• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@luciasekf no, jestli můžu radit, tak džíny ne...dělala jsem kdysi ceremoniářku při vítání a dost nás iritovali rodiče v riflích a tričku..když my jsme byly ve slavnostním a na podpatcích :wink: přece jen je to sváteční událost. Můj muž má rifle jen proto, že jsem mu holt kalhoty nevyndala a nenachystala a všimla jsem si v čem jde až venku a už nebyl čas se vracet.

@lenpet děkuju :slight_smile: kterej malej? Dany je hodně na tatínka, Domča prý spíš na mě zatím.
22. kvě 2012 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak očko odloženo, příští týden budu volat dětské a dohodneme náhradní termín. Jinak ten můj jedlík má 5.360g a 58,5cm :slight_smile:
22. kvě 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
My jsme měli jít pozítří, ale volala dneska sestřička a jdem až za týden. :unamused:
A děcko mi od rána spalo asi 30minut, ach jo. asi že je vedro :frowning2:
22. kvě 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka Domča je podobnej tatínkovi.je to vedrem,Staník taky nechce spát,taky kdo by spal,když je dusno.Volala jsem mamce a ta říkala,že v Hradci leje jako z konve a u nás v Jaroměři spadlo pár kapek.
22. kvě 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet fakt? no j´á jsem zvědavá po kom nakonec bude víc :slight_smile:
Tak spal 14.30-17.30 a teď asi usne až po kojení v 21h, jako obvykle.
No už by to chtělo popršet, jinak nám uschnou jahody :unamused: ale tady na SV kdoví jestli se nějaký déšť dostane. zatím je akorát dost vítr.ale slunko a 25 ve stínu
22. kvě 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miri my taky dnes pořádně nespal :frowning2: Tady bylo pod mrakem teplo 25 stupňů a foukal vítr a přitom dusno :unamused:
22. kvě 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, tak déšť nikde a teploměr už teď ukazuje 20.
Toš krásné dobré ráno všem :slight_smile:
My jdeme dneska na kontrolu ledvin.
23. kvě 2012 v 06:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
u nás sluníčko a na sluníčku je 23.6stupnu.My dneska kojili v noci ve 22.55hod,potom ve 2.55hod.a ted v 6.10hod.je ted v postýlce a brebentí,snad usne.

@andelka at vám kontrola dobře dopadne.
23. kvě 2012 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet děkuju, trochu se bojím :unamused:
U nás už na slunku 35 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já jsem včera kojila na několikrát od 20.50 do 22h, než konečně vytuhnul. Pak spal do 4.10 a teď před chvíli se vzbudil, zatím kouká, no a už mi to začne :sweat_smile: Stihla jsem s druhým posnídat a udělat pudink na svačinku :slight_smile:
23. kvě 2012 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka také přeji dobré výsledky na kontrole.

To u nás se včera zatáhlo a asi kolem půl 5 takovej slejvák a pršelo asi až do 7. Nám jahody zmrzly :frowning2: No, uvidíme, zda se zmátoří, kéž by.

Tak u nás noc dobrá. Kojili jsme ve 20hod, v půl 9 už spinkal a vstával až po 5 :slight_smile: Pak kojo ted v 9 a už zase spinká. My jak jsme v bytovce, tak tu máme chladno, ikdyž větrám, aby sem šlo teploučko, tak takové dusno jako je venku tu nemáme :slight_smile:
23. kvě 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf my máme doma 26stupnu,větrám a stejně to nepomáhá.Malej je v postýlce a šermuje tam s ručkama.Taky ti místo dudáku cucá ruku?
23. kvě 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet Miri taky se snaží si do pusinky strčit celou pěstičku :wink:
u nás pršelo přes noc a teď je tak 26 stupňů slunečno a hooodně větrno :slight_smile:
Mireček mi usnul na gauči tak jsem zvědavá jak dlouho mu to vydrží :slight_smile:Jinak jsem kojila v 20.00 potom 2.00 a pak v 5.00 :dizzy_face:
23. kvě 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamik jako kdyby jim ty dudáky nechutnali :slight_smile: .Tak mě Standa usnul,jsem zvědavá na jak dlouho.Někdy spí jen půl hodky.
23. kvě 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak spadly asi 3kapky a zas nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: 27 ve stínu
Dopo se moc nespalo, jen po cestě na kontrolu, ledvinky docela ok, ještě máme přijít za 4měsíce. No a teď před chvílí usnul, snad bude pár hodin spinkat.
No a my dudlíky opět nevedem. Ani jeden synáček nechtěl.
23. kvě 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka ahoj, co máte s ledvinami? Jsem ráda, že je to v pořádku :slight_smile:

U nás kojení ve 20h, pak spánek, další kojo ve 3.50h a ráno po osmý :slight_smile:
Taky si cpe ruku do pusy a dudlík nedávám. Ani u kluka jsem nedávala, tak doufám, že tentokrát se bez něcho taky obejdem. Někdy to svádí - hlavně, když pravidelně řve v obchodě a prodavačky strašně řeší, co jí je a dívají se na mě jako na krkavčí matku. Ale já jsem na tohle zvyklá už od Willa, který taky prořval každý nákup. Takže příště zastavím frontu a nakojím, přebalím, ponosím a ostatní "chytří" si prostě počkají :rolling_eyes: :grinning:
24. kvě 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@andelka to je dobře, že jsou ledvinky ok, uvidíš, že už to bude dobré až příště půjdete.

@verbalinka tak to jsme měli kojo stejný. My v 19:30, pak také za deset 4 a pak před 8 ráno :slight_smile:

My teda dudlíka už máme, asi po 14dnech jsme ho museli dát, ikdyž jsem moc nechtěla. Ale aby ho měl furt, tak to ne, jen když potřebuju něco udělat a Danda řve, tak ho dostane a je na chvilku klid :slight_smile: Ale jinak si také strká prstíky do pusiny.
Ted si začal mnout děsně očíska, tak doufám, že to nic nebude :frowning2: nerada bych, aby měl alergii :confounded:
24. kvě 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka rozšířenou ledvinovou pánvičku..pendrek tomu rozumím, ale teď už psali že je štíhlá, takže se to asi spraví samo časem.
My teda včera kojo asi 20.30, pak 2.15 a 6.30, to už u snídaně :slight_smile:
Jj, je to blbý, když jedu se řvoucím kočárem, ale on by to stejně vyplivoval. Aspoň nebudu muset odnaučovat, no.
24. kvě 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf to vypadá jako by se naše děti domluvily :grinning: Alergie se neboj, inhalační se rozvíjí až kolem 3roku, takhle malý mimina ji nemají. Ty mají spíš potravinové alergie. Může být více unavený, nebo podrážděný očičko. Laura teď měla zase zahnisaný oko - naštěstí jsem to vyřešila sama s ophthalmo septonexem.
24. kvě 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka aha, hlavně, že to bude v pořádku :slight_smile: Trocha řevu nevadí, k dětem to patří a právě aspoň nebudeme muset odnaučovat :slight_smile: A vždycky si říkám, že za pár měsíců už bude klid a budou se válet po zemi a dupat :grinning:
24. kvě 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, vidím,že všechny děti krásně rostou, posílám fotku naší holčičky a k tomu očku, já pousunu, co to jde, možná nakonec nedám vůbec :slight_smile:
24. kvě 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@verbalinka já zase jsem pro dudlíka :wink: Mirečka to dudlání hrozně uklidňuje :dizzy_face: už když se narodil tak jeho první bylo strčit si palec do pusy a dudlat :wink: Nemá ho teda pořád když ho nechce tak ho fluše :slight_smile: U Helenky proběhlo odnaučování úplně v poho tak se toho nebojím :dizzy_face:
@andelka taky jezdím občas ze řvoucím kočárem :grinning: hlavně když se mu chce spát a nemůže zabrat :wink:
24. kvě 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka no, byli jsme teď v obchodě, ještě doma usnul..ovšem po 30min řev jak tři paviáni dohromady.. a samo, babka hned, kde má dudlíček :sweat_smile:
24. kvě 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka u nás je to obráceně a máma je proti dudlíku, takže když přemýšlím, že ho dám (moje nervy v obchodě :grinning:), tak mě vždycky uklidní :slight_smile: Ale já se radši dítěti věnuju, než ho oblbovat dudlíkem. Ostatní maminky dudlíkovky - neberte to osobně - viděla jsem to u jedný kamarádky :rolling_eyes:

@kamik pokud to dítě vyžaduje, proč ne. Ale ani jedno moje dítě nevypadalo, že by po dudlíku toužilo a prsty si necucalo :slight_smile:
24. kvě 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j hezounká :dizzy_face: Taky posouváš očko? A kdy chceš dát hexu?
24. kvě 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka nejraději nikdy, záleží, jak se domluvím s doktorem,ale určo ažn po půl roce snad i později a zkusím i vakcínu s méně nemocema, těžko říct jak bude přístupný
24. kvě 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka no mamka je tak něco mezi..napřed zkoušela, ale když to do narození pluval (různé druhy) tak už to taky neřeší. Tou babkou jsem myslela postarší paní v obchodě :wink:
24. kvě 2012 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka nejlepší jsou ty chytré babky co se ptají... copak mu je? Tak je to malé děcko, tak řev k tomu snad patří ne, to já vždycky z toho pěním :angry:

@verusa.j Theuška je kouzelná.

@verbalinka no, Daník spinká docela dobře, možná je to třeba z prachu z venku, nevím, ale mne si je teda dost často...
24. kvě 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Ahoj holky, tak se zase po nějaké době hlásím :slight_smile: Anička nám roste jako z vody, ve středu měla 2 měsíce, má 4,8 kg a 59 cm (porodní 2,9kg a 47 cm)...jinak už krásně pase koníky, směje se, povídá si s náma, už to není to malinký miminko...zrovna jsem si prohlížela fotky z porodnice a ani se mi nechce věřit, jak byla malinká, tak strašně to utíká, takže si užívám každý den. Jinak pořád plně kojím, v noci se mi budí na jídlo jak kdy, minulej týden asi měla spurt, protože byla v noci vzhůru snad co hodinu ale teď už je to lepší, budí se tak po 3-4 hodinách, tak lepší než nic :slight_smile: Ve čtvrtek jsme měli jít na první Hexu ale odložili jsme to kvůli rýmě, nejradši bych počkala a očkovala až kolem těch 13 týdnů, tak uvidím co na to doktorka. Jak to máte vy s nepovinným očkováním, budete dávat? Já jsem se snad po měsíční úvaze rozhodla, že raději ne.
Přidám taky jednu fotečku té naší velké slečny :slight_smile:
26. kvě 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@verush89 ahojky :slight_smile: máš pravdu, rostou děti jako z vody a už jsou úplně jinačí. Domča se už taky usmívá a povídá, je to supr. Užívám si i toho, že pěkně spí, v noci kojím jen jednou. Snad to vydrží.
Na kontrolu jdeme až v úterý, Dr nám to musela posunout. Tak jsem zvědavá na míry. Očkovat budem určitě až po 3měs. hexu a Prevenar.
26. kvě 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verush89 my jsme po očkování a bylo to bez problémů žádná horečka nebo že by mu to nateklo :dizzy_face:
27. kvě 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek