• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@luciasekf ma jenom 3,66 ? :grinning: Jasne, neni kam spechat. Wilik byl linejsi, ona je velka ukecana zvedavka :slight_smile: Jo, ja piju. Davam si tak 2x tydne pivo, i Lambrusco jsem mela. Trocha a obcas nevadi :wink:
4. črc 2012 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karchinka díky za info. Tak si užívejte hory. Všichni někam jedou, jen já budu trčet doma. Naštěstí máme baráček a je to u nás jak na chatě :slight_smile:

@luciasekf malý je tak malý? To není možné. Vojtění zvládáme jakš takš. Ze začátku řval jak tur, ale teď si už zvykl. A vždy s ním cvičím, když má dobrou náladu, vykládáme si, takže pohoda. Tedy jak kdy. Když je na zádech, tak super, ale na boku to nesnáší, to je utrpení. Na bříšku jen chvíli, pak už se mu to taky nelíbí. A jinak, já také piji. A přijde mi, že hodně :slight_smile: Jak jsou teď ty teplé večery, tak posedáváme venku a dám si 2decky vína, nebo nějaký jemný likérek, nebo mojito. Ale vždy až po kojení a do dalšího si říkám, že to už vyprchá.
Přeji pěkné počasí na chatě a hlavně zdravé kluky
4. črc 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka
@neslusanka holky, já jsem fakt blbá, tohle měl při porodu :grinning: Těd má samozřejmě o 3kilča více, takže 6,66 :grinning:
8. črc 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoooj, tak se tady pořád diskutuje:slight_smile: no jo , ale jak ten skluz doženu,,těch stránek :grinning:
Jinak se máme čuper, strašně to utíká...asi jsme tady stále největší mimino :sunglasses: co?poslední porhlídka ve 3měs. skoro 8kg:slight_smile: a 70cm..jsme obři , prostě celej tatínek...ale je šikulka když chce tak se otočí z bříška na záda , ale obráceně končí na boku? jak jse na tom vy? vůbec nevim kdy mají co umět :grinning: :grinning:
Jo a holky do kdy plánujete kojit?
Díky a mějte prima den, my čekáme návštěvu letého raubíře, tak aspoň uvidim co mě čeká :confused:
11. črc 2012 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 ahojky :slight_smile: to je teda malej obřík :dizzy_face: a šikulka. Domča se zatím točí jen na bok, ale snaží se pořád. Ještě neumí zvendou hlavičku a vyprostit tak ruku :grinning: ale na to přijde. Na bříško by měli umět tak mezi 4 a 6m, starší se mi přetočil poprvé těsně před 7m, tak uvidím jaký bude Domi.
Dokdy kojit? No plně do půlky září, pak zkusíme zeleninku, za měsíc ovoce...snad se mi to povede juako u staršího, odbourávat postupně kojení, nahrazovat jídlem a končit úplně +- v 1roce.
Užijte si návštěvu :slight_smile:
11. črc 2012 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andelka :slight_smile:je to prostě věrná kopie tatínka;)no co si budeme povídat korbička nám začíná být malá:slight_smile:takže ať žije sporťák..jsou to sikulove,kazdej den je vidět obr pokrok,je super,že už vydrží si hrát sám..a je s ním sranda,bavej ho samé bekoviny:slight_smile:
no ty máš srovnání a jsou teda zatím nastejno?s tím kojením bych top viděla podobně..jen že to lidem okolo připadalo dlouho,tak proto ten dotaz;)díky
Návštěva cuper,teď odešla jsem ko;)
11. črc 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 tak zítra pěkně relaxuj :slight_smile:
Jj, je to príma, jak už se zabaví a chtějí si povídat... :dizzy_face: nastejno zatím jsou, záleží jak se to bude vyvíjet dál. Domča je teda těžší než byl Dany, ale jinak jsou skoro stejní, i jídlo, spaní, hračky, zatím i motorika.
Mi ten +-rok přijde tak akorát...zatím to tak plánuju, uvidím co na to bude říkat Domča. Já na extra dlouho kojení nejsem moc typ, no. Většinou to další léto chci mít pokoj už :sweat_smile: Danyho jsem odstavila ve 13měsících, začátkem června.
11. črc 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka joo relax by se hodil,ale zítra musim do práce v pátek má zas kamarádka rozlucku:slight_smile:pořád se něco děje,ještě že je ten náš otesánek takovej pohodar :grinning:
no však se říká,že každé další mimi je větší:slight_smile:))
no tak uvidíme co nám řeknou na mrkvičku apod. :slight_smile:)to abych začala vykoumavat recepty;)
11. črc 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 teda to máš opravdu nabitý program :slight_smile:
No, taky jsem zvědavá. Naštěstí skoro každý den vaříme polívky, tak Domča dostane to z čeho to vaříme a hotovo. :sweat_smile:
11. črc 2012 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
no jo ty už jsi vycvicena,tak tě žádná velká změna nečeká;)
11. črc 2012 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, jak vám to jde s těma drobečkama? :grinning: :grinning: :grinning: My jsem se vrátili z dovolené a bylo úplně super, jen tatínek byl trochu nervozní. Protože dříve jsme na dovolené ráno vypadli a večer se vraceli a s malou to tak prostě nešlo, ale pak si začal zvykat, že se to hold točí jen kolem toho miminka. :grinning:
My jdeme příští čtvrtek na 4měsíční prohlídku a na 2 dávku pneumokoka :pensive: a musím domluvit nastřelení naušnic té naší princezně. :grinning:
Holky chtěla jsem se zepta jestli jste už nějaká vyřizovla přechod z mateřské na rodičák? Nevíte co vše si potřebuji vzít s sebou na socialku? :confused: :confused: :confused:
11. črc 2012 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrita83 to já bych chtěla min. do půl roka, když to půjde déle, tak budu ráda. S prvním jsem nekojila, jsem jsem vydržela asi měsíc odstříkávat a pak už jsem mlíko neměla, takže ted si to vynahrazuji :grinning:
Miki je pořádnej kus chlapa, myslím, že vás už nikdo nepředhoní :wink: , ale je vidět, že krásně prospívá, což je dobře.

@daniela.250 my jdeme na druhou dávku Hexy za 14dní a rovnou také 4měsíční. Sice už mám druhé, ale co jsem tenkrát nesla si už nepamatuju. Budu muset napsat do práce, že chci neplacené volno s důvodu čerpání rodičovské dovolené, asi to zas nechám na 3roky a na sociálce vyplním akorát papíry, ale jestli jsem něco nesla už fakt nevím :confounded:
12. črc 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniela.250 a kde jste byli na dovce,my byli na první rodinne dovolené na Slapech a super,Miky byl v pohodě..trošku jsem myslela,že si víc odpočinu,ale byli jsme spolu,to je hlavní.
Rodičak se chystám vyrizovat,ale nějak jsem se do těch dokumentů zamotala,ta uvidíme..předala jsem to daň.poradci:slight_smile:ten se s pani na social.domluví;)
@luciasekf my jdem taky na druhou dávku za 14dní,to zas bude křiku,aspoň že je ušetřen náušnicim;))
jinak si říkám co bude po kojení,když už teď trhá rekordy jak to bude s prikrmama,;)snědl jsem tátu,mámu...:slight_smile:
12. črc 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrita83 jéé a kde jste byli? My máme na Slapech chatu :wink:
Danda řval více při hexa než při P13, tak uvidíme, jak to ted s křikem dopadne. Při P13 držel a pomalu při vyndavání jehli teprve začal, tak jsem ráda, že byl takový statečný :slight_smile:
12. črc 2012 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciasekf ten náš chudera dostává obojí najednou do každé nohy jednu..aby nekulhal:slight_smile:))byl úplně fialovej jak ho to naštvalo:(ale zvládl to..ale další očkování mě děsí.
teda to se máte,je tam překrásné,my byli v Merine..úžasný;)
12. črc 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 no, když tu byla dr poprvé (jak jsme přijeli z porodky), tak říkala, že bude dostávat obě naráz a ted nic, každou s odstupem 14dní.
A byli jste přímo ve Slapech? My jí máme kousek od Nové Živohostě, naproti Měřínu... zda ti to něco říká...
A odkud vlastně jsi?
12. črc 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrita83 My jsme byly na Vysočine Velké Dářko. Bylo to super ubytování v penzionu. :grinning: :grinning: :grinning: Měla jsem strach jak bude spinkat v cizím prostředí, ale uplně super. A to spala ještě v nové cestovní postýlce co nám došla den před dovolenou. Koupily jsme jí do toho ani lepší matraci at mý drobeček pohodlí :grinning:
První fotka u vody na dece a druhá fotka pohodička v nové postýlce. :grinning: :sunglasses:
12. črc 2012 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@luciasekf z Prahy;)bydlíme kousek za hranic Prahy:slight_smile:no Zivohost mi říká,chtěli jsme tam parnikem,ale ještě nebyla sezóna..je to tam fakt krásný,bylo to kousek od vody a moc krásná chata,hned bych jela zas
no ono se říká,že je lepší ockovat zvlášť,ale vzhledem k te hysterii je snsd lepší že ho trápí jen jeden den;)
12. črc 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf z Prahy;)bydlíme kousek za hranic Prahy:slight_smile:no Zivohost mi říká,chtěli jsme tam parnikem,ale ještě nebyla sezóna..je to tam fakt krásný,bylo to kousek od vody a moc krásná chata,hned bych jela zas
no ono se říká,že je lepší ockovat zvlášť,ale vzhledem k te hysterii je snsd lepší že ho trápí jen jeden den;)
@daniela.250 to je fešanda,evidentně úplně v pohodě;)taky jsme koupili cestovní postýlku a bez problémů má to malé závěsné lůžko a tam se dal pěkně houpat,měl sebou i monitor tak že jsem i ja měla klid“)
jak se ty dětičky začínají pěkně kulatit;)))
12. črc 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my se máme fajn :slight_smile: Užíváme léto... koukám, že už se jezdí na dovolené. My se chystáme až v srpnu.

Já dnes začínám dietu - Laura má nejspíš lehčí formu alergie na bílkovinu kravského mléka, takže teď na cca 3 týdny vysazuju všechny mléč. výrobky (i skryté) a uvidím, jestli to pomůže.

@petrita83 já plánuju kojit zase cca rok. Po roce už mi to přijde divný. Ale ne, že bych byla proti dlouhodobému kojení, jen u chodícího dítěte už to, dle mého názoru, nemá smysl. Máš pěkného obříka :slight_smile: Ale aspoň bude mít základ do života :wink:
12. črc 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky, můžu se vás zeptat jak tady na te stránce můžu vymyzat fotku? Chtěla jsem tam dát trochu jinou? A nevím jak to vymazat můžete mi poradit? :grinning:
Díky moc
12. črc 2012 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@daniela.250 nevím, ale ty bys tam měla mít nějaký křížek na vymazání, nebo něco podobnýho, si myslím :grinning: Já nikdy nemazala. Zkus na ní najet myší, jestli se něco objeví.
13. črc 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. črc 2012 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@verbalinka jo joo máme obrika,byla jsem naivní při nákupu oblečků vel.50-56 :slight_smile:))skoro hned ze všeho vyrostl..jo jooo když má tatik 2 metry:slight_smile:měla jsem to čekat;))))
no přesně..já nechci kojit dítě,které vypadá,že může jít do první třídy:slight_smile:))ale chudera zrovna to naše vypadá větší než je..a říkám si,že když tak pěkně roste po mlíčku,proč to měnit a ještě si přidávat práci:slight_smile:))s vařením“))ale stejně na to dojde!
a kam pojedete?my dáme ještě v srpnu,nějaký prodloužený víkend;)))já bych dovolenkovala pořád;))
13. črc 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka jo a jak se projevuje u Laurinky ta alergie?
13. črc 2012 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 já mám 182, manžel 191, Will je na svůj věk dost vysoký (předpoklad je kolem 195 v dospělosti), takže mám pro "velké" děti pochopení :grinning: Ale jen tě musím varovat, že to mají těžké, protože vypadají mnohem starší, takže se od nich mnohem více očekává :frowning2: Alergie ještě není povrzena, ale má tekutou stolici s hleny, bolesti bříška, blinkání,drsnou tvář... vypadá to na alergii, ale musí se potvrdit tím, že já mléčné vysadím, potom zase vrátím a budu sledovat.
14. črc 2012 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky, krásně vám ta dítka rostou, ale teda 8 kg, to už je macík. My se teď hodně vztekáme, při přetáčení na bříško, má už úplně otočenou nohu, ale prostě nemůže převážit tu hlavu :slight_smile: tak řve, že chce na břicho, je to sranda.
Jinak my na naušnice nejdeme, nějak na to nespěchám a ani to neřeším. Jo a kojit bych chtěla co nejdéle, klidně do roka a půl, uvidíme, ale záleží hlavně na malé.
Na očkování taky zatím nejdeme :slight_smile: ale pokud mohu poradit, když už očkujete, tak alespoň ne dvě vakcíny najednou, je to fakt zátež pro to malé tělíčko, je tam hodně přidaných látek a pokud je mimi trošku oslabené, může to udělat neplechu.
S malou jsme taky byli na první dovči v KRoměříži a zvládla i dvě muzea :slight_smile: naprosto perfektní
15. črc 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
15. črc 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka ahaaa, tak snad se to srovná chuděra..bolest bříška nás trápí pořád..i přes kapičky..ale je to určo lepší než to bylo..no tak to máete taky dobrý parametry :grinning: :grinning: no je to přesně jak říkáš, tím jak vypadá větší ho chtěj lidi stavět na nohy, posazovat atd..mě z toho vstávaj vlasy na hlavě :wink: :wink:
15. črc 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j no jo je to macík ,ale není tlustej má cca 70cm, tak že je i čahoun..ale nosit ho je teda záhul :grinning: ale zase je to lepší než posilovna kila letěla dolů ani nevim jak :grinning:
Očkování nedáváš žádné?já vim, že někde radí hlavně ne dvě vakcíny najednou, ta naše doktorka to tak dělá..rekaci neměl, tak nevim..ono to je všechno co doktor to názor..ta naše třeba říkala..kdyby měl reakci dejte mu čípek na teplotu až od 38,5..jinak to snižuje význam očkování..kamarádce jiná doktorka řekla ať jí ho dá preventivně..a pak babo raď :confused:
Zvládli jste i muzea?to je super..já teda vždycky radši čekám venku, přeci jen je nikdy nevim co se mu a kde může nelíbit :grinning: a nerada bych obtěžovala okolí, ale už jezdíme sem tam vlakem :grinning: a zatim taky dobrý!včera vydržel na rozlučce se svobodou..a byl zase za hvězdu, nezaplakal, smál se..holky z něj byly paf..s ženskejma to prostě umí :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek