• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@chaplinka já měla termín 16.3. a už jsem zkoušela také snad vše. Dneska jsem 40tt+6d a ani náznak blížícímu se porodu. Já už jsem z těch lidí taky nešťastná, pořád někdo píše, volá atd. Všem jsem už několikrát říkala, že jim dáme vědět, ale ptají se stejně. Jsem z toho už nešťastná.
22. bře 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petku0204 No to máš stejný.. mě taky.. jen co se přihlasím na fb, už mě bombardujou tak kdy... už mě to štve... a jak tě necha dr. dlouho přenášet? nestraší vyvoláváním? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: stejně je tomu mimču v bříšku nejlíp, tak kam by chvátalo? to se můžem stavět na hlavu, ale když nechce tak nechce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nesmíme si to tak brát....
22. bře 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verush89 taky mám zítra termín a kontrolu :slight_smile: tak jsem zvědavá. Jedu tam sama autem tak si říkám že třebas mne to i chytne :slight_smile: nebo dnes v noci je nov tak by to taky mohlo být takové magické ;o)

@andelka tak to je paráda, tak jsme to měla s Helí. Tys byla minule přivázaná? To by mne odradilo už jen to že jsem přikšírovaná jak vězeň... :confounded:

@chaplinka třebas je ještě všechny předběhneme :slight_smile:)
22. bře 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petku0204 jej to znám, dcerku jsem nosila navíc 8 dní a bylo to stejně jak se lidi pořád ptají a teď když čekáme druhé tak je to vůbec úplně děsné už od 38tt jak všichni myslí že druhé bývají dřív :slight_smile:)

Holky těch pár dní ještě vydržíme ne? Když už se s nima taháme 9 měsíců :grinning:
22. bře 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chaplinka neboj nebudeš,já už měla termín v úterý 20.3. a taky se nic neděje...... :slight_smile: Ale jednou ven prostě budou muset :wink: neboj dočkáme se....... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. bře 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky dávám odkaz jak zkusit miminko přemluvit trochu "duchovně" http://www.vedomematerstvi.cz/news/ach-to-prenaseni/
22. bře 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nechápu jak všechny máte tolik termínů :slight_smile:) Měla jsem vždycky jenom jeden :slight_smile:)
22. bře 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii já mám jeden podle PM a to je 20.3. a podle UTZ ze 13tt a ten mám 28.3. ........ :unamused:
22. bře 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii Tak já měla jeden podle MS a jeden podle ovu. Ale když někdo neví kdy má ovulaci, tak může mít ještě třeba podle ultrazvuku... :wink: Já jsem ráda, že jsem si ovu hlídala, jinak by nám teď vyháněli prďolku zbytečně dřív
22. bře 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já zase věděla kdy jsem otěhotněla přesně :slight_smile:))
22. bře 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii tak jsem to měla u dcery.... :slight_smile: a ta se narodila přesně na den .... :unamused:
22. bře 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andysek79 tak nevím že musí být ti naši klucí takový parádivci :slight_smile:) většinou josu zvědavější a jdou dřív než parádivé holčičky... :slight_smile:
22. bře 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek79 Já to teď vím taky přesně, tak doufám, že to na ten datum vyjde... :slight_smile:
22. bře 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@zr.ska jé tak to je fajn, že budete mít taky překvápko, strašně se na ten moment těším :slight_smile: A jak to brali lidi v okolí, že jste si to nenechali říct? U nás furt všichni vykládali, že jsme blázni, jak to můžeme vydržet a někteří nám ani nevěřili, že to fakt nevíme, nevím proč se s tím tak nadělá :grinning:

@petku0204
@chaplinka holky nezoufejte, ono se to může změnit z hodiny na hodinu, vím to sama od kamarádky, ráno na kontrole jí doktor řekl, že porodu nic nenasvědčuje, čípek zavřenej a ať je klidná, že zatím nic nebude...no a večer kolem půl 10 byla malá Verunka na světě, takže tak :grinning: A jinak nám taky pořád všichni volají a píšou, odpovídám max. své mamce, ostatním už ne, protože mi to fakt leze na nervy, ač jsme řekli, že až "to" bude, dáme vědět, asi to nechápou :unamused:

@zdeniii tak držím palce:slight_smile: jsem ráda že nejsem jedinej blázen, co ještě jezdí v autě, mě to zatím problémy nedělá, bříško nezavazí ale ostatní si ťukají na čelo :grinning: Jinak termín mám taky jen jeden a to zítra, podle MS jsem měla už 5.3. ale to se nedalo brát v potaz, protože jsem otěhotněla hned po vysazení antiny, tak mám termín jen dle utz, tak jsem zvědavá, kdy to na nakonec bude, zítra přímo na termín by to bylo pěkný :slight_smile:
22. bře 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@verush89 Tak u nás budoucí prarodiče nám to schvalují, že to bude pěkný překvápko...ale jinak ostatní to taky vůbec nechápou...i Dr mi při každé návštěvě říkala, že se nám fakt diví a že nechápe proč to nechceme vědět. Ale my se nedáme, nechci přijít o ten moment až vyleze a uvidíme jestli je to kluk nebo holka :slight_smile:
Budu na zítra držet palce, třeba se to povede na termín :slight_smile:
22. bře 2012 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@zr.ska moc děkuju :slight_smile: mě to doktorka nijak nekomentovala, teda divila se, že takových jako my už je v dnešní době strašně málo ale že je to hezký a hlavně mě upozornila, že to mám všude hlásit už ve dveřích, protože někteří doktoři už zjišťují pohlaví automaticky, bez zeptání, takže jsem všude už ve dveřích řvala, ať se nám hlavně nedívaj mezi nožky :grinning: Akorát nevím jak u druhého dítka, to už asi nevydržím :slight_smile:
22. bře 2012 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zdeniii přivázaná ne, tam se nohy jen položí jako u Dr na koze. Popravdě ani nevím jak sjem to měla u Danyho, už si to nepamatuju.
22. bře 2012 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zr.ska , @verush89 - no já vás holky obdivuju, vždycky jsem myslela, že se taky nechám překvapit..ale nakonec jsem to nevydržela..jsem moooc velkej zvědavec :grinning: :grinning: :grinning: je fakt, že to překvápko bude kouzelný :grinning: ale já budu překvapená i tak...bude mít vlasy, nebo ne, bude celej taťka nebo já..vůbec netušim..na UTZ jsem vzždycky viděla jen temeno hlavy a jedno ucho :slight_smile: překvapení to teda vlastně bude taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
22. bře 2012 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdeniii taky mám zítra kontrolu a snad i to vyvolání :wink: nebo v sobotu, nejpozději v po..ale to by mě už trefilo..protože v noci mě berou děsný bolesti..myslim, že nejsem žádná fňukna, ale dneska jsem to málem obrečela..
Celé mi to nějak nedochází..že by už zítra?datum by to bylo krásné :grinning: :grinning: :grinning: ale ten valounek mi taky bude chybět!!!!! :confused:
22. bře 2012 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andysek79 joo ta byla šikovná :slight_smile:
22. bře 2012 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, že vzhledem k tomu 42.tt bych už mohla být na řadě :sunglasses: tak šup mimino chystej se :grinning: :slight_smile:
22. bře 2012 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdeniii jéé já jdu taky zítra na kontrolu a mám termín, tak jsem zvědavá co mi ten chmaták řekne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak nov je určitě magický :slight_smile: tak třeba po půlnoci se to s těma dětma strhne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: radši si překontroluju ještě tašku, jestli tam mám vše,vyžulím se a budu domlouvat mimču že už jsem psychicky připravená tak že by dneska mohla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2012 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@verush89 Tak to jsme tři s zítřejším termínem :grinning: :grinning: :grinning: tak na vás budu holky myslet :wink: :wink:

@petrita83 :grinning: :grinning: dobře, dobře, vzhledem k těmto okolnostem máš rozhodně přednostní právo :wink: :wink: :wink:
@verush89 to máš pravdu :slight_smile: :slight_smile:
22. bře 2012 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chaplinka :grinning: :grinning: dobře, dobře , jsem ráda že v tom máme jasno :grinning: :grinning: :grinning:
no tak to zítra bude v porodnicích natřískáno :grinning: držim palce!!!
Vidíš tašku bych měla ještě taky prověřit, mám už jí sbalenou tak dlouho, že vlastně nevim co tam je a kde :grinning: úplně to vidím , že mi něco bude chybět! :wink:
22. bře 2012 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrita83 no já jí mám taky sbalenou celkem dlouho a jak jsem tam furt něco přidávala tak taky nevím co všechno tam mám :grinning: :grinning: tak to pro sychr překontroluju :wink: taky mi bude něco chybět to vím už teď, a doufám, že to bude něco co doma nemám :fearful: :fearful: :fearful: ... už jsem tam přibalila i lízátka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a sprej do nosu.. Co ty tam máš za poklady ?? kdybych to tam neměla. :sunglasses: :sunglasses:
22. bře 2012 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaplinka počkej lízátka???a sprej do nosu, jdu přibalit :grinning: já tam mám vše dle rozpisu porodnice, vodu, jelení lůj, kosmetiku pro sebe mimi, oblečení pro mimi, pro sebe pyjama :slight_smile: , župan atd..vlastně nic normálního, to mi pak asi bude muset přivézt manžel...teď jsme si vzpoměla na foták a bačkory, to tam dám ráno..hlavně nabíječku na mobil, asi nějakou knížku..no nevim..úplně to vidim jak říkaj vyndejte si tohle a já co? co že? to nemám :grinning: :grinning: a budu manžela komandovat po telefonu :slight_smile: :slight_smile:
22. bře 2012 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petrita83 jj lízátka,žvejky nedoporučujou, tak jsem si vzala lízátka jsou sladký a když nemáš energii trochu ti pomůžou :wink: :wink: mám i hroznovej cukr s nějakou příchutí.. já to mám taky podle rozpisu z porodnice, tam naštěstí nechtějí věci pro mimi :wink: jen látkové pleny na obklad prsou.. Knížku jsem si nevzala, neumím si představit že bych četla, ale mám křížovky. nabíječky mám taky..pantofle, župan, jelení lůj,pyžámko,osušky, nějakou kosmetiku pro sebe, až nás budou všichni fotit, ať malé nekazím tu fotku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mám i nafukovací kruh. no v tý lepší situaci to bude tak jak píšeš, že manžela zaúkolujeme po tel. aby něco přivezl, ale ta horří bude, když to doma nebude a budou to muset někde shánět, to nás potom bože ochraňuj :sweat_smile: :sweat_smile: nebo teda alespoň u mě to tak je :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJKY, TAK HLÁSÍM, ŽE DNE 18.3 SE NÁM NARODIL DRUHÝ SYN JMÉNEM DANIELEK. MĚL 3.660G A 50CM. DNESKA NÁS PUSTILI DOMŮ....
22. bře 2012 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petrita83 Už jsem myslela že máš po :slight_smile:)) zítra jdu taky na kontrolu, tak ti budu moc držet palce ať to klapne tak jak nejlépe má!!!
Až ti bude břuch chybět pořídíš si daší :wink:

@chaplinka taky hodlám dneska miminko vyhnat :slight_smile: ať na kontrolu nejedu zbytečně :slight_smile: s dcerkou to vyšlo tak uvidíme :grinning:

Holky já už mám tašku v autě tak ji ani kontrolovat nebudu :grinning:
Jinsk mám sebou vložky a plenky pro mimi, to jste nepsaly a vlhčené ubrousky. Oblečení mamimi mám taky sebou uvidím jeslti použiju, potřebné to není dávají erár :slight_smile:))

@luciasekf MOc moc gratulujeme!!!!!!! doufám, že vše probíhalo dobře!!!
22. bře 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdeniii jj vlhčené ubrousky mám taky a spoustu vložek :wink: :wink: :wink: plenky pro mimi nemám, ale asi alespoň dvě vezmu pro jistotu :grinning: :grinning: tak doufám, že tě tu zítra nepotkám (v dobrém) :wink: :wink:
22. bře 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek