nesestupuje nález na čípku žáádnýý a prim to nechce u mě riskovat :unamused: ,páč mám za sebou dvě laparky, dva potraty, vubec nevypadá,že by maličký sestoupil bojí se komplikací u porodu
21. bře 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 Budu na zítra držet palce...už zítra budeš mít to svoje mimčo u sebe :slight_smile: to je krásný :slight_smile: Ničeho se neboj, určitě si tě tam pohlídají a vše bude ok...alespon jsi se nemusela stresovat několik dní předem :wink:
21. bře 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka je a rodila jsi nakomec na čtyřech jak jsi chtěla?? :dizzy_face:
21. bře 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 týjo tak to je šok že hned císař, ale co, brzy budeš mít miminko v náručí a my ti budeme závidět aler moc ti to přát!!!
Neboj se ničeho, nedivím se že u tebe nechtějí nic riskovat, určitě to mají promyšlené dobře.
Jééé budeš mít maličkého už zítra :dizzy_face:
21. bře 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zr.ska
@zdeniii no o šoku mi něco říkejte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,je to mazec teda,pokaždé na ko říkal,že v poho že máme čas,ale když viděl dneska ten nález,a navrh nám to a a já mu hned řekla,že to nechám na něm a on,že je teda spíš pro císaře ,protože si není jistý,jak bude maličký spolupracovat je stále hodně nahoře :unamused: no povím vám šok,tak papa a opatrujte se a at to máte i vy brzičko za sebou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. bře 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 Moc moc na tebe myslíme!!! Určitě vědí co dělají. Budeš mít malého brzy u sebe :slight_smile: tak si nechej udělat jen epidurální uspání a ne celkovou narkózu at malého hned vidíš. To bych teda chtěla já.
21. bře 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZAse se tu předbíhá, to nemá cenu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sunglasses:
21. bře 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdeniii moc děkuji,jj budu mít jen epi,to mi říkal :slight_smile: tak naštěstí že tak :slight_smile:
21. bře 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
a nadstandart nemám :frowning2: jsou všechny pobsazené,jeden bude možná od soboty volný,tak uvidím :unamused:
21. bře 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 tak si ho určitě zamluv od té sobotu, když jddeš na císaře tak tam stejně budeš i dýl tak se to určitě vyplatí!
21. bře 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 stejěn první den budeš na JIP ne myslím a až pak tě dají na normíální pokoj... nebo jak to chodí...
21. bře 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii já právě nevíím,bylo to zták rychle,že jsem si nesehnala žádné info :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mourinka29 aspoň se nemáš čeho děsit :slight_smile:)) a jen se budeš těšit na prcka :slight_smile: hele tebas sit to rozmyslí a večer rodíš přirozeně :dizzy_face: :grinning:
21. bře 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii noo nebylo by to prý moc dobréé,začít rodit,když maičký je tak vysoko :unamused: ,právě proto navrhl porof hned a né až příští týden :unamused: ,myslím že de zkušenosti tušíí,že porod by neby asi nic moc :grinning:
21. bře 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 stejne ti tiše závidím ze uz budes mit malého u sebe. Doufam ze se mi to taky brzy postesti :wink:
21. bře 2012 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky vy všechny rodíte a předbíháte??? :slight_smile:))
22. bře 2012 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Gratuluju k novým miminkům, vůbec nestíhám, pořád se snažím doma udělat co nejvíc, abych měla po návratu z porodky klid :slight_smile:

@mourinka29 držím moc palečky :slight_smile:

My jsme stále 2v1, zítra termín a nic se neděje, semtam poslíčci ale jinak nic...v úterý na kontrole doktor říkal, že čípek je úplně zavřenej, další kontrolu mám už zítra, budu teď chodit po 3 dnech, tak jsem zvědavá. Nejspíš mě nechají ještě příští týden a když nic, tak pak vyvolávání, takže doufám, že se prcek rozhodne vykouknout sám. Už jsem strašně nedočkavá, pohlaví nevíme a vědět jsme nechtěli ale celou dobu mi to nedělalo problém, až teď ke konci jsem z toho nějak nervózní a natěšená, už aby bylo dítko na světě :slight_smile:
22. bře 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamik no líbí se mu miminko, ukazuje na něj a už ví že to je Dominiček, miminko - akorát má pořád tendence kontrolovat mi bříško, asi je mu divné že už není :grinning: Ale je to ještě bambula malá, no.

@zdeniii nene, nakonec normálně na posteli, bylo to nejpraktičtější - ležela jsem chvíli na boku s nohou nahoře aby malý sestoupil úplně a pak mi pouštěli vodu, takže jsem stejně musela ležet, no a pak to byl takový fofr...ale neměla jsem nohy nikde připevněné, ale volně, PA si snížila spodek postele aby tam viděla. Do té doby než jsem si v 23.53 lehla na postel jsem byla pořád v pohybu, takže ideální na sestupování a otevírání.
@mourinka29 moc na tebe myslím, ať vše proběhne co nejlépe.
22. bře 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verush89 My jsme si taky nenechali říct pohlaví a jsem každým dnem víc a víc natěšená co to bude :slight_smile: Uplně si představuju ten moment kdy nám řeknou co to je, to bude taaaak krásný :slight_smile:
22. bře 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdeniii joo holky nepředbíhejte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tolik vám závidím, už to chci mít taky za sebou :wink: :wink: :wink: :wink:
22. bře 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mourinka29 tady chtějí za nadstandart 800,- a za to že tam může taťulda spinkat s náma 1000,- ale dáme jim to... :wink: :wink: :wink: :wink: ať můžeme být hnedka všichni spolu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jen doufám, že bude volný. :confused:
22. bře 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chaplinka jj, tady každá předbíhá :slight_smile: Já snad budu mít slůňátko....pořád se mu ven z bříška nechce.
22. bře 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@andelka velká gratulace .....a tichá závist :wink:

Jinak všem držím pěsti a přeji rychlé a nekomplikované porody.......
22. bře 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petku0204 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já už nevím co bych dělala.. včera bylo hezky, tak jsem okopávala zahrádku, sousedka si klepala na čelo a pak se mě rýpavě zeptala :,, tak ještě nic?,, to jsem zasekla motyčku do záhonu a šla domů... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: pipina :wink: :wink: :wink: Slůňátko? a kdy jsi měla termín? já mám zítra .. ale nic se nechystá :cry: :cry: :cry: :cry: budu tady z vás asi poslední ....
22. bře 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek