• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@lenpet tak přeju krásné první pidinky :slight_smile:
20. dub 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi vstáváníčko v půl 12 a pak až v půl 6, takže super. Pak už měl hladík v půl 9 a ted už šel chrupkat :slight_smile:
20. dub 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciasekf taky pěkně spinkáte.Ted je Standa v postýlce a hladí tam medvídka,sice ještě nevidí,ale asi obrysy vidí a když brečí,tak mu pustím kolotoč a poslouchá a je hodnej.
20. dub 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet zrovna jsem se chtěla zeptat, zda už děti vidí. Mě to přijde už dlouho a už by aspon měli něco vidět ne? Je pravda, že Daník už se zadívá a občas se dívá i za hračkou, tak snad už se mu brzy ,,rozsvítí" nevím jak to pojmenovat :grinning:
Já už si to u Kubíka nepamatuju :confounded:
20. dub 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet jo, kolotoč nás také bere a nebo když se Kubík rozčiluje, tak Daník zpozorní a poslouchá co se děje :grinning:
20. dub 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf já si myslím tak od toho měsíce nebo od dvou.Jdu to zjistit na internetu.
20. dub 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, tak jsem koupila Mikimu dárek když mu bude měsíc:slight_smile: kolotoč a ten úspěch:slight_smile: škoda že sem nejdou dávat videa:slight_smile: brečel a brečel:slight_smile: a při tom jinak hráčky miluje kouká na ně směje se už di nich i strka a má z toho švandu, ale ten kolotoč, nevím, nevím...snad ho vezme na milost:slight_smile:
20. dub 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolotoč zatím fantasticky funguje na mě a na manžela:slight_smile:))
20. dub 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 je to lepší než ukolébavka,co?Včera mu přítel koupil skleněnou flašku a talířek se lžičkami.Do talířku se nalije teplá voda,a to jídlo zůstane dlouho teplý.
20. dub 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenpet to by se taky skvěle osvědčilo pro dospelaky:slight_smile: začnu si dělat jídlo a malej začne brečet, než se k tomu dostanu je to studené, tohle by bylo řešení:slight_smile:))
No kolotoč super, ještě promítá na strop obrázky, já jsem unesena:slight_smile:))
20. dub 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 ten kolotoč by se mě taky líbil.Ten talířek sehnal někde ve Smiřicích asi za 30kč.
20. dub 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenpet a já myslela, že vrchol technologie:slight_smile: a novinka trhu :grinning:
20. dub 2012 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré a deštivé ráno.
Tak jsme se stihli najíst a dojít do krámu pro oběd.Malej je v postýlce,tak doufám,že usne.Někde jsem chytila rýmu,asi to bude počasím.
21. dub 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet u nás zatím sluníčko a azuro :dizzy_face: taky doufám že malej bude spát co nejdýl už mám nachystaný žehlení :wink:
23. dub 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré sluníčkové ráno,
holky,kdy vám přišly peníze za porodný?Mě nic nepřišlo,mlaedj je ztoho na prášky,protože nám docházej many.Tak včera jsme na to hupsli,ale bylo to takové jinačí,připadala jsem si jako nezkušená,ale přítel byl ohleduplný a říkal,že to zkusíme zítra.
24. dub 2012 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenpet dobré ránko :slight_smile:
porodné nevedem, na to dosáhne málokdo, a o rodičák teprve žádám, manžel jde zítra odevzdat papíry na sociálku. Jinak mi chodí rodičák kolem 15tého.
Vy už jste na to hupli? A na kontrolu u Dr už jsi byla? Já ještě ne, ještě trošku špiním. Ale příští týden už to snad bude OK a objednám se. Trochu špekuluju jestli fakt máme počkat až po kontrole, nebo využít příležitosti (mimi spí večer tak 2 dny z týdne, jinak bantuje do 21h a to už jsem KO) hned jak očistky opravdu skončí, ale myslím že bude lepší počkat na kontrolu na gyndě. Taky jsem zvědavá jaké to bude :sweat_smile:
24. dub 2012 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka mě nechodí ani rodičák,papíry jsem už odevzdala,ale asi tam budu muset ještě skočit,ale jezdit s malým do HK a zpátky,to je někdy na budku.Přítel stím přišel z práce,že už klidně můžeme,tak se na to těšil,jak malý kluk.U mě to byl takový pálivý pocit,ale snad se to zlepší.Mám bojový úkol,musím koupit kondomy,přítel se je stydí koupit,že by na mě prodavačky divně koukaly a že já je půjdu koupit s miminem,to je prej v normální.U svý gyndařky jsem ještě nebyla,asi tam půjdu za týden,to jedeme do HK.
24. dub 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet no u nás to někdy chodilo až po 20tém a vždycky zpětně. Vy jste to stihli vyřídit ještě během března?
My se taky těšíme, ale pro jistotu počkáme, týden mě nezabije. Ještě nejsme s mužem domluvení na antikoncepci. Super kondomy jsou Durex, a úplně nejlepší prý Real feel - a taky nejdražší.
To pálení - to asi bude že jsi suchá ne? To je po porodu normální. Mně zbyl lubrikační gel ještě z používání Epina, tak se to kdyžtak využije :slight_smile:
24. dub 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka mě na úřadech bylo řečeno,abych se všema papírama přišla po 6tinedělí,nevím,proč tak dlouho.Ale nějaké už jsem oddevzdala,ty nejnutnější.Taky ještě nejsme domluveni na práškách nebo na tělísku,nevím,co by bylo lepší.My jsme používali Pepína,ty jsou taky dobrý.Používáme gel,takže to tím být nemůže.Uvidíme zítra.
24. dub 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet no, když bys to stihla všechno dát v březnu, tak by ti peníze přišly v dubnu. Ale jestli až teď, tak přijdou v květnu. My to chceme stinout do konce měsíce, jinak by byl problém s navázáním rodičáku, musí se u nás zrušit na Danečka a navést na Domču. My jsme byli včera na sociálce, ale chyběl mi rodný list a občanka manžela, takže to doplním a zítra tam zajde muž s tím.
Aha, tak to se spraví časem asi samo.
Ony ty Durexy jsou dost drahé, ale fakt super. A když vidím jakou asi budeme mít frekvenci, tak asi zainvestujem :grinning: Zatím aby spaly večer obě děcka, se povedlo tak 2x za týden :sweat_smile: + teda ještě budem mít víkendy, když bude někdy starší u babičky a mimi spát.
24. dub 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka uvidíme,kdy mě příjdou peníze.Ještě,že máme jenom jedno dítě,že to usne a za 2-4hodky se vzbudí.Dneska má nám přijít držák na nebesa,tak jsem zvědavá kdy dorazí.Až to bude sestavený,hodím fotečku.Tak at se sex po dlouhý době povede :slight_smile:
24. dub 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet už tak brzy? My ještě počkáme, občas ještě trošku špiním. Na kontrolu už jsem objednaná na 3.5., tak asi až po tom. Ikdyž chutě už jsou :wink:
Mě porodné také nepřijde, kvůli těm blbům nahoře nemáme nárok :angry:

@andelka tak to budete muset využívat každé volné chvilky co. To Daník ted spinká docela dobře. Dám ho do postýlky po kojení a za chvilku spinká. Tak snad mu to vydrží. Kubík ted začal chodit spinkat kolem půl 8, přes den už nespí a ráno straší už od půl 7, ale je hodnej a vydrží v posteli. Já většinou kolem 6 kojím, tak musí vydržet než mu připravím snídani :slight_smile:
24. dub 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, já jsem zvědavá na náš ,,první" sex. Jelikož jsem tentokrát po císaři, tak se bojím :unamused: Jizva mě ještě občas bolí :frowning2:
24. dub 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska v půl 3 ráno, když jsme s Daníkem vyprovázeli tatku do práce, tak se brouček začal řehtat. Už dříve se uculoval, ale ted je to ten pravej úsměv.. no, byli jsme z toho oba s manžou naměkko :slight_smile:
24. dub 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf brzy?mě 6tinedělí končí za týden,tak jsme to chtěli zkusit.Já se teprve musím ke gyndařce objednat.Jakto že nemáš na ně nárok?Náš mrnousek se taky už asi usmívá,když si sním povídám,nebo když ho tatka zlobí :slight_smile: .Večer jsme nemohli zabrat,byl vzhuru skoro každou půlhodinu.
24. dub 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet no nechápu co jsem dělala s jedním děckem,že mi to přišlo náročné :grinning: nejblbší den je, když spí nastřídačku a Domča večer je hore. To bych doma neudělala fakt nic, nebýt mamky.
Jj, moc se těším, bude to asi po 2,5 měsících. Což je slabý odvar oproti minulu, ale mi už to přijde tak akorát dost :sweat_smile:
@luciasekf Já mám chutě už měsíc :grinning: ale též ještě místy špiním, tak ještě čekám s objednáním.
Neboj, to bude dobrý, vyberte si nějakou pohodlnou polohu pro tebe a většinu "práce" ať udělá muž :slight_smile:
No, budeme, jenže já potřebuju být vykoupaná, oholená...vždycky jsme to spíš plánovali, tak nevim nevim :sweat_smile: Dany spává po obědě, tak 2hodinky, Domča jak kdy, někdy celé dopoledne ne, nebo večer ne a někdy zas jo...Danyho dáváme do postele kolem 19.15, chvíli tam s ním někdo je, pak odejde a on usne kdy chce. Vstáváme nejpozději v 6h. Když zrovna kojím Domču tak chvíli počká, ale jinak hned ňamčí že chce z postýlky a snídat.
Vidím to na ty večery, kdy budou oba spát, nebo dáme Danyho o víkendu babičce a Domča už nám přes den nějakou šanci dá.
@lenpet porodné je podmíněné výší příjmu a na to skoro nikdo nedosáhne. A je to stejně jen na první dítě.
24. dub 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky,
tak včera měl Miki měsíc..toto uteklo..chtěla jsem si ten den mooc užít a byl z toho den blbec :grinning: :grinning: :grinning:
tak pro zasmání...
Nejdřív jsme vyrazili na poštu..tam jsem zjistila, že bez peněz :sunglasses: tak šup domů..procházka na druhý pokus :slight_smile: s penězma, pošta zavřená :grinning: :grinning: valíme dom a zjistim, že jsem si nevzala klíče :grinning: :grinning: :grinning: táta daleko..no sranda..ještě že jsem nikde nenechala Mikiho :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petrita83 všechno nej malému k prvnímu měsíci :dizzy_face:
no teda když se se... :sweat_smile:
24. dub 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andelka přesně:slight_smile:jestli já už nemám mlíko i v hlavě:slight_smile:
24. dub 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 tak Mikimu dodatečně vše nej k prvnímu měsíci :slight_smile: Oslavili jste to teda opravdu skvěle :slight_smile: :sunglasses:

To je chvilku klídek. Oba kluci spí. Kubík už nechodí spát, ale když je hodně utahanej, tak usne jako špalek :slight_smile:
Já jsem včera vyžehlila haldu prádla, tak ted se můžu dát klído nohy nahoru :grinning:
24. dub 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek