• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@nicol2010 - mě takhle hodně kopl ráno až jsem vyskočila, ale manžel ještě neměl to štěstí, vždycky když přiloží ruku, tak rpcek přestane :slight_smile: My máme jména Teodor/ Teodora, shodli jsme se hned nic jsme neřešili :slight_smile:
5. lis 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verusa.j jo tak přesně tak se to podařilo i nám... jsem až nadskočila :DDD. Manžel už to štěstí měl a vždycky je z toho úplně poprděný , tak přeji ať se to podaří brzo i vám. Jména super!!! U nás také bylo jasno, kdyby nám to strejda nevyfoukl. A tím, že jsem strejdova Olivera kmotra prostě musíme ustoupit a jméno zvolit jinak.
5. lis 2011 ve 12:43  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicol2010 - to je škoda, ale určitě vyberete stejně hezké jméno, naše jména se nikomu v okolí kromě mé rodiny nelíbí, ale nám moc a přijde nám, že naše mimi ani jiné mít nemůže :slight_smile:
5. lis 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j Mě se jméno zdá zajímavé, hlavně málo se vyskytuje. NO my už máme náhradní jak jsem psala výše ( Daniel Oliver a nebo Nella Leokadia/ Nicol Leokadia)
5. lis 2011 ve 12:47  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nicol2010 kalhoty, ja to řešila hlavně teplákama - legínama, protože jsem doma na PN tak jsem to nějak neřešila a i kdyžuž tady začala gama řezat, tak jsem se rozhodla, že si udělam radost a objednala jsem si z bonprix asi 4 kousky oblečení z toho jedny kalhoty, jenže balík přišel v pondělí a já zjistila že je všechno veliké a ja si nemám co obléct v uterý k doktorovi, tak jsem našla jedny bílé letní kalhoty na gumičku a ty mi byly kupodivu dobré :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ceztou z UTZ jsme se v zlíně stavili v CaA a tam jsem si jedny koupila a balík jsem do Bonprixu odelala celý zpátky. prodělala jsem asi 100Kč, ale ja jsem větši velikost a tam jsou pak dobré velikosti i pro těhotné ale moje velikost 52 je tam asi tak 48 :slight_smile: :slight_smile: Kdo by to řekl do tabletek od kašlu? :slight_smile: :slight_smile:

@andelka to jsou takové vychytávky, z kterýma se člověk asi jen tak normalně nesetka. my zase přemýšlime z křestem tak, že musíme se zeptat jestli by to šlo: můj manžel je slovák z oravy a velké rodiny, já morava a malinkata rodina, jestli by šlo aby sme miminko pokřtila na slovensku at nemusíme táhat celou rodinu na moravu , oni na oravě jsou dost katolicky založený tady je to jen malinkatý odvar toho co tam. např. modlení před po jídle...atd.
5. lis 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicol2010 děkujem za pochvalu jména :slight_smile: to je krásné, jak píšeš o mamince :dizzy_face: No tak mně těhurifle přijdou jako normální, mám radši ty s nápletem na bříško, je to na zimu fajn, mám troje a ještě jedny tenčí elastické černé kalhoty, něco mám z bazárku, něco z CA a první těhurifle jsem koupila v Polsku za 600. Ale já mám takovou celkem klasickou velikost 40/42, akorát musím všechno zkracovat.
5. lis 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka23 no já tím, že pracuju v kanceláři to teplákama moc řešit nemůžu a legíny to není můj šálek kávy. Necítíla bych se v tom. Já jsme velikost xs a s takže pro mě je docela problém něco sehnat. V pase jsem dříve byla jako proutek ale stehna a lýtka mam silnější takže proto u mně byl vždy problém. Teď už bříško dorůstá stehna tak to třeba nebude tak těžký. Teď jsem nastydlá tak nikam nelítám ,ale až se vyléčíme tak něco obejdu. Já oblečení z netu nekupuju, protože se nikdy netrefím. Já si to musím zkusit. Takže bych asi dopadla s balíkem jako ty :D
5. lis 2011 ve 13:32  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j taky máte krásná jména vybraná, mně se líbí :slight_smile:
@jarka23 jj, Bonprix zásadně objednávat menší. Mám teď objednaný svetr, vel. 36/38, protože 40/42 by mi u nich byla mega :sweat_smile:
Proč by to nešlo? to je jedno kde dáte dítě pokřtít, křestní list dostane a bude platit přece všude :wink:
5. lis 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka Půjdu taky do těch kalhot s nápletem...o to vím v mém případě, kdy mi je zima když ostatním není . Juknu do CA a možná i do toho Polska. Stejně se tam chystáme na nějaký mimi nákup :slight_smile:. A o zkracování bych mohla vyprávět.... mám jen 157cm
5. lis 2011 ve 13:37  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicol2010 ono je to i pohodlné a vypadají pak gatě jako bokovky, na to tričko a fertig. A hlavně není bříšku zima. No, já 160 :slight_smile:
5. lis 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicol2010 já jsem to taky šla vyzkoušet po první, řekla jsem si že nemám co stratit, tedy doufám, jenže tady nejsou ve městě žádne normální obchody pro mou normální velikost :slight_smile: a do Brna je daleko, když mám vycházky. Jinak máš pravdu, kdybych chodila do práce taky bych to takto ošidit nemohla :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. lis 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka nevím, jestli nemá být taky předtím nějaké to povídání, když jsme se brali tak tady na moravě jsme byly 7 krát na povídání. tak už z toho mám hrůzu
5. lis 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka23 aha, no valstně jo, ale to byste mohli absolvovat tam, případně se domluvit na přípravě tady a kněz by něco napsal tomu slovenskému...My jsme přípravu měli, jakože jedno setkání, takové všeobecné, on knez zná nás i synova kmotra, tak to nějak nehrotil. Před svatbou jsem se s knězem sešli 2x, hlavně kvůli formalitám a pak jsme byli 2x na přípravě s jinými páry a hotovo.
5. lis 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka
@nicol2010 - děkujeme, nepoužívají se často a přitom jsou v kalendáři
5. lis 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme dneska projížděli za knížku o jménech, a zbylo nám Dominik, Radim a Václav.
Jinak se mi líbí to vaše jméno ve tvaru Theadora.
5. lis 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka23 jj, taky uz nikam nelezu, kdyz mi neni fakt ouvej...tak my cekame na 10000% chlapecka, ja chtela jmeno Adamek, ale manzel neee, tak mam Matyaska :slight_smile: prvni je Kuba, tak snad se to hodi :slight_smile:
5. lis 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jak se tady bavite obleceni, tak ja pri Kubovi mela jen troje kalhoty na stridacku, ale ted jsem blazen, mam 3 teplaky, 1 3/4 teplaky, troje rifle, jedny 3/4 na kozacky a plno tunik :grinning: u Kuby jsem to neresila, ale ted se citim tak nejak vic sexy, tak se rada oblecu hezky, ale jinak ja uz tehu mit musim, sice nemam tak velky pupek jako s Kubou, ale vyrostl dost...
5. lis 2011 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda vy hste toho tady stihly napovídat :slight_smile:))
Vítám také nové příchozí, at se všem našim miminkům daří!! Koukám, že máme hodně ale opravdu hodně podobné termíny :grinning:
Jinak my máme už jméno vybrané - bude to Toníček (Antonín´)
5. lis 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka zjistíme a uvidíme, nějak to budeme vyřešit, protože sem na svadbu šel 1 autobus :slight_smile: :slight_smile:
@deniskakubicek matyášek a matěj a Kryštof jsou mojí favoriti, ale manžel se na ně dívá nějako divně :slight_smile: :slight_smile:
@zdeniii ahojky, děkuju za přivítání, ano miminek březnátek bude hodně, a zatím co koukám převaha chlapečků tady je. Jej Toníček, to je hezké, když ale ja mam takový problém mě se napřiklad toníček strašně líbí, ale Antonín to je hrůza :slight_smile: , jako napřiklad jirka jo, ale Jiří ani náhodou.... :slight_smile:
6. lis 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky a bylo Vám ze začátku špatné? ja když jsem neveděla co to bude, tak podle těch všech zaručených typu, že když zvracíte bude to holka. a ono ouha kluk jak buk. jak to bylo u Vás?
6. lis 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicol2010 já to jen obdivuju, s tajemstvím nikdy nevydržim :grinning: a v tomhle jsem byla extra zvědavka a to nám to bylo úplně jedno..radost by byla maximální ze všeho :grinning: je ale fajn že teď na něj můžem mluvit..ty kluku :grinning: atd taky vybíráme věci spíš do klučičích barev, jsem ráda že to víme, navíc to na utz nejde přehlédnout :grinning: a taky ty jména..klučičí jsou pro nás oříšek..a ted víme, že si na něm necháme extra záležet :grinning:
6. lis 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek supeer, gratuluju k chlapečkovi, jinak já měla úplně stejná jména :grinning: :grinning: (všechny)ale teď je jich zdá se nějak moc, tak se vracíme zase na začátek :grinning:
6. lis 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii jéé Toníček je super :grinning:
6. lis 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jarka23 já měla děsný nevolnosti tak 3 krát, ale nikdy žádné zvracení, jen pocity ...ale možná to bylo z léků..taky když mi bylo ouvej stačilo se najíst :slight_smile:a pak hned bylo líp.. tak nevim, moc tomu něvěřim, že by to bylo tím, že čekáme chlapečka :slight_smile: taky znám kamarádky co čekaly kluka a prozvracely několik měsíců a s holčičkou naopak...
6. lis 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 my jsme byly taky rychly z holčičím jménem a dokoe jsme se s manželem i schodly líbila se nám Liliana nebo Amálie, ale klučíčí to mám pocit, že se nezhodnem nikdy, teda zhodnem ještě jsem to tady nepsla, doma máme pejska čivavu Flipa, má 4 roky a když jsme mu dávali jměno tak jsem říkla až jednou budem mít syna bude to Filip, no ale moji rodiče na milého pejska křičí Filípku, tak nechci mít psa i syna se stejným jménem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: no a s manželem jsme se shodli že pokud se neschodnem tak to prostě bude FILIP.
Ja jsem zvracela většinou kdykoli jídlo mi nepomáhalo, citila jsem se spíš jako bulimička. někdy jsem se na jedla a všechno šlo ven. ale asi do 17t. mi bývalo hrozně těžko, doslova si moje telo ptalo pivo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. lis 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka23 a já si řikala jak jsme originální, naše jména pro holčičku byla Emma, Liliana, Amálie :grinning: Filip je pěkný ale kamarádi ho mají a já bych pořád chtěla jméno které si s nikym nespojím..myslím z okruhu lidí co známe :grinning: no hlavně doufám, že mi nakonec nezměkně mozek na tolik a nekývnu na jméno po tatínkovi :grinning: ikdyž myslim, že mě s tím jen zlobí, ale vážně to nemyslí..doufááám :grinning:
uuuuf tak to jsem nezažila naštěstí ..já se musela cpát aby mi bylo dobře a tak teď vedu tabulku přírůstků na váze :grinning:
6. lis 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Originální určitě.......jen nám chybí ta holčička, to víš sleduju ulici kde je Amálka a krok za krokem kde je Lili. To máš pravdu , mě se kdysi strašně líbilo jméno Veronika, ale veronika je mého mažela bratrance přítelkyně a je to hrozná krá...... tak si taky nechci nic spojovat i když Kryštofa Kolumbuse zná asi každý....... manžel se jmenuje pavel a volat taky malý a velky nebo stary a mlady se mi taky nechce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. lis 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky máte moc krásný jména já mám jen pro holčičku a to Ema,ale každej se na to ksichtí :frowning2: a chlapeček by mohl být Šimon,ale to se nikomu taky nelíbí,takže počkáme až se ukáže co se skrývá v batůžku a uvidíme,já vybírám jména co v rodině nemáme.A můj chce furrt po sobě a po tátovi a po dědovi a já to tak nemám ráda :(
6. lis 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jarka23 mně bylo špatně tak jako v mezích. Nikdy jsem nezvracela, jen mi bylo třeba nevolno, nebo jsem neměla chuť k jídlu. A prvního mám kluka a druhého možná taky :slight_smile:
Dneska jsem byla na cvičení, protáhli jsme plavání na hodinu a cvičení bylo taky hodinu,takže jsem celá vysportovaná a budu asi spát jak dudek. Než mě probudí malej.
6. lis 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný večer těhulky, mohla bych se k vám přidat? Čekáme druhé miminko 14.března...nevíme, co se nám v bříšku schovává, prý pytel blech...skoro nám nešlo miminko ani změřit... :slight_smile: Naší starší princezně jsou 2 roky a 5 měsíců a jmenuje se Emmička. Rádi bychom pro ní brášku...ale uvidíme... :wink:
Mějte se krásně... :dizzy_face:
6. lis 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek