• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@deniskakubicek já jsme měla vylněný i předpříjem, takže jsme už nemuseli opravdu vyplňovat vůbec nic, je to super :slight_smile:
2. lis 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek určitě všechno zvldánete s miminkem, a jestli vyjde ten přestup, tak to bude taky pro dobro věci, že budeš klidnější.
Jiak my jsme taky neměli žádný papír o jménech, jen se nás pak zeptali, když prcka ošetřovali, jak se jmenuje :sweat_smile: ale přijímací papíry jsem vyplňovala dvakrát, teda diktovala údaje, na monitoru a pak na příjmu na porodním. Ale to bylo v poho, kontrakce co 2-3minuty, ale furt jsem si myslela, že to nic není :grinning:
2. lis 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak nejspis prvni uspech!!! Volala jsem tomu doktorovi a mam dnes dopoledne prijit, ze pry se na me podiva :slight_smile: sestra teda nic moc, porad me presvedcovala, at to dochodim u toho sveho, ale vysvetlila jsem ji problemy a v pohode... jen me ted napadlo, jstli to neni hloupe, kdyz mam jit v pondeli do poradny k tomu svemu, uz tam nechci jit, myslite si, ze si mezi sebou papiry preposlou? drzte palecky a dekuju za podporuuu :slight_smile:
3. lis 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek tak huráá, to bude nejlepší..to víš, že si papíry pošlou, já když jsem přecházela jinam musela jsem jen nahlásit kam jsem chodila před tím a oni si to předali...to bude ok..navíc uvidíš, pokud ti tenhle nebude vyhovovat, můžeš ještě zůstat tam kde jsi :slight_smile: držim palce ať tě návštěva uklidní a ať je vše ok!!!!dej pak vědět.
3. lis 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 Dekuju moc! mam z toho strasnou radost a zaroven se bojim, abych neplasila zbytecne :slight_smile: ale co, dnes tam skocim, obed pro chlapy mam pripraveny, takze si tam pockam a uvidime :slight_smile: a dam vedet!
3. lis 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek no tak to by bylo super :slight_smile: dej vědět jak se ti pozdává ten druhý a co ti říkal.
3. lis 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek já už jsme tohle vypustila, vypusť to taky.. jde přeci o tebe a vaše miminko, tak jaké plašení zbytečně!věřim že to bude v pořádku!
3. lis 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka
@petrita83

urcite napisu co s nami delal, zaplatim si u nej nadstandart, abych byla klidnejsi a uvidime...jsem docela nervozni, jake to tam bude :slight_smile:
3. lis 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek to je jasný..já doufám, že budeš mooc spokojená!já se na tu naší doktorku vždycky těšíím, tak snad to od teď budeš mít taky tak!a huráá dneska uvidíš vaše mimi :grinning: :grinning:
3. lis 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verusa.j jééé casual jsem chtěla taky,ale kamarádka co ho má mě odrazuje že zas nei tak dobrý tak jsem na vážkách
@martas14 já taky měla na syna kočár po mimku a přežil to ,na tiu chvilku a pak jsem si koupila pěkné golfky a bylo,stejně mi tam nechtěl sedět prevít hyperaktivní :D A jinak jsem včera byla na ultr,22tt,vše je ok,páteř pusinka a tak máme 450g a nevíme co jsme páč jsme stydlíni :( takže nákupy počkají
3. lis 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kosticka32 gratulka ke kontrole :dizzy_face: u nás to samý, též nevíme. Snad něco poznají za týden.
3. lis 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem zpet :slight_smile: u doktora me vzali hned, nikdo tam nebyl, byli strasne hodny, na vsechno se ptali, precetli si papiry a nakonec me zaregistrovali...pan doktor rikal, ze kdybych v papirech nemela vyslovne napsano, ze mam byt hlidana, tak me nevezme, protoze ma strasne moc lidi, ale vzal si me pod kridlo...Matyaska zmeril, zkontroloval srdicko, plodovou vodu a ted se podrzte!!! Plodova voda v poradku, ona normalne zmizela a je ji tam primerene mnozstvi!!!! huraaa!!! Jinak Mata je o 5 dni mensi, tak mi doktor napsal vitaminky a termin se nam posunul na 8.3, pred 14 dny to bylo dle utz 2.3, tak rikal, ze si nas pohlida... holky, mam radost, zitra si jdu pro vitaminy a meli akci, takze 100 tablet GS Mamavit + krem proti striim za 480Kc :slight_smile: a dalsi poradna je 1.12 :slight_smile: dokonce me vazili na takovem pristroji, kde musim hodit 10kc a vaha je 73kg, pry ideaaaal a ze to vypada, ze vsechno mam v brisku...Matyasek ve 22.tt vazi 468g! Pan doktor mi udelal tri fotecky, pindu, oblicejik a nejake udaje, tak jsem je vlozila do albicka :slight_smile: holky, preju krasny den!
3. lis 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@deniskakubicek Tak to je supeeeer,to má člověk hnedle lepší náladičku
3. lis 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andelka děkuji,jj no já jdu až 30. tak se mám připomenout a snad se ukáže mimísek
3. lis 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kosticka32 jj, mam opravdu super naladu, sice jsme stale na rizikovce kvuli rustu, ale to uz je malickost :slight_smile: jsem rada, ze to takhle dopadlo
3. lis 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@deniskakubicek huráááá, já věděla, že to bude v pořádku :grinning: super a jste spokojený, tak to má být!halvně, že je prcek úplně fit a všichni jste zase klidní! :grinning: a máte i fotečky :slight_smile: 468g to je super :slight_smile:
3. lis 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@deniskakubicek to zní naprosto skvěle :dizzy_face: mám velkou radost, samé dobré zprávy :dizzy_face:
3. lis 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky hlásím se do březnovek :slight_smile: včera jsem byla na ultrazvuku a čekáme chlapečka :wink: jméno zatím nevím váhu má 507g je prý drobet větší :slight_smile:
3. lis 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky, taky se hlásim Termín mám 5.3. 2012 a bude to kluk jako buk. Můžu mezi Vás? tady v okolí nemám žádnou těhulku tak si nemám ani s kým popovídat. alikorcakova - neměj strach s tím Apolinářem - pracovala jsem tam a není všechno tak jak se povídá.. než jsme se přestěhovali na moravu a začala podnikat úpně v jiném oboru :slight_smile:)) držím všem maminkam i miminkám pěstičky at jsem všichni zdrávý. :slight_smile:
3. lis 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamik ahojky, vítám :slight_smile: a gratuluju k chlapečkovi, teda chlapákovi :dizzy_face:

@jarka23 taky vítám - koukám zatím převažují chlapečci :slight_smile:
3. lis 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamik ahoooj, to je super...no je to teda macík :grinning: ale to je dobře :slight_smile:
3. lis 2011 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dnes OGTT až na ten hnusne sladkej čajík to šlo, akorát asi budu mít zase modřinu jelikož žili je citi, ale neni videt a sestrička si nedala poradit .-)
3. lis 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jarka23 ahooj taky chlapeček :grinning: teda tady začíná být přechlapečkováno :grinning: holčička tu bude rarita :grinning: :grinning:
3. lis 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj, vitam nove tehulky :slight_smile:

holky dekuju za podporu, ted jsem vazne spokojena a vic si to tehulkovani uzivam :slight_smile:
3. lis 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ja mam ted pocit, že všude slyším jen že to budou kluci. , už začínate holky kupovat výbavičku? ja chci počkat až po 24. týdnu ted jsem 22.t tak at něco nezakřiknu. víte holky kolik Vaš mimi váži? my máme 460g. Kolik jste už přibraly vy?
3. lis 2011 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek - no super,teď už budeš klidnější a kdyby nějaký problém, máš jistotu, že doktor ti poradí a nevyprdne se na tebe
3. lis 2011 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Taky vítám nové holčeny, já vám povím snad příští úterý, co se ukrývá u mě v bříšku, třeba to bude holka :slight_smile:
3. lis 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, omlovám se, že vám se lezu, jsem z diskuze duben 2012. Ale známá gynekoložka, možná už jsem psala, shání těhotné maminky, které mají zájem o UZ a jsou z Prahy a okolí. Ona potřebuje udělat UZ ke zkoušce a vy na oplátku dostanete spoustu fotek případně i video na USB. Dneska jsem tam byla a bylo to moc fain. Přece jenom vyšetření nebolí. Ordinace je na Praze 6, bližší informace ráda podám přes IP. Děkuji
3. lis 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@deniskakubicek .... super zprávy :slight_smile: , tak vidíš nakonec to byl nejlepší nápad změnit dokt. a hned jsi klidnější a úžasné výsledky a přístup... a co se týče toho že je menší,tak to ještě může dohnat,no ne? :slight_smile:
@kamik .... ahoj :slight_smile: blahopřeji k chlapečkovi :dizzy_face:
@jarka23 .... taky tě vítam a blahopřeji k chlapečkovi :dizzy_face: ...ja jsem čekala zas na genetiku kterou jsem podtoupila ve 21tt a teď když už víme,co čekáme a že je vše v pořádku,tak už mám nakupovací mánii :slight_smile: Kolik mimi váži si bohužel nepamatuji....vím,že nám to říkal dokt. na genetice i váhu i velikost ale já byla tak dojatá,že jsem ho vůbec nevnímala :sweat_smile:
3. lis 2011 v 19:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verusa.j .... držím palce na úterý,ať se mimi ukáže a hlavně ať je vše v pořádku :dizzy_face:
3. lis 2011 v 19:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek