• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@verush89 pěkné míry a malá je krásná. My jsme očko také odložili kvůli rýmě, ale v úterý budu volat dr a musím dohodnout náhradní termín, takže nás brzy očko čeká :frowning2:

@kamik tak to je dobře, že to proběhlo bez problémů.

Jinak my byli včera ná vítání. Danda tam celou dobu vykládal, takže jsme se pořád smáli, tak jim všechno odsouhlasil. Byl tam 3kluci, jeden lednovej, pak my a pak kluk co se narodil pár dní po nás a ten to celé prospal :slight_smile:

Daník na dnešek spinkal nádherně. Usnul v 19hod při kojo, jak byl přes den utahanej a vzbudil se až v 5. Já jsem si šla v půl 2 odstříkat, už jsem nemohla vydržet a to než jsem šla spát ( asi ve 22hod), tak jsem si také odstříkala.
Za chvilku jdeme ještě na dětský den, tak snad se počasí nezkazí
27. kvě 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf my byly včera na dětským dnu :dizzy_face: a super jsme si ho užily :dizzy_face: ať se vám taky tak vydaří :wink:
27. kvě 2012 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, prosím, pošlete Daníkovi hlas.. děkujeme :wink:
http://diteroku.maminka.cz/zobraz-foto/1213
27. kvě 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf Daník má můj hlas :wink:
28. kvě 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamik moc děkujeme :wink:

My jsme před chvilkou přijeli, já jsem byla na alergu a rovnou jsem se i zeptala na Daníka, protože mu zas vyskákala vyrážka :frowning2: Tak říkala, že kdyby se mu to horšilo, tak at raději zajdu na kožní, že by to mohl být ekzém :frowning2: :frowning2: chjo.
28. kvě 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, nikdo nikde :frowning2:
29. kvě 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf čauky :slight_smile:
my jdeme dneska znova na kyčle na kontrolu sice ta první dopadla dobře ale musíme ještě jednou :slight_smile: Kolikrát jste šli vy?
A potom celá rodinka na kontrolu k zubaři :slight_smile: tak mám dneska o zábavu postaráno :grinning:
29. kvě 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamik ahojky, my už byli 2x a pak jdeme ještě v červenci a to už by měla být poslední kontrola. Máme dávat měsíc na noc plenu a pak už nemusíme, jadýrka už se mu vyvíjejí.
Tak přeju, at vám kontrola na kyčlích i u zubaře dobře dopadne. Kubík jde k zubaři v pondělí. Já až přestanu kojit, tak musím na vytrhnutí 8, zatím 2horní a pak časem i dolní a bojim bojim. Pěkně mi to vyšlo loni, kdy jsem otěhulkovala, protože už jsem měla i termín na vytrhnutí. Jenže mě obě horní ležej, takže o to více se bojim :frowning2:
29. kvě 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamik dobrý program, zdravotní :slight_smile:
My jsme byli jednou, v 6týdnech a půjdem ještě jednou, ve 3měs.

Dneska byla kontrola, 2 měs a 12dní - 6 300g :slight_smile: délka se neměřila. Jo a musím ho víc pokládat na levou stranu, začíná si slehávat hlavičku :unamused:
29. kvě 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
kontrola kyčlí dopadla výborně ale stejně tam jdeme ještě v červenci :wink:
u zubařky všichni dobře příští kontrola v prosinci :grinning:
29. kvě 2012 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andelka no, pěknej macík :wink: No, my máme dávat hodně na bříško, protože nechtěl minulý týden ukázat jak pase a přitom doma pase krásně...

@kamik super výsledky.
29. kvě 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf jj, my taky, v ordinaci se mu moc nechtělo.
29. kvě 2012 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka Nejhorší je, že to ty dr berou podle tabulek a jak to dítě nechce nic udělat, tak ho už pomalu ženou po dalších dr :frowning2:

Dneska kojo v 19:30 a pak až ve 3:30 a pak před 8.
30. kvě 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf moje naštěstí ne, i Danymu jsme dávali čas, on se otočil až po 6měs., lezl až po 10měs. byl prostě pomalejší. Ale nehrotila to nikdy.
Super :slight_smile: My to máme podobně :slight_smile:
30. kvě 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka tak to máte dobrou dr. To naše to tak bere :frowning2:

Ted mi oba kluci spí. Daník asi naučil znova spinkat Kubíka po o :slight_smile: tak mám chvilku klídek, tak půjdu smejt nádobí a pak si udělat kávičku
30. kvě 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf ahoj, Lauře vylezl na bříšku jakoby ekzém - sušší červené místečko. Vyfotila jsem si to a čekám, jestli to zmizí, nebo se to nějak změní. V pondělí jdeme na tříměsíční, tak se o tom zmíním. Možná, že na to vysazení bkm nakonec dojde :stuck_out_tongue_closed_eyes: A kde má Daník tu vyrážku? A jak vypadá?

U nás stále noční spací pohoda. Budí se většinou mezi 3.45 - 4.45 (záleží na době večerního odpadnutí) a potom až ráno mezi cca 7-8h. Ale už podruhý jí hnisalo levý očičko a tentorkát má lehce pravý - slzí ji a občas tam má trošku hnisu :frowning2: Je hodně kontaktní. Ráda se směje, povídá. Je k sežrání :dizzy_face:

@andelka máš pěknýho cvalíka :dizzy_face: Je vidět, že rád baští :slight_smile: A vítání bylo moc pěkný. My se musíme objednat.
30. kvě 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka Daník ho právě, že má na obličeji a trochu na ramínkách :frowning2:
30. kvě 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka děkuju :slight_smile: my jsme museli taky dávat formulář, aby nás pozvali.
S tím očičkem..masíruješ to?
30. kvě 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf a to má pupínky? Atopák se právě projevuje nejdříve na obličeji :frowning2: Ale třeba to nic nebude...
@nadelka nemasíruju, dr mě to nenaučila (zapomněla jsem se připomenout), ale ophthalmo funguje :slight_smile:
30. kvě 2012 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka nám Ophtalmo fungovalo chvíli a pak se to vrátilo. Pak jsme měli i další věci, ale Danymu pomohl až průplach kanálku. Domčovi jsem to naštěstí rozmasírovala hned. Blbé je, že mě to naučili až na tom očním :unamused:
30. kvě 2012 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka jsou to pupínky, trošku více červenější než potničky. Já byla v pondělí na alergu, tak jsem se rovnou dr zeptala, říkala jsem, že poprvé to měl a já ai myslím, že to bylo po jahodách a ted jsem měla kousíček ananasu (kompotovaný a to se mu pak také vyrazilo. Dr říkala, že vůbec nesmím tyhle ovoce a kdyby se mu to zhoršilo, že mám dojít na kožní, že to vypadá právě na ekzém, ale zatím, že to není tak hrozné. Tak uvidíme, snad už to bude brzy ok.
30. kvě 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
PŘEJI NAŠIM DĚTIČKÁM KRÁSNÝ DEN DĚTÍ!
1. čer 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verbalinka Laurince přeji krásný první sváteček.
1. čer 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka taky přeji Laurince všechno nej nej nej lepší k jejím dnešním dvěma malým oslavám :wink:
1. čer 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamik
@luciasekf dekujeme :slight_smile: V pondeli jdeme na 3mes. poradnu, tak jsem zvedava, jak vyrostla. To me mrzi, ze to vypada na ekzem. Ja se s Laurou chystam na kozni, protoze to ma na brisku porad. A pokud je to atopak, rada bych to podchytila co nejdriv :frowning2:
2. čer 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky my jdeme ve čtvrtek na kontrolu ve 3měsících a čeká nás první očkování. tak jsem zvědavá jak to malá zvládne. :unamused:
Dnes jsme měli Vítání občánků. Bylo moc dětí museli to udělat na 3x celkem 8dětí. A pak jsme šli celá rodina na oběd do restaurace. :slight_smile: :wink:
A jak jsme dojeli domů, tak jsme se šly podívat na dětský den. :sunglasses:
Vložila jsem sem nějakou fotečku té naší malé berušky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: První dvě jsou focené v porodnici a ta poslední je focená 7.5
2. čer 2012 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@verbalinka s ophtalmo septonexem se nám to pořád vracelo, na doporučení na očním oddělení jsem koupila Omisan baby a ihned to bylo pryč, takže doporučuju!!!
3. čer 2012 ve 20:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, stále nikdo :frowning2:

Tak jsem se dneska připravovala na to naše první očko a ona mi volala sestřička, že to necháme na příští týden, že pak mají dovču, tak abychom nemuseli na další dávku jít jinam, tak jsem ráda. Rovnou mu i udělají 3.měsíční.

U nás je takové ošklivé počasí, tak snad už přestane pršet. Včera začalo odpoledne, pak na chvilku přestalo, tak jsme šli ven a pak zase navečer začalo a pršelo až do rána. Dneska to vypadá, že by mohlo být snad hezky.
12. čer 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf my byly dneska na tříměsíční prohlídce a malej má 6900g a 62 cm :grinning: dneska dostal už druhou injekci :wink: Tak doufám že to bude v všechno v poho jak u tý první :slight_smile:
jinak u nás je taky zataženo ale neprší 18 stupňů
12. čer 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek