• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@zr.ska jé tak to je pozitivní :wink: :wink: když ti odešla zátka, tak to už jsi nastartovaná na porod určitě :wink: :wink: já můžu pořád jenom závidět :pensive: :pensive: :pensive: no tak tady zbydu poslední a budu si psát sama se sebou no :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: né třeba se přemístím z ,,termín v březnu,, do termín ,,v dubnu,, a budu se pořád šoupat ze skupiny do skupiny :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale tady se mi líbí nejvíc :wink: :wink: :wink: :wink:
28. bře 2012 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daja.had moc ti gratuluju :wink: jsi šikulka a moc hezky jsi to popsala :wink: :wink: :wink: skoro jsem měla slzičky v oku, ale to je tím, že já jsem mezi posledníma čekatelkama a teď mě rozbrečí úplně všechno i reklama na milku v televizy :frowning2: :frowning2: Ale Vám samozřejmě přeju jen to dobré. a kdyby jsi si to rozmyslela, mohla by jsi odrodit i to moje mimčo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. bře 2012 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaplinka :grinning: to víš, že jo..celá se třesu, tak kdy že mám nastoupit na porod? v sobotu? nejlepší holčičky se rodí v tt 41+1 to mám vyzkoušeno :wink: :slight_smile: A neboooj, i poslední místo je v týhle disciplíně odměněno!!! :dizzy_face:
28. bře 2012 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zr.ska díky! A s tou zátkou by to mohlo být dobrý znamení :wink: Držím pěsti!
28. bře 2012 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaplinka
@daja.had
Děkuju holky, no dneska jsem byla v zoo na 3 hodinovy prochazce a nic, ani naznak poslicku :unamused: Ale ještě neztrácím naději...však v bříšku nebude věčně že :grinning:
28. bře 2012 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
holky dneska jsme byly u doktorky na první vážení od propuštění z nemocnice a Mireček za ty dva týdny přibral 800g a vyrostl o 2cm.To je fofr zachvíli z něho bude pěknej bucatej kluk :grinning:
28. bře 2012 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
:wink: :wink: @zr.ska já jsem byla v zoo v neděli, taky jsme se dloooouze procházeli a nic, jen jsem hnedka pak šla spát byla jsem unavená jak miminko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: naději neztrácej, pořád jsi na tom líp než já :wink: :wink:
@daja.had no jestli se poštěstí tak v sobotu, tomu dávám poslední naději, jinak už fakt nevím :slight_smile: :slight_smile: jsi moc hodná, tak já tě budu informovat až to nastane, aby jsi mohla přijít tlačit za mě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. bře 2012 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka tak jsme ho dneska povozili:slight_smile: je mu 5 dní k doktorce jdeme zítra..bylo to cuper, až na to že nemám sílu:slight_smile: skoro neutlacim kočár:slight_smile:
@luciasekf ty jooooo to je děs:(tak snad to bude už jen lepší!!!
Holky já Vám ty císaře závidím, porod byl hrůza, jsem zasita od bodu A do bodu B tak že sedět nejde,, ležet, chodit, dojít si na wc je peklo, ale koukat na to naše sluníčko..:slight_smile: hned je lip.
28. bře 2012 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaplinka je to těžká matematika :grinning: taky říkám, že se leknul..třeba to bude u tebe taky tak:slight_smile: vyvolávání nic moc, záleží jak to zabere, třeba to bude rychlé:slight_smile: ještě nezoufej, máš před ssebou nejkrásnější den:(a taky ti ten život v bříšku bude chybět:slight_smile: užij poslední hodiny, dny..určitě bude brzo s vama!
28. bře 2012 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 to mě mrzí že ti je tak mizerně :unamused: my už chodíme normálně na procházky, no ale i když mi fyzicky vůbec nic není, tak teda jsem pak u kojení skoro usla, taky jsem hned unavená.
28. bře 2012 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka no beru čípky na bolest když zaberou je hned lip..nechci si stěžovat, splnil se mi sen:slight_smile: ale s tímhle jsem nepocitala, ale taťka hodně pomáhá!:slight_smile: jsou to moji kluci!!!
28. bře 2012 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 moc přeju ať je to brzy lepší a tatínek super, že pomáhá :slight_smile:
My jsme teď nakojili, předtím okoupali Domču a teď taťka koupe Danyho :slight_smile:
28. bře 2012 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrita83 - do porodnice jsme dorazili na půl deváté, dali mi čípek, do půl jedné v poho, pak mi praskla voda a narodila se za deset dvě 22.3. :slight_smile: ve čtvrtek
28. bře 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@andelka - já jsem taky unavená, a hlavně kojení mě bere :slight_smile:
28. bře 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 Ahoj! Koukám, že nejsem sama, kdo má bolesti po porodu. Tak ráda bych už fungovala na plno, ale bolest mi to jaksi nedovolí... ale snad se to brzy zlepší. Už se těšíme na první procházku, jenže počasí je u nás pořád takové nevyzpytatelné - buď je vítr nebo chladno. Tak prozatím zůstáváme doma.
@andelka - u kojení také usínám, hlavně v noci :slight_smile:
29. bře 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holčiny,maminky, pojďte si povídat ať nám to rychlejc utíká.. já už jsem tááák znuděná :confounded: na dálkové procházky se už bojím, tak pořád trčím doma :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: a čekám čekám a zase čekám :grinning: :grinning:
29. bře 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chaplinka Já už taky nevim co dělat...nějak se mi už nechce vzdalovat od domácího hnízdečka, asi ty hormony... :grinning:
29. bře 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zr.ska to jsme na tom stejně.. a co jak ti je po tom Luisovi? :grinning: :grinning: myslím Hamiltonovi.. :wink: :wink: bolelo to? nebo jak ti ho udělali? zítra mám 41tt a jdu na kontrolu ke svýmu gynekologovi, tak mu řeknu jestli by mi ho mohl také udělat, teda pokud bude vědět co to je :fearful: :fearful: :fearful: a bude k tomu kompetentní..
29. bře 2012 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaplinka Nebolelo to vubec, jen to nebylo prijemne..ale bylo to vazne v pohode... :wink: pak jsem se citila, jako bych to mela dostat a od te doby spinim, ale to je pry normalni. Aspon mi to uvolnilo tu hlenovou zatku, kdyz uz nic jinyho. Ja jdu zitra taky na kontrolu do porodnice, tak doufam, ze mi ho udelaji znovu a kdyz uz tam neni ta zatka, tak by me mohli prostouchnout hloubeji a mohlo by to byt ucinnejsi... :slight_smile: Ja myslim, ze i tvuj dr by mel vedet jak na to...rekla bych ze je to jeden ze zakladnich hmatu jak muzou pomoct k porodu :wink: Me dr rikala, ze staci abych byla na prst otevrena, aby se to dalo udelat...To jsem zvedava na kterou z nas to driv prijde a ktera tady zustane jako posledni :grinning:
29. bře 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zr.ska no tak to zní v pohodě :wink: :wink: zkusím to na něj.. myslím, že tady budu sama poslední :frowning2: :frowning2: koukala jsem totiž na nějaký diskuze, že to vyvolávání v nemocnici bolí ty kontrakce víc než přirozený.. :unamused: :unamused: to je furt něco. včera jsem vábila přítele k sexu, ale na .... prej se mu nehodí abych rodila dneska.. :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: no to mám podporu..tak určo tady budu poslední :cry: :cry: :cry: ještě beru ty homeopatika a piju malinovník a jsem asi imuní nebo já už nevím.. no hlavně se těším na to tvoje miminko :wink: :wink: :wink:
29. bře 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaplinka Já taky přítele "nutim" k sexiku kazdy den, ale zadny ucinek to na me nema :( taky dlabu ty homeopatika jak tady nekdo doporucoval, snad nam pomuzou :slight_smile: jeste si vyvaruju ten sliz ze lneneho seminka, ale vubec mi to nechutna, fujtajbl. Malinik uz mi dosel :grinning: Ja myslim, ze to vyvolavani je horsi asi tim, ze ty bolestivy kontrakce prijdou z niceho nic a hodne bolestivy, ze si telo nezvyka pomalu jako pri normalnich kontrakcich... :frowning2: ale jeste je sance ze se nam to spusti samo :wink: a uz jste se domlouvali, kdy by ti meli mimiska vyvolavat?
29. bře 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zr.ska jj šance že se nám to spustí samo.. :unamused: :unamused: :unamused: no nevím nevím,jestli tomu ještě věřit... ještě jsem si tady přečetla na masírování bradavek ..tak to zkouším.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: zítra se na všem domluvíme s doktorem.. myslím, že minule říkal, že mě nechá do 41 a pak do nemocnice, ale nevím jak v tý nemocnici jestli by tam něco hnedka zkoušely. tam mi řekla že 41x 2 nebo 3 po termínu, tak už nevím..a u tebe? :slight_smile: :slight_smile:
29. bře 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaplinka Já se na to ještě neptala a sami nic nenavrhovali. zeptám se zítra... :wink: podle ultrazvuku má mimčo už 3900, tak doufám, že už to bude brzy.
29. bře 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zr.ska tobě teď někdy ještě dělali ultrazvuk??? :confused: :confused: mě nic, a to jsem si říkali že by měli aby jsme věděli kolik tam má místa a jak si stojí. a hlavně když mi ty ozvy pořád tak skáčou :unamused: vlastně vůbec nevím kolik teď měří a váží,vím že je to jen odhadované, ale stejně.-. 3900g to je pěkný kousek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. bře 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaplinka udělal mi ho dr minulý pátek v porodnici, ani nevim proč... ale dr říkal, že mám už málo plodové vody, tak že mi ho teď budou dělat pokaždé, aby to ohlídali. Teď v úterý mi ultrazvuk dělala jiná dr a říkala, že vody mám dost, tak nevim... :grinning: ale zase mi tahle dr pro změnu řekla, že mám malou pánev... :unamused: u nás v rodině byli všechny miminka max 3300, ale z manžílkovo strany jsou všichni obříci :angry: Já bych byla radši, kdyby mi ten odhad váhy nedělali, abych byla víc v klidu, teď se budu zbytečně bát, že ho nevytlačim :frowning2:
29. bře 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak vás po pár dnech zdravím. Gratuluju k miminkům, koukám že jich přibylo hodně a my se také připojujeme s naším překvapením :slight_smile:
22.3. v 10 večer mi začala odtékat plodovka, tak jsme se vydali do porodnice, kde si mě už nechali, přítele zatím poslali domů a já se měla na ráno prospat, že když se nic nezačne dít, tak prcka popoženou. Během noci přišly slabší bolesti, ráno přijel přítel, dostala jsem prvně kapačku antibiotik na streptokoka a potom oxytocin, který teda rozjel pořádné bolesti po 5 min., pak už byly co 2 minuty, nakonec jsem si i přes své původní předsevzetí nechala píchnout epidurál (píchali do mě 6×, než se to podařilo :-/) kolem 13:00 a moc mi to pomohlo, kontrakce trochu zeslabily a dost to porod urychlilo, jak tvrdila PA. Kolem 14:00 jsem byla na 3 prsty a během hodiny se to rozjelo natolik, že po 3 hodině už jsem měla šílený tlaky na konečník, tak jsem se s pomocí přítele doplazila na kozu a mohla jsem tlačit. PA byla skvělá, povbuzovala mě, chválila, ze začátku mi to vůbec nešlo, nemohla jsem popadnout dech ale pak jsem se do toho opřela, přítel mi podpíral hlavu a na 3 zatlačení se zadařilo a přesně na termín, 23.3. v 15:35 se narodila naše Anička, 2920 g a 47 cm :slight_smile: Příteli okamžite vyhrkly slzy do očí a mě taky, Aničku jen trochu otřeli a dali ji příteli a to už jsem řvala jak malá, byl to neuvěřitelnej zážitek, nic hezčího jsem nezažila...bolest to byla, jsem nastřižená a mám cca 12 stehů ale stálo to za to a nelituju :slight_smile:
Malá je zlatíčko, celej tatínek, kojení se zatím daří, tak snad to tak půjde i nadále :slight_smile: Přidávám jednu fotečku naší princezny :wink:
29. bře 2012 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@verush89 Moc gratuluji, malá je nádherná :slight_smile: Hezky jsi to popsala, takový porod bych taky brala :slight_smile:
29. bře 2012 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verush89 moc ti gratuluju k miminku je krásná :grinning: :grinning:
@zr.ska neboj, tak to bude něco mezi :wink: :wink: :wink: zítra to musím s doktorem nějk zkoulet, aby mi už konečně řekl něco konkrétního ... stav plodoví vody míry to já vůbec nevím... :confounded: :confounded: většinou se uvádí že je ta váha plus mínus půl kila tak se na to nedá úplně spolehnout, když si odečteš půl kilíčka tak ti zbyde 2800g a to je nádherná váha :wink: :wink: tak se neděs, :wink: :wink: čím víc se budeme stresovat , tím dýl se miminku nebude chtít ven, musíme to brát pozitivně jakože jsme naprosto psychicky vyrovnané a odhodlané to mimčo přivést do krásného a bezpečného prostředí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pak se jim bude třeba víc chtít :wink: :wink: na druhou stranu to mi vydží tak do zítra, pak to zas bude na novo a budu odpočítávat hodiny a smutně škrtat v kalendáři :fearful: :fearful:
29. bře 2012 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaplinka mě po odečtení půl kila zbyde 3400, cože je pořád ok :slight_smile: U mě se ty stavy teď dost střídají...jeden den jsem uplně v pohodě a druhý den mam depku :grinning: doufám ale, že vyleze do konce týdne, protože v neděli přiletí můj brácha z Anglie a jestli mimčo neuvidí teď, tak až někdy na podzim :unamused: takže se mimčo snažim nalákat už snad vážně na všechno... :grinning:
29. bře 2012 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verush89 gratuluju, je nadherna!!! Nakonec jsme se
Nenechali předběhnout, jsme o 3 h starší:slight_smile:
29. bře 2012 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek