• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@petrita83 velká gratulace ... :slight_smile:
3. dub 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andysek79 gratuluju pěknej klučina :slight_smile:
3. dub 2012 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek79 gratulace k chlapečkovi :slight_smile: je krásnej
3. dub 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek79 Gratuluji k chlapečkovi, je moc hezoučký :slight_smile:
4. dub 2012 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak já nakukuju, jak ty holky čekatelky...@chaplinka @zr.ska (nebo ještě některá???) Kdepak máme zprávičky o vás?Že by pořád nic? Tomu se mi nechce věřit, určtě máte drobečky už u sebe :wink:
@andysek79 velká gratulace!!! Ať se vám daří!
4. dub 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@duhovka Moc gratuluju, super, další holčička :grinning: :grinning: hlavně hodně zdraví Vám oběma!
4. dub 2012 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek79 Velká gratulace i Tobě máš nádherného synka :grinning: s krásným jménem!!!
4. dub 2012 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidávám fotku našeho smíška :grinning: pěkný den všem!!!
4. dub 2012 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
koukám, že co se z nás staly maminky, tak to tu nějak flákáme :frowning2: Ale je pravda, že když Daník spí, tak jsem ráda, že si doma poklidím a nebo se věnuju Kubíkovi.
5. dub 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak 2.4. v 10:16 se ze mě stala maminka krásného kloučka. Jmenuje se Erik a měl 3 500 g a 53 cm :slight_smile:
Oba se máme k světu a už jsme doma :slight_smile:
5. dub 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@zr.ska Ahoooj, moc gratuluji :grinning: :grinning: krásné míry i jméno a to jste doma rychle :slight_smile: paráda..já mám pocit že jsi tu ještě včera byla..a ejhle jak ty dny plynou..tak hlavně hodně zdraví Vám oběma a celé spokojené rodince!
5. dub 2012 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zr.ska veliká gratulace :dizzy_face: Eriček má krásné míry :slight_smile:

Kdo ještě zbývá?
5. dub 2012 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf no přesně, je tu mrtvo, ale já taky ničim nepřispěla do mlýna :grinning: když bylo hezky tak jsem byla pořád venku s kočárkem, no a nebo lítám kolem malého a když spí, tak lítám po bytě a uklízim..taky jsem někdy dost ko, když se noc nepovede :rolling_eyes: ta dnešní se třeba povedla, ale zase ráno se to nějak pokazilo :grinning: :grinning: :grinning:
5. dub 2012 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andelka viď?je tu vůbec ještě nějáká těhulka?já myslim že kruh se pomalu uzavřel :grinning: a nakonec se rodilo od února do dubna :grinning: :grinning: :grinning: nikdo do léta ani na přes rok nevydržel :grinning:
5. dub 2012 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ještě @chaplinka ?
5. dub 2012 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to trochu pomíchané, nedělala jsem to v excelu, někdy to přepíšu až budem komplet
5. dub 2012 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka ty jsi taaak šikovná :grinning: :grinning: :grinning: nádhera :wink:
5. dub 2012 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zr.ska gratulace :slight_smile: 2.4. je známá a dobrý :wink: :grinning:

@andelka opravdu velká šikulka :slight_smile:
5. dub 2012 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zr.ska také gratulace k chlapečkovi. No, pustili vás celkem brzy, tak si užívejte domova :wink:
5. dub 2012 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka šikulka
5. dub 2012 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
A chlapečci nakonec opravdu v převaze :astonished: aspoň budou mít holky z čeho vybírat!:slight_smile:
5. dub 2012 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j U nás take se snaží dávat zvlášt pokud to jde a náštěvy mohou na pokoj jen na nadstandart a na normálních pokoj nemůžou. To maminka s náštěvou sedí v jídelně.
7. dub 2012 v 00:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verush89 Ahojky my jsme to taky nevěděli a za to překvapení to stojí když do poslední chvíle nevíte co to bude. A :grinning: p :grinning: ři :grinning: každé náštěvě jsem hlasila, že to nevíme aby se nikdo neprokecl. Je :sunglasses: n doktor jak mě příjmali na porodním tak se mě zeptal jestli to víme když mi dělal ultrazvuk. taky se celkem divil, že to nevíme.
7. dub 2012 v 00:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přejeme všem krásné Velikonoce a dětičkám bohatou pomlázku :slight_smile:
8. dub 2012 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zr.ska velká gratulace hodně zdravíčka a štěstíčka.... :slight_smile:
@andelka ty jsi ale šikulka.... :wink:

Všem krásné a pohodové velikonoce :slight_smile:
9. dub 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, koukám že nám to tu trochu zamrzlo, jak jsme porodily :slight_smile:

U nás je všechno celkem v pohodě, Anička je zlatíčko, zatím mě nechá docela v klidu udělat domácí práce a v noci se budíme tak 2× na kojení, tak se to dá. Akorát se jí nechce spát v postýlce, tak občas podlehnu a beru ji k nám do postele ale nadšená z toho nejsem, mám strach když není na monitoru dechu a taky kdybych náhodou usnula víc, abych jí nějak neublížila, tak se ji snažím zvykat být v postýlce...jinak přibírá krásně, ve čtvrtek jsme byli po týdnu na kontrole a přibrala 300g za ten týden, tak nás doktorka chválila jako hrom, prý máme malého otesánka :grinning:

Sepsala jsem na emimino podrobněji svůj porod: http://www.emimino.cz/denicky/nejkrasnejsi-den-meho-zivota-9064/ kdyby jste si chtěly počíst :wink:
10. dub 2012 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verush89 to je super, že máte doma takovou pohodku a Anička je hodné mimi :slight_smile: Našeho Domiho asi začalo zlobit bříško, tak budu baštit probiotika, ať to má v mlíčku. No a taky je to malý nenažranec, taky za týden přibral 300g (na další vážení jdem až v 5týdnech, tak sjem zvědavá), kojím skoro furt, naštěstí si umí odříhnout, to starší syn neuměl. No ale taky dost blinká, tak mám veselo, hlavně v noci, kojím většinou 4x. A ráno vstávám před 6h a přes den nespím, tak doufám, že to vydržím. Spí většinou v postýlce, hlavně aby na něj starší nemohl, ale v noci ho mám v posteli (v manželské, takže místa dost, máme každý půlku), kvůli kontrole jestli neblinká a častému kojení.
10. dub 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka ten náš taky je nenažranec.Já ho kojím tak 10-15minut,pak u toho usne,tak ho opatrně přenesu do postýlky a za pět minut řve,tak ho vemu,dám ho z druhýho a zase u toho usne.Jak to děláš,když kojíš tak často?
11. dub 2012 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky my kojíme v noci dvakrát a potom až ráno v šest musím zaťukat pochvilce kojení zase usne tak ho dám do postýlky a spí dál takže zatím je to OK :dizzy_face: ale to se může rychle změnit takže radši se moc neraduji :wink: ze začátku blinkal každý kojení ale teď už jenom občas :slight_smile: Zato nás trápí opruzená prdelka nevím čímto je :frowning2: jestli plínkama dala jsem teď jiný :unamused: Co používáte na zadeček?
11. dub 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamik my používáme mastičku ještě z porodnice Ung.Leniens.a jinak máme od firmy Hipp.
11. dub 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek