• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@andelka Děkuju moc, já si myslela, že se během jednoho dne nic nezmeni... :wink:
16. dub 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet jj, zkoušela jsem u danyho,povařila jsem v troše vody pár zrníček kmínu a anýzu a dávala po lžičkách. Ale nemělo to moc efekt.
16. dub 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka moc děkuju,zkoušeli jsme to včera a prdíkoval o 106,tak se uvidí dneska.
16. dub 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 já zase přes den musím malýmu přikrýt cípem plínky očička aby zaspal jinak čumákuje a potom řve :wink: když je tma tak zaspí zachvilku :slight_smile:
jinak holky my taky bojujeme s prdíky :frowning2: S Helenkou to nebylo tak často ale s malým je to snad obden :frowning2: holt jsou dny kdy spí skoro pořád a dny kdy masíruju nahřívám a dávám kapičky aby se mu ulevilo :unamused:
16. dub 2012 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenpet tak to je fajn :slight_smile:
No mi od rána zas nespí, bambula.ach jo
16. dub 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
My taky nespíme,nanejvíc tak půl hodky až hodinku,dýl nevydrží
16. dub 2012 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet Domča právě jo, spí tak 2x denně po 2-3hodinách, ale někdy bantuje celé dopoledne, nebo podvečer několik hodin a já už jsem z něho na mrtvici. Nakojím ho, natřikrát (takže to trvá hodinu), usne na mě při odříhnutí nebo v náručí, položím ho do postýlky, za minutu je hore a řve. A tak furt dokola. Kdyby tu nebyla mamka, tak je Dany chudák, neměla bych na něj vůbec čas. Stačí že jsem s nima sama 3-4hodiny ráno.
16. dub 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak náš Péťa spí dopoledne tak 3h a potom v kočárku vydrží 3-4h. a odpoledne bývá tak 1-2h vzhůru a zase usne.Horší je to v noci strašně se mu líbí světýlko u přebalovacího pultu a jak ho zhasnu je pláč.Na kojení vztává co 3h.ale kojíme tak v průměru 1-1,5h. než usne....... :wink: :unamused:
NA prdíky dáváme kapky BABYCAL ale celkem v pohodě to zvládáme.
16. dub 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka - včera jsem si říkala, kamse podělala ta naše spící holčička, pořád oči otevřené, mrzutá, spala málo, pít chtěla dříve jak po dvou hodinách a říkám jí -některé děti spí v noci i pět hodin :slight_smile: a buch ve 12 usla a pít se jí chtělo až před pátou a pak spala kromě jednoho krátkého kojení až do 10 :slight_smile: prostě pohoda, akorát teda na úkor toho, že jí mám us ebe v posteli, sranda je, že zatím máme každou noc jinou, už se těším, až se to srovná
16. dub 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j tak to tě pěkně poslechla :slight_smile:
jj zatím taky nemáme moc režim - pokud to teda neznamená dopoledne čumákovat a v noci se budit co 2hodiny :unamused:

@andysek79 tak to máš v noci taky náročné. Nám se to daří většinou tak do 30-40minut, že jen nakojím, dám odříhnout, položím, zhasnu (často ani nerozvěcuju, a svítím si mobilem) a hotovo. Ale dneska to taky bylo dýl, ještě jsem přebalovala a převlíkala a kojila nadvakrát, než usnul.
16. dub 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mě taky malej nechtěl spát přes den vydržel i celý dopoledne čumákovat než jsem ho vrzla do kočáru a na balkon :confounded: kde spal i tři hodiny v kuse :slight_smile: pak jsem vypozorovala že mu čepice sjede přes oči a on nevidí :wink: a spí hned.
Tak jsem to zkusila doma s plínkou jenom rožkem mu zakrýt oči a on po chvilce trtání usnul na hodku a dneska dokonce na dvě :dizzy_face: Teď spinká v kočárku na balkoně v dešti tak snad tam bude spátco nejdýl :slight_smile:
16. dub 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamik taky bych ho dala na balkon,ale nemáme.taky jsem zkusila plínu,a zatím funguje.Usnul ve 13ct hodin,tak jsem zvědavá,jak dlouho bude spát.
16. dub 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka tak to my přebalujeme pokaždé před kojením,když nepřebalím stejně se za 1h.probudí pročůranej.A to používáme jen pampersky .Dneska v noci se ale rozhodl že nebude spát vůbec byli jsme vzhůru od 1-4h a hráli jsme si z hračkami a vykládali............ :wink:
@kamik já jsem to přesně tak měla s dcerou,bohužel na Petříka to nezabírá spíš naopak ho to rozčiluje...... :slight_smile:
17. dub 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme dneska v noci byli vzhuru v 1.25hodin a pak v 5.32hodin.
17. dub 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andysek79 no je to sranda s těma děckama, co? Musíme vydržet. Já dneska spala asi 5hodin, se třema pauzama.
@lenpet to máš dobrý :slight_smile:
17. dub 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka dneska to vypadá,že bude pohodový den.Spinká asi od 9ti hodin.
17. dub 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenpet u nás se taky spí, tak hlavně že trochu pospí i dopo, když nespí vůbec tak je to mazec. Jdu vařit oběd :slight_smile:
17. dub 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka mě oběd přivezou.Přítel totiž zařídil obědy s dovozem,abych toho neměla hodně.Odpo asi půjdeme ven,přemluvíme tatku,at jde s náma.
17. dub 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenpet tak to je super :slight_smile: kdyby mi nepomáhala mamka s vařením,, tak bych to řešila stejně. S tím malým drakem za zadkem totiž sama uvařím maximálně nudle :grinning: my půjdeme odpo taky ven, konečně se dá :slight_smile:
17. dub 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka ani nevím,co budu mít k jídlu,nechám se překvapit.U nás je 14.0stupnu.a trochu větřík
17. dub 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet tak to jsem zvědavá :slight_smile: my máme koprovku s vajíčkem.
U nás je asi 8 a taky větřík, dala jsem ráno na balkon prádlo :slight_smile:
17. dub 2012 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamik vy ne světlo, my ne tmu:slight_smile: to je téééda alchymie:slight_smile:))
17. dub 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka tak jsem měla písmenkovou polívku a kaši s klobásou.Kopračku bych si taky dala.My ještě spinkáme a vy?ale už vydává nějaké pazvuky,tak asi zachvíli bude vzhůru.
17. dub 2012 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet jak je pohodový den, tak se děsím noci:slight_smile: dneska jsme byli vzhůru jen od 2-4, ale už mi spal i 5-7 hodin v kuse, to byla noc:slight_smile:
Jinak holky mi přebalujem po kojení a někdy nás to stojí 2-3 plínky:slight_smile:) je to šikulka jak ho rozbalim, vždycky mě nějak překvapí a to už jsem fakt rychlá:slight_smile:
17. dub 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet my jsme spali, ve 12h se vzbudil, tak jsem přebalila nakojila a zase spal, teď už se zase vrtí :slight_smile: A půjde spát starší dítko.
Hm, tvoje menu bych si dala :slight_smile:
17. dub 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet,@andelka já držím dneska sušenkovou dietu:slight_smile: sice manžel uvařil kotel guláše, ale 3.den už na něj chuť nemám taky má malej nějakou vyrazku na obličeji, tak s jídlem brzdim:(
17. dub 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 tak to musí být výživné :sweat_smile:

Holky, vypadá to, nechci to zakřiknout, že už mi asi skončí brzy čištění..včera už jen světlounké malinko a dneska skoro nic :slight_smile: ale neříkám hop, po prvním porodu mi to taky po měsíci skončilo a za 14dní zas začalo. Snad tohleto bude definitivní a brzy.
17. dub 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andelka :slight_smile: jee ty se máš, já budu happy až mě aspoň přestanou bolet ty stehy:(ale taky je to lepší.
Jujda podařilo se mi hodit si chrupku v sede, škoda že zazvonil telefon.
17. dub 2012 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 to mě mrzí, že tě to pořád bolí :unamused: mně je právě úplně bezvadně, ale te megadlouhá MS mě už štve
chrupku závidím, je to potřeba
17. dub 2012 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andelka ale už dost dobře funguju, jen to není ideál, snad až se vstřebají ty stehy.jo ta dlouhá Ms je nuda, zvlášť po těch 9 měsících na to se dobře zvykalo, co?
17. dub 2012 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek