• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@chaplinka nu vezmi si jich raději více, v porodnicích kde je dávají tak se většinou dostává tak 5 na den, což je fakt málo... :frowning2:
22. bře 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf super, krásné datum i jméno:slight_smile: hurá!!! A máš to za sebou:slight_smile: snad šlo všechno hladce! Držte se:slight_smile:
22. bře 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf moc gratuluju :dizzy_face:

Jinak všechny zdravím a gratuluju k miminkům!! :wink: Já se na net vůbec nedostanu, pořád se o někoho nebo něco starám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. bře 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zdeniii jasně další:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Neboj zdeni ty plenky a ubrousky a vložky mám taky:slight_smile: no bude to napínavé:slight_smile:
Já a mít po:slight_smile: :slight_smile: cha, chááá
22. bře 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrita83 však zítra to kapne :slight_smile:
22. bře 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
to vypadá, že snad zítra jdeme na kontrolu všechny, já taky :slight_smile: tak ať to všem dopadne jak nejlíp může a třeba si nás tam užn nechají :slight_smile:
22. bře 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak já rodim urcite v sobotu. Manzel jede do Prahy,tak to je jasný...
22. bře 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Držím palce holky na zítra i víkend!!:slight_smile: těším na přírůstky:slight_smile: držte se:slight_smile:
22. bře 2012 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii dobré ránko... :slight_smile: Mě zas mužík odjíždí v pondělí..ale já věřím, že se mimča netrefí zrovna tak blbě :wink:
23. bře 2012 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ránko, maminky, tak já jsem ještě pořád celá ani měsíc na mě neměl vliv :grinning: :grinning: :grinning: teď jdu na kontrolu, tak jsem zvědavá co mi řekne. :wink: :wink: jinak přítel odjel dnes ráno do Plzně :astonished: :astonished:
23. bře 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf veliká gratulace :slight_smile: bude fotečka?
23. bře 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji všem moc. Jdu stáhnout nějaké fotečky, tak je sem dám.

JInak jsem měla pravidelné kontrakce po 5minutách, ale asi i díky atb, které mi píchli na streptokoka se začali oddalovat, takže nakonec pro nepostupující porod mi udělali císaře, takže je to pro mě docela záhul, ale zahojila jsem se dobře, tak nás pustili dříve. Daník také přibírá, takže super :wink:

Jdu se kouknout, koho jsem prošvihla a má už také mimíska :wink: :slight_smile:
23. bře 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf tak už to máš za sebou ?Super.gratuluji k chlapečkovi
23. bře 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf moooc gratuluju ke chlapečkovi :dizzy_face: krásné míry :wink: Jak se cítíš po porodu?
Holky nevíte náhodou jak dlouho se krvácí po porodu?
23. bře 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf také se přidávám ke gratulacím :wink: :wink: mooc ti závidím. Jsi šikulka že jsi to tak pěkně zvládla :wink: :wink: já mám taky toho zasr... streptokoka :unamused: :unamused: a to jsem si myslela že by ty atb. by to mohli urychlit :slight_smile: :slight_smile:
23. bře 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii tak jsem si koupila ty homeo. páč mi dr. dnes ráno opět řekl, že jsem úplně nedobytná :grinning: :grinning: :grinning: ale že má malá hlavu narvanou už strašně nízko. a hned mě pobavilo, že na tom obalu je napsáno :u přípravku nebyl požadován důkaz účinosti :p :grinning: :grinning: :grinning: ale tak za 80,- mě to ani nebolí.,, :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
23. bře 2012 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaplinka hele, mně Dr řekl v úterý, že mimi se ven teda nechystá, ať to tento týden nečekám. Ale pak jsem taky cítila malého úplně dole v třísle a v pátek se rodilo. Já myslím že to brzo bude :slight_smile:

@luciasekf nádherný chlapeček, radost pohledět :dizzy_face:

@kamik jak kdo, obvykle 4-6týdnů. U mě je to teď jako slabší MS, trošku silněji krvácím při kojení. Ale jinak není problém, dneska půjdem odpoledne ven. :slight_smile:
23. bře 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Hlásím návrat z porodnice. V neděli 18.3. v 6:04 se nám narodila dcera Laura, 3050 g, 47 cm.
Až stáhnu fotky, tak sem určitě nějaké dám.

@luciasekf Gratuluji k miminku.
23. bře 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@chaplinka ahojky, tak já začala dlabat ty homeo včera :slight_smile: a dneska na kontrole zaniklý čípek a branka prostupná na dva prsty :slight_smile: kdybych měla silné kontrakce tak si mi tam nechají, ale mám pravidelné ale malé :slight_smile: tak jsem jela domů. Kdybych si nechala rupnout vodu tak už mám malého u sebe :slight_smile:)
Ale já myslím že se to dneska rozjede samo ještě :dizzy_face:

@luciasekf teda nakonec císař, to mne mrzí... hlavně abys byla brzy fit. Taky budu dostávat antibiotika.. víc co ti nakonec dali když nemůžeš ten penicilin? třeba se ti to stoplo kvůli tomu...
Juu jinak nádhernej klouček!!! Už se nemůžu dočkat toho svého!!

@kamik já krvácela asi jen dva týdny po.. každá to má jinak, standart je to šestinedělí...

@marmar79 gratulace k miminkuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23. bře 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdeniii Myslíš, že je to takovej fofr? i když je fakt že jsem si dala jednu dávku a cítím to v tříslech víc než kdy jindy :wink: :wink: :wink: dneska grilujeme, tak po grilovačce by to bylo fajn :grinning: :grinning: optimisticky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jinak držím pěstičky ať ti to všechno dobře klapne :wink: :wink: :wink: a nezapomeň se ohlásit :grinning: :grinning: tak to mě ještě předběhneš :wink:
23. bře 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaplinka když člověk něčemu věří a tělo je připravené tak proč ne :slight_smile: já taky dnešní náez nečekala :slight_smile:))
Termín máme stejně třebas to zvládneme stejně :slight_smile:)
23. bře 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marmar79 také moc gratuluji k miminku.

@zdeniii tak už se brzy dočkáš, třeba už za pár hodin budeš mít malého u sebe.
23. bře 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf třeba ano :slight_smile: jak říkám kdybych měla silnější kontrakce tak si mne tam nechají... ale nemám a neměla jsme je ani u dcerky :-´) tak uvidíme :slight_smile:)
23. bře 2012 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii a kde že se dají ty homeopatika sehnat? :dizzy_face:
23. bře 2012 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 moc držím palce aby jsi měla mimi už brzy u sebe ......už si to opravdu zasloužíš :wink:
@chaplinka držím palce aby to vyšlo ..... :unamused:
@luciasekf velká gratulace k miminku,hodně zdravíčka.... :slight_smile:
23. bře 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak je tu ještě nějaká těhulka nebo jsem tu zbyla sama? :frowning2:
24. bře 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, chodím vám sem na čumindu, protože jste sympošky a je s váma sranda :slight_smile: Hrozně vám závidím, že máte miminka buď u sebe nebo, že to máte téměř za dveřma. Já mám termín v 21. dubna a jsem už na pokraji sil. Mám chlapečka, kterému je dva a půl roku a je děsně aktivní a já už mu nestačím. Navíc teda děsně natýkám, takže se hrozím, jak to dám :angry:
24. bře 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak se nam dneska narodil Vitek v 10.15 přirozenou cestou s vahou 3985gr. Porod Fofr, prijeli jsme v 9 :wink: Omlouvám se jestli jsem někoho predbehnula :grinning:
24. bře 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@zdeniii Šikulka, gratuluju a přeju vám hodnš zdravíčka !!
24. bře 2012 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek