• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@andelka pila jsem je, ale horšilo to situaci, takže jsem to vysadila. Prý když se berou kapičky tak už by se neměly tyhle čaje... že pak toho je moc.
@kamik tak bez plínky ji moc často nenechávám, i když tu mám kolem 22-24 stupnu tak je male zima... takze maximalne se nam podarilo ji mit bez pllinky 5 min. Polohování na bříško jsme dělali a měla to ráda a pomáhalo to, ale ted to přímo nesnáší. Díky za odkaz, počtu si :slight_smile:
@lenpet díky za tip, ale u nás to má opačný efekt

Ona ve spaní neumí si ulevit . vžady se kroutí a když se vzbudí tak se velkým pláčem tlačí ale málokdy něco vytlačí. Cvičím s ní, masíruju, odstříkávám první tok mléka, který je hodně silný , tak aby se nenapolykala moc vzduchu , ale i tak nás to trápí. Už si nevím rady...
14. kvě 2012 ve 21:17  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2012  • Odpověz  • To se mi líbí
@nicol2010 a jo, vlastně baby calm obsahuje tohle, že jo.
Domča včera vůbec nekakal a v noci taky ne, tak jsem zvědavá jestli má zácpu, nebo jestli všechno mlíčko spotřebuje. Ale nějak nebrečí, že by mu to vadilo, spinkal pěkně.
15. kvě 2012 v 06:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka Standa taky jeden den vůbec nekadil,až včera.
Jinak dneska dvakrát vzhuru,asi už to lepší nebude.V 6.30jsem mu dala najíst,tak jsem zvědavá,jak dlouho bude spát.
15. kvě 2012 v 07:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenpet já mám pocit že přece jen jendou kakal, ale nevím, nějak nemám kapacity to u obou kluků sledovat a ještě si to pamatovat :sweat_smile:
My též 2x, ale kolem 5h se vrtěl furt, takže jsem nespala, 5.30 jsem mu dala najíst, a v 6h jsme už všichni vstávali. Teď jsem kojila znovu, ale nespí se. Zas vytuhne až později dopoledne beztak.
15. kvě 2012 v 07:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka my už taky nespíme,cucá si ruku,ale odemně nechce.Musím říct přítelovi o fotky,abych mohla vložit.
15. kvě 2012 v 07:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenpet u ás taky furt ne, trochu podřimkal po kojení na rukách, ale jak jsem ho položila tak je hore.
15. kvě 2012 v 08:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka my ted brečíme,ale snad přestane a unaví se.Při kojení usnul,ale v postýlce už byl vzhuru.Asi se ustrojíme a půjdeme na nákup,venku sne,ale mě se moc nechce.
15. kvě 2012 v 08:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenpet tak u nás už se spí, poslala jsem malého s mamkou na nákup a jdu dát prádlo prát a snad si stihnu i umýt hlavu.Počasí teda nic moc.
15. kvě 2012 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka jak jsem říkala,unavil se brekem,tak spí.Já meju nádobí,chci ještě vyžehlit a vrhnout se na hlavu.Copak budete mít k obědu?
15. kvě 2012 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenpet tak, stihla jsem :slight_smile: k obědu budou dietní knedlíky s ovocem :slight_smile: (rohlíky, tvaroh, vejce, krupička - kynuté nesmím)
15. kvě 2012 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka my asi šumavské koblížky(salám+sýr a to je obalený v trojobalu).s bramborem.
15. kvě 2012 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
a zítra budem dělat "ražniči do trouby" - teda je to bez jehel :grinning: kuřecí maso na kousky, slanina, cibule, paprika, podlít, zapéct v troubě :slight_smile:
15. kvě 2012 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
zní to dobře,
15. kvě 2012 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka tak super, dobrý výsledky :wink:
15. kvě 2012 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, děláte mi chutě s jídlem. Já budu dělat rajskou s masovými kuličkami.

Já jsem dokojila před chvilkou, dala ho do korbičky, protože v ložnici větrám, tak je tam ted zima a nechci ho tam dávat a v korbičce mi vždyky usne, ale ted slyším jak tam škytá :slight_smile:
No, my ted poslední dobou také moc nekadíme, to od narození to měl při každém kojení a někdy i 2x a ted už asi 3kojení nic :confused: Prdí teda dneska jak blázen :grinning: , ale ,,míchaná vajíčka" nikde :slight_smile:
15. kvě 2012 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciasekf u kojených dětí to neva, pokud jim to nezpůsobuje problémy a to bysme poznaly, že je to trápí :slight_smile: prostě to mlíčko zužitkují
15. kvě 2012 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsme z nákupu a z procházky doma.Malej usnul a spí na chodbě v kočárku,snad mu to vydrží dýl.
15. kvě 2012 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
čauky my byly dnes na očkování tak to zvládnul skvěle ani moc neplakal :dizzy_face: a teď spí už asi tři hodiny :dizzy_face: mudra ho zvážila a má 5930g. :grinning: velikost 62 je nám akorát timhle tempem mu bude zachvíli malá.
koukám :confused: že máme všichni malé nespavce :wink: Miri toho moc nenaspí přes den :unamused: v noci je to dobrý :wink:
s kaděním to máme podobně jako vy někdy je to skoro při každým kojení a někdy jenom jednou za den :wink:
15. kvě 2012 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tak si holky představte,že ten náš prdola ještě spinká,to je hodný miminko.

@kamik gratuluju k mírám,nějakej velkej,né?
15. kvě 2012 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenpet je větší než byla Helenka :slight_smile: ta měla tak o kilo míň
15. kvě 2012 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamik kluk jak buk :slight_smile:

@lenpet u nás se spalo 9-11.30 a teď chrní asi od 13h :slight_smile: už by měl vstávat, přebalím, nakrmím a jdeme ven. Tam toho asi moc nenaspí a jestli jo, tak bude čumákovat večer. No co se dá dělat, ven se starším musíme.
15. kvě 2012 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsme byla s Nikol ve čtvrtek na kontorle a vážila 4,97kg, takže za 3týdny přibrala rovných 800gramů. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Co se týče kakání, tak Nikolka kaká, tak 1x za 4 až 5dní, tak jsem se ptala dr. a ta říkal, že malá vše spotřebuje a v lákarně my to říkala taky. Ale ten 5den už je mala celá nervézní. A sestřička mi poradila dát par lžiček heřmánkového čaju.
V červnu jdeme na první očkování a dr se mě ptala jestli chceme očkovat i proti pneumokokum. Tak nevím, jak jste na to vy? :unamused:
Já jsem četla různé diskuze a je to pul na pul.
A budete někdo očkovat proti tubrkuloze? My hodně cestujeme, tak o tom přemýšlím. :sunglasses:
15. kvě 2012 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@daniela.250 taky máte krásné míry.My se necháme očkovat synflorixem.My jdem na převážení zítra,tak jsem zvědavá,kolik jsme přibrali.

V sobotu,snad bude hezky,chceme jet na Potštejn,už se těším.
15. kvě 2012 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: nějak nestíhám :slight_smile:))

My byli na kontrole v 6týdnech a jdeme na další kontrolu až ve 3 měsících :slight_smile: nevím jestli se chodí tak máo když už mám druhé .-) páč se starší jsme tam byli snad pořád :slight_smile: ale vyhovuje mi to stejně je to akorát změřit a zvážit a to nepotřebujeme když tak hezky roste šíleným tempem, 62 už je mu tak tak :slight_smile:))

C se týká očkování tak nebudu dávat nic navíc a nechci ani hexavakcínu, místo tohu budu volit infarix hib který je bez žoutenky a obrny... TBC nebudu dávat nemá ho ani starší to jsem tenkrát odmítla. Aky hodně cestujeme a chceme i s dětma ale i tak chci odsunout očkování minimálně do půl roka dřív do malého nedám píchnout nic, jsou to všechno děsný srač.... :zipper_mouth: :angry:
15. kvě 2012 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ještě jsem se chtěla zeptat malá baští přes den tak jednou za 2,5-3hodiny, v noci vyží 6-7hodin, ale ted poslední dobou malou večer nakojím ve 20.hodin a pak jí až ve 4hodiny ráno, takže vydrží 9hodin bez jídla v noci. Je to normální? :unamused: :unamused: :unamused:
15. kvě 2012 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@daniela.250 je, prostě to stačí, buď ráda :slight_smile: já si gratuluju když vydrží 4-5. :sweat_smile:
16. kvě 2012 v 07:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno,naposled jesl před třetí a vstával v 7.20,Tak jsem ho nakrmila a povídá si s plyšákama a občas se uřechtne.

@zdeniii taky pěkně rostete,my jdeme na převážení dneska.
16. kvě 2012 v 08:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@daniela.250 my to měli dneska s kojením stejně :grinning: ale ráno chudák jedno prso :unamused: jsem se těšila až se malej v sedm probudí :wink:
16. kvě 2012 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Koukám, že všichni chodíte na první očkování až ve 3měsících. A my chodíme na vše nějak brzo. Kyčle ve 14dnech, očkování ve 2měsících....

My kojili v půl 9, pak v půl 4 a pak zase v půl 9, takže prima, ted už chrupká :wink:
16. kvě 2012 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
My večer furt, pak se v 20h poblul děsně, pak zas chtěl, bo měl prázdné bříško, takže jsem mu dala ve 21h, pak ještě 2x, v 22h vypadalo že usnul, dala jsem ho do postýlky a šla spát taky, ale za chvíli hore a řev..tak jsem ještě dokojila v kuchyni a šli jsme spát ve 23h :stuck_out_tongue_closed_eyes: mezitím se na vodičku vzbudil ještě starší. Domča pak spal asi do 4h, mezitím Dany na další vodičku, v 5.10 chtěl vstávat, ale ukecala jsem ho a vstávali jsme až za hodinu. Domča ještě spal, pak jsem krmila v 7h a v 9h a teď spí :slight_smile:
Jsem vyspaná jak noha. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Naštěstí to není obvyklý večerní program, ale občas holt jo, no.
My jdem na kontrolu až za týden, tak jsem zvědavá.
Zatím nám dětičky krásně rostou, že jo? :dizzy_face:
16. kvě 2012 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek