Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

Ahoj holky, právě jsem se zaregistrovala, najde se tu pár těhulek na povídání o těhotenství a radostech i starostech s ním spojeným, s termínem někdy v březnu příštího roku? Já jsem dnes 13+3tt, miminko očekáváme 23.3.2012 🙂
andysek79
3. dub 2012
@petrita83 velká gratulace ... 🙂
lenpet
3. dub 2012
@andysek79 gratuluju pěknej klučina 🙂
luciasekf
3. dub 2012
@andysek79 gratulace k chlapečkovi 🙂 je krásnej
marmar79
4. dub 2012
@andysek79 Gratuluji k chlapečkovi, je moc hezoučký 🙂
daja.had
4. dub 2012
Ahojky, tak já nakukuju, jak ty holky čekatelky...@chaplinka @zr.ska (nebo ještě některá???) Kdepak máme zprávičky o vás?Že by pořád nic? Tomu se mi nechce věřit, určtě máte drobečky už u sebe 😉
@andysek79 velká gratulace!!! Ať se vám daří!
petrita83
4. dub 2012
@duhovka Moc gratuluju, super, další holčička 😃 😃 hlavně hodně zdraví Vám oběma!
petrita83
4. dub 2012
@andysek79 Velká gratulace i Tobě máš nádherného synka 😃 s krásným jménem!!!
petrita83
4. dub 2012
Přidávám fotku našeho smíška 😃 pěkný den všem!!!
luciasekf
5. dub 2012
koukám, že co se z nás staly maminky, tak to tu nějak flákáme 😞 Ale je pravda, že když Daník spí, tak jsem ráda, že si doma poklidím a nebo se věnuju Kubíkovi.
zr.ska
5. dub 2012
Ahoj holky, tak 2.4. v 10:16 se ze mě stala maminka krásného kloučka. Jmenuje se Erik a měl 3 500 g a 53 cm 🙂
Oba se máme k světu a už jsme doma 🙂
petrita83
5. dub 2012
@zr.ska Ahoooj, moc gratuluji 😃 😃 krásné míry i jméno a to jste doma rychle 🙂 paráda..já mám pocit že jsi tu ještě včera byla..a ejhle jak ty dny plynou..tak hlavně hodně zdraví Vám oběma a celé spokojené rodince!
andelka
5. dub 2012
@zr.ska veliká gratulace x-) Eriček má krásné míry 🙂

Kdo ještě zbývá?
petrita83
5. dub 2012
@luciasekf no přesně, je tu mrtvo, ale já taky ničim nepřispěla do mlýna 😃 když bylo hezky tak jsem byla pořád venku s kočárkem, no a nebo lítám kolem malého a když spí, tak lítám po bytě a uklízim..taky jsem někdy dost ko, když se noc nepovede 8-( ta dnešní se třeba povedla, ale zase ráno se to nějak pokazilo 😃 😃 😃
petrita83
5. dub 2012
@andelka viď?je tu vůbec ještě nějáká těhulka?já myslim že kruh se pomalu uzavřel 😃 a nakonec se rodilo od února do dubna 😃 😃 😃 nikdo do léta ani na přes rok nevydržel 😃
andelka
5. dub 2012
ještě @chaplinka ?
andelka
5. dub 2012
je to trochu pomíchané, nedělala jsem to v excelu, někdy to přepíšu až budem komplet
petrita83
5. dub 2012
@andelka ty jsi taaak šikovná 😃 😃 😃 nádhera 😉
verbalinka
5. dub 2012
@zr.ska gratulace 🙂 2.4. je známá a dobrý 😉 😃

@andelka opravdu velká šikulka 🙂
luciasekf
5. dub 2012
@zr.ska také gratulace k chlapečkovi. No, pustili vás celkem brzy, tak si užívejte domova 😉
luciasekf
5. dub 2012
@andelka šikulka
petrita83
5. dub 2012
A chlapečci nakonec opravdu v převaze :-o aspoň budou mít holky z čeho vybírat!🙂
daniela.250
6. dub 2012
@verusa.j U nás take se snaží dávat zvlášt pokud to jde a náštěvy mohou na pokoj jen na nadstandart a na normálních pokoj nemůžou. To maminka s náštěvou sedí v jídelně.
daniela.250
6. dub 2012
@verush89 Ahojky my jsme to taky nevěděli a za to překvapení to stojí když do poslední chvíle nevíte co to bude. A 😃 p 😃 ři 😃 každé náštěvě jsem hlasila, že to nevíme aby se nikdo neprokecl. Je 😎 n doktor jak mě příjmali na porodním tak se mě zeptal jestli to víme když mi dělal ultrazvuk. taky se celkem divil, že to nevíme.
luciasekf
8. dub 2012
Přejeme všem krásné Velikonoce a dětičkám bohatou pomlázku 🙂
andysek79
9. dub 2012
@zr.ska velká gratulace hodně zdravíčka a štěstíčka.... 🙂
@andelka ty jsi ale šikulka.... 😉

Všem krásné a pohodové velikonoce 🙂
verush89autor
10. dub 2012
Ahoj holky, koukám že nám to tu trochu zamrzlo, jak jsme porodily 🙂

U nás je všechno celkem v pohodě, Anička je zlatíčko, zatím mě nechá docela v klidu udělat domácí práce a v noci se budíme tak 2× na kojení, tak se to dá. Akorát se jí nechce spát v postýlce, tak občas podlehnu a beru ji k nám do postele ale nadšená z toho nejsem, mám strach když není na monitoru dechu a taky kdybych náhodou usnula víc, abych jí nějak neublížila, tak se ji snažím zvykat být v postýlce...jinak přibírá krásně, ve čtvrtek jsme byli po týdnu na kontrole a přibrala 300g za ten týden, tak nás doktorka chválila jako hrom, prý máme malého otesánka 😃

Sepsala jsem na emimino podrobněji svůj porod: http://www.emimino.cz/denicky/nejkrasnejsi-den-... kdyby jste si chtěly počíst 😉
andelka
10. dub 2012
@verush89 to je super, že máte doma takovou pohodku a Anička je hodné mimi 🙂 Našeho Domiho asi začalo zlobit bříško, tak budu baštit probiotika, ať to má v mlíčku. No a taky je to malý nenažranec, taky za týden přibral 300g (na další vážení jdem až v 5týdnech, tak sjem zvědavá), kojím skoro furt, naštěstí si umí odříhnout, to starší syn neuměl. No ale taky dost blinká, tak mám veselo, hlavně v noci, kojím většinou 4x. A ráno vstávám před 6h a přes den nespím, tak doufám, že to vydržím. Spí většinou v postýlce, hlavně aby na něj starší nemohl, ale v noci ho mám v posteli (v manželské, takže místa dost, máme každý půlku), kvůli kontrole jestli neblinká a častému kojení.
lenpet
11. dub 2012
@andelka ten náš taky je nenažranec.Já ho kojím tak 10-15minut,pak u toho usne,tak ho opatrně přenesu do postýlky a za pět minut řve,tak ho vemu,dám ho z druhýho a zase u toho usne.Jak to děláš,když kojíš tak často?
kamik
11. dub 2012
Čauky my kojíme v noci dvakrát a potom až ráno v šest musím zaťukat pochvilce kojení zase usne tak ho dám do postýlky a spí dál takže zatím je to OK x-) ale to se může rychle změnit takže radši se moc neraduji 😉 ze začátku blinkal každý kojení ale teď už jenom občas 🙂 Zato nás trápí opruzená prdelka nevím čímto je 😞 jestli plínkama dala jsem teď jiný :-| Co používáte na zadeček?
lenpet
11. dub 2012
@kamik my používáme mastičku ještě z porodnice Ung.Leniens.a jinak máme od firmy Hipp.

Začni psát odpověď...

Odešli