• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@barky tak jsi to zvládla, to je fajn. Jj, někdy si nedají poradit :sweat_smile: já zas zásadně vythuju na odběry pravou ruku, protože do levé se ještě nikdy nikdo netrefil :grinning:
@jarka23 já nekupuju nic, že :sweat_smile: bohužel nevím kolik mimi váží, Dr mi to neřekl a já se neptala. A přibrala jsem doteď 1,5kg.
3. lis 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana8 Jani, urcite to dohnat muze, tam nam hlidaji spise organy, protoze s prvnim synem to zanedbali a narodil se s jednou vyvojovou vadou a zvetsenyma ledvinama... ale co, na terminu nesejde, jednou ven jit musi :slight_smile:
4. lis 2011 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka23 ahoj, tak my mame ve 22.tt 468g a vybavicku uz kupuju :slight_smile: pribrala jsem od zacatku tehu 4kg a jsem za ne rada :sweat_smile:
4. lis 2011 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
22.tt BPD 51,7mm, AC 163mm, FL 40,1mm ja ani nevim co jsou ty udaje, BPD je hlavicka, AC hrudnicek a FL steheni kost? jake mate udaje vy z velkeho utz?
4. lis 2011 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek jj, je to přesně tak. Mně tyhlety údaje taky Dr měřil jestli souhlasí, jestli to vychází podobně, jakože souměrně, přesné hodnoty nevím, ale všechno odpovídalo 19tt+6, takže super.
4. lis 2011 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky já přibrala 5kg od začátku ale nevím z čeho :frowning2: teď podruhý jdou kila nějak rychle nahoru :frowning2: mám náběh na cukrovku tak nejím žádné sladké a držím dietu ale stejně přibírám :unamused:
vybavičku zatím nekupuji ale už asi začnu něco málo :wink: Koukaly jste už po kočárkách?Já ten první prodala a teď chci nový :dizzy_face: je to taková moje úchylka sledovat kočárky :slight_smile:
4. lis 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyhle čísilka na UZV nemám napsané ale je tam napsáno, že odpovídá týdnu co jsem právě byla. Takže dobrý. Já jsem ze začátku každý denzvracela a když to polevilo tak mi bylo těžko. Měla jsem hroznou chut na pivo nebo sodu bikarbonu aby se mi trošku ulevilo. takže zatím doted mám -2kg, jsem za to hrozně ráda, protože i tak jsem dost xxxl, Doktor řekl, že malý si ze mě bere co potřebuje. I ve škole nás učily, že mimčo je v podstate takový parazit, který si bere co potřebuje a když tak tak mi trpíme a ne naše mimi. jen mám ted strach, že už se mi 2 krát stalo, že jsem večer v 9 dostala šílený hlad.
4. lis 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamik koukala jsem na kočárky, nechci nějaký drahé. a ty kolem 11 tis, mi přijdou všechny na jedno brdo..... Camarelo, tako....
4. lis 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamik jojo na kočárky koukám,ale nejsem z toho moudrá,zdají se mi předražený jako všechno dneska a asi se budu muset vydat do kamenného obchodu a pořádně si kočíky i osahat,z netu nic nepoznám :(
4. lis 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek ....máš pravdu, jednou ven musí ten malý človíček :dizzy_face: , je dobré že Vás už tento dokt. hlídá a ty si aspoň klidnější :wink: , já se taky v těch hodnotách nevyznám,ale už aspoň teď vím od tebe co co znamená :slight_smile: , my jsme měli BPD 45, AC 152, FL 35 odp. 20+3, dle PM 20+5
4. lis 2011 v 11:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@deniskakubicek ahojky tož to je dobře holka, že jsi s tím novým tak spokojená, určitě se bude hned líp spat :wink: a jak říkáš to že je pozadu nevadí ven jít musí :grinning:

@andelka děkuju za morální podporu s kočárkem, asi zkusím koupit nějakou pěknou zavinovačku a třeba už se mi zalíbí :wink:

jinak jsme byli včera na velkém utz ve 20tt, sice to bylo ze začátku hrůza, bo mimi je schované úplně dole a né že nechtělo ukázat pohlaví, to nám klidně ukázala, ale nechtěla natočit hlavičku, tak jsme museli jít pochodovat, pak zas se naobědvat a stejně jsme ji neuplatili, až druhý šikovný pan doktor věděl hned jak na ni a všechno máme v pořádku, vyfásli jsme pěknou fotečku a šli jsme domu. To je vždy tak bezvadný pocit když jsou nějaké tyto kontroli za náma a je vše o.k.
4. lis 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jana8 holky to vám ty hodnoty napsali přímo do papírů? nebo kde jste je vyčetli?
4. lis 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 to my v uterý na posledním UTZ: zase nechtěl ukázat srdičko, takže jsme taky chodili a měly vypít kafe at mimiska rozproudim. Ja zase chlapečka mám v levo hore hlavičkou nahoru a sedí jak kdyby v tureckém sedu. a cítim že se mu tak líbí od té doby co kope, protože dost často cítím že mě kope jak kdyby do pochvy. takové divné vzruchy se mi tam přenáší a když je to víš do bříška tak je to jiný pocit.
4. lis 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 mne je doktor primo vytisknul, abych videla, jak na tom jsme, ale jinak by se asi mely psat do papiru, ale nejsem si tim jista

Jinak my budeme mit kocarek po Kubovi (cam cortina x3 evolution), chtela jsem sourozenecky, ale kaslu na nej :slight_smile: a Maty mi taky sedi na mocaku a je to strasne sidlo...takze me poprve vzbudily kopance, to neznam ani u Kuby :confounded:
4. lis 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek ano to znám, strašně se mi chce čurat, sednu si na záchod a skoro nic a za 10minut to samé :slight_smile:
:slight_smile: :slight_smile: už v bříšku si s náma dělají detičky co chtějí :slight_smile:
4. lis 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka23 jj, presne tak...ja takhle v prvnim tehu byla na urologii, protoze jsem prave sedla na wc a nic, mno, tam me zbytecne vycevkoval a rekl, ze je vsechno v poradku :grinning: od te doby radeji nikam nelezu...
5. lis 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminky, můžu se přidat? jsem v 19+5tt , termín máme 26.6.2012. Necháváme si pohlaví jako překvapení a už 2 týdny si užíváme kopance a šťouchance :D
5. lis 2011 v 09:17  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nicol2010 ahooj , já nechápu jak to můžete vydržet :grinning: hned jak byla možnost vědět co se v bříšku schovává, řekla jsem automaticky šup sem s tím :grinning: jinak ty kopanečky jsou super, ikdyž někdy mám pocit že tam snad dělá kotrmelce :grinning: :grinning:
5. lis 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nicol2010 ahojky, to máme TP skoro stejně :slight_smile: je krásné nechat se překvapit, několik kamarádek to tak mělo :dizzy_face: my jsme taky zpočátku mysleli že to nebudeme chtít vědět, ale nakonec zvědavost je silnější. No ale stejně zatím nevíme, mimi se nechce ukázat.
5. lis 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek ja mám zkušenosti takové, že taky když nikam nelezu nic mi není. protože jakmile člověk jde k doktorovi tak z nás udělají lazary. těhotenství je jiný stav tak musíme počkat až sa náš stav změní :slight_smile:)) jaké jmeno máte pro mimiska připravené?
@nicol2010 ahojky......... ja jsem taky chtěla pohlaví vědět až jako překvapení, ale oolí na mě stále naléhalo co to bude? tak jsem nakonec podlehla a hned při první příležitosti se ptala, nakonec to vyšlo až na třetí pokus :slight_smile: jednou se nechtěl ukáz, po druhe si seděl na zadku ... :slight_smile: budeme mít kluka, i kyž tatínek chtěl holčičku, ale já mu řekla co si si udělal to máš :slight_smile: jsme moc rádi i za něho protože jsme na něho čekali 15 měsícu, až jsme absolvovali všelijaké vyšetření tak se to samo mezi tím stalo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. lis 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, co máte termín tak nějako jako já kolem 5.3, nemáte strach, že budeme oslavovat narozeniny jednou za 4 roky? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
a jaké jmena u Vás vyhrávají?:
5. lis 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 ahojky, my s tím fakt nemáme sebemenší problém si to nenechat říct. Chci takové to " maminko je to chlapeček/holčička" :slight_smile:. A spousta lidí to nechápe a já zase nechápu tu spoustu lidí proč je pro ně tak důležité to vědět dřív. A co se kotrmelců týče, tak s tímnaprosto souhlasím :slight_smile:
@andelka přesně tak, myslím si, že to bude krásný překvapení. Já byť jsem zvědavý člověk, tak tohle mi fakt nedělá vůbec žádný problém. Náš termín porodu je den po mých narozeninách a den před mýho taťky narozkama tak kdyby se fakt mimčo trefilo tak to bude teda mazec. Celá naše rodina se totiž rozhodla narodit mezi 23-27 březnem :slight_smile:.
@jarka23 přesně tak, okolí naléhá a diví se nám, ale mě nepřekonají. Já si to fakt řict nenechaám i kdyby se okolí stavělo na hlavu :DDD. Tatínkovi jsi to řekla hezky, vtipné .... :slight_smile:. Věřím , že jsi ráda, u nás to taky trvalo déle a už jsme měli na leden mít ISCI ale nakonec si příroda poradila sama.
@jarka23 u nás jména zatím Daniel Oliver a holčička Nella Leokadia a nebo Nicol Leokadia. Chci zavést tradici , že každá holčička narozená v naší rodině bude mít druhé jméno Leokadia. PO moji mamince... i já jsem Simona Leaokadia :slight_smile: ale to jen proto, ze jsem se v 15 nechala birmovat a to jmeno druhe si zvolila.
5. lis 2011 v 11:20  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
a už máte něco nakoupeno pro Vaše drobečky?
5. lis 2011 v 11:23  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicol2010 tak to je hodně zajímavé jméno. odkud pochází? mě se líbi Kryštof, Matěj, Matyáš a tatínkovi zase Samuel tak fakt nevím jak se domluvíme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ja vlastně ani nevím kde byla chyba ja jsem měla nepravidelný cyklus a manžel zase spermie které nechtěl plavat v hustem ejakulátu, tak dostal tabletky bromhexin od kašlu, pani doktorka řekla, že když to uvolnuje hleny v krku může to pomoct a hned jsem byla těhotná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: at pomohlo cokoliv hlavně že miminko nasím v bříšku.takže začínám všem doporučovat tabletky od kašlu 2 ráno a 2 večer :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: u nás asi antikoncepce bude neužívat tabletky od kašlu u manžela :slight_smile: :slight_smile: :wink:
5. lis 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ja čekám do 24. t.t , že kdyby už se stalo cololiv tak miminko můžou zachránit, asi bych nepřežila kdybych měla všechny ti věci kolem a prázdnej pokojíček, ale za chvilku se na to vrhnem, dokud není taková zima a ještě zapnu zimní bundu :slight_smile:
5. lis 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka23 jméno pochází z Polska. U kluka jsme taky uvažovali jeden čas o Matyášovi ale je jich teď nějak moc a nějak mi nesedí to písmeno Š v klučičích jménech. Ael to je asi jen můj osobní pocit. Od počátkku to měl být Oliver ale to nám vyfoukl strejda takže se musíme spokojit s tím, že to bude mít jako druhé jméno a na daniela si zvykáme. TEda to jsou mi věci, antikoncepce pro muže :DDD, žeby konečně ? každopádně ať vám pomohlo cokoli, hlavně že se zadařilo :slight_smile:.
@jarka23 Taky jsem chtěla čekat, ale byla jsem v Anglii a tam je vše za pakatel tak mi to nedalo a první balík jsem pořídila už na 8tt. Teď už přikupuju jen pomaličku a v akcích. Mám k tomu postoj takový, že miminko vidí, že na něj myslím a kupuju mu krásné věci takže se bude hezky snažit , aby bylo zdravé. Zatím to podle testů vychází jen nás ještě čeká UZV na 21tt a to je příští čtvrtek. A co kalhoty? Ty jeeeště zapneš? Já už budu muset vyrazit nějaké koupt. Zatím to řeším gumičkama na knoflíku ale už chci něco pohodlného.
5. lis 2011 v 11:56  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicol2010 to je dobrý, kdyby se mimčo trefilo :slight_smile: u nás jsou zase skoro všichni v listopadu. njn, chladné zimní večery.. :grinning: .
Máte krásná jména vybraná, My máme Daniela Pavla :slight_smile: A druhé ještě nevíme, holčička by byla Anežka Stela, ale chlapeček nemáme zatím žádný nápad :unamused: Leokadia je nádherné jméno. Já jsem zas od 18 křtěná Kateřina Anděla, druhé jméno po babičce :slight_smile:

@jarka23 Leokádie - jméno řeckého původu, znamná "bílá bohyně", svátek má 22. března :slight_smile:
jj, pomáhá i robitusin, doporučuje se to i u žen které mají moc hustý hlen a brzdí tím spermie :slight_smile:
5. lis 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nicol2010 hihi, normální rifle už nezapnu 3týdny, nosím už těhotenské a to je pohodlíčko :dizzy_face:
5. lis 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicol2010 - máš stejnýt ermín jako já a taky prcka už cítím hezky, vítej
5. lis 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelkataky máte jména krásná !!!! Hlavně ta kombinace Daniela Pavla. a termín? Tak to by byl finanční masakr hlavně :slight_smile:. Ale ať se narodí kdy se narodí, hlavně ať je zdravé. Já jsem křtěná od narození, ale měla jsem jen jedno jméno a protože se podobám hodně maličko moji mamce, chtěla jsem si aspoň něco málo vzít z ní a tak jsem si řekla o její jméno. Teď když jsem starší, mám už sice pár rysů po mamce, ale to že nosím její jméno mě hřeje na dušičce. No a to , že je to jméno řeckého původu jsem ani nevěděla. Tak to sedí, ona mamča je taková bílá bohyně, je to andílek ale taky velký bojovník. Zvládla toho už v životě ustát hodně moc. No já rifle taky už pár týdnů nezapnu, ale zatím to jde vyřešit gumičkama...ale už mě to nebaví tak musím vyrazit do obchodu. Jen se mi ty těhu kalhoty tak strašně nelíbí. Já mám problém koupit rifle obyč natož těhu. Tak uvidíme. I ty ceny jsou za ně přehnané.
@verusa.j ahojky, tak si 26. března povíme , které mimčo to dodrželo :D. Já mimčo právě cítím už od nějakého 17tt ale teď poslední týden jsou to skutečné kopance... až se kolikrrát tak leknu! Třeba včera v autě, ještě že zrovna řídil manžel, nevím kam bych to zabořila :slight_smile:. A jaké jméno máš vybrané ty?
5. lis 2011 ve 12:39  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek