Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

Ahoj holky, právě jsem se zaregistrovala, najde se tu pár těhulek na povídání o těhotenství a radostech i starostech s ním spojeným, s termínem někdy v březnu příštího roku? Já jsem dnes 13+3tt, miminko očekáváme 23.3.2012 🙂
zdeniii
22. bře 2012
@chaplinka nu vezmi si jich raději více, v porodnicích kde je dávají tak se většinou dostává tak 5 na den, což je fakt málo... 😞
petrita83
22. bře 2012
@luciasekf super, krásné datum i jméno:) hurá!!! A máš to za sebou🙂 snad šlo všechno hladce! Držte se🙂
verbalinka
22. bře 2012
@luciasekf moc gratuluju x-)

Jinak všechny zdravím a gratuluju k miminkům!! 😉 Já se na net vůbec nedostanu, pořád se o někoho nebo něco starám :-p
petrita83
22. bře 2012
@zdeniii jasně další🙂 🙂 🙂
Neboj zdeni ty plenky a ubrousky a vložky mám taky🙂 no bude to napínavé🙂
Já a mít po:) 🙂 cha, chááá
zdeniii
22. bře 2012
@petrita83 však zítra to kapne 🙂
zr.ska
22. bře 2012
to vypadá, že snad zítra jdeme na kontrolu všechny, já taky 🙂 tak ať to všem dopadne jak nejlíp může a třeba si nás tam užn nechají 🙂
zdeniii
22. bře 2012
Tak já rodim urcite v sobotu. Manzel jede do Prahy,tak to je jasný...
petrita83
22. bře 2012
Držím palce holky na zítra i víkend!!🙂 těším na přírůstky🙂 držte se🙂
zr.ska
23. bře 2012
@zdeniii dobré ránko... 🙂 Mě zas mužík odjíždí v pondělí..ale já věřím, že se mimča netrefí zrovna tak blbě 😉
chaplinka
23. bře 2012
Dobré ránko, maminky, tak já jsem ještě pořád celá ani měsíc na mě neměl vliv 😃 😃 😃 teď jdu na kontrolu, tak jsem zvědavá co mi řekne. 😉 😉 jinak přítel odjel dnes ráno do Plzně :-o :-o
andelka
23. bře 2012
@luciasekf veliká gratulace 🙂 bude fotečka?
luciasekf
23. bře 2012
Děkuji všem moc. Jdu stáhnout nějaké fotečky, tak je sem dám.

JInak jsem měla pravidelné kontrakce po 5minutách, ale asi i díky atb, které mi píchli na streptokoka se začali oddalovat, takže nakonec pro nepostupující porod mi udělali císaře, takže je to pro mě docela záhul, ale zahojila jsem se dobře, tak nás pustili dříve. Daník také přibírá, takže super 😉

Jdu se kouknout, koho jsem prošvihla a má už také mimíska 😉 🙂
kosticka32
23. bře 2012
@luciasekf tak už to máš za sebou ?Super.gratuluji k chlapečkovi
kamik
23. bře 2012
@luciasekf moooc gratuluju ke chlapečkovi x-) krásné míry 😉 Jak se cítíš po porodu?
Holky nevíte náhodou jak dlouho se krvácí po porodu?
chaplinka
23. bře 2012
@luciasekf také se přidávám ke gratulacím 😉 😉 mooc ti závidím. Jsi šikulka že jsi to tak pěkně zvládla 😉 😉 já mám taky toho zasr... streptokoka :-| :-| a to jsem si myslela že by ty atb. by to mohli urychlit 🙂 🙂
chaplinka
23. bře 2012
@zdeniii tak jsem si koupila ty homeo. páč mi dr. dnes ráno opět řekl, že jsem úplně nedobytná 😃 😃 😃 ale že má malá hlavu narvanou už strašně nízko. a hned mě pobavilo, že na tom obalu je napsáno :u přípravku nebyl požadován důkaz účinosti :p 😃 😃 😃 ale tak za 80,- mě to ani nebolí.,, :-p :-p
luciasekf
23. bře 2012
andelka
23. bře 2012
@chaplinka hele, mně Dr řekl v úterý, že mimi se ven teda nechystá, ať to tento týden nečekám. Ale pak jsem taky cítila malého úplně dole v třísle a v pátek se rodilo. Já myslím že to brzo bude 🙂

@luciasekf nádherný chlapeček, radost pohledět x-)

@kamik jak kdo, obvykle 4-6týdnů. U mě je to teď jako slabší MS, trošku silněji krvácím při kojení. Ale jinak není problém, dneska půjdem odpoledne ven. 🙂
marmar79
23. bře 2012
Ahoj holky! Hlásím návrat z porodnice. V neděli 18.3. v 6:04 se nám narodila dcera Laura, 3050 g, 47 cm.
Až stáhnu fotky, tak sem určitě nějaké dám.

@luciasekf Gratuluji k miminku.
zdeniii
23. bře 2012
@chaplinka ahojky, tak já začala dlabat ty homeo včera 🙂 a dneska na kontrole zaniklý čípek a branka prostupná na dva prsty 🙂 kdybych měla silné kontrakce tak si mi tam nechají, ale mám pravidelné ale malé 🙂 tak jsem jela domů. Kdybych si nechala rupnout vodu tak už mám malého u sebe 🙂)
Ale já myslím že se to dneska rozjede samo ještě x-)

@luciasekf teda nakonec císař, to mne mrzí... hlavně abys byla brzy fit. Taky budu dostávat antibiotika.. víc co ti nakonec dali když nemůžeš ten penicilin? třeba se ti to stoplo kvůli tomu...
Juu jinak nádhernej klouček!!! Už se nemůžu dočkat toho svého!!

@kamik já krvácela asi jen dva týdny po.. každá to má jinak, standart je to šestinedělí...

@marmar79 gratulace k miminkuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
chaplinka
23. bře 2012
@zdeniii Myslíš, že je to takovej fofr? i když je fakt že jsem si dala jednu dávku a cítím to v tříslech víc než kdy jindy 😉 😉 😉 dneska grilujeme, tak po grilovačce by to bylo fajn 😃 😃 optimisticky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Jinak držím pěstičky ať ti to všechno dobře klapne 😉 😉 😉 a nezapomeň se ohlásit 😃 😃 tak to mě ještě předběhneš 😉
zdeniii
23. bře 2012
@chaplinka když člověk něčemu věří a tělo je připravené tak proč ne 🙂 já taky dnešní náez nečekala 🙂))
Termín máme stejně třebas to zvládneme stejně 🙂)
luciasekf
23. bře 2012
@marmar79 také moc gratuluji k miminku.

@zdeniii tak už se brzy dočkáš, třeba už za pár hodin budeš mít malého u sebe.
zdeniii
23. bře 2012
@luciasekf třeba ano 🙂 jak říkám kdybych měla silnější kontrakce tak si mne tam nechají... ale nemám a neměla jsme je ani u dcerky :-´) tak uvidíme 🙂)
zr.ska
23. bře 2012
@zdeniii a kde že se dají ty homeopatika sehnat? x-)
andysek79
23. bře 2012
@petrita83 moc držím palce aby jsi měla mimi už brzy u sebe ......už si to opravdu zasloužíš 😉
@chaplinka držím palce aby to vyšlo ..... :-|
@luciasekf velká gratulace k miminku,hodně zdravíčka.... 🙂
zr.ska
24. bře 2012
Ahoj holky, tak je tu ještě nějaká těhulka nebo jsem tu zbyla sama? 😞
mamucha2
24. bře 2012
Ahoj holky, chodím vám sem na čumindu, protože jste sympošky a je s váma sranda 🙂 Hrozně vám závidím, že máte miminka buď u sebe nebo, že to máte téměř za dveřma. Já mám termín v 21. dubna a jsem už na pokraji sil. Mám chlapečka, kterému je dva a půl roku a je děsně aktivní a já už mu nestačím. Navíc teda děsně natýkám, takže se hrozím, jak to dám ]-(
zdeniii
24. bře 2012
Ahoj holky tak se nam dneska narodil Vitek v 10.15 přirozenou cestou s vahou 3985gr. Porod Fofr, prijeli jsme v 9 😉 Omlouvám se jestli jsem někoho predbehnula 😃
vrabecek86
24. bře 2012
@zdeniii Šikulka, gratuluju a přeju vám hodnš zdravíčka !!

Začni psát odpověď...

Odešli