• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@andelka mě taky už to neba to šestinedělí :frowning2: ještě teď mám slaboulinkej výtok :frowning2:
holky je u vás taky taková zima? :confounded: malýho jsem dala do kočáru do zimnního fusaku a na balkon.Celý dopoledne mi pořádně nespal tak jsem ho vrzla v poledne do kočáru a zatím mám klid :slight_smile:
12. dub 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka já určitě nenabádám k nejedení mléčných výrobků, jen jsem dost často četla, že to právě způsobuje to bolení bříška. Ale taky neodolám a včera k véči jsem si dala šopák. Zatím to není tak hrozný a babycalm docela pomáhá :slight_smile: Ale nemá se to s tím mlíčným přehánět :confounded: Mě naštěstí dnes 6nedělí končí, ale ještě špiním, ale malinko. Mě to nebaví - já špinila a krvácela během těhu, teď 6nedělí. Už se těším na několik měsíců bez menzes :slight_smile: i z toho důvodu si teď nebudu dávat mirenu, abych zase nemusela nosit vložku, než se usadí. Já bych se taky tulila - v těhu nic, tak bych už taky ráda. Ale počkám na ko u gyn, a to jdu až na začátku května :rolling_eyes:

@xavera to je zvláštní. Já taky rodila v podolí, ale vážila jsem až necelý 3den a po pár kojeních, kdy malá dala 50ku, mi to vážení zase zrušili. Ale vážit hned od začátku je blbost. A na kterým oddělení jsi byla? Právě tě tím akorát rozhodili, a proto se mlíko rozjelo tak pozdě. UM vůbec nedávej. Až po měsíci, kdy by nic nepřibrala, se k němu zase můžeš vrátit. Tvoje dr si malou určitě bude převažovat, tak budeš vědět, jak jste na tom :wink:
12. dub 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamik já mám pořád krvácení, asi jako slabší MS :unamused: malej bude mít v sobotu 4 týdny.
U nás je 16 stupňů, ale zataženo a občas mrholí. Teď mi oba kluci spí, ale menší tomu dopoledne taky moc nedal.
12. dub 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka já jsem to četla taky, i mi radili zkusit vysadit mléčné výrobky kvůli exému, ale já bych to asi nedala :unamused:
Já zatím dávám Infacol a já jím probiotika, ono je toho tolik, a než se zjistí co pomáhá...ach jo.
Mně právě minule sex nechyběl moc, protože od 5měs v těhu tulení nebylo. Kdežto teď bylo naposled asi v 35tt a bylo by i později, jenže jsme byli pak pořád někdo nemocný a pak už jsem neměla chuť, těsně před porodem...už jsou to asi dva měsíce a už bych moc chtěla :sweat_smile: ale jak to tak sleduju, tak si ještě počkám. Já se budu objednávat na kontrolu až mi očistky skončí. Antiko jsme s mužem ještě nevyřešili.To bude taky boj.
Doufám že bez Ms budu dlouho, minule 11měsíců a bylo to príma :slight_smile:
12. dub 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka kvůli exemu bych se určitě obětovala, ale zatím má Laurinka jen pupínky a seboreu, tak jen omezuju. Já minule, myslím, 8-9 měsíců bez menzes. je to fajn :slight_smile: A antiko moc nevím. Já na prášky moc nejsem a u mireny se bojím nežádoucích účinků a vysoké ceny (vyhozených peněz)...
12. dub 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka kvůli mému exému :wink: kdyby bylo něco dětem, tak to je jasný.
Mně zatím vychází kondom, ale nevím co manžel. Musíme to probrat.HA nechci, tělísko taky ne, ještě uvažuju nad pesarem.
12. dub 2012 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky můžu se přidat??? sice jsem původně čekala miminko duben-květen,ale malého museli vyndat už ted 29.3...
12. dub 2012 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zrofka jejda, a jak mu je? Dobrý? jste doma?
12. dub 2012 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka ahojky, ano... byli jsme 13dní v porodce...ale je to bojovníček..a ted si spokojeně spinká v postýlce... měla jsem těžkou preeklepsii a help syndrom..a už mi odcházela játra..takže musel okamžitě ven..
12. dub 2012 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka Byla jsem na pooperačním oddělení P4 ( kolem mě samý císař, já rodila kleštěma ).... my jsme taky začli vážit až od 3. dne. Ale bylo to mlezivo stále. Mlíko se mi začlo dělat až asi po 5ti dnech - to už jsme ale jeli domu.
13. dub 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zr.ska
@petrita83 Ahojky holky :p Tamtarárá Mám to za sebou :D 30.3. 2012 (úžasný datum) se Nám narodila holčička Natálka :O Takže na kontrolu už jsem se ani nedostala, ráno v 6hodin jsme odjeli do porodnice s tím, že mám asi nastydlí ledviny a v 10:24hodin jsem porodila... řeknu vám že to byla komédie hihihi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Pohodička. Akorád nás nechtěli pustit domů z porodnice, takže jsme si tam týden poleželi.. :unamused: :unamused: Ale teď už jsme doma v pořádku spokojení. A co vy holky? zrzka ty už musíš mít taky malí díťátko, ne?
13. dub 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chaplinka gratulka veliká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: krásné datum :slight_smile: a rychlý porod teda, asi stálo za to si počkat :slight_smile:
13. dub 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka Děkujjeme, jo stálo to za to určitě :slight_smile: :slight_smile: strašně jsem se bála porodu a ono to bylo fakt celkem fajn :wink: ale hlavně úžasnej personál v porodnici.To mi taky dost pomohlo :wink: :wink: a co ta zrska? nevíte někdo jestli už má taky mimčo.. ?
13. dub 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaplinka má, od 2.4., Erik, 3,5kg a 53cm :slight_smile:
Tak to je príma že jsi byla tak spokojená :dizzy_face:
13. dub 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaplinka Gratuluji k maličké princezně :slight_smile: My už to taky máme za sebou, takže jsem byla teda poslední :grinning: Ale do dubnovek nejdu, když tam nikoho neznám...stejně se teď na net moc nedostanu :grinning:
Budu si k tomu muset někdy sednout a dočíst diskuzi... :wink:
13. dub 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@chaplinka moc gratuluji! Natálka si téééda uměla vybrat luxusní datum:slight_smile: a co ta komedie:slight_smile:)) no hlavně že už jste doma!
13. dub 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zrofka gratuluju k miminku a preju hodně zdraví!:slight_smile:
13. dub 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zrofka tak to pěkně zvládl, bobišek, hlavně že už jste v pořádku doma. Člověk nikdy nemá jistotu že se mu všechno vyhne, preeklampsie a help jsou dost nebezpečné. :frowning2:
13. dub 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaplinka gratuluji k miminku.

Holky, tak to já jsem myslela, že se doporučuje hodně mléčných výrobků, takže jím hodně jogurty. :confounded: Občas si dám kakajíčko... ale jak tak čtu, tak to asi budu muset omezit :confused:

My dneska byli na kontrole a Daník má 3.920g a 53cm, takže za 14dní přibral 420g, což je myslím akorát :slight_smile: Dr. ho pochválila, že je to šikulka a hezky pase. Zase jdeme za dalších 14dní.

@xavera také gratuluji k holčičce. Já byla po císaři(neplánovaný) a byla jsem na P1. A vážila jsem malého také až 3.den, kdy jsem konečně byla s ním.
My měli také problémy s kojením. Daník mi hrozně rozkousal bradavky a moc nechtěl bumbat a to jsem měla mlíčka až dost, až se dětská sestra divila, kolik jsem odsála. Měla jsem zatvrdlá prsa, tak jsem musela odsávat, když to malej nedělal sám :frowning2: Určitě hodně malou přikládej a snaž se odbourat UM. Držím palec, aby se Vám kojení brzy spravilo :wink:
13. dub 2012 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf já myslím že vadí hlavně klasické mlíko, ty zakysané možná až tolik ne. Aspoň teda dneska jsem se v knížce o jídelníčku kojících maminek dočetla, že mlíka maximálně 250ml za den, neupraveného, cokoliv navíc má být upravené, aspoň převařené..že nadbytek může způsobovat nadýmání.
Jogurty mají být spíš tučnější než light.
Džusy ne citrusové, a mají se ředit minimálně 3:1.
Daník je šikulka :dizzy_face: já myslím že nás Dr taky pochválí, každý říká, že je to baculaté miminko a pase už taky pěkně :slight_smile:
13. dub 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy :slight_smile: Tak jsem konečně dočetla diskuzi...moc se tu toho nenapsalo, jak už máme mimísky u sebe. :grinning:
Jinak my zítra jdeme na 14 denní prohlídku, tak jsem na nás zvědavá. Malý baští jedna radost, intervaly ukázkové 2-4 hodiny, takže maminka je spokojená :wink: Akorát jsem týden po porodu chytila zánět prsu a měla jsem 4 dny horečky 38-39 :frowning2: Ale už je to vše ok. Kojení nám zachránil taťka, když v noci vstával a ruční odsávačkou mi odstříkával mlíčko pro malého, když já nemohla, jak jsem byla KO z horečky... :frowning2:
15. dub 2012 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky můžu se přidat? termín jsem měli v dubnu ale nakonec to vyšlo dřív :slight_smile: zajímá mě jak bojujete se spaním a prdíkama :slight_smile:
15. dub 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka Ahojky tak to jsi moc šikovná, že jsi nás tak pěkně seřadila. :slight_smile: Já konečnéě dočítám poslední stránky.

Gratuluji všem maminkám a přeji Všem hlavně hodně zdraví a sílu na ty naše drobečky. :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zr.ska ty intervaly jsou super, a tatínek zaslouží velké plus :dizzy_face:

@saronka ahoj :slight_smile: no my a spaní - obvykle dá přes den dva delší spánky +-3hodiny, mezitím se kojí, čumákuje nebo chvilku spí. V noci se budí po 2-2,5hodinách. Na bříško dávám Infacol, chystám se na Espumisan, a jelikož kojím, tak já jím probiotika, aby je měl v mlíčku. Jinak dávám pokaždé odříhnout, někdy masíruju bříško..člověk zkouší co se dá, naštěstí zatím to docela jde.
Akorát mě štve, než než se uráčí pořádně usnout, tak kojím i 3x po sobě, během hodiny třeba.
15. dub 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniela.250 no ono to právě moc seřazené není, psala jsem to tak jak se to tu objevovalo :sweat_smile: ale chystám se to spravit.
Taky přeju hodně sil a radosti :slight_smile:
15. dub 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andelka no já u dcery měla kojení co 2 hodiny nonstop tak do 6m.. ted kojím c noci co 4 hod a pak co 3 i přes den, ale máme problém s usínáním většinou večer a dopol. v noci v pohodně nakojím položím a spí se.. teď mi tu čumákoval hodinu a půl a byl totál přetažený takže jsem ho měla na ruce a šla ho dát do postýlky.. nevím jak dlouho je normální dívání, přijde mi že ani nechce být sám v ložnici..někdy brečí dojdu tam s dcerou a povídáme na něj a on spokojený :slight_smile: jinak na prdíky jsem dávala Sabíka první týden a pak hned Espumisan zatím musím zaklepat je to o dost lepší taky se dost hlídám co jím no.
15. dub 2012 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, no já na mléčné výrobky moc nejsem tak sem je do sebe hrnula kvůli Mikimu:slight_smile: a on z toho má možná bolení, to jsem teda moula:slight_smile:
Jinak mi včera v noci vydržel spát 7 h v kuse:slight_smile: to byla noc! Ale dneska se asi kvůli bříšku hodinu kroutil a plakal:(jinak přes den nechce být vůbec v postýlce a večer mu musíme nechat svítit než usne, je to asi straspytlik:slight_smile:
16. dub 2012 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 dobre ranko, nasemu se taky libi, kdyz muze koukat na jakykoli svetlo v noci...kdyz zhasnu, tak se mu to nelibi, ale jsem na nej tvrda :grinning:
jinak holky nevite jak poznam co malemu nedela dobre? od vcera jsem vynechala mlecne vyrobky, ale nevim za jak dlouho by ho presli prdiky, kdyby to bylo tim? jako jestli mam vyzkouset druhy den nejist neco jineho, nebo pockat dele?
16. dub 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zr.ska Obvykle se změna projeví tak za 3 dny, tak počkej.
Já jsem měla předevčírem k obědu polívku s červenou čočkou a pak brokolici s omáčkou, asi to taky nebyl nejlepší nápad :sweat_smile: jinak zkouším všechno s mírou,bojím se akorát těch klasických - kapusta, zelí, fazole, čerstvé pečivo, kynuté...jinak hlavně ovoce a zeleninu zkouším, to je potřeba na vitamíny, vlákninu, tak si dávám trochu vždycky.
16. dub 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
děkuju za typy na bolení bříška a na prdíky.Bývalá manželka přřítele nám řekla,at mu dávaáme kmínový čaj,máte s ním nějaká zkušenost a jak často ho dáváte?
16. dub 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek