• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@kamik krásné míry. No, já jsem zvědavá na to naše očko, jsem ráda, že to takhle vychází a prodlužuje nám to.
U nás je černo, takže čekám každou chvíli pěknej slejvák :frowning2:
12. čer 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf tak to je bezva že vám to posunuli :slight_smile: my jdem na 3měsíční v pondělí a taky už bude očko. Počasí včera celkem šlo, odpo jsme byli venku. Dneska je tak polojasno a dusno, teplo. Teď ty dva dny má hrozně pršet, to bude mazec doma. Ale o víkendu zas léto, asi půjdem do ZOO :slight_smile:

@kamik gratulka ke čtvrtročku :slight_smile: a krásné míry :dizzy_face:
12. čer 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka jéé, do ZOO, tak to si užijte. My bychom chtěli jet v léte, budto zase do Troji nebo nych chtěla do Safari, tak jsem zvědavá, zda už to Daníka bude bavit. Kubík má rád zvířátka, takže o něm nepochybuju, že bude nadšenej :wink:
12. čer 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf no Daník asi z toho ještě moc mít nebude, myslím že si to užijou víc děti tak kolem 8měsíců, kdy už koukají a to jim stačí, člověk je nemusí ještě honit. :sweat_smile:
U nás to snad Domča z větší části prospí, ale Danečkovi se to líbit bude.Naposled jsme byli v ZOO v květnu, červenci a v srpnu. Od nás je to trochu dál a musíme MHD, takže nejezdíme moc často.
12. čer 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka taky krásné míry :wink: už mě začínají pobolívat záda jak se pronese ten můj kus chlapa :grinning:
19. čer 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamik no, přesně, už je to docela znát. :sweat_smile: ale ono se to pomalu snižuje, ty přírůstky. Teď přibral za 3týdny jen půl kila.
19. čer 2012 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka Mireček za 4.týdny 950g :grinning: velikost 62 je nám už malá :wink:
19. čer 2012 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamik jj, nám už skoro taky, dávám spíš 3-6m :slight_smile: Starší syn přibíral do 4měsíců konstantně 1kg za měsíc :slight_smile: Domča to má různé. Ale hlavně že prospívá :slight_smile:
19. čer 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak po včerejší včeličce měl Daník večer 38°C, takže jen lehce zvýšenou, tak doufám, že už teplota nebude. Za 14dní jde znova a to jde na P13, tak snad to bude také dobré. Kubík teplotku nemá, naštěstí, ale nemůže skoro vůbec jíst, pořád se mu zvedá žaludek, občas se i poblinká :frowning2: Chuděrka moje. Má pěkně zahleněné průdušky, tak proto se mu tak blbě dýchá, tak snad mu ATB brzy zaberou.

U nás ráno buřina a slejvák, dopo se udělalo takové horko a dusno a ted už to zase půl hodky bouří a leje, tak čekám, zda nám vypnout proud :frowning2:

@andelka já také většinou dávám 3-6m, ale zdá se mi, že z toho oblečení roste rychleji než Kubík, něco jsme ani neunosili. On totiž takovej cvalda jako je Daník Kubík nebyl :grinning:
20. čer 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf my jsme taky nemocní Helenka chytla spálu + zánět zvukovodu :frowning2: Udivuje mě jak rychle se ty děti zotaví včera jsme začali dávat antibiotika a za dvě hodinky už ožila a večer už zase řádila jak čert.Dneska jí pomalu nemůžu udržet doma pořád chce ven :unamused:
U nás taky byla pěkná buřina chvílema padaly kroupy a takový blesky co jsem opravdu dlouho neviděla :confused: Jinak je u nás opět dneska dusno tak jsem zvědavá jestli ještě něco nepřijde :fearful:
21. čer 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamik také marodíte :frowning2: Je to hrůza kort v tomhle počasí. Tak nám ATB ještě asi nezabrali. Pořád blbě dýchá, ale už aspon něco sní.

U nás večer zase pěkná buřina a slejvák a pak ještě k ránu, ted už je tu také zasse pěkné dusno :frowning2: Ráno je tu vždycky tak příjemně, ale dopo už je tu zase horko..
21. čer 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte všechny holky maminky. Mohla bych se k vám přidat? Máme březnového Tadeáška. A ještě staršího Kubíka
23. čer 2012 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@neslusanka vítej mezi námi :slight_smile:
Tak také dva klučíky. Já mám 3,5 letého Kubíka a 3měsíčního Daníka :slight_smile:
24. čer 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf ano, ano, také dva kluky. Holčička jaksi nevyšla, i když manžel pracoval na ni :grinning: Tak náš Kubík bude mít v srpnu tři a Tadeášek samozřejmě má také 3m. Ale vypadá už na půl roku :slight_smile: Je fakt veliký
24. čer 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neslusanka no, také jsme pracovali na holčičce, ale příroda to zařídila jinak, ale jsem moc ráda, že mám oba kluky, jsou to zlatíčka, ikdyž zlobit umějí oba už pořádně :grinning:
Tak dej pár foteček klučíků :wink:

No, dneska mi zrovna mamina říkala, že Daník je den ode dne baculatější. Je to taková kulička, zato Kubík je čahoun a hubenour. Ted i tou nemoci bych řekla, že zhubnul :frowning2:
24. čer 2012 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf
@kamik to mě mrzí, že jsou prcci nemocní :frowning2: Willík měl teď zánět dutin a taky atb (ale on ten zánět dutin měl nejspíš už dlouho a přišlo se na to náhodou - pořád řeším ten jeho kašel).
@neslusanka ahoj :slight_smile: kluk nebo holka - je to jedno. i když vyměnit pohlaví je fajn, je to jiná zkušenost.
24. čer 2012 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf já jsem si také v tom už našla výhody. I když jsem páreček moc chtěla, protože další už nebude. Co vy, ještě plánujete třetí? Foto hodím, až bude trocha času a naučím se tu s tím pracovat :grinning:
Můj muž říká Tadíkovi panáček Michelin. Pořád to srovnávám se starším synem, ten vůbec takový buřtík nebyl. A teď je to také hubený čahoun, protože moc nejí. Co do něj nenacpu, to nesní.
To je mi líto, že je Kubík je nemocný. Tak snad už brzo bude ok, aby si užil léto v plném proudu
24. čer 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka jémine, takový prcek a už antibiotika? Tak přeji, ať se z toho brzo dostane. A je fakt jedno jaké pohlaví, hlavně ať jsou zdravý
24. čer 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neslusanka ne, atb měl starší, malá je naštěstí v pořádku :slight_smile:
24. čer 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf
@neslusanka to je sranda, taky mám buřtíka, a srovnávám se starším, kterého byl sice taky kus, ale ne tolik :sweat_smile: Dany byl v době porodu nemocný a taky mi zhubnul, bobek.Je to těžký s těma nemocema :unamused:
My máme taky dva kluky, nesnažili jsme se teda o nic, sex byl náhodou 3dny před ovulkou a je to kluk :sweat_smile: všichni se nás ptají jestli bude ještě holčička, ale myslím že ne. Dva kluci jsou fajn :slight_smile:
25. čer 2012 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem. Posílám foto těch mých kluků
25. čer 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@verbalinka aha :grinning: no ještě se tu musím zorientovat. Jsem zmatena které dítě ke komu patří :grinning:
25. čer 2012 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neslusanka dej si děti do profilu a bude se to ukazovat v pase. Když najedeš na obličej vlevo, tak se rozbalí a tam jsou info.
Tadeášek je teda kus chlapa..kolik má ve 3měsících? Domča 6,8kg.
25. čer 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka dobře, profil ve chvilce času si upravím. Náš Tadík měl ve 3m + 1t 7400g a 62cm
25. čer 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@neslusanka tak to je fakt buclíček :dizzy_face:
25. čer 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neslusanka máš moc krásné dětičky.
@neslusanka @andelka holky, tak když tak čtu ty vaše váhy, tak proti vám jsme hubenouři :grinning: nemyslím to nějak špatně. :wink: My měli přes 6,2kg

@verbalinka Kubík má zánět průdušek a stále to není ok. Jíst mi moc nechce, takže to do něj skoro až násilím cpu, aby aspon něco snědl.
25. čer 2012 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neslusanka a kolik měl Táda při narození?
25. čer 2012 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf doufám že Kubíkovi bdue co nejdřív dobře.
6,2 je taky super :dizzy_face:
25. čer 2012 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciasekf rovné 3 kilečka. Vypadá jak ten náš první v 6-ti měsících. Náš Kuba byl celkem hubeňour a Tadeášek je až moc veliký :slight_smile: Také doufám, že ten váš Kubík bude za chvíli ok. Ten náš Kuba nejí jídlo ani normálně a to je zdravý. Je to s ním mazec
25. čer 2012 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se dívám, že jsou tady všichni nemocní :( Petřík byl teď taky nějaký nemocný, prý možná 6. dětská - měl čtyři dny teplotky kolem 37,5 a pak se trošku osypal... ale prý to mohla být i nějaká obyč viróza, osypal se totiž i Adam a bez teplot :slight_smile: tak máme odložené očko
@neslusanka máš moc hezké dětičky :slight_smile: u nás taky manžel tu holčičku nějak nedal, i když objednávka před výrobou byla jasná :slight_smile: a další už taky nebude...
jinak my na tříměsíční 6,33 kg a 62 cm, ale přibrali jsme za necelé tři týdny jenom něco přes 400 g, tak se na nás sestřička škaredě dívala :slight_smile: a to už nekojíme... ale malý v poslední době ani z té flašky nějak nechce papat... snad je to tou virózou a počasím... úplně rozdíl oproti Adamovi, ten přibíral v té době za měsíc 1,2 kg, takže nás doktorka vždycky nechala převážit, jestli jí neblbne váha :D
26. čer 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek