• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@marmar79 počkej u tebe to ještě pořád není lepší? Já dneska bolesti brečela, tak mě manžel odvezl na gyndu, tam mi prestrihali 2 stehy a je to o fousek lepší, ale prý je to na dlouho mám tam hematomy a stehy se vstrebavaj pomalu:(
Snad ti to Laurinka vynahrazuje jako nám Miki, krásně se na nás směje:slight_smile:

dneska jsme byli prvně u doktorky hrozně to obrecel a teď už 4,5 hodky chrupe:slight_smile:
29. bře 2012 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verush89 gratuluju :dizzy_face: malá je nádherná, moc se vám povedla, takové sluníčko :dizzy_face: :dizzy_face:
29. bře 2012 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 No mě museli jeden steh přestřihnout ještě v porodnici, ale stejně jako ty mám tam hematomy, takže to bude nadlouho. Ale malá nám to vynahradí :slight_smile:
29. bře 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verush89 no to je překrásné miminko !!!!
29. bře 2012 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaplinka Ahojky, tak jak dopadla kontrola?
30. bře 2012 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka Ahojky moc gratuluji miminko je nádherné přeji vám hlavné hodně zdraví, štěstí a lásky a at vám dělá drobeček jen samou radost. :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,
Tak se pridavam mezi hrde maminky. V sobotu 24.3. jsem porodila dceru Elisku. Pohlavi bylo prekvapko, takze jsem se radovala hned dvakrat, protoze holcicky jsou vetsi mazlinky:slight_smile: nakonec to nemuseli ani vyvolavat, rachla voda a pak se to tak nejak rozjelo..... Jen mala nesestupovala, tak se rozhodli pro cisare a jsem tomu rada, jen ted jsem vice bolava, ale za to mimco to 100% stoji.....
30. bře 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@duhovka Gratuluji k malé princezně...taky jsme si nenechali číct pohlaví, takže úplně rozumím tvé radosti z malé :slight_smile:
31. bře 2012 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
@duhovka gratuluju k holčičce, ať se vám daří!!! :dizzy_face:

@zr.ska co ty tu ještě děláš? :grinning: :wink:
31. bře 2012 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daja.had Už se mám přesunout do dubňátek? :grinning: Neneee, ještě mám 15 hodin :grinning:
31. bře 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zr.ska máš to ale dneska našlapaný! :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verush89 ta je krásná.. gratuluji.
31. bře 2012 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vidím, že tady někdo přetahuje :grinning: @zr.ska

Gratulace dalším miminkům :dizzy_face: Koukám, že docela dost císařů :frowning2: Tak holky hlavně, ať je vám brzo dobře :wink:

My se máme báječně. Malá je zlatá, pokud jí nebolí bříško, tak se chce jen občas tulit a nosit (což chápu, protože na ni není vůbec čas). Já včera dělala akci - musela jsem do školy, protože v rámci přednášky se měl psát test. Takže jsme vyjížděli z domu už po sedmý. Vezl nás manžel a jeli jsme všichni včetně mé mámy a táty kvůli hlídání obou dětí. Přednáška od 8-11.15h. Po devátý jsem odešla přebalit a nakojit a nakonec to dopadlo skvěle, test za 1, malá hodná, malej taky, dali jsme si potom ještě oběd. Ale měla jsem z toho děsný nervy. Teď ještě 6 ústních zkoušek, napsat bakalářku a mám hotovo :grinning:
31. bře 2012 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@verbalinka teda, gratuluju k testu a klobouk dolů jak to zvládáš :slight_smile:
31. bře 2012 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka Tak to před tebou smekám, myslím, že tohle jen tak někdo nedá :wink:
31. bře 2012 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka
@zr.ska díky, ale jsem z toho akorát na nervy :confounded: Měla jsem štěstí, že Willík vydržel ve školce celý 4 dny, tak jsem našla trochu času. Ale už je zase nemocný (díky školko :rolling_eyes: ), takže zase čas veškerý žádný :frowning2:

@zr.ska a kdy ty máš termín?
31. bře 2012 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duhovka moc gratuluju k holcicce, prekvapko muselo být super!!
31. bře 2012 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka ty jsi šikulka!!!!
31. bře 2012 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zr.ska žádný dubňátka:slight_smile: času ještě dost!!! Ikdyz aprílové dítko by bylo taky super:slight_smile: tak nevím zda si nakonec nemáš dát nohy křížem:slight_smile:
31. bře 2012 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaplinka tak co dneska nerodis??? :grinning:
31. bře 2012 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 Já myslím, že chaplinka už asi porodila, už jsem jí tu asi dva dny neviděla.. :slight_smile:
@verbalinka první byl 14.3. a druhy 25.3., maximalne nam mimco ve ctvrtek vyvolaji a pujdu holt do dubnatek :slight_smile:
31. bře 2012 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zr.ska dubňátka jsou super :slight_smile: Já jsem duben :grinning: A 1.4. pěkný datum :wink: Ale ještě máš čas to stihnout...
31. bře 2012 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka No pořád se nic neděje, tak to nevypadá moc nadějně :unamused: my v rodině dubňátko nemáme, tak jsem zvědavá jaké bude :slight_smile:
31. bře 2012 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zr.ska sazim na zítra:slight_smile: hele u mě se taky nic nedělo a v noci stavam na zachod a praskne mi voda:slight_smile: tak neboj miminko si řekne, to naše jen potřebovalo vystrasit že ten den jdeme na vyvolání.přenasela jsem 8 dní.Je to už dlouhý, viď? Ale stojí to za to.výdrž!
31. bře 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak nic :frowning2: Ale já vydržím, třeba ještě do května :grinning:
@petrita83 To jsi musela být ráda viď, že se to rozjelo samo :slight_smile: Ono to tak často bývá, že se miminka leknou a vylezou pár hodin před vyvoláním sami :slight_smile:
1. dub 2012 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 taky gratuluju.Dlouho jsem tu nebyla,nestíhám.
2. dub 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marmar79 zkus bioptronovou lampu a jsou nějaké koupele dědka Váni,používala jsem to a po dvou dnech to bylo pocitově mooooc lepší
2. dub 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik4 Děkuji za radu. Vyzkouším a uvidím.
2. dub 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vás všechny zdravím.Ještě jsem si nestihla všechno dočíst........ :wink:
27.3.2010 v 14:25 se nám narodil syn Petr vážil 3200g a 52cm
3. dub 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jinak všem maminkám co už stihli porodit moc a moc gratulací , hodně zdravíčka i štěstíčka ........ :slight_smile:
3. dub 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek