• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@petrita83 taky gratuluju k měsíci,at jste zdraví a rostete.
24. dub 2012 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciasekf děkujeme:slight_smile:jo joo já umím slavit:slight_smile:teda ty jsi šikulka,mám tu haldu prádla už asi :stuck_out_tongue_closed_eyes: týden:slight_smile:juj :grinning:
24. dub 2012 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet děkujeme,rosteme pěkně,velikost 56 pomalu odkladame :sunglasses:
24. dub 2012 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já byla dneska s dětma u doktorky na kontrole a Mireček má 5300g a 56 cm :slight_smile: a Helenka 113cm a 21kg :dizzy_face:
24. dub 2012 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
My jdem na kontrolu dneska, tak jsem zvědavá na míry a váhy :slight_smile:
No, a myslela jsem si, že na mém břiše nepůjde poznat, že mám dvě děti, strie se mi naštěstí vyhly a špek má kdekdo :sweat_smile: a dneska jsem si teprve všimla, že mám asi tu čárku od stydké kosti k pupíku :confused: dlouho jsem si myslela že to je otlačený šev od tepláků, ale dneska jsem se koukala ráno nahatá do zrcadla, a je to tam furt. :sweat_smile:
25. dub 2012 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 tak velikost 56 je nám ještě velká,asi bude malej po nás.

Jinak dneska jdeme taky na kontrolu,tak jsem zvědavá.
25. dub 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak kontrola dobrá.Měříme 55cm a vážíme 3880g.Hold bude malej a štíhlej po nás.Odpo jdeme na ortopedii,aby se na něj dr.podíval,jestli má v pořádku kyčle.
25. dub 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
U nás taky dobrý - jen si drobek můj snaží vytlačit pupeční kýlu - jak má plné bříško a brečí, tak se mu to vyklenuje.
Jinak má 5 200g a 54,5cm :slight_smile: je holt vyžranej, no. Ty moje kluky je lehčí šatit než živit :grinning:
25. dub 2012 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenpet já taky nejsem obr,ale ten můj mužíček:slight_smile:)2metry přes 100kg:slight_smile:)))jo jóóóó @andelka chtěla jsem souhlasit lepší satit než živit..ale teď nevím:slight_smile: i s tím šatníkem to bude divoký.
jinak holky gratuluju ke kontrolam:slight_smile:pěkný míry!!
@andelka pěkně 5200 tak s vahou už nás dohanite,teď ještě s dýlkou:slight_smile:@lenpet vy jste fakt drobecci ještě jste daleko i od naší porodní váhy:slight_smile:))
25. dub 2012 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak se po nějaké době hlasíme :slight_smile: Aničce byl v pondělí měsíc, roste jako z vody, strašně rychle to utíká...váží 3900 g (porodní 2920 g), nevím teda kolik měří, uvidíme u doktorky...a jinak je to zlatíčko, hodně spinká, pořád papá, je moc hodná....akorát se nám udělaly v obličeji asi potničky, chudák vypadá jako puberťák, samej pupínek...nevíte co na to?
25. dub 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verush89 gratuluju k měsíci.

My když jsme se narodili,tak jsme měli 3450g,tak aspon,že dlabeme.Třeba to všechno dohoníme,až budeme normálně jíst.Jinak všechny děti mají krásné míry.
26. dub 2012 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verush89 potničky zmizí sami jinak my jich pár taky máme :wink:
@andelka jstou váhou jsme na tom podobně malej už má pěkný faldíky a buclatý tváře :grinning:
26. dub 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamik jj, už se ručičky skládají z válečků :grinning: a ty stehýnka....je pěkně vyžratej ten náš :sweat_smile:

@verush89 potničky taky máme, to zmizí.
26. dub 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojky holky, tak se jdu také ukázat. Vždycky vás jen dočtu, ale pak musím odběhnout k Dandovi a než se naděju je zas večer. Odpo chodíme na prochajdu, dneska je krásně, ale musíme jet odpo s Kubíkem na ortopedii, tak snad tam nebudeme dlouho :frowning2:
Jinak mi budeme mít kontrolu zítra, tak také napíši, kolik už Daník má.

@andelka také tam pořád tu čáru mám. s Kubíkem mi zmizela hned nějak po porodu a tahle potvora se pořád drží :confused:
Jinak máte krásné míry. Já počítám, že mi budeme mít tak 4,5kg...

@verush89 potničky také máme a možná má i nějaké pupínky. Dala jsem si jahody, tak doufám, že nebude mít alergii :frowning2:
26. dub 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já tu čáru tam mám taky,snad do léta zmizí,abych mohla k vodě.
26. dub 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verush89 ahoj gratulujem k měsíci:slight_smile:potničky máme taky a všude,pomáhá nám na odvar z heřmánku,pěkně je to vysuší akorát nevím čím teď mazat:slight_smile:
26. dub 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
téééda holky dneska je tam nádherně,dopolední procházka za náma,určitě pujdem i odpol ven.je to radost.teda všechny miminka krásně rostou:slight_smile:my jdem na ko až 15.5.ale máme tři bradičky,místo rukou a nohou pěkný spaliky:slight_smile:)plenky číslo 2 začínají být malé:slight_smile:)
jinak tu čáru mám taky a taky mam jako by hodně opalene břicho,jak byla ta kůže napnutá..ale jinak sezóna plavek může začít:slight_smile:malej mě totiž asi sežere:slight_smile:))
26. dub 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciasekf tak ať jste brzo na prochajde a kubika tam moc netrapej:slight_smile:
26. dub 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsem to tady konečně dočetla. :sunglasses: Malá se naučila pěkně papat a začala přibírat. Před týdnem jsme byly na kontrole po šestinedělí a Nikol měří 54cm a váží 4,17kg příbírá 0,5kg za 2týdny. Ja na kontrole taky vše OK. A nachlazení u malé se taky konečně začíná trochu zlepšovat. Příští týden nám bude už 2měsíce totoletí :grinning: :grinning: :grinning:
Hokly chtěla jsem se zeptat, někdo mi říkal že bych měla vyprané prádlo pro malou sušit doma kvuli tomu jak lítá pyl, že je to pak v tom oblečení a miminkám se z toho dělá vyrážky. Ale venku je tak krásně. Máte s tím nějaké zkušenosti? :unamused:
27. dub 2012 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nějak ty diskuse šidím poslední dobou :wink: Tak se hlásím po dlouhý době, že se máme fajn...všechno klape tak jak má, Stelinka je pořád hodná sestřička, je s ní už velká sranda..Tobík je taky v pohodě, jen když potrápí prdíky, tak brečí. Jinak je to docela vzorný dítě :slight_smile: Jeho den se většinou skládá ze dvou dlouhých spánků, v noci vstáváme většinou 2x, mezi 0-2 a pak kolem půl 5 a to si ho většinou beru do postele a chvíli cvičíme s nožičkama..to bývá totiž čas, kdy ho trápí bříško, tak nemůže usnout a kroutí se..Včera měl 6 týdnů a je to pořádnej kus chlapa 5340g a 58 cm :slight_smile:
@verush89 taky máme potničky (teda aspoň já to tak nazývám :sweat_smile: ) už snad někdy před víkendem se opupínkoval trochu na čele a postupně se to rozlejzalo, že už to má komplet po celý hlavě..doktor nám předepsal Rivanol, žlutá vodička na potírání..tak 3x denně mu to natírám (zatím dva dny)...ale ještě žádná sláva..
Dnes jdem na kyčle, tak doufám, že to bude v pořádku..Jinak si teď užíváme krásnýho počasí poslední dny..tak jsme furt na zahradě, je to paráda. Já doufám, že jsem nic nezakřikla, když si ty děti tak vychvaluju a že se to neobrátí :confused: :grinning: ...Takhle ty moje špunty žeru! :dizzy_face:
Taky se dnes musím objednat na gyndu..
27. dub 2012 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak vás taky pomalu ale jistě dočítám. Všechny mimča krásně rostou :slight_smile: Chtěla jsem se vás zeptat, jak oblíkáte ty svoje poklady, když je venku tak jako včera nebo dneska? Totiž byla jsem včera v zoo a všude spoustu kočárků...ale mě strašně zaráželo, že snad všechny mimča byli strašně navlečený. Měli třeba punčochy, na tom ještě kalhoty, bodyčko, triko, na tom nějakou teplejší mikču nebo kabátek, pak ještě čapku. Pak jsem poslouchala rozhovor dvou maminek, jak se jim ty miminka děsně potí...ale když je přebalovali tak jim zase všechny tyhle vrstvy narvali zpátky..nechápala jsem to. Já měla Erika jen v body a dupačkách a pak jsem si říkala, jestli jsem divná já nebo ony...? Ale přece venku je teď tepleji než doma a doma je taky nemáme takhle navlečený...
27. dub 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zr.ska my když jdeme ven,tak má tričko s dlouhým rukávem,dupačky,overálek a čepičku.nic víc.
27. dub 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniela.250 to je bezva že Nikolka tak hezky přibírá :slight_smile:
Já jsem vždycky sušila venku a nikdy nebyl problém.
@daja.had teda to je fakt kus chlapa :dizzy_face: A super že je Stelinka taková fajnová a užíváš si to :slight_smile:

Mně končí 6nedělí dneska a ještě se neobjednávám k Dr neb stále špiním, Ach jo.

Taky musím za poslední dny pochválit Dominička, v podstatě se jen nají, přebalí a spí, mezitím má koukací, kdy si hrajeme a chováme, bříško ho moc nezlobí, spíš večer, že třeba 2h nespí, ale nakonec se vykaká, nají a pak spí. V noci teda pořád kojím minimálně 2x, spíš 3x. Ale jde to, moc často nečumákujem.Taky s enají, brkne, přebalím a spí.
dávám tady podle rady Espumisan a já jím probiotika.

@zr.ska Domča je celý tento týden v body nebo košilce s dlouhým a dupačkách. Začátkem týdne byl v zavince Emitex a teď je v bavlněné.
27. dub 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet
@andelka
Děkuju holky :slight_smile: taky si myslím, že jim to musí stačit, dneska určitě :slight_smile:
27. dub 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mě končí 6tinedělí v úterý,ale už jsme v poho,nešpiním.Zkoušeli jsme sexovat a bylo to na 1.,už jsem se do toho dostala.
27. dub 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak dnešní kontrola Daníka. Skoro v 6týdnech má 4.550g a 54,5cm. Dr ho pochválila, že je šikulka, hezky pase a za 14dní přibral půl kila :slight_smile: Příště už nás čeká naše první včelička :frowning2: Už se bojím za Daníka :unamused:
Jinak je pěkně osypanej, myslím, že jsou to ty jahody, jinak nic nevím, co bych jedla agresivnějšího. Mám mu to mazat bepanthenem nebo i klidně modrou indulonou a mělo by to zmizet.

Tak až se kluci vyspinkají, tak razíme ven.. je tam opravdu letně :slight_smile:

@zr.ska já se pro jistotu ptala dr, jestli stačí body s dlouhým rukávem, tak říkala, že jo. Já jsem včera Daníkovi dala bodýčko s krátkým rukávem a takovou teplejší (né úplně teplou) košilku a byl stejně spocenej :frowning2:
27. dub 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, to je úžasný počasí, co? :dizzy_face:
Tak jsem nakonec stihla prohlídku ještě v pátek...nabídli mě, že můžu přijet "hned". Měla jsem na to hodinku a půl stihnout doktora, tak jsem toho využila, když už jsem stejně potřebovala hlídání Stelči kvůli kyčlím..Aspoň mám vše odbyto. Prohlídka v pořádku, šití chválil...na ultrazvuku ještě něco maličko viděl, ale to že se už prý vstřebá. Řešila jsem s ním antikoncepci - tak až dostanu MS, nechám si dát Mirenu. Vyjde to ve výsledku nejlevnějc a prášky už brát nechci. Stačí mě, že od porodu beru železo a mým stylem těch 50 prášků budu brát čtvrt roku :grinning: Už taky řešíte nějakou antikoncepci??
Tobík dopadl s kyčlema dobře, ale na ultrazvuku ledvin asi není vše 100%..doktor sice nic neříkal, ale podle zprávy soudím, když o každé ledvině je psáno jinak :unamused: Tak až půjdem ve 3,5 měsících, musím se na to zeptat....no a teda kéžby byl pak už výsledek dobrý!!!
Odpoledne se asi zajdem podívat na stavění máje, oheň už ale s těma crvčkama našema nestihnem..
Přeju vám krásný sluníčkový den! :slight_smile:
30. dub 2012 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daja.had tak kontrola dopadla dobře, to je fajn :slight_smile: já jsem se ještě ani neobjednala, vrátilo se mi slabší krvácení - no podobně jako po prvním porodu, takže asi budu mít osminedělí :unamused:
Antiko řešíme, zatím jsem to nadhodila muži, mě totiž nic jiného než kondomy nenapadá a on je nerad, nikdy jsme je nepoužívali, takže čekám, až to pošpekuluje a přijde na ně sám :sweat_smile:
Jo, železo taky beru, akorát to zvládám tak 3x týdně :sweat_smile:
S ledvinama jdeme na sono 23.5. taky na jedné něco má.
Jé, stavění máje, to bude hezké :slight_smile: My asi půjdem zítra jen na procházku, najít rozkvetlý strom.
30. dub 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daja.had @andelka má se chodit i na sono ledvin nebo jste tam byli poslány z důvodu, že se jim něco nezdálo?

@andelka já to musím zatukat, ale už od pátku nešpiním nic, tak doufám, že do čtvrtka už se nic nevrátí, když jdu na gyndu.

Dneska je tu zase horko, ale co jsem četla na netu, tak se má zase výrazně opchladit, to jsou hrozné ty skoky :frowning2:
30. dub 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf v porodnici už to kontrolovali, takže jsme dostali žádanku do nemocnice, ale mají tam dlouhé objednací lhůty, správně měla být kontrola za měsíc a my jdem až ve dvou.
Já jsem vždycky aspoň trochu špinila, jakože úplně nic nebylo, tak jsem se radši neobjednávala ještě. Ale doufala jsem že tento týden už půjdu, a bohužel :unamused:no jednou to skončí, musím počkat.

Kyčle máme taky v poho, však je půl dne v širším balení taky :slight_smile:
30. dub 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek