• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@zdeniii no vidíš, tak nejsem jediný rychlík :dizzy_face: krása, moc gratuluju a těším se na popis a fotečky :slight_smile: Jé, a vidím že 4kg utekly jen o fousek :grinning:
24. bře 2012 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejdřív se představím.Ahoj holky,jmenuju se Standa a vážím 3,450kg a měřím 52cm.Mamce jsem se narodil 20.3.v 5.33hod.Porod byl rachlej,maminka 3krát pořádně zatlačila a já jsem byl na světě.Pošlu pár fotek,abyste mě poznali
26. bře 2012 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lenpet Gratuluji.
26. bře 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenii Gratulka k miminku :slight_smile:
26. bře 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marmar79 děkuju.Tak vymažu to že už nejsem těhotná,nevím jak
26. bře 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii Mooooc gratuluju :grinning: :grinning: :grinning: jsi šikulka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jestli jsi někoho předběhla ? no mě samozřejmě, ale nevadí holt si ještě počkám :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminky zůstala tady ještě nějaká těhulka,která měla termín 23.3 . ?? nebo už jsem vážně sama.. :unamused: :unamused: :unamused:
26. bře 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet v nastavení v těhotenství dáš, že nechceš říct a přidáš si dítě :wink:

Gratulace všem dalším miminkům :wink: Já už se učím na zkoušky a nevím, jak to budu zvládat :sweat_smile:
26. bře 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaplinka jeee takže tu nejsem sama...já měla sice termín 25.3., ale víc nás tady už asi neni :wink:
@lenpet Gratuluji ke krásnému chlapečkovi :slight_smile:
26. bře 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zr.ska :grinning: :grinning: :grinning: no alespoň že v tom nejsme sami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak né že mě i ty předběhneš :wink: :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to máš teprve den po termínu, já už 3dny :confounded: :confounded: ale dneska jdu na ozvy tak se musím zeptat, jak dlouho mě nechají přenášet a jak to se mnou vypadá :sunglasses: :sunglasses: snad to bude něco pozitivního :slight_smile: :slight_smile:
26. bře 2012 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaplinka Tak to držím palce :wink: já jdu na kontrolu zítra, tak jsem taky zvědavá co a jak...njn, den po termínu, ale už 13 dní po prvním termínu..takže už 2 týdny to čekám každým dnem a pořád nic :grinning: Já doufám, že se s dr půjde nějak dohodnout, ať už to netrvá dlouho. řeknu jim, že si za chvíli v diskuzi nebudu mít s kým pokecat, že všichni už rodí a já nic :grinning:
26. bře 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zr.ska děkuju :grinning: :grinning: taky ti budu držet palečky :wink: já na ně zkusím taky udělat smutný očka, ať už můžu vozit kočárek, když je venku tak pěkně :grinning: :grinning: nevím jestli by zabralo jim říct, že si nemám s kým pokecat na diskuzy,že už všechny porodily :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale třebas to zabere :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaplinka Tak pak dej vědět jak si dopadla :slight_smile:
26. bře 2012 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaplinka
@zr.ska nejste v tom sami já měla termín 20.3. a druhý mám 28.3. a stále jsem 2v1... :frowning2:
26. bře 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zr.ska
@andysek79 Tak holky dneska největší zážitek (nejhorší) Byla jsem v porodnici na ozvách, a vedle mě rodily dvě maminky :confounded: :confounded: :confounded: ta jedna taaak křičela že naše mimísko dostalo strach a zvedl se mu puls na 190 :cry: :cry: takže to tam začlo celý houkat... no myslím že jak jsem byla odhodlaná a psychicky připravená, tak po dnešku mám zas strach jak malý dítě a mysím, že se jen tak malí ven nebude chtít, :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: no prostě hroznej zážitek :unamused: :unamused:
26. bře 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek79 jee to je fajn, že je tu ještě další těhulka... :slight_smile: snad už to ale bude brzy za námi... :wink: Ty už máš doma velkou holku, to budeš mít prima, jak ti bude pomáhat vid :slight_smile:

@chaplinka Nenech se zastrašit!!! a co ti jinak říkali? bude se vyvolávat nebo ti dávají ještě čas?
26. bře 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak já jdu dneska na kontrolu, jsem zvědavá jestli se u nás něco pohnulo dopředu... :dizzy_face:
27. bře 2012 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaplinka no, taky jsem měla teď u porodu zážitek, na vedlejším pokoji rodička taky řvala jak na lesy...nikdy jsem si toho nevšimla, jak je to slyšet, asi že u prvního porodu jsem byla sama...tak sjem říkala manželovi, že nemít tak 5minut do porodu, tak mě to asi pěkně vystresuje. :sweat_smile: A ptala jsem se ho, jestli jsem řvala taky. Prej ani ne.

@zr.ska držím palce aby jo :slight_smile:
27. bře 2012 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny maminky!! Máme tady ještě nějakou tehulku?
Dovoluji si Vám představit našeho Mikuláška, narodil se 23.3.v 11:57,4170 g a 54 cm:slight_smile: přirozeně, bylo to dlouhé a náročné, ale stalo to za to.
Jdu si vás dopočist:slight_smile:
Ještě fotka
27. bře 2012 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@lenpet moc gratuluji ke Stanikovi je nádhernej:slight_smile:!!!
27. bře 2012 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě něco málo
27. bře 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petrita83 Gratuluji :slight_smile: Krásné mimčo
27. bře 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi dr dnes udělala Hamiltona, tak jsem zvědavá co se bude dít...zatím jen lehce špiním a jsem z toho trochu rozbolavělá
27. bře 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zr.ska Noo tááák to je jasný, to mě taky předběhneš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale mě to vůbec nevadí, já jsem vystrašená ještě min.na týden :frowning2: :frowning2: Nic mi neřekli, protože měli co dělat, aby odrodily ty maminky zároveň. jen se mě ptala nějaká učenka jestli nemám bolesti.. aktivita dělohy mi skákala na 120, ale nevím jestli to byla nějaká kontrakce za těch 20 min co mě měřila jsem měla dvě, tak jsem si říkala že by to večer mohlo přijít a nic :slight_smile: Nevím na kolik to skáče když je to kontrakce nebo něco co by se tomu přibližovalo. Nevíte holky?

@andelka to jsi měla štěstí že už jsi to měla takhle zapár. :grinning: ale stejně to bylo asi nepříjemný viď? mě teda určitě,když jsem ještě na porod nebyla :confused: :confused: :confused:
27. bře 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 Gratuluju Ti moc k miminku :wink: :wink: Mikulášek, je moc hezké jméno :wink: :wink: ať jste všichni spokojení :wink:
27. bře 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zr.ska dekuju, držím palce ať hamilton zabere a jde to jako po másle:slight_smile: a máš brzo u sebe svoje mimi :astonished: čeká tě úžasné setkání:slight_smile:
27. bře 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaplinka no nebylo to nic moc :unamused:

@petrita83 gratulka velikááá :dizzy_face: je to kus krásného chlapa :dizzy_face:
27. bře 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaplinka já myslím, že 120 už je pomalu k porodu...já když tam měla asi 80, tak se mě ptala jestli jsem to cítila, že bych prý už mohla, ale já to teda necítila...a dneska jsem tam žádné kontrakce neměla. :unamused:
27. bře 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaplinka dekujem, jsme nejspokojenejsi:slight_smile: však budeš brzo taky:slight_smile: Miki se narodil ve 41+1:slight_smile:
To máte ještě holky čas, ne,? Jinak to přejde když už to ani nečekás:slight_smile: ráno v 8 jsem měla jit na vyvolání a 2 ráno mi praskla voda;)
27. bře 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andelka děkujeme, to teda vážně je, chodila se na něj koukat celá porodnice:slight_smile: na jednu stranu super protože se s ním krásně manipuluje, na stranu druhou ho porodit s moji postavou,:slight_smile: no aspoň jsou tehu kila pryč..taky jsou mu některé věci malé a já mám už svaly jako pepek námořník;)
Co vy, jak to jde? Jací jsou na sebe bráškové Deni a Domi:slight_smile:
27. bře 2012 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek