• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@petrita83 jj, a před otěhotněním jsem měla jen 2 nebo 3 MS a předtím 20měsíců bez :slight_smile:
17. dub 2012 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ráno,
V noci jsme byli vzhůru 3krát.
Když jsem ho přebalovala,šla pro čistou plínu,tak se otočím a on si vesele čůral,tak se na mě podíval psíma očima a začal se smát,holomek jeden malej :grinning:
18. dub 2012 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@andelka teda tak to sis fakt odvykla:slight_smile: tak si řekni že teď to bude taky jen 2-3:slight_smile:))) a hurá 3 ti miminko:slight_smile: to asi ne, viď? To by byl blázinec:slight_smile:
18. dub 2012 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet to je šoumen:slight_smile: no hned mu bylo lip:slight_smile:))my někdy na jednom prebaleni zlikvidujem i 3 pliny:slight_smile:
Já šla spát po 12, vstávala ve 3 na kojení, pak od 4 do 5 chovala a uspavala, a teď kojila až v 7:30:slight_smile:
18. dub 2012 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 já kojila v 7,ale vydává pazvuky.Chci aby ještě spal tak do 9hodin,to bude další kojení,jestli to vydrží
18. dub 2012 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,chci se zeptat,jak dlouho jste krvácela nebo spíš jen špinila po porodu?Já už tak obden,je to normální?
18. dub 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 to bych zdechla, nestraš :sweat_smile:

@lenpet já teď krvácím jen malinko, už to asi bude spíš špinění. A je fakt, že předevčírem skoro vůbec, včera trochu a dneska uvidím. Už to asi končí..doufám.
18. dub 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka taky mě to už leze na nervy.Přítel už odpočítává,kdy mě končí šestinedělí,už se nemůže dočkat.
18. dub 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet taky se nemůžu dočkat. Zrovna včera by to šlo..děcka docela brzo zalehly, a obě :slight_smile:
18. dub 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka taky včera u nás byl klid.Vždyt ty chlapi se dočkaj u mě už za 14dní.
18. dub 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak já vás vzdycky stačím jen dočíst a než stačím reagovat, tak musím letět za Daníkem.

U nás také řešíme prdíky, dostává espumizan- někdy to jde tak krásně samo a někdy se kroutí jako žížala. Hlavně v noci, to pak je doba než usne a nakonec usne u mě v posteli, ikdyž si ho nechci zvykat :frowning2: Také je to pěkná potvůrka. Pláče, pláče (nechávám ho chvilku) a pak ho musím pochovat a je klid :slight_smile:

Já také už asi týden špiním, ikdyž ted jsem asi 2dny zase krvácela a ted už zase dobrý. Už bych také brala konec, ale ještě 14dní si musím počkat.

Dneska už je tomu našemu broučkovi měsíc.. hrozně rychle to utíká.
18. dub 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet u nás snad za 14dní taky :slight_smile: pak ještě aby dětičky dali prostor :sweat_smile:
@luciasekf gratuluju Daníkovi k 1měsíci :slight_smile: já jsem si včera říkala, že to není možné, že už je to měsíc, že už jsme zvládli tolik nocí...ani mi to nepřijde.
Já mám Domču taky v posteli, přes den spí v postýlce. Pro mě je to tak pohodlnější v noci. Dany mi taky spal v posteli, do 8měsíců, pak se musel ze dne na den přeučit na postýlku.
18. dub 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciasekf taky gratuluju k měsíci.My budeme měsíc v pátek.Hrozně rychle to utíká.
18. dub 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andelka však já zdechla:slight_smile:vzala jsem ho do naší postele a teď vstáváme:slight_smile:)
18. dub 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet jeee tak to jsme stejně ,, stáří,,:slight_smile: jinak už mě Miki taky osprchoval:slight_smile:
18. dub 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf toto letí všechno nejlepší!!! Taky ho nechci zvykat, ale když jsem fakt ko jako dnes ráno, nějak tam omylem skončí:slight_smile:
18. dub 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ráno,
v noci jsme byli vzhuru 2krát.Snad dneska bude hezky,aby sme šli ven.
19. dub 2012 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkujeme :wink:

@lenpet my také. Kojení v 1 a pak v 6. V noci ho nebudím, budí se sám takhle, tak se aspon trošku vyspím :slight_smile: U nás snad také bude hezky
19. dub 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciasekf taky ho nebudím,v porodnici jsme je museli budit na kojení každý 2 hodiny,ale doma ho nechám spát.
19. dub 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet my každé 3. Někdy se také budí v noci po 3, ale to jen vyjímečně. Přes den si kolikrát řekne i po dvou, ale většinou je to po těch 3.
19. dub 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
To máte pěkné holky :slight_smile: My pořád v noci 3-4x. Přes den co 1-3hodiny.
19. dub 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme byli v úterý v poradně......malej váží 3700g a měří 55cm za 12dní si přibral 630g.Dostali jsme pochvalu.
Jen na obličeji se nám udělala vyrážka ,dostali jsme mast Calcium pantothenicum a trochu se to zlepšilo.....
19. dub 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek79 tak snad ta vyrážka rychle zmizí.My jdeme do poradny za týden.13.června jdeme na vítání občánku,tak potom hodím foto.
19. dub 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek79 pěkné míry :grinning: my zas máme po celém obličeji potničky :frowning2: a prý s tím nic dělat nemáme..je to děs..protože jen si lehne na tvář, celá mu zrudne..je to náš pařínek :grinning: :grinning: pořád hřeje jak kamínka :wink:
19. dub 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf teda to je šikulka, to mi to takhle máme spíš výjmečně jinak pravidelně po 3hodinách :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. dub 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek79 my taky máme trochu vyrážku na obličeji ale už mu to mizí :wink: zřejmě jsem snědla něco po čem se osipal :frowning2:
v noci vztává tak okolo půlnoci potom ve čtyři a pak v půl sedmý :slight_smile: ale včera po čtvrtý hodině už neusnul přišlo na něj kakání a než se mu to povedlo bylo devět a usnul až v deset a to ještě pěkně neklidně spal :frowning2: zato odpo spal 4,5 hod. v kočáře :dizzy_face:
19. dub 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme zatím od 7h naspali hoďku..spala bych klidně za něj :sweat_smile:
19. dub 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka tak to nezávidím takové vstávání. A přes den asi nic jiného než kojení neděláš co :frowning2:

@lenpet my budeme mít vítání také někdy v červnu, koncem, ale ještě nevím kdy, jen to říkala starostka mezi řečí :grinning:

ááá, Danda se vzbudil a má hladík, takže jsem vám toho moc nenapsala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. dub 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf no, v podstatě ne, kojím, přebaluju, jednoho druhého, chystám jídlo, peru...snažím se pomáhat mamce (fakt je to tak spíš, než že by ona pomáhala mně, my bysme se bez ní ani nenajedli)Že bych přes den spala nehrozí, bohužel. Snad se to zlepší časem.
My budem mít vítání nevím kdy, musíme se nahlásit na obec, že bychom chtěli. Ale křtiny bychom měli mít v červnu :slight_smile:
19. dub 2012 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dáno,
dneska v noci 2krát vzhuru.Před půlnocí a před 4tou hodinou a doted spíme.
Dneska nám je měsíc,hrozně to letí.
20. dub 2012 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek